Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

dziękuje za info bywam w łodzi od 10 lat a nie byłem u nich nigdy, poszukuje rzeczy typu blue shadow chciałbym przejść na odzież dla 30-40 latek jakby ktoś miał jakieś propozycje to chętnie przyjmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do green-dworcowa dziękuję za odpowiedz,,, chciałabym jechać najpóźniej na początku lutego, może do tego czasu coś więcej się pojawi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce mam jedno pytanie. czy w ptaku jest jakiś problem z otrzymaniem faktury? Bo czytałam kilkadziesiąt stron wstecz że nie chcą dawac. Ja koniecznie musze mieć fakture żeby się z PUP rozliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jest coraz lepiej. Jest trochę sklepów co mówią ceny brutto a są takie co mówią netto i trzeba dopłacić VAT jeśli się chce fakturę. No i są tacy co strasznie stękają ale wypisują i tacy co liczą polowe VAT-u. Najlepiej pytać przed zakupem :). Aż tak dużego problemu nie ma bo ja jestem VAT-owcem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś zna jakiś stacjonarny
czy ktoś zna jakiś stacjonarn sklep z odzieżą Japan Style, czy poza internetem są spotykane w mistach tego typu sklepy , nie mówię o galeriach butikach etc, ale taki normalny sklep z odzieżą Japan Style , mam nmyśli pomysł na coś takiego , odzież do 30 złoty maksymalnie a większość 19-25 zloty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest szansa ze obejdzie się bez problemów, bo się troszkę wystraszyłam czytając wcześniejsze posty odnośnie faktur. Mam nadzieję że przejdę jakoś przez to. Chciałabym żeby już był maj... miałabym ten początek za sobą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mnie tu dawno nie było!! Wszystk ojednak przeczytałam i uzupelnilam :> Tak wiec musze zaczac od gratulacji dla Czarodziejki i jagny841 :))) GRATULUJĘ i życzę duż szczęścia :) U mnie już właściwie skonczony remont lokalu. Teraz "tylko" sprawy formalne, czyli te rozne pozwolenia, papierki itd. Chce ruszyc w kwietniu z wiosenna kolekcja. Pare postow temu ktos pytal o odziez typu Papillonne,Fransa, Vila itd. - ja rowniez przylaczam sie do pytania, czy gdzies W Ptaku, Wolce czy Maximusie sa te firmy? i o co chodzi z tymi fakturami w Ptaku? Jak ktos bierze hurtowo to jak moze byc z tym problem? Oswieccie mnie, bo dopiero bede zglebiac temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi fakturami to już się wyjaśniło, bo podobno już nie ma kłopotu z ich wystawianiem w ptaku (bo podobno kiedyś było gorzej). Mam jeszcze pytanie odnośnie BLUESHADOW. green-dworcowa pewnie byś wiedziała. Na ich stronie są podane ceny czy gdy się tam zaloguje to będą widoczne ceny hurtowe/ Czy muszę się bezpośrednio do nich zwrócić o podanie oferty? Wie ktos coś na ten temat? Proszę o odpowiedź. I dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLUESHADOW
BLUESHADOW to chyba się kończy albo mają fatalną obłsugę zarejstrowalam się tydzień temu i nadal nie aktywowali konta, dużyu minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLUESHADOW
ja tylko z ciekawości nie żeby kupować, bo sklep beznadziejny pięć ciuchów na krzyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie już dawno nie zmieniali nic myślę, że chcą zmienić kolekcje i czekają bo teraz jest kiepski czas. Jeśli jest nie aktywowane konto proponuje by do nich zadzwonić albo napisać meila :). Po zalogowaniu będziesz widziała ceny hurtowe netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zapraszam do nas na rewelacyjne obniżki! tuniki (na podszewce) z49 zł na 29! ...... www.vogahurt.pl .........:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chcę jechać w sobotę po towar, ale zastanawiam się pomiędzy Wólką a Ptakiem. Co radzicie? Gdzie w Wólce są rzeczy mniej więcej takie, jak na hali G w Ptaku??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKAM HURTOWNI BUTÓW
szukam ciekawych damskich butów letnich, kontakt na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKAM HURTOWNI BUTÓW
oke0@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,jesteśmy importerami odzieży niemowlęcej. Mamy w ofercie śliczne body , drukowane lub printowane w cenie 5.50 za sztuke ( cena całkowita ), w 4 pakach. Bawełna i krój jest identyczny jak przy ubrankach Cartera,ponieważ nasz producent szyje min in dla Walmart na rynek amerykański. Zainetesowanych proszę o kontakt na teddy.trade@gmail.com prześlemy ofertę wraz ze zdjęciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam do was pytanie chcę otworzyc sklep z damską odzieżą posiadam swoj własny lokal ale niemam pojęcia ile na początek muszę przeznaczyc na zatowrowanie czy któraś z was mogła by mi podpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapytam z innej beczki-trafil mi sie dzis stock mesklch swetrow wszystkie najwyzsze marki wloskich projektantow-ale jako ze byly brez metek zapytalam czemu tak-powiedziano mi,ze to jest odziez regenerowana-czyli uzywana i odsiwezana-czy to sie da sprzedac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kilogramy może pójdzie,
na kilogramy może pójdzie, ale nie po sezonie teraz już wiosna wszędzie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do KAWA 40 jeśli jesteś zainteresowana współpracą to podaj maila, wyślę Ci ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigielpoz
witam wszystkich, jestem hurtownikiem odzieży damskiej Francja-Włochy, za dwa tygodnie będzie świetny i świeżutki towar wiosenny. Ktoś zainteresowany? Od marca jestem też na WGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniajania
bigielpoz, a co dokładnie w ofercie wiosennej, podaj jakieś przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dalej ponawiam swoje pytanie czy ktoraś z was moze udzielic mi odpowiedzi ile na pozcątek i czy warto inwestowac w sklep z damską odzieżą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modaitaly
Witam Serdecznie! nazywam sie Gosia i mieszkam we włoszech - wenecja,oferuje profesjonalne uslugi pośrednictwa we włoszech, adresy, tlumaczenia, negocjacje w zakupie odziezy nowej, używanej, stock, outlet, obuwie, torebki, nowe kolekcje takich marek jak np.Rinascimento, Rossodisera, COCONUDA, MISS MISS, ANNA BIAGINI, Kor@Kor, Primo Emporio, Roberta Biagi, Northland,WAGGON i wiele innych, przyjedz i kup prosto we Włoszech! wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt na tel.0039 3343861408 lub gg 6071644 pozdrawiam gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa ciężko jest odpowiedzieć na twoje pytanie. Bo sukces zależy od wielu czynników. Zauważyłaś chyba,że większość osób narzeka. ja wzięłam dotacje z up 16 000 zł z dobre 5 000 jeszcze w to włożyłam na początek, mam mały sklep. pierwsze dwa miesiące praktycznie całą kasę ładowałam w towar. teraz nie narzekam czasami np w sezonie zimowym wkładam trochę swoich oszczędności ale zawsze szybko je odzyskuje z dużym zyskiem :) ogólnie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×