Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość cuda na kiju
liczysz na to że po tym wszystkim będziemy ci współczuć czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ma ktoś w ofercie markową odzież to bardzo proszę o podanie namiarów na hurtownie albo o przesłanie oferty - interesuje mnie odzież duńska, brytyjks,a włoska, francuska, ale dobra gatunkowo i modna, a nie jakieś przebrane szmaty, że się tak wyrażę dosadnie... Bardzo proszę, niech mi ktoś odpowie... - czy jeśli ciuch ma przyszytą metkę, to czy można to niego doczepić metkę z ceną z logiem swojego sklepu? Byłam ostatnio q takim właśnie sklepie, rzeczy różnych firm (zarówno b.znanych jak i mniej popularnych- wszystkie z normalnymi metkami przyszytymi, a do nich nie było metek papierowych takich jak te przyszyte, tylko właśnie z logo sklepu. Czy można tak robić? mi się to wydało dziwne, bo to nie bylo kilak rzeczy, tylko wszystkie. botox3 @ wp.pl (bez spacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila555
Zadałam pytanie parę stron temu ale nikt mi nie odpowiedział więc ponawiam :) Szukam taniej a ładnej odzieży dziecięcej oglądałam na allegro i się zastanawiqam skąd oni mają w tak niskich cenach odzież ..... rozumiem hurtownicy ale nawet w hurtowniach takich cen nie ma ale z drugiej strony nie wierzę że wszyscy są hurtownikami.... i wszyscy sprowadzaja z Chin. Jeżeli ktos może mi powiedziec od jakiej kwoty dostaje sie rabat na hurtowni w Wólce - tyle sie doczytałam że tam najtaniej - to byłabym bardzo wdzięczna ..... interesuje mnie odzież chińska lub turecka bo też tyle sie doczytałam że są najtańsze a gatunkowo nie takie złe. Moze numer hal albo boksów bo też widziałam że między soba sie wymieniacie nimi :) i jeszcze ineresowały by mnie strony z hurtowniami które wysyłają towar:) badzo prosze o odpowiedź na forum lub e-mail li555@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
POKAŻ KTÓRE NA ALEGRO CIE INTERESUJĄ POWIEM CI KTORE SKAD CZY TO CHINA CZY NASZE Z HURTWNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila555
Nie chcę pokazywac tak na forum interesuja mnie np jeansy w sprzedaży na allegro po 19,99 lub po 29,99 i ile moga mieć narzutu na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
tania chinszczyzna, albo na kilogramy z odrzutów , ceny realne do osiągnięcia przy kupnie ogromnych ilości ile zysku nie wiem, musiałabyś zobaczyć ile sobie licza za wysylke, z reguly zysk + 10 złoty z wysyłlki pewnie nabjiją hmm z 15-20 złotych na parze wyciągną lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila555
Ale ogromne ilości to ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
kontener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
tak są tkaie negatywów od diabłą, zawyżone o 10 zeta wyysłki kurierskie stary trick, szmelc na ilośc zysku nie na jakość ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila555
Bardzo dziękuje za odpowiedź ale nie chce mi sie w to wierzyć poczeka aż inni sie wypowiedzą ponieważ interesuję sie tym od jakiegoś czasu i wcale to chyba tak nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nawet na fotkach widać że kiepska jakość ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie buty
witam, euro wyobraz sobie że te buty ktore ci podalam z all udalo mi sie odnalezc. Ale butow juz brak, tylko kolor brazowy niestety:D Cena hurt. 30 zl. Szkoda. Pani mi powiedziala ze juz miesiac temu wymiotlo cala dostawe, ba nie tylko u nich ale wszedzie tam gdzie maja te buty. Coz nie zauwazylam zeby az tak bardzo szedl im handel tymi butami na all wiec nie wiem. Euro czy ewentualnie mogla bys oferte swojej chinszczyzny przeslac mi na maila, oczywiscie z cenami. jesli masz podobne ciuszki jak ci z say say to jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie buty
lila to wyglada doklaDNIE TAK JAK MOWI EURO. cALY RYNEK ZALANY CHINSZCZYZNA. Ups caps mi sie wl. Moze i one sa wloskie ale szyte w czajna:D Tak wielkie firmy jak nike, adidas, puma to tez czajna. Wszystko to czajna niestety moze troche lepsza bo u nich tez mozna negoscjowac jakosc. Chinczycy sa w stanie zrobic tez produkty bardzo dobrej jakosci tylko cena byla by troche inna, a wszystkim chodzi nie o jakosc tylko o niskie koszty i duza ilosc. Oczywiscie niektore firmy troche podnosza ta jakosc bo i tak im sie oplacic dac chinczyka bo w ich kraju za taka sama jakosc i tak zaplacili by wiecej. Ale te tanie lachy to juz niestety straszny chlam. To samo z butami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
kupie buty jakoś jest rózna, to jedna strona medalu , trzeba też uważać na chinczykow pośredników , kupowac r tylko w fabrykach roznice w cenie są kolosalne , kupie buty przypomnij mi swój email, bo jestem dzisiaj na prochach i moj umysł średnio cie kojarzy wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
do kupię buty ja tez je chyba znalazłam tylko musze sie zarejstrowac w tej hurtowni znaczy dokumenty im wyslac ale nie mialam ostatnio glowy , ogolnie to sa one chińskie , musze popatrzeć w chinach , za nimi, jak to się cenowo opłaca z dostawami i tym wszystkim, bo czasem Niemcy jak już mają namiejscu to wychodzi lepiej przy cięższych rzeczach a buty ważą sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie buty
euro laprime@vp.pl Jasne ze chinszczyzna:D Ale fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie buty
e ja handluje chinszczyzna i mam niezly ubaw jak klientki pytaja: - to chinskie czy Polskie -chinskie -e to nie, a ma Pani cos polskiego? -tak te po prawej stronie sa wszystkie polskie. -A ma Pani takie tylko w cenie tych? -Prosze Pani jak by byly w cenie tych to juz nie byly by Polskie tylko chinskie, to chyba logiczne? Po czym po zastanowieniui przymierzeniu dobrze to ja wezme, bede miala do biegania na codzien bo sa takie tanie:D Oczywiscie mam tez klientki ktore rzeczywiscie placa za polskie skorzane obuwie i nie tykaja chinszczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
kupei buty email poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie buty
coz taka mentalnosc ludzi, polskie ale w cenie chinskiego:D To samo z torebkami. Najsmieszniej jak sie pyta czy torebka za 55 zl. -Czy to skora? Ludzie no poprostu nie wiem co takiej powiedziec. Jak mowie skorzane mamy od 120 zl. to sie krzywi ze wlasciwie to po co jej skorzana, taka to sobie coraz wymieni. Sprzeda Pani za 45 zl ? A tam dalej maja skorzane po 60 zl. No coz to prosze sobie kupic lepsza skorzna za 60 zl. tam dalej. Skora to jednak skora po co kupowac badziew w cenie skorzanej torby:D -Dobrze wezme ta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
taa znam to codzienne pytania czy karton markowych ciuchow dzieciecyh 24 sztuk kosztuje 20 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie buty
euro jaka jest rozmiarowka tych ubran? Zapene sa to rozmiary 36-38?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie buty
ciuchy fajne tylko ze ja musiala bym miec rozmiary co najmniej do 44:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
od 44 , pomyśli się coś , zaraz zlecę chince , ale coś w tym stylu chccesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie buty
Nie od 44 tylko od 38 do 44. Nie chciala bym zebys dla mnie zlecala, jesli miala bys na stanie to chetnie obejrze. Bo ja jeszcze nie mam ciuchow ale planuje otworzyc obok mojego butiku bo zwalnia sie lokal. nie chciala bym stwaiac nikogo w niezrecznej sytuacji ze ty cos komus zlecisz a pozniej ja nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
to nie problem przyda się na później ofka nei zjaąc marchewki nei zajada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
juz mam odpowiedz powyzje 38 nie ma z tego typu odzieży niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie buty
Nie lubie hurtowni w ktorej trzeba sie logowac, nie chce mi sie poprostu. Dworcowa tak sobie zerknelam i te szale na pierwszej stronie to krolowaly u chinczykow juz 1,5 roku temu. Cos przestarzala ta kolekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie buty
euro tak tez myslalam, niestety z wiekszymi rozmiarami jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×