Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
nie zarabiam 2 zeta na sztuce , niesttey nie znalazlas tych hurtowni , house style jest drogie i przreklamowane , ja mam to samo ale taniej ;) , , nie sprawdzam juz stanow bo sprzedaz odziezy na polske mi juz wisi, jak sie sprzeda to sprzeda teraz skupiam sie na europejskich klientach na suknie slubne , wieczorowe i na klockach lego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie badz smieszny jesli ktos sprzedaje 1500- 4000 rzeczy to wiadomo ze na tym wychodzi bardzo dobrze ! ciekawe co Ty sprzedajesz, pewnie ciuszki ssuper marek ... hugo boss i inne , tylko zobacz co idzie na allegro, tysiac3e sztuk sie sprzedaje ... ale ni jakie armani czy cos w tym stylu tylko noramalna odziez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie kradniesz ich zdjecia , bo korzystac z ich mozna gdy sie u nich kupuje..proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a ty myslisz ze tylko house style ma tkaie fotki ? i takie ciuchy? ja biore z innej hurtowni to i fotki tez mam takie pfff , wielka znawczyni z Ciebie kupujesz to co milion osob i wystawiasz na alegro, z najdrozszej niemieckiej hurtowni , ktora to sprowadza z Chin , musisz sie jeszcze duuuzo nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
szacowny wlaciel hurtowni noo tabene polski niemiec sprowadza to z chin, gdzie ja mam dojscia do fabryki z pierwszej reki wiec ty mi nie mow dziecko kto co kradnie i skad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kradniesz i tyle !! kazda hurtownia mam swoja modelke przeciez ... i oni wlasnie maja ta blondynke, na pewno nie jest tak ze ta modelka pozuje gdzie indziej i zdjecia sa identyczne heh no probujesz teraz mi robic anty rekame, bo prawda wyszla na jaw...a wystarczy poczytac o tobie w necie, to mozna sie dowiedziec co nieco... poza tym te rzeczy nie sa z chin.. w ogole wiesz co to jest chinska odzidez? odziez ktora po rpostu smierdzi ! wysatrczy wejsc do takiego sklepu i od razu czuc ten smierdzacy zapach , zreszta szkodliwy .. tak samo jak buty chinskie...smierdza klejem , ktory jest szkodliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eurolifestyle
"sprowadza to z chin, gdzie ja mam dojscia do fabryki z pierwszej reki " A skąd w Chinach mają takie modelki? Dlaczego nie Chinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym co teraz nie jest z chin? nawet odziez marki RESERVED JEST produkowana w chinach i nie chodzi tu o slaba jakosc ! rozne kraje wysylaja materialy do chiny i z nich jest produkowaana odziez, tyle ze koszt produkcji sie zminsza wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
to są chińskie rzecyz w 90 proc. popatrz na stronie house style producent made in china, może pare rzeczy maja tam francuskich i wloskich ale wieksoz jest made in china, bedziesz mi wmawiac, jak bym ja nie znala ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) mlodzi gniewni....wody musi uplynac i po dupie trza jeszcze dostac,zeby zrozumiec,ze kazdy czlowiek to czlowiek bez wzgledu na status czy portfel-szacunek nalezy sie przede wszystkim! Podzielam zdanie -nowa w tym temacie-nie ma nic gorszego niz z nikogo zrobic dorobkiewicza-ten bedzie dopiero nosil wysioko nos. Jedno w zyciu jest pewne-FORTUNA KOLEM SIE TOCZY-dzis mozemy nie potrzebowac nikogo-bo jestesmy na szczycie drabiny i ci,ktorzy sa ponizej nas na pierwszych szczebelkach wyciagaja reke-ale drabina wiadomo czasem lubi sie przewrocic i kiedy wszyscy znajdziemy sie na jednym poziomie okazuje sie....ze to wszystko co wydawalo sie ZDOBYTE-zniknelo...a ci na ktorych nie chcelismy patrzec okazuja sie jedynymi,ktorzy moga pomoc. Wiec szacunek przede wszystkim-kazdy z nas powinien miec na tyle zdrowego rozsadku by z tego forum jak najwiecej wyciagnac wnioskow czy ciekawych spostrzezen-a jak tak czasem czytam to zdaje mi sie ze to wielkie zgromadzenie wszechwiedzacych-gdzie kazdy wie najlepiej-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do w-fashion
"poza tym te rzeczy nie sa z chin.. w ogole wiesz co to jest chinska odzidez? odziez ktora po rpostu smierdzi ! wysatrczy wejsc do takiego sklepu i od razu czuc ten smierdzacy zapach , zreszta szkodliwy .. tak samo jak buty chinskie...smierdza klejem , ktory jest szkodliwy" Tu się trochę mylisz. Większość światowej produkcji odzieży pochodzi z Chin. Tylko że jest odzież i "odzież"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty...w-fashion
co ty gadasz . przecez to co ty wystawiasz to zwykla china tylko ze dla danej hurtowni produkowana ,pod ich zamowienie .tandeta co to po pierwszym praniu kolor i fason traci i jeszcze nasycona ciezkimi metalami w farbie.wex sie sama doszkol i nie sciemniaj ze handlujesz niemiecka produkcja bo szwabi malo co produkuja sami a takie szmaty to sprowadzaja calymi kontenerami z Chin po pare centow za sztuke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co jest dla Ciebie śmieszn
ale co jest dla Ciebie śmieszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty...w-fashion
dlaczego smieszne .przecież wiekszosc ludzi na swiecie gloduje .na takich nie wzbogacisz sie sprzedajac im cinska odziez .nochyba ze na spozywke sie przezucisz i bedziesz handlowac tanim żarciem. biedota to jak glupia oblega lumpeksy i to takie gzie tanio na wage moga sobie coś za złotówke kupić.mlode inaczej eleganckie dziewczyny kupuja nowe tanie ciuszki jak sobie uzbieraja w skarbonce albo na urodziny od calej rodzinki zbiora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
to są wątp myslisz ze jak sprowadzilas pare szmatek z Niemiec notabene made in China to jestes wielka znwczyni, ;) powodzenia, z House Style ma 90 proc osob z alegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
podsumowując, w-fashion ja osobiście radzę Ci tylko zastanowić się nad sprzedażą odzieży h&m, amisu itp. lagriffe, takie osobiste pytanie - ile masz lat? ;) Pytam bo odnoszę wrażenie, że jesteśmy ten sam rocznik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem takiego pisania - jak nazbiera od rodzinki to cobie cos kupic to czysta dyskryminacja ludzi biedniejszych a Ty co ? prezes Spółki ? czy wlasciciel duzego przedsiebiorstwa? opanuj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty...w-fashion
eurolifestyle - popieram .nie sztuka kupic w niemieckiej hurtowni czegos za pare euro ,czegos co i u naszego chinczyka mozna kupic taniej chociazby nie placac drogo za przesylke.jeszcze sie moze zdarzyc ze taka hurtownia dopakuje wybrakowane egzemplaza .wiekszosc allegrowniczow sciaga taki towar z niemiec angli i francji bo sie pod wschodnich klientow potworzyly hutownie.zaden butik zachodni w takich hurtowniach nie kupuje bo to dla nich obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Czyli jednak nie, jestem młodsza ale zawsze dogadywałam się ze starszymi i słuchałam ich rad ;)) Piękna pogoda, jutro ma być jeszcze cieplej :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropo
najlepsza china jest z Francji i Włoch. nawet jest taki portal miedzynarodowy chinski ,ale na kazde panstwo maja inne propozycje i u nich warto kupowac bo inne rzeczy niz u posrednikow -hurtownie europejskie.poszukajcie to wam oczy wyjda z orbit jaka klasa i jakie fajne cenki .od taniochy do ekstra sort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropo
tylko ze na tych ciuchach stoi made in China ,ale mozna wyciac jakby komus nie pasowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
te ceny to zart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×