Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 beatrix

FEROMONY

Polecane posty

Go艣膰 Asia_19
www.feromony.pl/pp/zyggnwbb zapraszam do zakupu ja zakupi艂am i jestem zadowolona wi臋cej informacji mog臋 udzieli膰 na gg 19123424 gdy nie b臋d臋 dost臋pna to odpisze p贸藕niej ale zawsze odpisuje doradz臋 podpowiem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 d偶ula
feromony naprawde dzia艂aj膮!! u偶ywam ich rzadko i tylko na jakie艣 szczeg贸lne okazje ale dzisiaj postanowi艂am je u偶y膰 do szko艂y ;D .. albo mi si臋 wydawa艂o (a na pewno mi si臋 nie wydawa艂o) nauczyciel mnie podrywa艂 haha ;D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 najskuteczniejsze
feromony wydzielaj膮 si臋 u kobiety, kt贸ra nie myje ciipki z 2 tygodnie i podobnie jest z myciem genitalii u m臋偶czyzn w dodatku po zej艣ciu ze spoconego konia. S膮 to tak przera藕liwie 艣mierdz膮ce feromony a jenocze艣nie wabi膮ce do kopulacji osobnik贸w p艂ci przeciwnej!!! Szkoda, 偶e nie zrobiono do tej pory perfum o takim zapachu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 .WIKTORIA80
Ka偶dy cz艂owiek poszukuje kontaktu i bli偶szych relacji z innymi lud藕mi, ale nie ka偶dy wie jak rozpocz膮膰 rozmow臋, czy po prostu spodoba膰 si臋 innym. Nie ka偶dy te偶 wie, 偶e na atrakcyjno艣膰 wp艂ywa nie tylko wygl膮d, ale te偶 indywidualny zapach. To w艂a艣nie on wysy艂a nam pierwsze sygna艂y o zamiarach drugiej osoby. Je艣li wi臋c jeste艣 otwarty na zawieranie nowych znajomo艣ci, to ten serwis jest w艂a艣nie dla Ciebie! Nie ma znaczenia czy masz sta艂ego partnera czy w艂a艣nie poszukujesz nowych znajomo艣ci, lub chcesz po prostu mie膰 lepszy kontakt z lud藕mi, poniewa偶 feromony dzia艂aj膮 na ka偶dego. Najlepsze i w dobrej cenie feromony na: www.intymnosc.pl/aff/7733

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marius
jak na razie to tu widz臋 same reklamy r贸znych sklep贸w. wlasnie sie zastanawiam nad kupnem jakis fermon贸w, i tak nie wiem jaki wybrac, jest gdzies taki test z wszystkimi fermonami swiata? tzn. z tej wy偶szej p贸艂ki, szuka艂em juz wsz臋dzie w uk, de, fr, nl piszcie kt贸re testowali艣cie, czy ktos z was uzywa艂 Andro vita? interesuje mnie w艂asnie ten bo jest made in germany. no i jeszcze ten najbardziej znany Pheromax piszcie konkretne nazwy tych fermon贸w a nie sklepy, bo i tak bede kupowa艂 za granic膮, mam tu zaufany sexshop ;) pozdro

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marius
ps: w to ze po tych fermonach kazda laska bendzie ko艂o mnie skakac to nie wierze, chc臋 sprawdzic dzia艂anie czy wogule odczuj臋 jak膮艣 r贸znice. jak na razie to uzywam zwyk艂ych perfum Lacoste i wszysty mi m贸wia ze 艂adnie pachne, moze moje cia艂o samo w sobie ma jakie艣 fermony? :))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marius
Pheromax bez zapachowy moge miec za 70 euro (280z艂) Andro Vita bez zapachowy za 30 euro (120z艂) szukam tylko bez zapachowych bo juz mam sw贸j zapach perfum doradzi ktos? pozdrawiam ;)))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hy7841211
艣ciema i tyle , naiwniacy mysl膮 ze sie tym spryskaj膮 i kazdy bedzie dla nich mi艂y/ bedzie patrzyl jak na atrakcyjny obiekt erotyczny hahaha dobre :D sk膮d wiecie co jest w tych buteleczkach? niech te szanowne firmy pochwal膮 sie sk艂adem , bo mozliwe ze psikacie sie formaldehydem albo benzenem :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
marius jak na razie to tu widz臋 same reklamy r贸znych sklep贸w. wlasnie sie zastanawiam nad kupnem jakis fermon贸w, i tak nie wiem jaki wybrac, jest gdzies taki test z wszystkimi fermonami swiata? tzn. z tej wy偶szej p贸艂ki, S膮 takie testy i s膮 te偶 opinie u偶ytkownik贸w feromon贸w na frum. Na tej stronie w zak艂adkach po lewej stronie znajdziesz badania i por贸wnania, a tak偶e znajdziesz forum, na kt贸rym uzyskasz najlepsze i najbardziej miarodajne informacje, bo pochodz膮ce od samych ludzi, kt贸rzy wypr贸bowali r贸偶ne feromony. http://www.feromony.pl/pp/bswfbaet

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hy7841211 艣ciema i tyle , naiwniacy mysl膮 ze sie tym spryskaj膮 i kazdy bedzie dla nich mi艂y/ bedzie patrzyl jak na atrakcyjny obiekt erotyczny hahaha dobre sk膮d wiecie co jest w tych buteleczkach? niech te szanowne firmy pochwal膮 sie sk艂adem , bo mozliwe ze psikacie sie formaldehydem albo benzenem Szanowne firmy maj膮 badania niezale偶nych i renomowanych szwajcarskich instytut贸w. Po za tym niekt贸re feromony mo偶na wyczu膰 po zapachu i osadzie. http://www.feromony.pl/foto/p6-purity.gif

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja zaopatruje sie tutaj www.feromony.pl/sklep ,obs艂uga super,czeste promocje ,zawsze gratisy.Mam tez pewnosc co do orgina艂u,serdecznie polecam.A tu sa 3 kody rabatowe wa偶ne tylko do godziny 17:41, dnia 11-12-2012tylko dla 3 osob ktore nalezy wpisac przy zakupie:PLHMTAX,PLHRAGW,PLFBHRF Kody rabatowe sa wazne tylko przy pierwszym zakupie powyzej 100zl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chyba kupie
Szkoda 偶e nikt nie pisze prawdy , tylko sama kryptoreklama. Ciekawy jestem jaki naprawd臋 jest efekt k2 w sypialni z zon膮? Jak dzia艂a pheromax .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jeceknunek
feromony r贸偶nie jedne dzia艂aj膮 drugie nie zale偶y jakie jest st臋偶enie feromonu z tego co wiem to te http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-1658-Ph-Feromony-Men-Oryginal.html?affiliate_source=propartner&affiliate=005906 maja spore st臋偶enie i s膮 widoczne efekty sam u偶ywam ich i powiem 偶e bardziej kobieta jest zainteresowana rozmowa ze mn膮 i ch臋tna umawia膰 sie na kolejne spodkania

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karolecek
oto kody na darmow膮 wysy艂k臋, kt贸re nale偶y wpisa膰 podczas sk艂adania zam贸wienia na feromony.pl PLXWBBA PLZBSYX PLEAWP :) wa偶ne tylko do dnia 07-03-2013

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tekila111
Feromony dzia艂aj膮!!! Je偶eli kto艣 chce kod rabatowy na darmow膮 wysy艂k臋 przy zakupach powy偶ej 100z艂 w sklepie feromony.pl to piszcie tekila@amorki.pl !!! Bardzo fajne w tym sklepie jest to, 偶e je偶eli zamawiasz u nich pierwszy raz, a feromony si臋 nie sprawdz膮 mo偶esz odes艂a膰 nawet pust膮 buteleczk臋, a oni zwr贸c膮 ci pieni膮dze. ALE DZIA艁AJ膭 i WARTO!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niekt贸re dzia艂aj膮 ........
s膮 takie z certyfikatem i s膮 skuteczne ale strasznie drogie, dost臋pne w dobrych sex shopach czasem mo偶na kupi膰 na ebayu ;) takie ma艂e buteleczki z kuleczk膮 ale za kilka militr贸w p艂aci si臋 sporo i jeszcze takie nie wyczuwalne dla nosa co si臋 dolewa do perfum ;) te偶 kosmiczna cena ale wiem ,偶e dzia艂aj膮 i wersja dla facet贸w i dla kobiet

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tekila111
Ja kupi艂am Pheromax oxytocin woman, za 14 ml zap艂aci艂am troch臋 ponad 300z艂. S膮 niby bezzapachowe, bo jaki艣 s艂aby zapach jest, ale po艂膮czone z perfumami bardzo podkre艣laj膮 ich zapach i perfumy bardzo d艂ugo si臋 dzi臋ki temu utrzymuj膮. Te feromony s膮 (jak dla mnie) bardzo drogie ale stwierdzi艂am, 偶e lepiej kupi膰 co艣 dobrego ni偶 wyda膰 kas臋 i nic z tego nie mie膰. Poza tym s膮 bardzo wydajne i sprawdzaj膮 si臋 :) Nie trzeba kupowa膰 ich w sexshopie, ja kupi艂am na feromony.pl i jestem bardzo zadowolona. Mam kody na darmow膮 przesy艂k臋 je艣liby kto艣 sobie 偶yczy艂 to pisa膰. I dosta艂am prezent w formie 3 saszetek pr贸bek z feromonami. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Czy facet mo偶e nosi膰 damskie r
Ja stosuje feromony, m贸j m膮偶 tak偶e, bardzo nas podniecaj膮. Kupujemy je na http://intymnosc.pl/aff/kaspriana/feromony-2013-c-61.html.c U偶ywamy tylko Love & Desire. Polecam Ja u偶ywam playboy, i super afrodyzjak贸w typu SEX ELIXIR SPANISH FLYtzw. HISZPA艃SKA MUCHA

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 izapow
Witam, niedawno pozna艂am kobiet臋 handluj膮c膮 perfumami fm z feromonem, postanowi艂am kupi膰 i wypr贸bowa膰, je艣li efekty b臋d膮 zadowalaj膮ce sama si臋 podejm臋 sprzeda偶y, moje pierwsze, perfumy maj膮 intensywny zapach przynajmniej 18f, ale chyba co艣 w nich jest bo co chwil臋 je w膮cham :D, chyba nie mo偶na z nimi przesadza膰, fajnie by by艂o gdyby dzia艂a艂y, ot贸偶 ta pani od perfum zrobi艂a eksperyment na facecie z dyskoteki jednej nocy by艂a spryskana i przeta艅czy艂a p贸艂 nocy nawet si臋 do niego nieodzywaj膮c a drugiej nie spryska艂a si臋 i facet przem贸wi艂, 偶e co艣 jest nie tak :D podobnie偶 te偶 je艣li kobieta chce co艣 za艂atwi膰 z kobiet膮 to nale偶y si臋 spryska膰 odrobin臋 m臋skimi :D podobnie偶 dziewczyna id膮c na rozmow臋 kwalif. zamiast na stanowisko sprzedawczyni zatrudnili j膮 na ....kierownika :D inna historia, dziewczyna spryska艂a si臋 perfumami i ca艂y czas szed艂 za ni膮 facet, prawie jej po pi臋tach depta艂 wi臋c ona odwr贸ci艂a si臋 gwa艂townie i wydar艂a si臋 na niego dlaczego za ni膮 idzie a on odp 偶e nie za ni膮 idzie tylko za jej zapachem oczywi艣cie wszystko to mo偶e by膰 艣ciema ale chc臋 si臋 przekona膰 chwilowo nie mam na kim, a mo偶e i to efekt placebo, w sumie nie chodzi tylko o podryw ale 偶eby 艂atwiej by艂o i chyba te偶 bez u艣miechu na twarzy i pozytywnego nastawienia same perfumy nie podzia艂aj膮 a je艣li chodzi o jako艣膰 to fm s膮 produkowane na tych samych olejkach co markowe i maj膮 podobne receptury, napewno s膮 trwa艂e i maj膮 szerok膮 gam臋 zapach贸w, tak偶e je艣li wypr贸buje i faktycznie co艣 w tym jest to si臋 bior臋 za biznes

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
S膮 r贸偶ne feromony o r贸偶nym dzia艂aniu. Nie mia艂am zbyt wieloma do艣wiadczenia ale polecam pheromone essence.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kaminka123
Ja zam贸wi艂am sobie Love Desire w sklepie http://intymnosc.pl/ - stosuj臋 to od tygodnia i jak dla mnie co艣 w tym jest ! :D Nigdy nie mia艂am jakiego艣 tam du偶ego powodzenia u m臋偶czyzn ale teraz jakby bardziej zacz臋li mnie dostrzega膰 ;) Pomagaj膮 mi w pracy, cz臋艣ciej do mnie zagaduj膮 ;p) Tak wi臋c moim zdaniem dzia艂a.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Feromony chyba jeszcze mo偶na wygra膰 u nich: http://styl.fm/newsy/konkursy Najlepiej sprawdzi膰 w takich akcjach, zanim si臋 kupi samodzielnie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Anita089
U偶ywam i my艣l臋, 偶e dzia艂aj膮, faceci jako艣 pon臋tniej na mnie patrz膮 ;-) Uwielbiam te ostre spojrzenia tych wszystkich przystojniak贸w w garniturach! Osobi艣cie u偶ywam tych http://swiat-doznan.pl/p/1312757/5492744/feromony-love-amp-desire-damskie-100-ml-feromony-zapachowe-dla-kobiet-feromony-dla-kobiet-feromony.html Z r臋k膮 na sercu mog臋 poleci膰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ameliabella
A ja ostatnio kupi艂am sobie feromony Pheromone Esence, nigdy wcze艣niej nie stosowa艂m tego typu produkt贸w, nam贸wi艂a mnie kole偶anka. Dzia艂aj膮, tak mi si臋 wydaje, faceci zwracaj膮 na mnie uwag臋, d艂u偶ej utrzymuja wzrok.... Na mopjego ch艂opaka te偶 dzia艂aj膮, sprawdzi艂am i mog臋 poleci膰. Ja kupowa艂am tutaj www.rozpalzmysly.pl/sklep/feromony-pheromone-essence-damskie/, du偶a sie膰 sexshop贸w. Zreszt膮 to nie pierszwsze zakupy w tym sklepie, w maju kupowa艂am u nich lello billy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×