Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

mi sie nie podobaja, dobre dla kobiet po 40stce, ceny porazka... nawet nie znam tej marki juz bym wolala kupic cos w dan henie lub monnari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem o czym wówisz
ale z tej hurtowni chińskiej to trzeba każdego produktu pakiety brać . co do metek to nie prawda ze pisze ze w chnach wyprodukowano .rzeczywiscie najlepiej szukac we Francji i Włoszech bo tam klientela bardziej wymagająca i gustowna .jednak to zawsze china i moze lepsza od tej sprzedawanej w Polsce ale zdarzaja sie egzemplarze z felerami tylko mniej widocznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
niestety ceny to nie żart ;((( w-fashion, widzisz ile się jeszcze musisz nauczyć:) Jest to nowa marka, stworzona przez partnerkę pana Kulczyka, którą prowadzi wraz z młoda projektantką Magdą Burtym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i fakt, ale to nie znaczy ze te ceny sa adekwatne do tej odziezy... wiele osob moze projektowac niepowtarzalne fasony , szyc to a potem utworzyc jakas marke w sumie malo mnie to interesuja ze to partnerka Kulczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
zgadzam się z Tobą co do ceny tej odziezy, "lekko" przesadzona. Nakreśliłam Ci tylko "obraz" tej marki, mówiłaś, że jej nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauważcie że
z reguły każdy handluje swoim stylem i tak jak chodzisz w tandetnych ciuchach to i handlujesz chłamem i nie rozumiesz ,że ktoś inny może lepiej od ciebie prosperować sprzedając towar droższy dla kobiet w średnim wieku.śmieszą mnie te młode dziewczyny którym udało się pare tanich ciuchów szprzedać na allegro i wydaje im się że świat w przyszłosci zawojują.na tandecie to mozna zarobic tylko gdy duze ilosci sprzedaje sie ,anie po pare sztuk dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeeeeeennnnnnnniiiiia
moze ktos wie jak sciagnac odziez wloska typu rossodisera just-r itp. nie chodzi mi o outlety tylko bardziej cos gustownego wyszukanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"NOWA w tym temacie Powiem Wam, ze zakochałam się w nowej marce, polskiej zresztą La Mania, ale niestety ceny mnie powaliły;(((" Nie jesteś sama, niektóre modele są genialne w swej prostocie. Mam w tym roku komunię dziecka i marzy mi się sukienka w kolorze kości słoniowej właśnie w podobnym stylu. Coś pomiędzy: http://lula.pl/lula/55,94040,8983111.html , a: http://www.plotek.pl/plotek/55,79592,9303127.html , tylko z krótszym rękawem. Niestety na razie nie spotkałam nic podobnego i zastanawiam się nad uszyciem. Zresztą podobny problem mam z sukienką dla córki "na przebranie". Wszystko jest tak upstrzone kwiatuszkami, albo falbankami, a ja potrzebuję czegoś skromnego. Dziewczyny, może wiecie gdzie można kupić ładne sukienki (tylko nie małe kopie sukien ślubnych) na 146-152 cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik1
do green-dworcowa...ja sprzedaję u siebie apaszki z 3 linku, numery 171, 173, 174...sprzedają się bardzo dobrze, już drugi raz je przywiozłam, a kupuję w Głuchowie po 5 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Eurolifestyle Droga Pani Katarzyno Nie życzę sobie, żeby Pani cokolwiek wspominała na mój temat Do pani wiadomości biznes ma się świetnie, a ja pod nikogo się tu nie podszywam Dopiero dziś przeczytałam te Pani brednie Ja jeżeli coś chcę napisać to podpisuję się nawet imieniem i nazwiskiem , bo nie mam nic do ukrycia Z poważaniem Beata Skibińska betina110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
aleksa.m cudo :), niestety ale wydaje mi się, ze najlepszym pomysłem będzie właśnie uszycie czegoś na wzór, nie kojarzę nic w podobnym stylu Jak już wynajdziesz coś takiego, ale uszyjesz to proszę pochwal się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jak będę chciała i ochotę miała, póki pomarańczki bede tak pisac ja bede uwazac i mowic ze to Pani bomam takie widzimisie i wiem ze to Pani , a jak sie pani nie podoba niech Pani ukróci pomarańćzki, dla mnie to Pani i tak bede sie do nich zwracać z Pani danymi żegnam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam takiej hurtowni a outletem , lub nowa odzieza damska gdzie bede mogla zobaczyc kazdy model osobno wfashion@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do w-fashion u mnie wlecze się przyjęcie towaru , no i natłok innych obowiązków , ale zapraszam na rekonesans http://www.kupujizarabiaj.com/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
La Mania...świetna kolekcja , ceny trochę duże ale myślę ,że wiele kobiet będzie chciało być aktywnymi klientkami tego sklepu . parę lat temu , bodajże na Nowym Świecie w Wawie , śliczna garsonka z wystawy jednego z butików ,skusiła mnie do wejścia do środka...cena prawie 7000 zł , byłam zszokowana , zastanawiałam się kto w tym sklepie kupuje... niestety odpuściłam sobie , ale gdyby kosztowała 1/3 ceny to byłaby chyba moja bo potrzebowałam czegoś specjalnego na wyjątkową okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biznes(ło)mem, Bożenka, W-fashion :-) Bardzo dziękuję za opinię o zdjęciach na naszej stronie. Dobre rady są zawsze w cenie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
i może zacznijcie wysyłać kurierem poczta polska to zacofasnie i co druga paczka ginie i rruski rok idzie, przecież kurierewm jets taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama...moda
Kolorowe sny / ta firma turystyczna to twoja ,czy ktoś ci dał reklamę , ajak dał to szepnij ile ci płacą , no i czy jak nie drogo ,albo za darmo to inni też moga sie u ciebie też podreklamować , no i czy będziesz sie pozycjonować itd ,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
aleksa skad jestes ? podaj maila wyslę ci stronkę z podobną sukienką co ta na zdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro a ty jakim
kurierem wysyłasz paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eurolifestyle Odpukać, na razie wszystkie paczki dochodzą. Ale faktycznie - trzeba by się rozejrzeć za jakąś dobrą firmą kurierską. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukujemy sprzedawców internetowych chętnych do podjęcia współpracy na zasadach dropshingu. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: voga@vogahurt.pl . Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
DPD - 12 ,72 z opłata palwiową do 30 kg, dostawa na drugi dzien do 16 tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
do kolorowesnymam fajnie,ze dodajecie nowe rzeczy,dobre fotki,ale czekam na regulamin,w ktorym podasz min.kwotę minimalną zakupu,no i info czy ceny podane są netto czy brutto. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
hehehe green wlasnie chcialam ta sukienke wyslac http://www.sklep.nife.pl/p,nife-odziez-stylowa-sukienka-audrey-krem,25,376.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro na tej stronie jest taka cena to mogę się założyć, że w hurcie będzie dużo niższa i pewnie gdzieś na Ptaku uda się ja znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, rzeczywiście jest podobna, ale musiałaby mieć chociaż mały rękawek i strasznie podobają mi się takie zakładki: http://bi.gazeta.pl/im/1/8983/z8983111X.jpg Jakbyście jeszcze natknęły się na coś ciekawego, podaję mail: magnoliasklep@o2.pl No i pilnie poszukuję sukienki dla córki na przebranie po komunii - skromnej, z klasą. Jakby coś komuś wpadło w oko, będę wdzięczna :) Podam Wam jeszcze linki do sukienki Dody, która mnie zachwyciła, ale to już wyższa szkoła jazdy: http://www.stylistka.pl/img/artykul/3569/oskary-fashion-rozdane-doda-ponownie-krolowa_33879_5.jpg http://www.stylistka.pl/img/artykul/3569/oskary-fashion-rozdane-doda-ponownie-krolowa_33869_5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×