Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość kolorowesnymam
mamy też oferty na modna odzież w bardzo dużych rozmiarach do 54 ,obecnie skupiliśmy sie na takich do 48. proszę powiedzcie czy macie klientki powyżej 48 rozm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
wysyłka będzie z Polski ze wzgledu na mniejszy dla was koszt w zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko brzmi naprawdę zachęcająco! A jakie marki będą dominować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
na ten czas dominującą marką w naszm magazynie jest Triumph , potem alfabetycznie : ADIDAS,APART,BRUNO BANANI,CHEER,DIESEL,FELINA,H.I.S,LAURA SCOTT,LIPSY,MUSTANG,NIKE,PALMERS,PASSIONATA,PUMA,TOGETHER,Tom Tailor,Vero Moda,WONDERBRA,Wrangler. i oczywiście wiele innych znanych i mniej znanych. zaznaczam jednak,że marki bardzo znane są droższe ,a te mniej znane często oferują za przystępną cenę dobry towar z dobrego surowca. jakiś czas temu zaopatrzyliśmy kilka sklepów w Polsce w towar z naszego importu w ramach eksperymentu.okazało się,że marki mniej znane na rynku polskim z uwagi na gatunek i niska cenę lepiej się sprzedawały niż te powszechnie znane i droższe. czas pokaże które marki będa dominować w naszej hurtowni w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z innej beczki
Dziewczyny czy wiecie jak się nazywa urządzenie do ściągania tych magnesów które są przy odzieży w sklepach, zakupiłam towar i pare sztuk ma właśnie te magnesy, a jak próbowałam ściągnąć domowym sposobem to zrobiłam dziurę:-(, a przecież nie pójdę z tym do sklepu bo powiedzą że ukradłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIEM WAM ZE NIE MA KONIECZNOSCI SKANOWANIA-JEST PROGRAM W NECIE ,KTORY SPRAWDZA WSZYSTKIE nIPY MIEDZYNARODOWE-JESLI MUSISZ WYSTAWIC FAKTURE TO NIP MUSI BYC EUROPEJSKI-DO ZALOGOWANIA SIE NA TAKIEJ STRONCE MUSISZ PODACNIP-I TYLE TO JUZ ELIMINYJE DELALISTOW oj strki za klapsa my z wloch bedac hurtownikami nie mozemy sprzedawac w Polsce w detalu i tyle-stronka bedzie tylko dla hurtownkikow- wlasnie zaczynam sobie radzic pomalu ze zdjeciami-bedzie dobrze.Co do MM-wszystko zalezy od ilosci o asortymentu czy letni czy zimowy czy plaszcze czy -ciezko mi powiedziec,ale da sie zrobic-ja sie za to nie bralam wlasnie ze wgledu na metki-bo kto chce firmy-to chce metki i wszywki-wy chcecie ladne ciuszki ala wloskie-tu macie -wloskie i ladne i nawet z rozmiarami tyle ze bedzie z inna metka ... dowiem sie-co do reszty-czasem wszystko mozna znalezc czasem nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
musisz mieć mocny kawałek magnesu ,przyłożysz do wierzchniej części ,przytrzymasz ,pociągniesz delikatnie i puści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z innej beczki
I tyle aj tu nożyczkami , na różne sposoby walczyłam i wywalczyłam dziurę a tu kawałek magnesu, no trochę techniki i się człowiek gubi;-), gdyby miała do hurtowni blisko to bym zamieniła u nich a tak walczyłam sama, dzięki wielkie za rade, przynajmniej pozostałych dwóch par spodni nie zniszczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Botox towaru miałam mało bo filmik był kręcony 1 dnia więc było po kilka sztuk teraz jest zdecydowanie więcej,ale też bez przesady strasznie nie lubię chodzić po sklepach i walczyć z ubraniami na wieszakach więc jeżdżę po towar częściej co dostawa to z innej hurtowni żeby przywozić różny towar do largiqulet ... prosiłam bym o przykładowe ceny np koszul z Max mary bo są boskie Ja mam klientki,które akurat nie patrzą na metki ale na jakość i niestety cenę nie które kobiety widzą ładną rzecz i ją kupują obojętnie ile by miała kosztować inne niestety chciały by mięć coś taniego a zarazem porządnego .I jeszcze jedno pytanie o koszule z fracomina tylko bez żadnych błyskotek tak jak lubi ta firma ozdabiać,miałam z hurtowni qulet kiedyś piękne koszulę body z stójką na długi rękaw i sprzedały się jak świeże bułeczki pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Kolorowesnymam- powiedz mi, czy trzeba będzie podejmować z Wami stałą współpracę? Np ja prowadzę sklep w internecie i sprzedaję stacjonarnie (od jutra) tylko w niedziele, i np nie mam kasy żeby składać regularne zamówienia np raz na tydzień. Będę mogła zamawiać towar u Was wtedy kiedy po prostu będę mieć fundusze? I przewidujecie jaki będziecie mieć próg zamówienia dla klientów którzy nie będą robić regularnie zakupów tylko tak od skoku do skoku ? Dla mnie maksymalne minimum to 500zł... I preferuję taki system że biorę np jedną bluzkę taką rozmiar M, dwie tamte rozmiar S itd... Nie lubię kupowania pakietami. A marki macie zachęcające, pewnie zostanę Waszą klientką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
p.s. Ja nie muszę mieć metek, sprzedaję też odzież outlet i szybko schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja osobiście tez nie muszę mieć metek w tym sezonie sprzedaje kurtki max mary bez metek i szybko się sprzedały, sprzedaje także monclera, część mam z metkami a część wycięte metki, klientki które znają markę nie muszą mieć metek , wystarczy im jakość i dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ju zis dogadalysmy-ja teraz wlasnie bawie sie zdjeciami i juz mi sie bardzej podobamimo,ze we wszystkim co zwiaxzane ze astronkami i handlem e-comerce jestem zielona zaczyna miec to jakies rece i nogi-programik mi sie przydal-zaczynam sie z nim poznawac-bedziemy chyba przyjaciolmi-jesli ktorejs chce sie zerknac na-www.lagriffe.it to niech mi powie-co o tym mysli--jak widzice moje wieczorne starania- teraz mysle ze juz bedzie z gorki >;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
xxyyy...myślę,że się dogadamy na wszystkich płaszczyznach. my będziemy importować pakiety, stocki ,nasz klient będzie mógł kupić nawet 1szt .tylko ,że koszt przesyłki nie rozłoży się na wiekszą ilośc.ale w takiej sytuacji zapakujemy w kopertę. adres naszej przyszłej hurtowni : kupujizarabiaj.com ...ale przypominam,że portal jest jeszcze w budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffa- www.lagriffeoutlet.it pomyliam sie sorki mam na mysli zdjecia-zeby mi zaraz zyczliwi nie skoczyli do oczu ze se reklame robie a tam nic nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lagriffeoutlet na pewno dużo lepiej będzie się zamawiać przez sklep , wszystko jasne opisane i przejrzyste, moim zdanie troszkę zdjęcia w newsie się spłaszczyły i ciuszki trochę straciły bo stały się kwadratowe, na pewno w adminie sklepu da się wyciągnąć zdjęcia, nie to żebym się czepiała bo mnie akurat to nie przeszkadza ale to taka moja rada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz literówke
mogę zerknąć mam stare nawyki korektora tekstów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm...wiesz ,ze dla mnie to pierwsze kroki i tak juz siedmiomilowe-wlasciwie chce sobie i klientom zaoszczedzic czasu i dac mozliwosc poogladac na spokojnie i normalnie-to co jest i jak jest-i dac mozliwosc skompletowania i zlozenia normalnego zamowienia bez koniecznosci wysylania koazdorazowo plikow maili ze zdjeciami do kazdego tak jest magazyn jasno prosto i bezbolesnie-kazdy moze wejsc nawet jak mnie nie ma.popatrzec,obejrzec zlozyc zamowienie-ewentualnie mozemy podyskutowac na temat ceny ;-) Internet jest teraz oknem na swiat a dla mnie jest mozliwoscia utrzymania kontaktow z kientami z jakimi nawiazalam wspolprace w polsce a kto wie czy nie nawiazania rowniez z innymi...a dla mnie to rowniez nowe wyzwanie...mozliwosc nauczenia sie czegos nowego...ciekawosc...moze rozgryze jak te zdjecia jeszcze rozprostowac...dajcie mi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na początek to całkiem fajnie wyglądają, później to bułka z masłem będzie 2 minutki i po zdjęciu:-), jeszcze troche ze światłem popracujesz i fotograf nr.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zawsze też wolę złożyć zamówienie ze sklepu jak ze zdjęć z maili, bo w emailach zazwyczaj popatrzę i tak nic nie wiem bo to trzeba wrócić do cennika, opisu a tu w sklepie wszystko czytelne. Wszystkiego się nauczysz, nie od razu Kraków zbudowano, później to będzie rutyna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz literówke
superancki miałam kiedyś taki tylko niebieski, zajebisty fason

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceny hurtowe sa widoczne dopiero po zalogowaniu-ale na zalogowanie musicie poczekac jeszcze chwilke bi musze skonfigurowac poczte-ale juz jutro-bo padam na pyszczek- na dzis mam dosc-tak czy ibnaczej mam duzo wecjej liu jo-tylko musze obrobic zdjecia i wkleic...wiec miejcie chwilke cierpliwosci do amatora;-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lagri(...) - zapowiada się b. fajnie, dobrze opisane i przejrzyste zdjęcia to podstawa, ciekawe niektóre rzeczy :) Gratuluję, kawał dobrej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze was zapytam czy ktoras z was moze zainteresowac firma Le Soleil-pelnej nazwy nie Pamietam-dunska firma bardzo fajna-mam mozliwosc wynegocjowac dobra cene na stok ze sklepu-wlasciwie odebrana czesc towaru za problemy z platnoscia-sa pelne rozmiarowki-ale towar letni-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czraodziejka_mała
Dziś zostaliśmy w domu, oboje jesteśmy przeziębieni, pogoda za oknem nieciekawa, ale trzymam kciuki za xxyyy. :-) Lagriffe a masz dostęp do taniej biżuterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×