Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość xxyyy
:) Wiesz Czarku, ja na Twoim miejscu szukałabym gdzie indziej nowej narzeczonej niż na kafeterii, ale co kto lubi ;) Przyznam że przez internet można znalezc, ja też mojego narzeczonego poznałam na orum, tylko że mój nie fika ;) A jakie kryteria musi spełniać kobieta której szukasz? Oczywiście poza przedsiębiorczością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leże pod stołem i kwiczę
xxxy ja bym go sprawdziła potem się okaże że to tkai drugi Czaruś co chodzi na forum i rozrywki tfu podrywki na chwilę szuka jak narzeczona nie widzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
:D Nie no, ja tam na żadne randki się umawiać nie będę ;) Trzeba było przyjść 4 lata temu, jak wolna byłam :D Ale tak pytam z ciekawości Czarka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasypało śniegiem
Sorry wymieńcie się e-mailami lub telefonami i randkujcie rozumiem ze warto wyluzowac ale co za dużo to i swinia nie przełknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
Kryteria ? Wystarczy ,że będzie normalna . Nie szukam sponsorki , mam już prawie wszystko co mi potrzebne. Pracę też mam pewną i dobrą. Ponieważ pochodzę z biznesowej rodziny i sam w biznesie siedzę , dlatego przedsiębiorcza dziewczyna by mi pasowała , by rozumowała podobnie do mnie ,bo z tą obecną ciężko się dogadywałem .Dziewczyna nie mogła zrozumieć ,że prowadząc biznes trzeba więcej czasu mu poświęcać niż pracując na etacie . Czarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Nikt tutaj nie randkuje, rozmawiamy o biznesie przecież :D Czarek, w jakiej branży siedzisz? Może poszukaj kobiety na forum typowo biznesowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
Ja razem z ojcem prowadzimy spory zakład mechaniczny - silniki samochodowe .Moja matka ma sieć sklepów . Ja jestem jedynakiem i przejmę po ojcu firmę . Przydałaby mi się żona,która zajęłaby się tymi sklepami . Ja całkiem serio i bez kantu tu piszę. Jeżeli ty wolisz tego swojego narzeczonego , to moze jakas inna fajna dziewczyna ma ochotę na znajomość ze mną . warunkiem jest wysokość , ponad 170.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leże pod stołem i kwiczę
buhahahhaa, co za frajer, miłośc przelicza na interesy mamusi i tatusa , wielki biznes za pieniądze rodziców , ratunku czy jest na sali lekarz i korektor tych bzdur pisanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Czarku, a miłość? Co jeśli będzie wysoka, przedsiębiorcza, piękna i inteligentna ale nic do niej nie poczujesz, nie pokochasz jej? Czy w takiej sytuacji też mógłbyś być z taką kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie bo to
jaka zenada jest - facet ma narzeczona i o swoich frustracjach i zyciowych problemach opowiada tu na forum o butiku z odzieza, masakra, wcale sie nie dziwie ze ci sie z nia nie uklada czarusiu od 7 bolesci :/ i lepiej zostaw ta dziewczyne w spokoju, a baby do roboty poszukaj sobie w swojej wiosce .... koniec kropka z ta masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
Ha, bez miłości to ja sobie nie wyobrażam dobrego zwiazku , takiego na wszystkie lata ,do końca . W końcu napatrzyłem sie na rodziców ,jaki tworzą fajny związek .Podobnie bym chciał . Przecież nie chcę w ciemno żenić się . Chcę poznać fajną dziewczynę i dlatego szukam . Moi rodzice chcieliby za jakiś czas przejść na emeryturę , wcześniejszą raczej ,ale są spracowani i stać ich na to by w spokoju pożyli następne lata. Ja wyrastałem w biznesach rodziców , od wielu lat pomagałem, pod potrzebę firmy ojca studiowałem,by kiedyś doświadczenie poprzeć teorią. Czarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Ja Czarka mogę zrozumieć. Wiem jak to jest mieć w domu zrzędę która ciągle narzeka że człowiek 'wiecznie pracuje'... Nie piszę tu o moim obecnym narzeczonym. To może irytować, naprawdę. Ty się starasz aby Twojej połówce dogodzić, aby jej się lżej żyło a w zamian za to codziennie słuchasz pretensji że ciągle tylko praca, praca i praca... Ale fakt jest taki że gdyby się robiło na etacie 8h to owszem, miałoby się więcej czasu dla swoich bliskich, ale i mniej pieniążków kochanych na zaspokajanie ich potrzeb. Coś za coś. Czarek ma sprecyzowany plan- poznać kogoś podobnego do niego samego. Szuka na forach biznesowych bo wie, że w taki sposób może poznać dziewczynę która zrozumie jego pracę. I jego starania. Ja to rozumiem. Chce poznać, potem pokochać, to dobra kolejność. Jeden błąd- zanim się zacznie szukać nowej kobiety trzeba poinformować o tym fakcie tą 'starą'- ją rozstanie i tak pewne zaboli, ale mniej niż informacja że zostawiasz ją dla innej. Ot się rozpisałam! Pozdrawiam, ja jadę do Makro na zakupy, nie zabijcie się tutaj w tym czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
Ja już poinformowałem swoja dziewczynę ,że traci czas ze mną ,że nic z tego nie bedzie . Pewnie nie do końca w to wierzy ,ale ja już zdecydowałem. Najważniejsze ,że wiem czego chcę , tak myślę. Jeżeli pozwolicie to będę tu zagladał , poudzielam się w waszych biznesowych dyskusjach , w końcu mam na co dzień styczność i z odzieżowym handlem mojej matki.Może jakas dziewczyna tu polubi mnie ,a ja ją , nigdy nie wiadomo co stać się może . Czarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie czarku zagladaj
tylko prosze cie nie zbaczaj juz z tematu forum :) jakby co wymien sie mailami z interesujaca cie pania :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego tu jeszcze nie grali
normalnie czytam i oczom nie wierzę, czy wszyscy tu się dobrze czują , może poproś mamusię i tatusia , to ci znajdzie panienkę na Twoim poziomie z odpowiednich kręgów tylko najpierw się cofnij do średniowiecza litości tego nie idzie czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do xxy - Wybacz ale nie jestem z tych co randkują poza tym nie jesteś panną w moim typie ! Tak na marginesie jestem zajęty a pierdoły mnie nie interesują bo mam co robić w biznesie rodzinnym @ (*_*) Choć temat na forum się zmienił zrobiło się troszkę inaczej niż kiedy wilk z lasu zaśmiecał ot forum obrażaniem innych ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
wczoraj wróciłam z Łodzi i muszę przyznać, że jestem dosyć rozczarowana.. wyczytałam na stronie, że ptak otwarty między 5 a 15 więc wchodzę do hal o 6.30 a tam wszystko pozamykane! dopiero koło 9ej wszystkie stoiska były otwarte a do tego zamykali już o 13,30 także o 14 nie było tam żywej duszy! co prawda kupiłam sporo fajnych rzeczy, ale połowę kasy przywiozłam z powrotem bo nie zdążyłam wydać wiadomo, że jak się ma sprawdzone stoiska to takie godziny otwarcia starczą na zrobienie zakupów, ale tak jak ja byłam pierwszy raz to 4,5 godziny by obejść wszystkie hale to zdecydowanie za mało, a już i tak tylko główną aleją i jak nic mi się nie rzuciło w oczy na wystawionych manekinach to nawet nie wchodziłam także za 2 tygodnie jadę do Wólki, może mają coś innego niż w Łodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasypało śniegiem
DO SKLEPOWA witaj a co ciekawego kupiłaś jak możesz zdradzić i jak to cenowo wygląda.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włąsnie zrobiłam zakupy w
włąsnie zrobiłam zakupy w alma 24 i dochodze do wniosku że sklepy internetowe są górą, ceny niż niż w sklepie, a do tego nie muszę nic dzwigać, nawet karta można zapłacić przy odbiorze, rewelacja, jak dla mnie mogły by istnieć tylko sklepy internetowe , zwłaszcza w zimę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo tu Czarek
Dziewczyny czy już wszystkie śpicie? Może porozmawiamy o handlu butikowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeoodpowiedz
Hej, jesli sie powtorze, to przepraszam, ale po przeczytaniu ok. 50 odslon juz nie mam sily na wiecej. Moje pytanie brzmi - czy wiecie gdzie mozna zakupic hurtowe ilosci ubran, ktore czesto widuje sie na Allegro na oslawionej juz modelce: http://moda.allegro.pl/modny-sweter-z-haftem-na-plecach-czarny-i1340183680.html Chodzi mi o podanie adresu takiej hurtowni. I jesli ktos wie, to skad mozna wziac zdjecia tych ubran. Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz. I jeszcze jedno - nie jestem zadna konkurencja. Prowadze zespol taneczny i potrzebuje czesto po 20 szt. takich samych ubran. Moj mail: bag.lady@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
Może to z QUEEN OF CATWALK: http://www.qoc.de Brałam raz od nich towar, ale za dużo z tym zachodu było. Może obecnie jest jakiś dystrybutor tej odzieży w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
''Hej, jesli sie powtorze, to przepraszam, ale po przeczytaniu ok. 50 odslon juz nie mam sily na wiecej. Moje pytanie brzmi - czy wiecie gdzie mozna zakupic hurtowe ilosci ubran, ktore czesto widuje sie na Allegro na oslawionej juz modelce: http://moda.allegro.pl/modny-sweter-z-haftem- na-plecach-czarny-i1340183680.html Chodzi mi o podanie adresu takiej hurtowni. I jesli ktos wie, to skad mozna wziac zdjecia tych ubran. Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz. I jeszcze jedno - nie jestem zadna konkurencja. Prowadze zespol taneczny i potrzebuje czesto po 20 szt. takich samych ubran. Moj mail : bag.lady@wp.pl Pozdrawiam'' Jak mi dasz 500zł to Ci podam nazwę dwóch hurtowni :D Zdjęcia ubrań dają hurtownie, ale nie wszystkie. A jeśli nie, to mogę Ci przesłać zdjęcia z tych hurtowni i jeśli będziesz coś chciała to Ci kupię naliczając sobie niską marżę. Ale namiarów nie podam, bo jaką mam gwarancję że nie jesteś z konkurencji? Głupia nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
p.s. skoro nie prowadzisz sklepu tylko tańce to po co Ci zdjęcia? W hurtowni przecież widzisz co kupujesz a potem zdjęcia nie są potrzebne, no chyba że się sprzedaje przez internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
mam namiary na jeszcze jedną podobną hurtownię, ale jeśli dziewczyny chcą zarobic na info to już się nie wychylam... miłej nocy, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUEEN OF CATWALK
QUEEN OF CATWALK jest kosmicznie drogi, nakdroższych ztych zagranicznych , są dużo tańsze od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUEEN OF CATWALK
brawo xxxy uczysz sie szybko dobrze :D będą z Ciebie ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×