Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

"kupie buty witam oj widze ze tu watek kwitnie. A ja mam pytanie do aleksy. Chce otworzyc sklep internetowy z butami, mozesz mi udzielic kilku wskazowek jak to zrobic, jaki jest koszt np. w twoim przypadku uruchomienia takiego sklepu i miesieczne utrzymanie. I co to jest to pozycjonowanie bo nie wiem." Nie da się określić kosztu uruchomienia sklepu internetowego bez określenia wielu istotnych czynników jak: funkcjonalności, liczy produktów w sklepie, przewidywanej liczby odwiedzin itp. Rozrzut cenowy może być bardzo duży. Jeśli byłby to naprawdę prosty sklep, z nie za dużą liczbą produktów i niezbyt zaawansowaną grafiką, to można się zmieścić w kilku tysiącach. Zależy jeszcze jakie oprogramowanie wybierzesz. Bardzo dobrym darmowym oprogramowaniem do niezbyt zaawansowanych sklepów jest Prestashop. Ale oprócz tego trzeba zatrudnić programistę i grafika lub zlecić wykonanie sklepu profesjonalnej firmie. No chyba, ze sam zajmujesz się programowaniem. Trochę mnie dziwi, że planujesz założyć sklep, a nie wiesz, co to pozycjonowanie. W skrócie są to działania mające na celu zapewnienie stronie internetowej, serwisowi czy sklepowi internetowemu jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach. Możesz mieć nawet najlepszą ofertę i najniższe ceny, ale bez pozycjonowania żaden potencjalny klient nie dowie się o istnieniu Twojego sklepu. A pozycjonowanie to niestety długie i kosztowne przedsięwzięcie. Ja jeszcze sklepu nie posiadam, więc nie mogę się wypowiedzieć ile kosztuje jego utrzymanie. Na pewno musisz wliczyć tu hosting domeny, pozycjonowanie (na początku spory koszt), reklamy w płatnych serwisach, pracownika zajmującego się sklepem (jeśli takiego planujesz) i utrzymanie magazynu i ewentualny suport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę odkopię wątek, bo moje posty zginęły pod stertą innych. "do aleksa.m Ile czasu trwało aż sklep się wypozycjonował to trudno powiedzieć bo on od dawien dawna był troszkę pozycjonowany ale jakoś z braku czasu cały czas sprzedaż była głównie przez allegro aż w końcu powiedziałam dość tego haraczu i stopniowo przerzucałam się na własny sklep internetowy wtedy pozycjonowanie też zaczeło się dużo bardziej intensywne, aż chyba zabardzo intensywne bo strona mojego sklepu wpadła w filtr google i musiałam jeszcze 3 miesiace dłużej sprzedawać na allegro aż google łaskawie zniosło9 na moją domenę filtr i większość fraz powróciła na swoje pozycje." Jeśli możesz, napisz do mnie lub podaj swojego maila, bo chciałabym spytać o kilka technicznych spraw: magnoliasklep@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca przez internet
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla=>>
hej mam pyanie do was- ktore macie juz butik czy ktos by mi pomog i opowiedzial co i jak?? niemam pracy i mysle zeby cos rozkrecic tylko potrzebuje zeby ktos mnie popchnol troche do przodu...znajdzie sie ktos jestem ze slaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak myślicie
ile potrzeba pieniedzy zeby otworzyc outlet odziezowy? miasto ok 40 tys mieszkancow, lokal 35m2, tylko nie wyjezdzajcie z jakas kolosalna suma 70 czy 80 tys, tylko tak realnie ale nie drogo;) bede wdzieczna za wszystkie opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie kesi.pl
sprzedaje te ciuchy na allegro....to hurtownia ktora za malo nachapie sie w hurcie musi jeszcze zanizac ceny detalu na allegro :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
bardzo dobrze robi nie zdziera z ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale oni mają za drogo :) ja mieszkam w mieście 15 tys i szukam czegoś taniego,a ładnego ! chce otworzyć butik ... bo tu nic fajnego nie można kupić ... a Ty skąd bierzesz jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla=>>
czy ktos mi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
pisać by się tylko jeszcze musieli by nauczyć ci z kesji piszą "dekold "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla=
w-fashion str.330 potrzebuje pomocy odnosnie rozpoczecia interesu-chcialabym zeby ktos mnie pokierowal na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom tak a masz już jakieś hurtownie itd? czytałaś może ten wątek od początku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla=
czytalam ale ja potrzebuje wiecej info no i tez boje sie ze nie bede miala utargu itp.boje sie ze to bedzie klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla=
jestem ciekawa gdzie sie zamawia takkie fajne ciuszki co sa na allegro czy w hurtowni mi sie uda zamowic modne ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes( z) łomem
do w-faschion Odzież jaką ma Kesi jest w Ptaku, o ile się nie myle w pasażu południowym ale nie jestem pewna w którym,bo do dzisiaj nie ogarniam tych hal tyle tego jest. Ceny to od 15 do 20 zl netto za bluzki. Czasem można znaleść coś fajnego, ale jak pisałam wcześniej rozmiar tylko uniwersalny i w porównaniu do innych bluzek w roz. U stosunkowe małe. Nie wiem czy to dobry pomysł skoro jest to na allegro, tych cen i tak nie przebijesz a twoje klientki na pewno wiedzą co to jest allegro i będą porównywać ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes( z) łomem
do syla jeśli chcesz żebyśmy powiedzieli Ci cos wiecej określ dokladnie co chcesz wiedzieć i jaka jest twoja sytuacja warunki finansowe, lokalowe itp. i przeczytaj temat od początku to dużo się nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak...czytalm wszytskie strony ... nie sadze zeby te pani kotre pozamykaly butiki mialy cos fajnego jak pisaly kazda wszytsko z lodzi i okolicy ... wiadmo w dzisiejszych czasch duzo cenrow candlowych ale co z tego? sklpy male tez mja szanse ! dzi np chodzilam po miesiacie weszlam do takiego jednego i byl pelen ludzi nawet lokalizacja byl srednia, w sumie centrum ,ale byl tak z boku , niewidoczny z ulicy... to co go wyroznialo...to ceny nizsze o 10-20 zl niz w innych sklapikach.. do biznes z lomem a ty cos masz? tzn prowadzisz jakis sklep? a co do tego porownywania z allegro to nie do konca, niekotre kobiety nie korzytsaja przeciez z zakupow przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes( z) łomem
tak mam sklep i kupowałam te ciuchy Fashion House i to typowa młodzieżówka, więc zależy na jakie klientki się nastawiasz. Ale ja codziennie słucham od klientek o większe rozmiar a jak juz cos przywioze to nie kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes( z) łomem
teraz ciężko powiedzieć bo luty i marzec są beznadziejne dla mojej sprzedaży, więc to nie są duże ilości. Ale jak było dobrze to ok. 10 szt na dzień tak plus/ minus. takich w przystępnej cenie bluzek. Dlatego teraz postanowiłam pożegnać się z odzieżą w dużych rozmiarach, ponieważ nie widzę w tym żadnego sensu. Myślałam nawet o tym aby zupełnie zmienić asortyment i nazwę na "Dodatek" i zacząć handlować takimi rzeczami jak bielizna rajstopki, leginsy, biżuteria torebki pasiki i bardzo duży wybor chust apaszek. Jeśli ktoś ma taki misz masz, to proszę o podzielenie się uwagami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci ,że ja też mało sprzedałam w marcu .. ja dopiero zaczynam ... sprzedaje na allegro.. możesz zobaczyć i ocenić , krytuka też może być hehe moj nic to : W-fashion hmmm co do tych dodatków to wiem że znajoma koleznki ma taki sklpep i nie narzekaja- torebki rekawiczki szaliki apaszki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ja mam sklep z odzieżą w większości z dużymi rozmiarami,a od stycznia wydzieliłam część na bieliznę i muszę przyznać że to był strzał w dziesiątkę panie przychodzą po bluzkę a przy okazji przymierzają stanik biorą majtki i rajstopy.przez te trzy miesiące mogę stwierdzić że warto zawsze coś dorzucić z innego asortymentu.apaszki też wzięłam na próbę i zeszły wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W-fashion Fajne masz zdjęcia. Robisz je sama czy kupujesz gdzieś? Dużo inwestujesz w takie fotki? . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes( z) łomem
W-fashion skąd bierzesz te zdjęcia na aukcję pewnie z hurtowni internetowych, myślę że takie profesjonalne zdjęcia przyciągają potencjalnego klienta,nie masz podanych wymiarów rzeczy wiem że to roz U ale chyba powinny byc bo rozmiar rozmiarowi nie równy. A sklep stacjonarny masz też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes( z) łomem
do voga Jeśli mogę podzielić się uwagą na temat twojej hurtowni to uważam że powinnaś zainwestować w lepsze zdjęcia, szczególnie żeby były one z różnej perspektywy różne kolory modelu albo chociaż próbki materiału i te modelki trochę bardziej profesjonalne. Wiem że to droga sprawa, ale jak się trochę pomyśli to można znaleść fotografa hobbistę dorabiającego do normalnej pracy i wtedy koszt jest co najmniej o połowe mniejszy. Oczywiście nie chciałam Cię krytykować tylko poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×