Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość zabawki idą teraz
zabawki idą teraz świetnie najlepszy okres na zabawki to listopad i i grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
No właśnie dlatego chyba najbliższe zamówienie zrobię na zabawki i trochę ubrań co tam kasy odłożę, póki jest okres na to. Znalazłam fajną hurtownię w Kołobrzegu, mam tam ok 150km ale co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
mówisz o hurtoiwni starlet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Tak. Brałaś coś u nich? Możesz polecić? Mój narzeczony kiedyś u nich brał zabawki, mówi że mieli dobre ceny ale to był 2006 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
chińska tandeta i drożyzna, nie ja zabawki sprowadzam tylko z zagranicy, chiński szajs z kontenera mnie nie rajcuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
za 3 tysiące mam paletę 300 sztuk zabawek z zagranicy , po 9,99 wychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Łooo gdybym ja miała teraz 3 tysiące to już bym tutaj głupich pytań nie zadawała ;) Żadnej hurtowni w PL nie możesz polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
jeśli chodzi o Polskę to średnio , przeważa tandeta z kontenera, której ci nie polecę bo będziesz miała tyle zwrotów i awantur o d klientów że ci głowę urwą, ja prowadzę hurtownię zabawek , ale tylko ilości pakietowe, ewentualnie pakiety po 20 , 40 opakowań , ale małe ilości sie nie opłaca bo wychodzi drogo , będę mieć teraz na zbyciu pakiet 40 opakowań mixa markówek , taki mniejszy bo klient się wycofał za 800 złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
A Serwus Szczecin? Chyba tam skoczę, mam bliziutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
ewnetyalnie jak cie interesuja mam klocki Bausteina to na opakowaniu po 22 złoty , różne zestawy , nawet takie po kilkaset elementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
jeśli chcesz brac zabawki w Polsce to cieżko, dlatego że 99 proc tych hurtowni jest na alegro, jak już z jakiejś korzystasz, to zobacz po ile mają swój towar na alegro bo się udupisz, 99,99 proc. z nich sprzedaje taniej towar na alegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
No właśnie ja tak teraz kombinuję żeby na giełdzie też te zabawki wystawić... Teraz już tak kombinuję bardziej nastawiając się na giełdę, nie liczę w sumie na to że przed świętami się przebiję z zabawkami na Allegro bo tam to sajgon będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
jak się nie boisz ryzyka, to mogę Ci puścić w komis klocki , na tydzień, dwa , mam 50 opakowań , na umowę komisową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
ogólnie z branży damskiej też mam taką drobnica na giełdę pasującą , i ot puszczam w komis na dwutygodniowe umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Jeśli możesz to napisz mi konkretnie Twoje warunki komisu na maila. Może masz jakiś skan tej umowy na kompie to mi podeślij, przeanalizuję na spokojnie i wtedy mogę rozmawiać, bo na razie nie wiem za bardzo o czym, nie wiem jakie stawiasz warunki. Wydawało mi się że jak coś biorę w komis to nic nie tracę bo jeśli nic nie sprzedam to po prostu dostawca to zabiera i tyle ;) Podaję Ci maila, z takimi dokładnymi dyskusjami to już może na prywatny kanał się przenieśmy ;) Mój mail: tuttifruttistyle@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
No to by było na dwie giełdy akurat, dwie niedziele. Bo u mnie tylko w niedzielę jest giełda- miasto wojewódzkie prawie pół miliona mieszkańców, boks mam w świetnym miejscu ale mogłabym znalezc większy. Ok, pogadamy sobie na mailu. Idę po lampkę wina, do rozmów o interesach to się przydaje ;) Co nie Dziewczyny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
p.s. I przepraszam jeśli zadaję durne pytania z tym komisem, ale w branży odzieżowej jestem zielona, nigdy nic w komis nie brałam- z doświadczenia i wykształcenia mam bliżej do gastronomii ;) Także jeśli wyjaśnić szczegóły to będę wdzięczna :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
standardowa umowa komisowa ściągnięta z neta , jedyna twoja strata to jak najwyżej za 2 tygodnie nie sprzedasz czy tam trzy odsyłasz resztę na swój koszt , mam trochę towaru leży i chcę się go pozbyć , a nie chcę mi się bawić w detal bo nie mam alegro, nie chce mi się wywalać kasy na prowizję , wolę puścić w komis , ceny te same nic nie doliczam, wypełniasz umowę, odsyłasz podpisaną, i wysyłam towar z umową komisową podpisaną przeze mnie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
standardowa umowa komisowa ściągnięta z neta , jedyna twoja strata to jak najwyżej za 2 tygodnie nie sprzedasz czy tam trzy odsyłasz resztę na swój koszt , mam trochę towaru leży i chcę się go pozbyć , a nie chcę mi się bawić w detal bo nie mam alegro, nie chce mi się wywalać kasy na prowizję , wolę puścić w komis , ceny te same nic nie doliczam, wypełniasz umowę, odsyłasz podpisaną, i wysyłam towar z umową komisową podpisaną przeze mnie tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Ok tylko powiedz mi jeszcze- wysyłka od Ciebie do mnie jest na czyj koszt? I jaki jest około koszt wysyłki tego towaru który chcesz dać w komis? Orientujesz się? I wtedy to wygląda tak że jeśli sprzedam jakąś rzecz to wtedy Tobie płacę za to (cenę hurtową) a sobie zostawiam marżę z detalu, tak? I resztę co nie sprzedam odsyłam. A wystawiasz fakturę Vat? Napisz mi jeszcze skąd jesteś, może opłacałoby mi się bardziej osobiście odebrać niż kurierem (?), mam auto dostawcze. I napisz mi konkretnie jaki towar byś mogła dać w komis, tylko tak realnie co jestem w stanie wystawić w te dwie czy trzy niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
za ile sprzedaż to już Twój zysk, ja daje ceny hurtowe, możesz sobie porównać na alegro ile zarobisz na tym , wysyłka standardowo 20 złoty kurier, ja jestem z trójmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
No ale 20zł to za jakieś mniejsze paczki ;) Ok, napisz mi tutaj lub na maila jak wolisz jakie konkretnie rzeczy możesz dać w komis, może masz jakieś zdjęcia to też mi podeślij. Wstępnie jestem bardzo zainteresowana, bo obie możemy przecież na tym zarobić z małym ryzykiem. Jak się sprzeda to fajnie, jak nie to trudno. Szansa jest. A kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;) Do Trójmiasta mam kawałek ze Szczecina, więc chyba faktycznie bardziej opłacałoby się kurierem- zależy na jaką ilość się umówimy, mniejsza ilość to bardziej się opłaca kurierem, jak większa to lepiej osobiście zabrać na pakę i tyle. Ale wydaje mi się że na pierwszy raz lepiej się umówić na mniejszą ilość, a potem jakby się coś udało to rozkręcić. Też tak myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
e-maili poszedł, 20 złoty do 30 kg wysyłka kurierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
możesz sobie porownac ceny na alegro tego co proponuje sama zobaczysz czy są ok czy ci się opłaca zarobić na tym ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
bluzy na żywo wyglądają lepiej , zdjęcie jest średnie sama, nosze dwie z nich , są rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Ok, odpisałam :) No to jesteśmy w kontakcie na mailu. Wiecie co, nie śpię już prawie dwie doby i nie jestem zmęczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
ja nie spie juz z 3 dni , ale przed swietami to u mnie norma, uwielbiam ten okres , a potem w styczniu zgon i miesiąć odleżenia, idę liczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
No ja niestety pracę muszę godzić z prowadzeniem domu (jak Wy) ale także ze studiami, a w tym roku się bronię. Na szczęście w te wszystkie niedziele aż do Świąt mam na luzie, więc mogę zająć się pracą. Idz liczyć, ja idę spisywać adresy i przygotować paczki do wysłania na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zabawki idą teraz
prześlij ofertę na zabawki na emaila: agunia148@op.pl, jeśli możesz to prześlij też tę ofertę komisową:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawki idą teraz
spisałam, wysłalm ilość, zabawki zaarz podeślę, komis nie wiem jak xxxy coś zostawi to ci podeślę narazie wzieła wszystko co miałam w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×