Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość sexysukieneczkinasylwka
Gość do xxyyy nie
wykorzystuj tego forum do reklamowania sie na allegro, przeciez nie temu sluzy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu sie ktos podszywa
znowu sie ktos podszywa zeby robic zadyme niedobrze sie robi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie wydaje
ze jednak sie nie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no bo zaraz sie
no i sie zaczyna :o ....jazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Czemu, może akurat zechcecie dobrze wyglądać na Sylwestra :D Ja też chętnie obejrzę Wasze propozycje sukienek na Sylwka, może nawet sobie coś wybiorę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli będe chciała
dobrze wyglądac na sylwka to kupię sobie ładniejszą sukienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
To pokaż jaką, może też sobie taką kupię żeby ładnie wyglądać ;) Patrzcie jakie Wy jesteście.. Najpierw chcecie linki, a jak człowiek Wam da to narzekacie że dał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli będe chciała
Nie obrażaj się przecież fajne masz te sukienusie, ja mam inny gust wolałabym (moim zdaniem ładniejszą) ,ale to nie znaczy,że Twoje są kiepskie, dla małolatek są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxxyyy to ty jesteś modelką prezentującą te sukienki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pindy
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest ona
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
zasypalo sniegiem I co kochana znalazlas cos ciekawego jakas hurtownie? co do wgo zgadza sie jest drogo choc sa boxy gdzie jak cie znaja dawaja rabatu i maja perelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasja34
Witam wszystkie Panie - jako nowa na forum i nowa w branży handlowej :( No cóż..., chciałabym się dowiedzieć, czy wśród Was, sa kobietki zajmujące się sprzedażą odzieży używanej. Jeśli tak, to może pogadamy na priv..., Ponieważ dopiero zaczęłam w tym biznesie i mam mase pytań do lepiej zorientowanych niż ja biedna raczkująca w temacie. pozdrawiam serdecznie Krystyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Nie, to nie ja, ja teraz jestem blondynką ale figurę i wzrost mam jak ta pani ze zdjęcia. Jak ktoś dobrze poszuka to znajdzie moje zdjęcia na necie bo ja też się zajmuję pozowaniem do zdjęć ;) Ale to tak na marginesie całkiem. p.s. Sukienki mają się podobać dziewczyno do 25 lat, bo do takowych są kierowane, średnia wieku 20 i spędzanie Sylwka w klubie z przyjaciółmi ;) Tam żadna panna nie wyskoczy w habicie czy w sukience bez dekoltu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
do xxyyy a ja znalazłam bardzo szybko Twoje fotki - jesteś bardzo piękną modelką... Pozdrawiam wszystkie Kobietki i życzę udanych utargów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pasji34 witam panią też jestem nowa w branży handlowej od niedawna prowadzę swój sklepik z odzieżą nową , używaną biżuterią i kosmetyki .Pytaj o co chcesz może będę mogła pomóc. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
no tak te sukienki dla malolat moga byc ,oprocz tych z suwakiem niczym dla przydroznych panienek to reszta jest ok i moze sie podobac twarz modelki od tych sukienek jest mi znana chyba z hurtowni kesi albo innej w kazdym razie juz te twarz widzialam na wielu zdjeciach napewno u sprzedawcow na allegro twoje fotki znalazlam w necie :D wygladasz na znacznie starsza na zdjeciach ale to zapewne wina ostrego makijazu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zdjeciach
rzeczywiscie wygladasz na starsza ja bym dala 30 :) ale nie wiem czy to nie wina tego ciemnego koloru wlasow tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja będę zakładać butkik z odzieżą i pewnie dodatkami, byłam już w Ptaku żeby się zorientować jak to wyglada, a czy Wy jeździcie raczej do Ptaka czy w różne miejsca? czy raczej do Wólki? jeszcze tam nie byłam, drogo tam jest? Sukam hurtowni z fajną biżuterią, może ktoś coś doradzi, aj widziałam fajną biżuterię z metka fashion jewelery ale nie mogę tego znaleźć w internecie, chodzi mi o sztuczną biżuterię, albo I am... może ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Amelia podaj swój adres mailowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasypało śniegiem
Do missy08 Skończyło się na tefonach wiekszosc tych wieszych firm ma swoich przedstawicieli handlowych.PLanuje w piątek wybrać sie do Poznania na WGO i tam szukac tak jak to nazwałas perełek.A moze cos możesz podpowiedzieć to prosze na maila 2.bb@gazeta.pl.DO ptaka i wólki mam daleko i kasy nie za dużo więc pozostaje Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka99
Dziewczyny, jak u Was? Ja chyba oszaleje jak zaraz nikt nie wejdzie! Od dwoch dni sprzedaz praktycznie zamarła. Czy ktoras z Was ma doswiadczenie z grudniem? Kiedy tak naprawde zaczyna sie cos dziac w interesie? Bo akurat jest to moj pierwszy grudzien i ludze sie,ze to cisza przed burza ... Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do do was
najpóźniej ruszy się po 15-tym ,ale ten ruch kupujących będzie dużo słabszy niż w ubiegłych latach . starajcie się odłożyć pieniążki na styczeń , luty i marzec , to może przetrwacie . nie dokupujcie towaru nadmiernie bo lepiej mniej utargować niż zostać z towarem. następny rok będzie bardzo trudny dla handlu , wielu z was zamknie swoje interesy ,wielu zbankrutuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Frog's wife - dziękuję :) Zawsze fajnie się podobać. Piszecie że wyglądam na więcej niż mam- teraz tak nie wyglądam :) Teraz mam blond włosy które sięgają nad ramiona, nie mam grzywki i wiele osób mówi że wyglądam na mniej niż mam. A na tych zdjęciach? Czarne włosy, ostry makijaż, sztuczne światło.. No i od razu mam 10 więcej :D Nie wiem gdzie znalazłyście moje zdjęcia, ale jeśli na oficjalnej stronie reprezentowanej moim imieniem i nazwiskiem to wrzucę tam zaraz aktualne zdjęcie jakieś. Co do grudnia- zaspałam na giełdę i nie pojechałam, teraz też nie mogę jechać bo mam studia i jestem umówiona na snowboard, a czy przed samymi świętami się opłaci jechać? Nie wiem. Na razie Allegro zostaje i inne tego typu portale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro juz zaczal sie
szal kupowania prezentow (ale wiadomo ze to musi byc wczesniej bo dochodzi jeszcze czas wysylki), natomiast mam lek przed styczniem bo czuje ze bedzie naprawde kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka99
Tez tak mi mowiono,ze po 15-stym powinno byc lepiej. Wiem,ze poczatek roku jest bardzo slaby - ponoc luty to juz wogole tragedia. Ciezko jednak sobie wyobrazic zeby przyszly rok byl jeszcze trudniejszy. Oby te prognozy sie nie sprawdzily. Co do bankructw to na samej mojej ulicy sa juz 4 lokale do wynajecia i to takie ,ktore istnialy lata... troche mnie to przeraza...jeszcze rok temu nie bylo co wynajac- wszystko zajete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Dodałam więcej zdjęć do mojej oficjalnej strony, są też aktualne dwa w jasnych włosach. Jeśli kogoś to interesuje to zapraszam, jeśli szukacie kogoś prezentacji ubrań to też się polecam ;) Ale to tak zupełnie na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×