Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Blueberrya
Ja kupiłam z tej firmy blue shadow rzeczy polecam dobra jakość za tą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Koko-33- To dość mała miejscowość, ale jeśli jest dużo małych dzieci można zaryzykować zwłaszcza, gdy nie ma takiego sklepu w pobliżu. jeśli będzie Ci ciężko szło dodaj odzież dla dorosłych podziel sklep (jeśli się da) na działy np: dla Pań dla dzieci. w małych miejscowościach to się sprawdza. Ale dobrze jest też popytać czego oczekują ludzie w Twojej miejscowości. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Blueberrya dzięki za odpowiedź. Tak w sumie tylko pytam bo w moim mieście na jednej z głównych ulic ta firma otworzyła dość spory swój własny sklep, a myslałam, że zajmują się tylko sprzedażą hurtową :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko-33-
Green dworcowa - dziękuję Ci za poradę.Jako jedyna mi odpisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był Ktoś z Was Może w Tamtym Tyg. Na Ptaku ? Jak Hurtownie wyglądają z asortymentem ? Jest coś ciekawego ? Pytam dlatego że dzwoniłam do kilku i kazali mi przyjechać po 20-tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep dziecięcy...........
koko :-) ja mam dziecięcy outlet i szczerze mówiąc nie polecam, chyba że na start masz ok 40-50 tyś na towar, jestem w trakcie wyprzedawania ubrań outletowych na rzecz ciekawszego asortymentu aczkolwiek też lepszej jakości. Mam sklep w małej miejscowości, po prawie roku dochodzę też do wniosku że chyba lepiej trochę zawęzić przedział rozmiarowy - decyduje się na starsze dzieci - od ok 3 lat bo na maluchy przynajmniej w mojej mieścinie każdy kupuje w ciuchlandzie, ze starszymi już trudniej. Chyba że masz duży lokal, przy maluchach warto wejść w dodatki typu butelki, pościel, śliniaki, itp. Pod koniec stycznia wybiorę się do Ptaka to zobaczę co i jak, na razie i ruch cieniutki, dziś na przykład nic jeszcze nie sprzedałam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep dziecięcy...........
aha, narzut na dziecięce rzeczy niestety nie jest tak duży jak przy ciuchach dla dorosłych, musisz sporo sprzedać aby wyjść na swoje. Nie mam dzis humoru, przepraszam, ale jak coś to pisz i pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
a ja trochę z innej beczki potrzebna mi jest kasa na spłacenie zadłużenia które zrobiłam otwierając sklep oraz na nowy towar na wiosnę zaczęłam się rozglądać za jakimś kredytem niestety muszę prowadzić ponad rok działaność znalazłam coś takiego jak inicjatywa mikro i moje pytanie czy ktoś brał może tam kredyt na start ??? i czy nie znacie może czegoś jeszcze gdzie można by pożyczyć jakieś 20 tys prowadząc działalność 6 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj w Ge Money Bank
wystarczyt 6 o miesiecy działalanosci , musisz miec oczywiscie czysty BIK i wlasnościowe mieszkanie , z meldunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.bartczak1
stary Głuchów jest czynny od 5 a nowy od 5:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko-33-
Sklep dziecięcy - dziękuję że odpisałaś. Ja właśnie chciałabym jak już ubrania dla dzieci od lat 3.Mówisz, że więcej da się zarobić na ciuchach dla dorosłych? Tak myślałam właśnie....Mąż też mi radzi, że lepiej dla dorosłych... Moja miejscowość liczy około 6tys mieszkańców.A Twoja ? I są tu aż 4 punkty z odzieżą używaną.Ale jest to miejscowość w której mieszka sporo zamożnych ludzi którzy mają swoje zakłady.Tylko panuje właśnie taka mentalność że jak po ciuchy czy inne rzeczy to wyprawa do Centrum Handlowego do dużego miasta (40km) niż dać zarobić detaliście znanemu na miejscu.Bo oczywiście większość ludzi się tu zna.... A jeśli mogę zapytać to gdzie kupujesz ciuchy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosły nie musi sobie o
dorosły nie musi sobie kupowac ciuchu bo rozmiar się nie zmienia, a dziecku chcesz czy nei musisz kupić ciuch, więc zdecydowanie dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep dziecięcy...........
koko do tej pory kupowałam w hurtowniach outletowych - ale niestety w miksach trafi się pół na pół - fajnych rzeczy i badziewia z którym nie wiadomo co zrobić, potem kupowałam pakietami tzn kilka sztuk tego samego w różnych rozmiarach, ale wtedy cenowo nie wychodzi atrakcyjnie... W mojej miejscowości ludzie znają tylko markę next i tyle:-) ci co wrócili z Anglii wiedzą więcej ale większość nie bardzo obchodzi firma tylko cena. Mam kilka stałych klientek ale to za mało, rynek wymusza na mnie konieczność zakupu jakiejś tańszej odzieży - ale nie chińskiej i stąd myslę o zakupie polskich albo tureckich ubrań. Do tej pory kupowałam bieliznę dziecięcą turecką i jest super pod każdym względem i ceny i jakości:-) nie wiem jak z odzieżą ale zobaczę, wybieram się do Ptaka. Od lutego zmieniam lokal jak już pisałam i wtedy poszerzę asortyment, z outletowych na sztuki nie zrezygnuję bo mozna znaleźć coś fajnego ale nie ogranicze się już tylko do tych ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep dziecięcy...........
najbardziej wykańczają mój sklep trzy ogromne ciuchlandy :-) mają fajne rzeczy, wiem bo sama tam kupowałam swego czasu, a rodzice mają słuszność że dziecko bardzo szybko ze wszystkiego wyrasta i szkoda kasy na coś droższego. Z drugiej strony najlepiej mi zeszły PUMA, NIKE i ADIDAS w rozmiarach do 3 lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko-33-
JA bym chciała jakąś angielską firmę ale w średniej cenie.Muszę wybrać się do znajomej do innej miejscowości (oddalonej o 100km ale też małej) ) która prowadzi coś takiego i podobno jest zadowolona.Może da mi jakiś kontakt. Z jednej strony tak - szybko ze wszystkiego wyrasta i dostaje też ciuchy po bracie czy siostrze czy też po innych dzieciach.JA mam synka w p-klu ( 3lata ) i w jego grupie większość dzieci jest b.ładnie ubrana i nie są to ubranka kupione w naszej miejscowości. Tak sobie myślę - są przecież święta czy urodziny dzieci więc babcie i ciocie chętnie kupią coś dla wnusia czy wnuczki.:) A ile płacisz za czynsz ? W nowym lokalu będziesz miała ten sam koszt ? Do dorosły - to fakt, że rozmiar w większości u dorosłych się nie zmienia ale kobieta chce sobie kupować nowe ciuchy bo chce być moda.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep dziecięcy...........
nie mogę płakać że jest tragicznie, ale trzeba sporo włożyć, najlepiej w sam towar ze dwie dotacje:-) masz rację - bardzo dużo ludzi kupuje w prezencie ubranka, czynsz + mały zus + energia i woda to ponad 2000 tyś miesięcznie u mnie,to bardzo dużo jesli chodzi o małą miejscowość, dlatego tez przenosze się do tańszego o ponad 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
Hej robaczki,mam pytanko.Znacie firme.hurtownie lub punkt gdzie mozna kupic tego typu tuniki sweterki itd bo pisze do osoby na allegro ile by wyszlo przy wiekszej ilosci ale nie odpisuje a przydaly by mi sie takie rzeczy w sklepie...prosze o info w razie czego tutaj lub na maila jontek1@vp.pl pozdrawiam i milego dnia:) http://moda.allegro.pl/dopasowane-sukienki-rurki-z-dekoltem-9-kolorow-i1407964752.html http://moda.allegro.pl/sexowne-tuniki-sweterki-10-kolorow-tania-wysylka-i1405428270.html http://moda.allegro.pl/sexowna-tunika-z-kapturem-najtaniej-10-kolorow-i1407454717.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
macie racje dziewczyny male sklepy mają wiekszą szanse w malych miejscowosciach. Sama pochodze duzej miejscowości gdzie czynsze za małe lokale siegają 4-5 tyś zł, dla mnie takie pieniadze są nieosiagalne + rachunki a gdzie zarobek??? Dlatego zdecydowałam sie na otwarcie sklepu i dojezdzam codziennie 25 km do pracy, przerobilam samochod na gaz wiec na dojazdy nie trace duzo. A lokal mam za 570 zł miesiecznie w tym mam wliczone ogrzewanie. Mój lokal nie jest w centrum ale jak wiadomo w malej miejscowości wszystko sie rozchodzi szybko, zainwestowałam w reklame i na brak ludzi nie narzekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko-33-
Jagna - a jak małą miejscowość masz na myśli ? Ile mieszkańców liczy ? I masz sklep z dziecięcymi czy dla dorosłych? Sklep dziecięcy - jak nie jest tragicznie to dobrze.Będzie lepiej.przesyłam pozytywne fluidki.;) Alle sporo tych kosztów na miesiąc masz. Właśnie dowiadywałam się w UP i na razie nie wiadomo czy będą środki w tym roku.Na razie nie ma ...Może w marcu przyznają. A wiecie może jak jest na dzień dzisiejszy z funduszami unijnymi ? Pomimo to ja powoli przystępuję do pisania biznes planu.(macie może jakieś wzory ?) Pewien lokal przy rynku mam na oku - muszę się dowiedzieć o czynsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko-33-
Dziękuję Jagna.A Ty starałaś się też o środki z UP ? Ja mam tam jakieś oszczędności ale moja druga połowa nie jest przekona, że na tym da się zarobić więc muszę mu przedstawić jakieś wyliczenia na piśmie.;) Moi bliscy twierdzą, że w takiej małej miejscowości (6tys niecałe) to najlepiej usługi albo spożywczy - ale za to się nie wezmę.;) Dziewczyny a poradźcie mi jak się za to zabrać po kolei ? Czy najpierw muszę znaleźć dostawców dobrych ? ( hhee nie wiem jak na razie ) A potem zaklepać lokal ? Zaczęłam czytać ten temat ale jestem na początku dopiero.Byłabym b.wdzięczna na jakieś wskazówki czy porady.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep dziecięcy...........
koko początki są zawsze troszkę trudne, przejrzyj sobie internet - teraz hurtowni narobiło się jak grzybów po deszczu - jeśli chodzi o ciuchy dziecięce to wpisz w google : MM Outlet (nie tylko dziecięce) fajnie się z nimi współpracuje, Xander - w Lublinie mają ciuchy w pakietach - tylko dziecięce ale jakość I klasa. Będę wdzięczna jak ktoś wrzuci jeszcze jakiś fajnych polskich dostawców ubrań dziecięcych oprócz tych już wymienionych przez Blueberrya:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indygo1111
do nowa tu...: ostatni link jaki podalas to firma: http://www.in-stylefashion.de/, drugi to chyba www.lixano.de Kiedys tym handlowalam - jakies 3-4 lata temu, to byly piekne czasy.... na allegro prawie nikt nie mial tych rzeczy, sukienki kupione tam za 12 Euro schodzily po 160zł bez problemu.... zyc nie umierac. Dobrze się na tym dorobiłam. Niestety jak to zwykle bywa pospólstwo dość szybko zorientwało się co i jak i było po interesie (zaczęli masowo to sprzedawać)... Teraz trzeba kupowac tam po 50 sztuk jednego koloru żeby mieć cenę 35zł na allegro... smutne to ale prawdziwe. Pamiętaj, że żeby móc zamawiać w tych firmach musisz musisz mieć europejski NIP (z EU na początku) a co z tym związane musisz być na VAT-cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na naszą stronę już są zdjęcia nowej kolekcji wraz z cenami!!! www.vogahurt.pl pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba - tureckie sweterki
hej dziewczyny , nie wiecie może gdzie by można było w ptaku tuszynie lub wólce zakupic sweterki tureckie ale takie bardziej babciowe a nie młodzieżówki ? Dużo osób u mnie się o to pyta, a u mnie we wrocławiu wogóle takich rzeczy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko-33-
Przeczytałam z 20 stron tego tematu od początku i wiele osób zamykało taki interes.Był to co prawda 2007 r a jak jest teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
indygo1111 dzieki serdeczne za kontakty,szkoda bo myslalam ze moze cos z Polski ale dzieki serdeczne pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×