Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
nie poprawiaj bo tu się tak pisze , że włazi spacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhehehehe...
Już sobie wyobrażam mieszkanie na 3 pietrze pełne palet hehehe i kurierów taszczacych te palety hehehe... Wielka hurtownia, kilka działlności zabawki, ciuchy itd. wielkie obroty a publicznie się przyznaje że za kuriera płaci po 20 złotych że tylko w kKolporterze jej zaproponowali 16 złotych. No to wychodzi na to że masz śmiesznie niskie obroty, mi kurierzy za przysyłki na dzień dobry zaproponowali 10 zł za paczki do 32 kg, a wcale nie mam super ruchu w interesie, znajomy który ma naprawde spory ruch w interesie wynegocjował cenę 7 zł od paczki. Więc ty masz g.wno a nie obroty, i nie pisz głupot bo tu nikomu nie imponujesz. Wszyscy mają z Ciebie niezłą polewkę, placzesz się cały czas w tym co piszesz, co chwila ktoś cie na kłamstwie złapie, ale ty masz zero godnosci i honoru czy nawet zdrowego rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100% macie racje
Oczywiście że 100% to Pani z euro..., ciekawe czy xxxy napisze, ryzykantka z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
to jak jesteś taka mądra to podaj mi tego taniego kuriera bo mnie takich cen nie chcieli jakoś proponować, a brałam oferty od wszystkich firm w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a jakbyś była tak mądra to byś wiedziała że nie ilość obrotów decyduje o cenie tylko zadeklarowana ilość paczek miesięcznie mądralo :P tyle ile podasz taką cenę ci ustalą, ja nie kłamałam że wysyłam milion paczke codziennie żeby dali mi lepszą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
na jakim kłamstwie ? nikt mnie na niczym nie ma prawa łapać i nie może łapać, bo wara komuś do tego co robię , więc nie wiem o czym piszesz ... jak nawet nie wiesz że kurierzy ustalają od liczby paczek miesięcznie nie obrotów buahahha, z Ciebie to wielka biznes dupa hahahaha zeby takich podstaw elementarncy h ie wiedzieć i jeszcze komuś wypominać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ups złapałam Panią Mądralińską na kłamstwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhehehehe...
Nie dosć że pinokio to jeszcze ptasi móżdżek tak ciążko zrozumieć że to przedewszystkim obroty generują ilość wysyłanych paczek ? A co do kurierów to bardzo proszę ja dostałam ofertę 10 zł od siódemki i od DHL , wybrałam DHL. Aha i żeby nie przyszło pani pinokio kłamać firmy kurierskiej co do ilości przesyłek nadawanych w miesiacu, bo nie warto bo jak nie wyrobisz załozonego limitu to ci zrobią korektę i będziesz musiała dopłacic do paczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) :) :)
A ja chciałabym zobaczyc dostawe towaru do firmy eurolifestyle jak podjeżdza tir i wypakowuja palety ;) A póżniej wózkiem widłowym wjeżdzają do windy i wwozą to na 3 pietro, ciekawe ile kursów musi mieć windą taki widlak ;) Swoją drogą to chyba jak kupowała mieszkanie to szukała wysoko zeby jej nie okradli hurtowni i koniecznie z dużymi windami żeby widlak mógł wjechać z paletami do hurtowni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno nie ma windy :P
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frizia01
hej , mam do was pytanie, czy już macie świąteczną wystawę? centra handlowe już są pełne choinek ,łańcuchów i świątecznych klimatów i tak się zastanawiam czy już też zacząć szykować sklep na świąteczny wystrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Do siódemki nie napisałam bo wszyscy mnie przed nią ostrzegali DHL mi zaproponował 28 złoty, i nie chce ich korzystałam pół roku mierzą paczki , i liczą od długości i wielkości kartonu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie mam windy i nie mam swojego mieszkania wynajmuje, nie będę kupowac mieszkania z kredytem na 30 lat, bo ja nawet tyle nie pożyje jeszcze więc po co mi sie męczyć z kredytem i zażynać finansowo , szkoda zachodu, po co mi to ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
raz mieszkałam pol roku na parterze i nigdy w zyciu wiecej to jest horror i nerwica, za kazdym razem jak wyjezdzala miałam schizy że wroce i zastane puste okradzione mieszkanie , minimum drugie piętro , teraz to okradają non stop, mojej znajomej z 1 piętra wszystko wynieśli przez balkon jak wróciła z wyjazdu to nawet ciuchów nie miała, umarłabym jak by coś takiego zobaczyła, trzecie jest akurat bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhehehehe...
To ja już wiem dlaczego DHL zaproponował tobie cene 28 zł za paczke, Na trzecie pietro wniesć ręcznie kilka palet albo znieść to nie lada wyzwanie... O czym ty piszesz ? Wielka hurtownia nie ograniczajaca się tylko do odzieży a działająca w wielu dziedzinach i chce brac kredyt na 30 lat na mieszkanko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
rodzice chcieli mi wziąśc a ja miałam placić, ale powiedzialam im że nie ma sensu, z moją chorobą, nawet nie zdążyłabym tego im spłacić przed śmiercią ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frizia01
Przepraszam, że się pytam ale czy to jest forum pt. "Rozmowy w toku " bo zaiste problemy i sprawy które niektórzy opisują pod to podchodzą, proponuję zachowywać się bardziej profesjonalnie i trzymać się tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a co to za róznica które piętro DHL nie liczy chyba od piętra, tylko od długości i wagi paczek , to ich praca za to im się płaci mają nosić i koniec, obojętne czy 3 piętro czy piąte, płace noszą proste ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jedynie na osobę prywatną jest ograniczenie do 30 kg wnoszenia do mieszkania ot się zgodze, ale do firmy wnoszą co im się każę ich problem żeby to załatwić i wnieść, nie mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
zreszta DHL bierze od swoejgo widzimisie mam kumpla w Gdansku tez jest na DHL i płąci 23 złoty tyle że on ma firmę komputerową, szóste piętro w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie moja tylko te bajki że ktoś płaci 10 zloty, bo nie ma takich cen, sama pracowałam jako logistyk i nei wierzę w takie bajki, chyba że ktoś nakłamał na 100 paczek miesięcznie, zarzucać komuś klamstwem kłamstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
raczej 100 dziennie, bo ja mam deklarację na 100 miesięcznie i 28 złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhehehehe...
Ja mam deklaracje na 500 paczek miesięczniei i tyle starczy. A jak jeszcze nie prowadziłam firmy to wysyłałam też przez DHL i czasami jedną paczkę na kilka miesiecy za 15 czy 16 zł brutto. Wystarczy tylko ruszyć głowa, są różne firmy które maja podpisane umowy z kurierami na ogromne ilości wysyłek i można za ich pośrednictwem wysłać duzo taniej bez zadnej umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja deklarowałam 100 ale i tak ich nie lubią bo za długość doliczają więcej, a ja wole duże paczki, a bezpieczniej zabezpieczyć , zresztą nie jestem, sadystką w DHL jeździ facet tak dobrze po 50 tce z żoną na zmianie, a w DPD są młode chłopaki fajne , to oni raz dwa wnoszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×