Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Jeśli jestescie zainteresowane odzieza w cenach hurtowych dla swojego sklepu.... piszcie na maila - wfashion@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Pani-dzis kolejny sloneczny dzien-ja jeszcze jestem zablokowana w domu....ale i tak jest pozytywnie. Milego nia zycze wam wszystkim. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
chcuialabym troche słońća zwłaszcza wstajac takim bladym switem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pogoda zapowiada się śliczna, tylko klienci niech zaczną ślicznie chodzic. Wczoraj miałam nowy towar, a klientka wchodzi, rozgląda się i pada pytanie.... kiedy dostanie pani nowy towar...... "uwielbiam" takie panie... Ogólnie mam dziś dobry nastrój i przeczucia, więc będzie dobrze. Macie u siebie na sklepie jeansowe katany i tuniki? Bo u mnie szał jest na to :-) Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
sukienki, tuniki, longi, sweterki import z Włoch i Francji naturalne tkaniny-len oraz bogata oferta polskich producentów jeśli ktoś z Was jest zainteresowany proszę o wiadomość na mojego maila. Dla zachęty jakoś rewelacyjna a towar rozchodzi się jak świeże bułeczki-fantastycznie sprzedaje się na butikach a chyba właśnie o to chodzi:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak takie tuniki wyglądają
jak takie tuniki wyglądają możesz pokazać coś przybliżonego na necie, tak ad hock prywatnie ;) bo wymieniam szafę wszystko koszule jenasowe mi się zrobiły za małe i nie mogę znaleźć nic co by mi pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak takie tuniki wyglądają
fajna ale w taką też się nei zmieszcze :P chyba ze w rozmiar na słonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga0831
podaje swojego maila aneta.chabros@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuniki przywiozłam ostatnio z hurtowni z bydgoszczy, ale pewnie w Ptaku dostałabyś taniej. Ja do Ptaka wybieram się w połowie kwietnia, bo szybciej nie dam rady,a coś musiałam przywieźć bo pusto na wieszakach się robiło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moglabys podac mi namiary na ta hurtownie na meila dzeti@wp.pl byłam w ptaku z 3 tyg temu i nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxandra
Dziewczyny ile potrzebowalyscie pieniedzy na rozkrecenie wlasnego biznesu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do xxxxandra Wszystkie potrzebują ina kwotę słyszałam, że niektórym się udaje z 10 tyś zł co dla mnie jest nie do uwierzenia. Bo tyle kosztują meble. Musisz napisać coś więcej. Co to ma być za sklep ile metrów lokal itd. Wtedy na pewno ktoś Ci pomoże. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za rady odnośnie apaszek. Teraz mam jeszcze jedną prośbę. odnośnie sukienek na maturę ewentualnie spódniczek no i bluzek. Co byście mi polecili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxandra
Wczesniej zastanawialam sie nad outletem ale nie wiem czy to dobry pomysl, sklepu z ciuszkami z chin, z Wólki Kosowskiej czy z Ptaka tez nie chce, teraz to juz sama nie wiem tak naprawde bo wszystko jest ;) Raczej ten outlet, ale chce zeby byl oryginalny i inny niz wszystkie, mam kilka pomyslow ale jeszczce musze to dobrze przeanalizowac zeby nie zaliczyc wtopy;) tak chcialam wiedziec na co sie przysyzkowac, w miescie ok 60 tys mieszkancow, lokal mysle ze na oczatek 40m2, napewno nie mniejszy, powiem szczerze ze bylam zdeterminowana do otworzenia sklepu ale czytajac te wszystkie wpisy troche dola zalapalam, pozatym jeszcze inna przeszkoda sie pojawila ale ta jest akurat do zalatwienia;) tylko jestem ciekawa tez ile zarabiacie na czysto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj wszyscy nowi pytają ile się zarabia jednak zapomina się, że w pierwszych miesiącach trzeba dokładać rzadko komu udaje się pierwszego miesiąca zarobić na czynsz i towar. Ja mam gdzieś około 60m2 myślę, że na towar z 50 tyś na początek + meble od 8 do 10 tyś (może być więcej) + dobre oświetlenie (tu nie jestem w stanie ceny podać). Trzeba mieć troszkę gotówki na te gorsze dni no i na wszelkie wpadki z towarem. Wiec ja uważam ze z 100tyś lub dobra drugą pensje by chociaż z niej opłacić czynsz. Ja bym się outletu bała trzeba mieć dobre kontakty by coś fajnego dostać i by taki sklep się nie kojarzył z lumpeksem. A tak w ogóle to odradzam odzieżówkę :). No może ewentualnie sklep z bielizną albo chemią, może jakieś niedrogie buty albo i drogie :). Sama nie wiem. Przemyśl sobie wszystko. Co do zarobkach jest to zależne od wielu czynników: położenie lokalu, konkurencja, jak atrakcyjna będzie oferta, jak zadziała reklama, itd. Są tacy co potrafią w ciągu miesiąca zarobić 10 tyś i tacy którzy dokładają do czynszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam
ze trzeba byc albo wariatem albo wogole glowy nie miec do interesu zeby mowic ze 100tys na sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxandra
green - odradzasz odzieżówkę?A czemu? a ty czym handlujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do "a ja uważam" nie gniewaj się ,ale to ty masz słabą orientację jest wiele sklepów , które żeby dobrze funkcjonowały , muszą mieć drogi magazyn . wystarczy ,że ktoś zajmuje się sprzedażą drogiej markowej odzieży , bielizny , jubilerstwa , elektroniki itd . takie sklepy wkładają w towar od 100000 wzwyż . właściciele takich sklepów nie są wariatami i muszą mieć dobrą głowę do interesów skoro zdołali doprowadzić magazyn do takiego stanu .dzięki temu osiągają wyższe zyski , traktują biznes handlowy bardzo poważnie. co innego przetowarowanie magazynu ,ale to zupełnie inna sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam
chodzilo mi o sklep odzieżowy, logiczne ze jubiler a sklep odziezowy nie ma co sie rownać, Pani green-dworcowa mowila o outlecie, czy tam odziezowce, dla mnie logiczne jest ze 100tys na inne przedsiebiorstwa moze nie starczyc ale tam byla mowa o konkretnym przypadku i podrzymuje ze jak ktos chce otworzyc outlet lub butk do ktorego towar bedzie kupowac w Ptaku to glupota zeby na to 100tys wydawac tzn za duzo nie trzeba wcale tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja uwazam ze trzeba byc albo wariatem albo wogole glowy nie miec do interesu zeby mowic ze 100tys na sklep" Są branże, które potrzebują dużo, dużo więcej, niż 100 tys. Z lektury tego forum wnioskuję, ze wiele osób chcących rozpocząć działalność handlową wyobraża sobie, że z zainwestowanego 10 tys. będzie miało zwrot 5 tys./ miesiąc. Bardzo mylne wyobrażenie o dzisiejszych warunkach na rozkręcenie biznesu. Takie czasy skończyły się jakieś 10 lat temu. Jak chcecie mieć biznes przynoszący konkretne dochody, trzeba niestety dużo zainwestować, a i tak nie zawsze gwarantuje to sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja uwazam ze trzeba byc albo wariatem albo wogole glowy nie miec do interesu zeby mowic ze 100tys na sklep" Są branże, które potrzebują dużo, dużo więcej, niż 100 tys. Z lektury tego forum wnioskuję, ze wiele osób chcących rozpocząć działalność handlową wyobraża sobie, że z zainwestowanego 10 tys. będzie miało zwrot 5 tys./ miesiąc. Bardzo mylne wyobrażenie o dzisiejszych warunkach na rozkręcenie biznesu. Takie czasy skończyły się jakieś 10 lat temu. Jak chcecie mieć biznes przynoszący konkretne dochody, trzeba niestety dużo zainwestować, a i tak nie zawsze gwarantuje to sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Outlet
A według mnie 100 tyś to stanowczo za mało na otworzenie dobrego sklepu odzieżowego. Za samo oświetlenie zapłaciiłam prawie 50 tyś. a inne firmy chciały nawet 80 tyś. dodaj do tego jakiś mały remont sklepu, meble drukarki fiskalne z oprogramowaniem i czytnikami oraz odzież na zatowarowanie i do magazynu do tego kupa innych pierdółek i 200 tyś nie twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do "a ja uwazam" zgadzam się ,że jeżeli będziesz kupować towar z Ptaka czy tani chiński to masz rację zwłaszcza jak mówisz o małym sklepiku . jeżeli chodzi o inne odzieżowe nastawione na duże obroty , to jednak uważam ,że trzeba zainwestować ponad 100000 przy metrażu nawet tylko 40m . zgadzam się także z tym ,ze samo wyposażenie może kosztować sporo , meble od 10000 , a jeśli ktoś wejdzie w sieć , to np na jeden sklep od 16000-20000 za sieć komputerową plus oprzyrządowanie . ja też działam w branży odzieżowej i są sklepy w mojej branży gdzie przy metrażu 60m muszą wsadzić w sam towar nawet 200000 by móc konkurować na rynku. oczywiście można obracać mniejszymi pieniążkami i też godnie zarabiać, ale w tych czasach to rzadko kto tak umie i może , za duża konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×