Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Obserwatorka :) ;)
I Pani Katarzyna z firmy Euro... pochwaliła swą "uczennice" xxyyy, musi być z siebie dumna ;) Uczennica sprawdziła się, zakupy spożywki przez neta zrobiła więc humor musi dopisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie życzę sobie używania
nie życzę sobie używania moich danych nikt tu nikogo nie podaje wiec ty tym bardziej nie masz do tego prawa, idź się leczyć bo tylko psyucholki śledzą cudze wpisy na necie ale już chyba za późno na leczenie z debilizmu , bo to już nieuleczalna choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka :) ;)
A gdzie ja podałam pani dane ? Katarzyn w Polsce są setki tysięcy, firm zaczynajacych się na eur... też sporo. A tak wogóle to również panią pozdrawiam ;) i dziekuje za komplementy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zalosne
eurosratata caly czas sie wpierdziela, a xxyyy cwaniakuje, ciekawe czy jak zaczynalas to tez placilas za jakies marne kontakty, wez sie lepiej za sprzedaz ubran a nie zdzierasz z ludzi na jakis badziewnych kontaktach i przestan sie tu wymadrzac wielka znawczynio mody od kiczowatych sukienek i a najlepiej zajmij sie gastronomia bo sukcesu w odziezy nie widze z takim dziecinnym podejsciem - 21 lat a zachowujesz sie jak gimnazjalistka i w dodatku masz arogancki styl wypowiedzi i nie szanujesz straszych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeoodpowiedz
Dziekuje za informacje. Zdjecia sa mi potrzebne, bo to nie ja do konca decyduje o tym co kupujemy, ale same dziewczyny. I musi byc to w 100% zdjecie produktu. Kupilam raz na Allegro bluzki (zdjecie wlasnie na tej modelce o ktorej pisalam), ale ich kolor na zdj. odbiegal od rzeczywistego, a fason nie byl dopasowany do figury tylko luzny. Zamowilam 24 szt. u sprzedajacego na Allegro, kiedy chcialam to zwrocic, stwierdzil, ze sprowadzil ubrania na zamowienie i o zwrocie nie ma mowy. Mi nawet nie chodzi o zdjecie z modelka, wystarczy "real photo" z podanymi dokladnie wymiarami odziezy. Poza tym za bluzki placilam od sztuki 89 zl (znizka 20% na cale zamowienie), ale po miesiacu ktos na Allegro mial ten sam towar juz za 59 zl/szt. Nie chce przeplacac, juz wole podjechac do Wolki Kossowskiej i tam cos kupic, przynajmniej widze co. Ja musze miec 100% pewnosc, ze kupuje to, co jest przedstawione na zdjeciu, a nie jakis szajs. Stad chce kontakt bezposrednio do sklepu. Jesli ktos ma z tym problem, to jest to jego problem :) A pisanie w stylu "jak dasz 500 zl to dam ci kontakt" jest na poziomie zenujacym. No coz, poszukam na innych forach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfff myślisz ze za darmoche
pfff myślisz ze za darmoche , na jakim Ty świecie żyjesz , tylko głupi ludzie dali by za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie w
twoim świecie euro bo ty jestes z innej bajki gdzie zyja trole :D nikt nie zaplaci 500 zl za taki badziewny kontakt, ktory mozna odszukac w godzine w internecie jak sie wie gdzie szukac, bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
lagriffeoutlet, niestety nie jest znana Sarah Pacini, a wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pytają to widać nie
jak pytają to widać nie wiedzą , i na takich trzeba żerować , nie ma nic za darmo dzisiaj nawet w ryja na ulicy się nie dostanie , chyba że w Twoim świecie, frajerów szukają myślą że ktoś za darmo coś daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ubaw hahaha
to forum od 150 stron sięga dna najpierw euro i jej perypetie teraz następne głupoty jak dla mnie to tylko jeszcze brakuje tu "klara klara" o ile ję znacie na kafeterii hahahaha parodia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Jak mam być szczera to żenujące bywa poczucie humoru niektórych osób tutaj przebywających. Strach coś napisać, bo jak widać prawie NIKT tutaj nie zna się na żartach, nie posiada chociażby minimum czarnego humoru i większość jest sztywna jak kije od szczotek. Ale... mniejsza z tym, nie będę się nikomu tłumaczyć- ale skoro tutaj pyta to znaczy że nie umie sobie sama znalezc. Ja na to traciłam czas, czemu mam to oddać za darmo? A jaką mam pewność że ona nie ściemnia i tak naprawdę nie jest z konkurencji? Znam dwie hurtownie od tej modelki, nie robię u nich zamówień ale znam. Skoro chce mieć za darmo to niech szuka sama. ''Kupilam raz na Allegro bluzki (zdjecie wlasnie na tej modelce o ktorej pisalam), ale ich kolor na zdj. odbiegal od rzeczywistego, a fason nie byl dopasowany do figury tylko luzny. Zamowilam 24 szt. u sprzedajacego na Allegro, kiedy chcialam to zwrocic, stwierdzil, ze sprowadzil ubrania na zamowienie i o zwrocie nie ma mowy.'' ad1. Na Allegro sprzedawcy wyraznie zaznaczają że kolor może odbiegać od zdjęcia- jest to wina różnych ustawień monitora. ad2. Trzeba sprawdzać wymiary, skoro bluzki okazały się wiszące to znaczy że tego nie zrobiłaś- to nie jest podstawa do reklamacji. ad3. Wg prawa robiąc zakupy w necie masz 10 dni na oddanie towaru bez podania przyczyny, sprzedający zrobił Cię w jajo, ot co :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xxyyy
poczucie humoru a arogancja to 2 rozne sprawy, zauwaz ze nie tylko ja w tym watku zwrocilam ci uwage na takie pyskowki - mowie tu o wypowiedziach o starszych jak to powiedzialas nabotoksowanych paniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
juz widze jak osoba chcaca kupic stroje w ilosci 20 szt. dla zespolu tanecznego placi za podanie nazwy kontaktu 500 zl :D a swoja droga powinnas poprosic sprzedawce na allegro zeby cyknal ci fotki realne stroju ktory zamierzasz kupic w sporej ilosci i pofatygowac sie zeby je bardzo dokladnie zmierzyl sztuka po sztuce ,co do koloru to sie troche czepaisz bo jak napisze np.ecru czy oliwka jasna czy ciemna to juz sobie mozna to wyobrazic ,nie wspomne o kolorach czarny czy granatowy , co do tonacji danego koloru to tez mozna sie dopytac dokaldnie np. w rozmowie telefonicznej ,poza tym pamietaj kupujac w opcji KUP TERAZ masz prawo zwrocic towat w ciagu 10 dni i tego wymagaj od spzredawcy na wstepie-poinformuj go ze znasz to prawo zwrotu i ewent. zamierzasz z niego skorzystac jesli nie bedzie sie zgadzalo to co zamawiasz albo nie bedziesz poprostu zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma znaczenia
czy towar byl specjalnie dla ciebie zamawiany czy nie, masz prawo zwrotu, wyjatkiem jest jesli towar jest specjalnie dla ciebie produkowany, tzn np. o okreslonych wymiarach (np. sukienka na wymiar jak u krawcowej), ale te rzeczy nie byly na wymiar, wiec zwracac mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba że kupiła na fakturę
chyba że kupiła na fakturę , wtedy nie może zwrócić, bo 10 dni przysługuje tylko konsumentom nie firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Ale nie macie prawa mnie obrażać za to, że mam inne poczucie humoru niż Wy. Dla Was to złośliwość, dla mnie dowcip. Może nie te pokolenie, może macie z poczuciem humoru jest tak jak z imprezami- 20 latki mają imprezę jak jest wódka, muza i chipsy a 40 latki jak jest stół pełen jedzenia, wino i kulturalne rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to słychć
czy ten temat wreszcie moze wrócić do normalnosci nikt ciebie nie chce obrazać ale rozmowy twoje są naprawde niewarosciowe i na poziomie małolatów skonczcie wreszcie pierdyczyć farmazonów i powrócmy do tematu handlu... siedze w tym długo ale kupowania kontaktów za 500 zł jeszcze nie było forum powinno słórzyć wspólnej pomocy wymianie kontaktów a nie kłótniach i romansach Poprostu brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poki co to ty obrazilas
tu "starsze zbotoksowane kobiety" poza tym skad ci przyszlo do glowy ze sa tu tylko kobiety okolo 40? bo ja mam np 25 lat i wcale mnie twoje zarty nie bawia sa wrecz zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontakty za darmo
kontakty za darmo dobry żart chyba się z choinki urwałaś :D na jakim Ty świecie żyjesz, nikt normalny nie daje tak cennych informacji za darmo, za darmo to można się powymieniać stoiskami na ptaku i wólce, musiałby ktoś być fest głupi żeby ujawnić chociaż jeden zagraniczny adres hurtowni za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i obronca ucisnionych
euro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontakty za darmo
o infobrokeringu nie słyszałaś? ludzie za to żyję, to jest zawód, dobrze płatny zawód , wyszukiwanie informacji na zlecenie dla klientów , doucz sie trochę, czasy komuny że za darmo sie dostaje już dawno minęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Widocznie sama jesteś zbotoksowaną ryczącą 50tką którą mąż zdradza z 20latką skoro tak się oburzasz tym ciągle. Osoba której to bezpośrednio nie dotyczy miałaby to w dupie. A skoro Wy chcecie oddawać swoje kontakty za darmo to sobie to róbcie, co mnie to obchodzi? Idę stąd, nie mam chęci rozmawiać z kimś kto moje wypowiedzi uważa za bezwartościowe i ma ujemne poczucie humoru. Najpierw proponuję zastanowić się czy same jesteście takie idealne, a potem czepiajcie się innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety-ja
mam to w dupie co piszesz,nudzisz mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to słychć
do xxyyy to idz i zrobisz wszystkim przysługe jak euro pod pache wezmiesz papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie życzę sobie łaczenia
nie życzę sobie łaczenia mnei z xxxy ani z kimkolwiek innym , sama sobie weź i załóz lalunio własne forum wtedy się bedziesz mogła mądrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede plakac
z tecgo powodu ze ciebie tu nie bedzie, tylko prosze zrob cos zeby euro tez sobie poszla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny spokojnie
Do xxyyy to forum nie służy lanserce więc wyluzuj, a poczucie humoru każdy ma inne, kto Co wmówił ,że masz właściwe? Dajcie już spokój !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam grudzień u was? u mnie powoli zaczyna się ruszać... mam nadzieję,że w tym roku bedzie tak samo jak w tamtym... co u was teraz dobrze schodzi? u mnie to getry grube na puszku i z kieszeniami, tuniki ale takie grubsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to słychć
to raczej xxxyy powinna sobie nie zyczć łaczenia z tobą euro... bo to wstyd i hańba buahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie życzę sobie łaczenia
wstyd i hańba to chyba Ciebie idiotko czytać , a ja sobie będę bywać tam gdzie mi się żywnie podoba i ja chcę, i nikt n nigdy nie bedzie mi mówił co mam robic, bo ja robie tylko to co ja mam ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×