Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość ej tam ej tam
albo warzywniaku , bo to zawsze na tym jest interes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tam ej tam
poza tym sklep odziezowy to neistety wielogodzinne wyprawy nocne do lodzi na bazar...chcialoby ci sie tak raz czy 2 razy w tygodniu jechac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklep zoologiczny był ale się zwinął z interesem, w kwiaciarni musiałabym zatrudnic florystkę, bo kwiaciarnia to nie tylko sprzedaż kwiatków, ale i robienie wieńców, zdobienie sal, a z tego jest najlepsza kasa, a na pracownika na poczatku nie byłoby mnie stac. Osiedle przy Wielickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tam ej tam
to rpawda na kwiatach ejst niesamowity biznes ale pod warunkiem ze potrafi sie to robic w innym przypadku szkoda sobie zawracac glowe tym biznesem.... osiedla przy wielickiej???tam bedzie ci raczej ciezko cos rozkrecic...juz rpedzej jakis biznes w zamknietych osiedlach jak w nowej hucie... ciezko w ogole cos otworzyc w obecnym czasie. Ja od paru miesiecy szukam jakiegos produktu ktory moglabym sprzedawac na allegro i co???kazda odpowiedz cenowa od prodeucentow jest wyzsza niz ta na allegro:( juz wiem ze 90 procent rzeczy na allegro to chinszczyzna bo nikt nie ma takich cen ani w hurtowniach ani u prodeucentow:( tak jak mowie ja butik odpuszczam bo teraz centra handlowe wykanczaja male sklepiki...a juz mieszkajac w krakowie to naprawde nie ma sensu...jeszcze jak ktos mieszka tak jak ja w mysleniach to moze sie nad czyms takim zastanawiac ale krakow????z kazdej strony centrum handlowe...odpusc sobie , nie wartyo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też nie jestem z Krakowa:P w tym kraju to szkoda gadac, chyba zacznę uczyc się niemieckiego na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tam ej tam
yyyyy nie??wydawalo mi sie ze wspominalas o krakowie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na alegro jest tylko import
na alegro jest tylko import bezpośredni czyli hurtownicy, a po drugie opłaty , prowizje , wykańczają małych sprzedawców, znajdź sobie hurtownie która oferuje towar po wysyłce, że płacisz , wystawiasz ich towar i sprzedajesz po , i wysyłają do klienta od razu, ja wczoraj taką znalazłam właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na alegro jest tylko import
matko przemęczona jestem ale napisałam nieskładnie, są takie hurtownie w Polsce, których wystawiasz towar, oni wysyłają do klienta , a ty im dopiero płacisz o w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklep w krakowie, ja mieszkam między myslenicami a krakowem:P to ja juz nie wiem, co w tym kraju sie oplaca robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na alegro jest tylko import
jak podniosą zgodnie z zapowiedziami w tym roku vat do 25 proc. to opłaca się tylko szybko wyjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tam ej tam
na alegro jest tylko import wierz mi ze od paru miesiecy ciagle wysylam zapytania do hurtowni i producentow i jeszcze ani RAZU nie trafilam na cenę lepszą niz na allegro!!!to jest jakaś paranoja!!! co z tego ze znajde taka hurtownie jak cenowo i tak bede gorsza od tych sprzedawcow na allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tam ej tam
madzior hehe to jestesmy sasaidkami:) to moze lepiej wez pod uwagę sklep w mysleniach lub dobczycach??jednak takie male meisto ma o wiele wieksze mozliwosci bo tam wszyscy weidzą gdzie meisci sie skep np odziezowy czy z bielizna. a w krakowie??przyszli by do ciebie tylko ludzie ktorszy blisko mieszkają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na alegro jest tylko import
za granicą szukaj nie w Polsce , wiadomo że nie przebijesz, bo polski hurtownik wystawia na alegro w tej cenie co Tobie sprzeda, albo takich którzy nie mają alegro , sprawdzaj sobie, wystarczy e-maila w google wrzucisz i widzisz co sprzedają i czy sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tam ej tam
masz racje ale siedzę tez na ebayu ale niestetty teraz kurs dolara jest wysoki i tez sie nie opłaca...niesttey allegro to chiny i taka jest rpawda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na alegro jest tylko import
jaki ebay , w hurtowniach zagranicznych a nie od detalistów na ebayu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej tam ej tam
jak byl dobry kurs to robilam niezly biznes wlasnie na ebayu.... co do hurtowni to cany nie rpzebiją tych na allegro...szkoda czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na alegro jest tylko import
zagraniczne hurtownie czy ty czytasz ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
privat Jestem z Dolnego Slaska - Legnica Blue Shadow znam tylko od strony obrazkow w necie, chcialam sprawdzic osobiscie jakosc i oczywiscie sprawdzic Gwarka, mam tu wygodny dojazd A4. Jesli znalazlabys czas czy moglabym prosic o jakies wskazowki odnosnie zmiany profilu z outletu na biezace kolekcje na sezon wiosenny ? Jesli nie tu, to na maila privat00@ interia.eu z gory dziekuje To nie wiem jaką masz różnicę pomiędzy dojazdem do łodzi a gwarka bo ja mam tutaj 50 km a do lodzi 200 km i wole zdecydowanie jechac do lodzi ,w lodzi rowniez masz stoisko blueshadow mozesz zobaczyc co maja i zamawiac przez neta jak sie okazalo produkcja tych ubran jest z mojego miasta wiec chce sie tam przejechac i zobaczyc czy nie moge bezposrednio u nich kupowac fajnie mi sie posprzedawaly nie ktore sukienki ktorych juz albo nie ma na necie sa tylko dwie takie z kwiatkiem broszka czarne poszly mi na drugi dzien ,a z outletu wychodze powolij pierw zakupilam pierwsza parite rzeczy z ptaka firm polskich i tureckich oraz chinsko wloskich ,potem druga potem gwarek i jakos wypieram odziez z outletu przeceniona juz o 50 % ale nie ukrywam ze i tak do takiego jednego co na sztuki kupowalam sie przejade po jakies spodnie bryczersy z zary i inne koszule francomina ,bo teraz mam towar juz bardziej elegancki wizytowy , i wlasnie w ptaku kupuje koszule i sukienki w sabra i roznych innych wybor nie samowity a w gwarku bylam w okresie po swietach przed sylwestrem duzo stoisk bylo zamnkietych ale nic specjalego wrocilam z nie wydana kasa co u mnie sie rzadko zdarza i tez o wiele drozej np fajne sukienki na ptaku kupowalam po 69/79 a tam 100/115 podobne przy wiekszej ilosci sztuk nie warte jedynie wlasnie w blue shadow kupilam taniej i fajne rzeczy ma sklep obok blue tak na rogu ale juz sukienki 79 ,spodnie 80 , bluzki 69 wiec drogo z bizuteri tez zobaczylam roznice w cenie wiec naprawde polecam ci lodz tansza i lepszy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość privat
do Blueberrya Dziekuje bardzo za pomoc, do Gwarka jade na zasadzie osoby towarzyszacej, wiec nie ponosze kosztow...tylko czas :) Teraz w sklepie mam wyprzedaz i wlasnie ten okres chcialam przeznaczyc na zorientowanie sie w temacie, a od lutego ruszyc z czyms nowym. Pewnie bedzie to troche klasyki, troche asortymentu w stylu blue shadow. Jesli moglabys napisac (tu lub na maila) w jakiej cenie kupujesz koszule fracominy? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
wczesniej kupowalam po 96 zl netto za szt To jeżeli to tylko czas to moze okej chociaz jezeli chcesz zmienic asortyment wybralam bym na to tansze miejsce czyi lodz ale wybor nalezy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy jak bardzo drogie od do czyli za jaką najmniejszą kwotę mogę w queen of catwalk kupić bluzke do najdroższej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lucja 7
róznie ależy czy kupisz jedną czy 10 oni promuja hurtowników, detalista płaci drozęj , i są najdroższą hurtownią jaką znalazłam z tego typu , a wszędzie w sumie jest to samo z tego typu odzieży, znam takich hurtowni kilkanaście na pewno już i oni mają dwa razy drożej niż inne z których zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
do SKANDAL >>>>>>>a mozesz powiedziec cos wiecej co Tobie wiadomo na temat wspolpracy z OKAY?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podaj namiary na tych hurtowników:) Ale ciuchy mają fajne. Jak się u nich dużo kupuje to ceny niższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lucja 7
niestety ja nie sprzedaje swoich zagranicznych kontaktów, bo sama jestem hurtownikiem i położyłabym sobie głowę pod tramwaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUTERCUP
Hej :) Blue shadow również zdecydowanie polecam. mają naprawdę dobrą jakość w stosunku do ceny. oczywiście nie wszystko mi się tam podoba, ale można znaleźć naprawdę piękne rzeczy, którymi klientki są zachwycone. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak jesteś hurtownikiem to podaj swoje namiary. Bo otwieram sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość privat
do BUTERCUP przegladam ich oferte w necie i juz zaluje, ze nie mialam czesci rzeczy w sklepie przed swietami...trudno, nadal sie ucze ;) Jakimi modelami klientki byly zachwycone ?? Moze cos wybralabym na luty i marzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zainteresowany zakupem rzeczy na podobieństwo queen of catwalk jeśli posiada Pani te rzeczy to proszę o kontakt na maila oke0@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUKNIE, SUKIENKI WIZYTOWE HURT DLA ZAINTERESOWANYCH. Mam dostępne w ofercie w cenach hurtowych SUKNIE i SUKIENKI WIZYTOWE przeznaczone na WESELA, PRZYJĘCIA, STUDNIÓWKI, MATURĘ itp w bardzo atrakcyjnych cenach. Producent POLSKI, produkty wysokiej jakości. Przygotowałam album ze zdjęciami, gdzie pod każdym zdjęciem podaję ceny hurtowe oraz stany magazynowe. Podaję link do albumu: http://mooonii.fotosik.pl/albumy/810658.html Ceny hurtowe obowiązują przy zakupie min. 5 szt. z wymienionych produktów w albumie do wyboru. Możliwość wystawienia RACHUNKU dla FIRM. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: essiell@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×