Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Dziewczyny, nie wiecie co się dzieje z allegro? Dlaczego nie można dodawać do obserwowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mala
Allegro zmieniło "wystrój". Ze 2 dni temu zmienlili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety, też nie zauważyłam tego, więc chyba niedawno... Aleksa, dzięki za wypowiedź w sprawie terminali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mala
Z tego co wiem to odzież MADE IN ITALY jest tylko do L, czasami się trafiały XL, ale to i tak przypomniało M lub L, mimo, że na metce pisało co innego. Jest to raczej odzież dla szczuplych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mala
A była któraś z Was w hurtowni firmy V2000 na Ptaku? Bardzo fajna firma kiedyś była, hala chyba B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A była któraś z Was w hurtowni firmy V2000 na Ptaku? Bardzo fajna firma kiedyś była, hala chyba B. " Kilka razy u nich kupowałam, ale już baardzo długo tam nie byłam, bo np. bluzki mi się sprzedały bardzo szybko, ale sukienki wiszą i trochę się zniechęciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frizia01
tak też sądziałam, ale cały czas nie mam fajnej odzieży XL, XXl, ni9e chodzi mi tu o jakies wielkie giganty tylko poprostu o starsze babki - chciałabym meć coś ciekawego i modnego dla nich, jezeli ktoś ma ofertę to poprosiłabym o przesłanie na frizia01@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
Witam! to cholerne allegro wciaz wprowadxza jakies durne zmiany ,strona coraz mniej czytelna i przejrzysta a kiedys bylo tak normalnie,za to przeniesienie "obserwuj pała im sie nalezy, wogole tego nie widac z lupa trzeba szukac,wystarczy poczytac na ich forum ,gromy sie na nich sypia ale oni i tak maja to w doopie pozdrawiam weekendowo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Oni chyba nie mają co robić, piszę tutaj o pracownikach allegro, gdyby to była jakaś pozytywna zmiana, a to co oni robią jest... Numer przedmiotu jest prawie niewidzialny na moim monitorze, obserwuj to samo gdzieś tam w rogu. Jeśli frizia01 szukasz fajnej odzieży XL to napisz do DE FACTO czy innych firm, które mają większą i normalną rozmiarówkę, dużo takich firm wymieniłam kilka stron wcześniej. XXyyy jedziesz na giełdę? U nas pogoda jest fatalna. Dla mnie jak nie ma pogody to i nie ma giełdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Czarodziejka- chyba pojadę bo sklep mam skompletowany, rozłożyłam wczoraj towar i na Allegro tak mało się go wydaje a na stole 2m się nie mieści :D Dzisiaj jadę jeszcze odbiorę wieszak i część na wieszaki powieszę. Chora jestem nadal, gorączki nie mam ale katar, kaszel :/ Ale co tam... Pogoda w dupę u nas też, ale u nas są hale, ja się na hali gdzieś rozłożę- tam jest zimniej niż na dworze ale przynajmniej deszcz nie pizga w oczy ;) Wezmę termosik, pięć par spodni i heja ;) Dla mnie największy problem to wstać o 7 rano :/ Dam jutro znać jak mi poszło jeśli pojadę. Fajne, że pytasz. U Ciebie ta giełda też jest co tydzień?? I macie hale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
cześć kobietki, właśnie przeglądam ofertę internetowej hurtowni z biżuterią sztuczną KACZMAREK. Nawet fajne te niektóre błyskotki - czy zamawiała może któraś z Was od nich towar? Ciekawa jestem, jaka jest ta biżuteria w rzeczywistości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ostatnio napotkałam sie z ładnymi ciuchami w rozmiarze wiekszym w sklepie Tita w ptaku w hali g dla zainteresowanych Takze piekne tuniki z gipiurą z tyłu w wiekszych rozmiarach ( z pewnością mają wiecej tego typu rzeczy) w sklpie lecz nie pamietam nazwy :-/ostatni rząd ( od strony wejscia na H )w hali G z neonem Paris wystająym Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam o tych waszych poszukiwaniach wiekszych rozmiarow i mysle ze jak bede torche miala wiecej oddechu to zaczne sie rozgladac za astokami max mara-mam nawet mozliwosc wejsc na magazyn do nich..ale dla mnie -dla malej ilosci to nie jest poprostu oplacalne-bo potrzeba na to caly dzien-oni chca procentowo cene z metki,monz owszem wybrac,ale straszne kreca nosem jak jest mala ilosc- tyle ze z kolekcjami max mara jest jeden problem-do rozwiazania,ale jest-firma rygorystycznie wycina metki tak wiszace jak wszywki te na kolnierzykach-to jest ich polityka- mozna myskle bez problemu dla zadnej z was rozwiazac ten problem i bez problemu dla firmy,ktora nie zyczy sobie oczywisci wszycia ponownego metki Max Mara-ciuchy zostaja te same-jakosc ta sama i moda ta sama-tak jak guziki,suwaki i wszelkie inne slady oryginalnosci-pomyslcie czy mogloby was cos takiego interesowac-ja moge zaczac sie rozgladac max mara robi wiele kolekcji dla roznych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co się chwalić
po co się chwalić czymś co i tak nikt nigdy nie widział, nie masz czasu nie ściemniaj nie pisz cudów wianków których i tak nikt nigdy nie zobaczy :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja max mara byłabym zainteresowana zresztą pisałam kiedyś to w emailu i monclerem również:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncler racze jest nie do zdobycia ajak sie da znalezc to kosztuje krociowe sumy to nie jest chwalenie sie-to mozna znalezc-czym tu sie chwalic-trudniej jest znalezc kolekcje Max mara z metkami oryginalnymi-poprostu rzucam haslo ...jacy niektorzy z was...sa...zawistni i zlosliwi...pisze ci,ze to mozna kupic i miec-oryginalne tyle ze wszywke musisz miec inna-np.Max-albo z wycieta wszywka wewnetrzna-jesli moze was interesowac to sie zakrecic i poszukac-tyle-zlotych gor nie obiecuje-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety zawsze się ktoś znajdzie co mu coś nie będzie pasować, a możesz mi na emaila wysłać mniej więcej ceny monclera bo ja wiem że jest drogi, jak coś będziesz widzieć w sprawie max mary czy monclera to rzuć na e maila : syliana@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
witam...wkrotce otwieramy hurtownie internetową .będziemy oferować odzież i bieliznę , głównie damską. będziemy mieli i duże rozmiary . ponieważ jeden z właścicieli jest Niemcem , będziemy głównie importować z Niemiec. na początek chcielibyśmy oferowac końcówki kolekcji marek niemieckich ,angielskich i włoskich, w sumie wszystko co dobrego gatunku i co będziemy mogli zaoferować do dalszej odsprzedaży za niską cenę . np biustonosz Triumph z ceną detaliczną w Polsce 99,00-149,00 ,my prponujemy cenę od 9,00 - 30,00 netto w zależności od klasy (towar oznaczony skrócona metką), bielizna nocna Triumph w cenie detalicznej 109,00-320,00,u nas około 35,00- 70,00netto z pełnymi metkami ,podobnie kostiumy kąpielowe. odzież bedziemy proponować za 10-30% wartości niemieckiej w EURO,przeliczone na zł. chcielibyśmy posłuchac waszych uwag co do technicznego działania portalu handlowego ,co do asortymentu i cen . portal jest w trakcie budowy ,na etapie testów. towar jest już w części w naszym magazynie w Polsce,reszta w drodze,lub pertraktowana z kontrahentami. pozdrawiamy i prosimy o uwagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Ooo nowa hurtownia :) Ja już jestem zainteresowana. Co do technicznej strony: -fajnie, jeśli będziecie mieć niski próg zamówień (tzn że nie będzie trzeba robić zamówienia na minimum np 1tys zł), czym niższy tym lepszy -dobrze, jeśli nie będziecie sprzedawać osobom nie prowadzącym DG, bo wtedy my tracimy :( Po rejestracji na Waszej stronie proście o przesłanie skanów dokumentów - NIP itp. -przesyłka żeby była rozsądna cenowo To tyle chyba ode mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o linka jak już będzie działała hurtownia, a co do wymagań to oczywiście dobre rzeczy w dobrej cenie to podstawa, a reszta się po drodze dopracuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z xxyyy, sprzedaż tylko hurtowa dla firm nie dla detalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no po opisie to i ja jestem zaciekawiona. A kiedy planujecie otworzyć tę hurtownię? Zgadzam się - niski próg zamowień i tylko dla osob prowadzącą działalność :) Strona oczywiście musi być przejrzysta z jak najlepiej realistycznymi zdjęciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lagriffeoutlet A jak cenowo by ta max mara wyglądała - może też byłabym zainteresowana? kolorowesnymam Ja tez jestem zainteresowana taką ofertą - głównie większymi rozmiarami, ale nie tylko. To przesyłanie skanów dokumentów to dobry pomysł, bo wyeliminuje detalistów. magnoliasklep@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
zamierzamy współpracować ze swoimi klientami na zasadach partnerskich,tak by wszyscy byli maksymalnie zadowoleni. o ile system pozwoli chcieliśmy stałym klientom dawac możliwośc kupowania nawet 1szt. problem z kosztem przesyłki ,bo w rozmowach z nimi oferują spore stawki,wybierzemy najkorzystniejsze dla klientów. przewidujemy możliwosc uzgadniania możliwosci pakowania kilku zamówień w jedną przesyłkę. może ktoś podpowie rozwiązanie które zmniejszy ten koszt. oczywiście naszymi klientami będą tylko ci którzy przeslą nam zeskanowane dokumenty potwierdzające prowadzenie działalności handlowej. zastanawiamy się na dawaniu ochrony terenu dla dobrych klientów. czas otwarcia portalu -najwcześniej początek grudnia .wszystko zalezy od informatyków i naszej mocy przerobowej przy aktualizacji magazynu na portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Mi jedna z firm przesyła paczki "siódemka" za 6 zł, cena bardzo dobra, zwłaszcza, że mogę połączyć w jednej kilka zamówień bez względu na ich wielkość. Niedaleko mnie jest zakład gdzie szyją niektóre z rzeczy Burberry i z kilku innych, bardzo znanych firm. Znam kobietę, która tam pracuje, mówiła mi że nic tańszego niż 10 tyś zł nie szyją... Trochę osobiście nie wierzę w tanie firmówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×