Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość sowy
mam taka dzialeczke do sprzedania ktora podrozala 10krotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze no czlowiek chce
cos powidziec to zaraz na ciebie naskocza i mowia ze nie jestem Kolumbem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowy
nie jestem uszczypliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowy
bo powiedizlam o odkryciu Ameryki-toz sama prawda ze na nieruchomosciach zawsze byla kasa,nie mialam na celu dogadywania ,ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A można wiedzieć w jakim celu wykorzystuje wizerunek prywatnego domu, bo bardzo mnie to zaciekawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarodziiejka
z tego co piszesz to jesteś multimilionerką wielki dom, wizerunek z 12 tysiecy sprzedajesz, nieruchomości, to po co stoisz na giełdzie z kolczykami za 3 złote ? przecież musiałabyś 5 lat stać żeby zarobić na to co dostajesz od ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i juz sie zaczyna
no i co to cie obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowy
fakt ze moze to dziwic ale czarodziejka to obrotna babka ,nie proznuje i bardzo dobrze,pieniadz robi pieniadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejko, odezwij się, albo napisz na pw, bo znowu będą złośliwe komentarze. Interesuje mnie ten temat, bo tez mam kapitał w nieruchomościach. I jeśli chodzi o telefon do For You - mogę Ci podać, bo często od nich kupuję. magnoliasklep@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do-A ja uwazam- zgadzam sie z Toba w pelni-ze sa klienci na kazda cene-poniewaz z roznymi klientami wspolpracuje sama-wiec moge potwierdzic-wystarczy zreszta zobaczyc jeden przyklad-moze zbyt wygorowany,ale powiedzmy-sklep rzekomego-napisze trzekomego poniewaz nie mam dowodow na to ze realnie sa przedstawicielami na Polske najwiekszych wloskich firm-o ile sie nie myle Lilla moda czy cos takiego-sklep zadn rewelacha-w srodku troche Liu jo,kilka innych wiekszych marek,ale nic szokujacego-cena t-shirt ok 250 zl a jednak-sa tam klientki ktore wchodza i ponoc potrafia jednorazowo zostawic nawet ok 5-czy 10 tys zl. Jest wielka rozbieznosc w realiach zycia i jedne Panie nie kupilyby sweterka za 200 zl bo uwazaja to za wyrzucenie kasy a inne wchodza do duzego piknego saloniku,siadaja na kanapie,popijaja herbatke zagadujac z wlascicielka i zakupuja sweterek za 500 zl ktory pani wlascicielka kupila u kogos takiego moze jak ja ze stoku ...moze za 50,moze za 100,moze za 200-ale pani jest notariuszka,adwokatka,musi sie pokazac ,ze ubiera sie w mijscu odpowiednim bo jest najbardziej ekskluzywne w miescie a w okolicy nie ma nardziej ekskluzywnego i drozszego. Takie sa prawa .... blysku i polysku... i mozna wierzyc lub nie,ale takie sklepy istnieja i istniec beda,ktore sprowadzaja odziez z poprzedniego sezonu,ale nie w rozumieniu outletu jak jest szeroko przyjete-sieciowego.jest to bardzo ograniczony rynek i bardzo mala mam ilosc klientow,ale istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie
Wielkie Panie Biznes women prowadzicie butiki macie domy po 400 m a ciagle siedzicie na necie jak Wy to robicie?Podziwiam Was albo z wasza szczerością jest nie tak albo ja jestem nie zorganizowana.Ja mam pracowników i nie wiele czasu doba jast za krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wielkie Panie Biznes women prowadzicie butiki macie domy po 400 m a ciagle siedzicie na necie jak Wy to robicie?Podziwiam Was albo z wasza szczerością jest nie tak albo ja jestem nie zorganizowana.Ja mam pracowników i nie wiele czasu doba jast za krótka" To po co tu marnujesz swój cenny czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielke
Jeśli chodzi o odzież outlet to zgadzam sie z opiniami klka stron wstecz ŻE jeśli jest odzież w pakietach to jeśli jest zima to np.połowa odzieży była odzieżą letnią lub rozmiary były albo bardzo mini albo bardzo maxi.CZYLI była to odzież albo inaczej jest to odzież która nie sprzedała się za granicą .A dlaczego??? ponieważ coś było nie tak ......TRZY lata handlowałam taką odzieżą bywało ze wstydziłam sie taki towar wywieszać.Ale to były moje pieniądze i po kosztach zakupu taki towar wystawiałam.Miesiąc temu przywiozłam towar z WÓlki Kosowskiej ten z EACC czyli trochę lepszy i co w moim sklepie coś dryga.A ja się ciesze bo postawiłam na marzenia że rozkręcę ten sklep czy to za pomocą PTAKA TUSZYNA WÓLKI ale zrobie to i trzeba wspierac tez naszych producentów maja drogi towar ale ma jakis wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja uważam...
właśnie dlatego debata że ktoś tam kto pisze że sprzedaje drogie rzeczy i ma na to klientów jest z góry krytykowany nie ma najmniejszego sensu, handel był zawsze zróżnicowany i będzie i będzie miał swoich nabywców tylko trzeba wiedzieć od początku do jakiej klienteli kierujemy swoja ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wielkie
no i brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielke
do Aleksa m. no wiesz dziś zaczął sie weekend więc poczytałam sobie to forum i często powtarzały sie te same osoby więc zadalam to pytanie a tu zaraz jakas obraza jakbym napisała ....no juz nawet nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale do ja uwazam
nikt by go nie krytykowal gdyby ten ktos nie krytykowal nas :) ze co to za smieci sa w tuszynie i ptaku :) a poza tym jednak chyba lekka fantazja go poniosla z klientella w 50 tys miescie, ja rozumiem, ze panie lubia drogie rzeczy, ale tak drogi butik w malutkim miescie moim zdaniem nie ma racji bytu, no chyba ze jest narzut 200% na jednej rzeczy to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a tu zaraz jakas obraza jakbym napisała ....no juz nawet nie wiem co" Ale jaka obraza, zdziwiłam się tylko, co tu robisz, skoro Ci doby nie starcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc wam
udaje sie do lozeczka bo jutro ciezki dzien :) a zlosnice niech sie wyluzuja troche xxyyy nie bedzie zadowolona jak przeczyta wpisy, ale pewnie jej to nie wzruszy nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja uważam...
Ale ja mieszkam w takim małym mieście właśnie i w poprzednim poście opisywałam sytuacje że musiałam przemierzać 70 km żeby kupić coś sensownego, teraz są 3 naprawdę dobrze zaopatrzone sklepy i tam klientki nie patrzą na cenę a na jakość i oryginalność i zapewniam że maja klientki, ja tez w necie mam sklep z droższą odzieżą i klientki też mam, i takie co z mojego miasta i okolicznych miejscowości potrafią do mnie do domu przyjechać, bo nie chcą kupować przez net, także nawet w małym mieście jest zapotrzebowanie, ale zgadzam się że nie można się wyśmiewać z odzieży tańszej bo nie wszyscy zarabiają dobrze a mają na utrzymaniu rodzinę dom itp,a ubrać też się chcą, także kolejny raz piszę że każdy asortyment jest potrzebny tylko trzeba wiedzieć do kogo go kierujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie
Mam pytanie jak obiczacie mare od ceny netto czy brutto i w jaki sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heehe tak
marża jest liczona od ceny detalicznej netto , do ceny zakupu netto dolicza się narzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaro_mała
Najważniejsza rzecz to nie poddawać się :-), a może napiszę lepiej uwierzyć naprawdę w siebie, w swoje możliwości. Ja przez te ostatnie lata strasznie się zmieniłam, gdyby ktoś powiedział mi jeszcze w sumie niedawno, że będę miała to co mam i tak będzie wyglądało moje życie to nigdy bym mu nie uwierzyła. A może po prostu dorosłam wreszcie... :-) Na pewno jeden porządny sukces rodzi drugi i daje siłę. :-) Dopiero teraz czuję, że jestem na właściwym miejscu, i że moja życiowa układanka się ułożyła :-) Mądrość też przychodzi z wiekiem. :-) Czasani trzeba pobłądzić, żeby się odnaleźć. POWODZENIA! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaro_mała
Ja sama siebie nie poznaję, zobaczymy czym to wszystko się skończy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile wynosi u Was marża? I czy na każdą rzecz jest taka sama? Ile na początku zainwestowałyści pieniędzy w towar? Z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
wybieram się jutro do Łodzi po raz pierwszy czy ktoś z was wie czy dojazd do Łodzi jest już odkorkowany, bo z tego co ostatnio słyszałam to przez zimę ostatnio są tam problemy z dojazdem a przede wszystkim czy jest to dobry pomysł jechać tam w niedzielę (tzn. czy wszystko jest otwarte, czy dużo więcej ludzi niż w tygodniu no i czy nie jest drożej) dzięki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jutro zapowiadaja odwilż
na jutro zapowiadaja odwilż już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w środę i żadnych problemów z dojazdem nie było. Jeśli jedziesz w niedzielę, to nie ma sensu być wcześniej niż na 9. W niedzielę będzie na pewno sporo detalistów, ale ceny dla hurtowników sa inne i nie zależą od dnia tygodnia. Rozmawiałam z hurtownikami i mówią, że coraz więcej odbiorców hurtowych przyjeżdża w niedzielę, bo przez to co ostatnio się dzieje, musieli pozwalniać pracowników i sami stoją w sklepach. Tym samym nie mają możliwości przyjeżdżać w tygodniu. Ja byłam w niedzielę tylko raz i to z rok temu, teraz jeżdżę prawie zawsze w środy, bo jest większy wybór towaru wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do osób, które handlują srebrem: czy możecie mi polecić dobrą hurtownię, najlepiej taką, gdzie przedstawiciel dojeżdża do sklepu (oprócz Kare i Diament). Będę bardzo wdzięczna za pomoc. magnoliasklep@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×