Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość zus jest teraz
117,11 i233,32 tyle jest teraz ZUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Super oferta ! Pakiet odzieży wiosna-lato znanej i cenionej greckiej marki MADLEN. Klient może sam skomponować sobie pakiet, bezpośrednio na miejscu lub na podstawie zdjęć dostępnych w galerii: http://picasaweb.google.com/OutletArena( galerie 1-4 ) galeria zawiera tylko przykładowe zdjęcia, odzieży jest około 4000 szt., co uniemożliwia sfotografowanie całego asortymentu. Na pakiet musi składać się 120 szt. : 20 szt. - spodnie długie, spodnie 7/8; ( dowolny dobór) 20 szt. - tuniki, krótkie sukienki; ( jw.) 20 szt. - sukienki długie, kombinezony; ( dowolny dobór ) 20 szt. - bluzki; ( jw.) 20 szt. - spódnice, spodenki; ( jw.) 20 szt. żakiety (jw.) Piękne, letnie długie sukienki, najmodniejsze kroje kombinezonów oraz spodni, stylowe tuniki, to wszystko w tym pakiecie !!! Nie przegap tej oferty ! Kup pakiet, który nie będzie felerny, lecz którego zawartość dokładnie sam skomponujesz! Cena za sztukę to tylko 30 zł Kontakt: OutletArena ul. Kościuszki 84 (wjazd od ul. Fiołków 1) tel. 514 111 200 mail: outletarena@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMKA60
hej,jestem tu nowa.właśnie otwieram działalność9odzież,obuwie,bielizna) szukam osób,które sprzedają hurtowe ilości markowych rzeczy.oferty proszę przesyłąć na maila ema_s@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje.......
ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje.......
proba:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eciepleciena swiecie
dziekuje za odpowiedz odn Zusu :) 🌻 Po Nowym Roku jest juz wyższa stawka. Nie 233,33 tylko prawie 240 zl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eciepleciena swiecie
Podam to moze dla innych sie przyda:) 123,24 i 243,39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne u mnie sie nic nie
dziwne u mnie sie nic nie zmieniło mma autoamtyczny system od księgowej i kwoty są te same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eciepleciena swiecie
Ja dzisiaj z rana dzwonilam do swojego Zusu i pani bardzo miła, mnie poinformowała- jakie sa stawki. I takie sa bo faktycznie moje znajome tez juz tak placa ten Zus obnizony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biznes czy nie
a co myslicie o wyozyczalni sukien slubnych? to moze dac jakis dochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Doszłam do wniosku, że dużo można zarobić na kursach typu: "czytanie tekstu ze zrozumieniem" lub "kultura osobista" i żeby to było obowiązkowe dla osób powyżej 18 roku życia. Mam zaznaczony na allegro tydzień urlopu, pod spodem jeszcze dopisałam dużymi, drukowanymi literami, że nie pracuję przez tydzień i nikomu nic nie wyślę, że kupujesz, ale akceptujesz, że paczki nie dostaniesz, a mimo to mam z 40 wiadomości na poczcie dlaczego Pani nie wysłała mojej paczki itp.? O zachowaniu chamskim niektórych klientów nie wspomnę, dzis nie spałam przez jedną kilentkę. Zamiast odpoczywać to siedzę przy komputerze i odpisuję na te bezsensowne pytania. Jeśli masz 10 tyś opłat na allegro za 2mc to bardzo dużo sprzedajesz. Ja za 7 tyś płacę około 500 zł. Także w porównaniu do sklepu stacjonarnego, do czynszu to i tak jest tanio. Wcale mnie nie cieszy ta podwyżka opłat na allegro... Dużo rzeczy z nowym rokiem sporo podrożało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak faktur na odzież
witam jak uniknąć kłopotów z US - czasami nie biorę faktur od hurtowników, słyszałam że można spisać fikcyjną umowę komisową na tę odzież. Jak wy robicie, zawsze macie faktury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje.......
Wiecie moze dlaczego strona hello-kitty.otwarte24.pl nie dziala? to znaczy jest pusta.... pytam z ciekawosci.Strona nalezy do Eurolifestyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje.......
A kiedy strona bedzie dostepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje.......
ok,dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarodziejki
Jeśli można spytać, jaką przyjęłaś formę opodatkowania? Ja dopiero otwieram działalności i będę sprzedawać tylko na allegro. Nie wiem, co w takim wypadku najlepiej wybrać. Ryczałt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi.d
hej dziewczyny, mam pytanie do osób, które korzystają lub zamierzają korzystać z pośredników lub kontaktów do producentów odzieży z Turcji. Potrzebuję takich kontaktów, mam zamiar jechać do Turcji, poszperać i przywieść coś ciekawego, być może otworzyć u mnie w mieście hurtownię rzeczy dla dzieci sprowadzanych z turcji,ale wybierać się w ciemno jest trudniej. Czy mimo tak wielkiej tajemnicy jaką otaczają się wszyscy tu, znalazł by się ktoś kto podpowiedziałby od czego zacząć w Turcji. Mam juz parę kontaktów, ale taki sprawdzony byłby niezwykle przydatny. Zaznaczam,ze jestem z Wrocławia i nie zamierzam handlować nigdzie indziej, więc konkurencja odpada. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dałam ogoszenie na marketeo
ja dałam ogłoszenie na marketeo , i do mnie Turcy sami dzisiaj napisali z ofertą, ale nic specjalnego to znaczy to co akurat mnie nie interesuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dałam ogoszenie na marketeo
rozmawiam z tą Turczynką i ma mi znaleźć taka odzież jak mają ci na alegro co w setkach sprzedają do 2 euro maksymalnie , zobaczymy co znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUS od tego roku wynosi społeczne 123,24 zdrowotne 243,39 oczywiście ten zmniejszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO M_ Queen Czytałam, że prowadzisz sklep dla Pań troszkę większych. Poszukuję długich spódnic i ciągle nic fajnego nie znalazłam. Czy jesteś w stanie mi podpowiedzieć jakąś markę? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
do ann ja mam w ofercie długie spódnice właśnie czekam na kolekcję wiosenną. jeśli jesteś zainteresowana proszę o kontakt na maila:-) komunikat do wszystkich. jestem dystrybutorem konfekcji damskiej i młodzieżowej polskich producentów-ceny ich nie narzucam marży jako pośrednik. Mam bogatą ofertę aby zatowarować sklep-ceny zróżnicowane. Od piątku przez dwa dni będę gościć na dolnym śląsku od przyszłego tyg będę na lubelszczyźnie przez dwa tyg i klika dni w zachodniopomorskim jeśli ktoś z Was ma ochotę i jest zainteresowany moją ofertą chciałby ją obejrzeć nawiązać być może współpracę proszę o kontakt na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekumataaaa
Co to są STOKI ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
stoki-towar, kolekcja która się nie sprzedała, odłożyła sprzed sezonu, dwóch itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczoł się najgorszy miesiąc w
handlu a jak u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u Nas dobrze
styczeń , luty wbrew pozorom nie słabnie sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,czy nie znacie kogoś kto wstawia bieliznę w komis głównie biustonosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,czy nie znacie kogoś kto wstawia bieliznę w komis głównie biustonosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×