Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Do voga
Czy ceny z waszej strony to są ceny ostateczne, czy doliczacie do tego jeszcze podatek vat ? Do Oświęcimia mam blisko i się zastanawiam czy nie podjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę jutro do ptaka, ktoś mi może podpowie gdzie mam się udać po jakieś letnie śliczne sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
likwiduję dział męski mam do sprzedania (po cenie zakupu) spodnie męskie polskiej marki BRIDLE czarne w prążki: 31-78cm, 32-80cm, 32-82cm, 33-84cm, 34-86cm, 35-88cm, 36-90cm, 36-92cm (8x55zł=440zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novanelle123
Dziewczyny powiedzcie, czy warto kupowac do sklepu odziez firmy Blue Shadow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już kiedyś był poruszany temat blueshadow, z tego co pamiętam to dziewczyny były zadowolone z tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODZIEŻ XXL
likwiduję sklep z dużą odzież, mam do sprzedania wiele ciekawych ubrań po cenach hurtowych, a nawet taniej. rozmiary od 44 do 54 m.in. MIX 15 SUKIENEK ZA 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla123
Wszyscy zamykają sklepy....??? Czy jest jeszcze ktokolwiek, komu idzie choć dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do "a jak 00000" jeżeli tu jeszcze zaglądasz to podaj swojego maila , albo odezwij się na mojego : info@kupujizarabiaj.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
@bozenka1982 jadę jutro do ptaka, ktoś mi może podpowie gdzie mam się udać po jakieś letnie śliczne sukienki? i jak tam w ptaku co teraz króluje są ładne sukienki na wesela i wakacje oraz spodnie z lnu ??? chce się wybrać w nast tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Do bożenka 1982) Witam Jakie sukienki cię interesują ? Coś z dzianin jerseyu pod wesela ... ? www.vera-fashion.pl Zapraszam do współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jesli puszczacie muzyke na swoim butiku to macie podpisana umowe na pozwolenie bo ostatnio wyczytalam ze nie wolno bez zezwolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
Bez zezwolenie nie możesz puszczać muzyki, uważaj bo możesz za to dostać kilkaset zł mandatu. Trzeba coś wykupić, ale to też nie jest tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
taka kontrola zawsze wpada niezapowiedziana po stwierdzeniu , że masz np radio w firmie , proponują wysoki mandat albo podpisanie licencji na korzystanie z praw autorskich . licencja to paręset zł/rok z góry . w tej sytuacji lepiej podpisać licencję , bo taniej i przez rok masz spokój . licencje wydaje : Centrum Operacyjne STOART Warszawa ul.Klimczoka 89 ( dane sprzed kilku lat , mogło się zmienić) gdzieś na jakimś forum prawnym czytałam , że jednak nie zawsze należy płacić taki haracz . jeżeli udowodnisz , że muzyka płynąca z radia , czy innego źródła nie wpływa dodatnio na twoje obroty , to nie musisz mieć licencji . poszukaj w necie ustawy i jej interpretacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
To nie tak. 1. Nie do udowodnienia jest, że nie wpływa dodatnio, więc nawet nie ma co się z tym grzebać. Opłat można uniknąć tylko jeśli puszcza się muzykę zwolnioną z tantiem - to są specjalne płyty. Szukajcie np: www.freemusic.com.pl 2. Nie tylko STOART - także ZPAV, ale przede wszystkim ZAIKS - i ten najczęściej kontroluje. 3. Opłata licencyjna naliczana jest od metrażu powierzchni handlowej i położenia lokalu - np. 20 m. kw. powierzchni handlowej to bodaj 68 PLN (od kwietnia +VAT) za miesiąc (to tylko ZAIKS - STOART i ZPAV osobno). Stawki nie są jednolite. W każdym razie kontrolują i to ostatnio coraz więcej. Ale też są elastyczni - np. przymkną oko jak masz 100 m.kw. powierzchni, a płacisz za 20 :}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla123
do ameliar wreszcie jakiś pozytyw ;) od niedawna regularnie czytam to forum głównie ogranicza się do 'okazyjnego' zakupu towaru i to głównie z likwidowanych sklepów... a ja ciągle mam nadzieję, że odzieżówka jeszcze wróci do swej dobrej formy sprzed lat ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla123 do ameliar wreszcie jakiś pozytyw od niedawna regularnie czytam to forum głównie ogranicza się do 'okazyjnego' zakupu towaru i to głównie z likwidowanych sklepów... a ja ciągle mam nadzieję, że odzieżówka jeszcze wróci do swej dobrej formy sprzed lat ... Ja forum czytam regularnie od 2 miesięcy, w międzyczasie czytając jego początkowe posty:) Również walczę o polepszenie bytu swego interesu ale ciężko idzie... Mam nadzieję, że powoli wrócą zarobki z dawnych lat:) choć ja w porównaniu z niektórymi tu piszącymi nawet nie myślę by zamykać swój sklep. Nadal mam z niego dochody i to nie minimalne, ale cóż... jak było "lepiej" to ciężko przyzwyczaić się do "dobrze":) Trzymam kciuki za wszystkich w kryzysie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez z kolezanka niedawno otworzylysmy butik i ceny mamy naprawde tanie gdyz chcemy przyciagac klientow, ale mimo to wchodza ludzie patrza i za drogo- jakby wszystko bylo za darmo to by im pasowalo, nie patrza ze sukienka jest z super materialu ze super sie uklada. ehh niewiem jak to bedzie. a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lidka
moze Tobie się wydaja tanie a wcale nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie naprawde sa tanie- tanio kupujemy sukieneczki kolo 35 zl spodenki 38 zl naprawde ceny sa normalne. najdrozsza rzecz mamy za 135 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lidka
to mzoe nie trafiasz w gust klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla123
Z tego co zauważyłam, to klientki patrzą na : kolor (który w pierwszej chwili musi je przyciągnąć), potem na tkaninę (czy jest miła w dotyku ew. czy nie jest to 100% poliester) następnie jest 'chwycenie wieszaka' i szybki rzut oka na model - jak jest ok to dopiero patrzą na cenę... jeżeli mniej-więcej pasuje to myk do przymierzalni ;) i tu się zaczyna decyzja odnośnie zakupu... ale jak kobieta zobaczy to coś, co w 100% jej podpasuje to i cenę zniesie (o ile nie oznacza dla niej głodówki do końca miesiąca). Która z nas nie wydała więcej niż chciała na jakiś ciuszek.... Nie ma sensu sprzedawać rzeczy warunkowanych tylko i wyłącznie niską ceną, bo klientki się do niej przyzwyczają i doprowadzi to do tego że trzeba będzie sprzedawać z głodową marżą... a to że za drogo.. takie komentarze są zawsze - i choćby sprzedawać poniżej ceny zakupu to i tak się usłyszy 'o jak tu drogo'... Szczególnie że trzeba konkurować z marketami, które ściągają towar po 1$ za sztukę... ;/ i sprzedają po 20-30 pln, a w Polsce produkcja kosztuje 60 pln, więc nie ma szans żeby sie 'spotkać'. Tylko pytanie o jakość... czy lepiej kupić np. sukienkę za 150 pln (na sklepie) której nie będziemy się wstydziły założyć 2, 3, czy 10 raz bo będzie dobrze wyglądała, czy 'jednorazówkę' za 30 pln ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz zupełną rację- ludzie myślą ze taniej kupią w markecie a tak naprawde jakość materiału na dwa razy. Ja z kolei staram się mieć dobrć jakość i naprawdę przystępne ceny tym bardziej na początek żeby zachęcić do zakupu. no zobaczymy myślę pozytywnie' dziękuje i pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milla123
i jeszcze jedno - ludzie choć przeczą bardzo zwracaja uwagę na marki (niekoniecznie te z najwyższej półki ze względu na ceny) ale warto w sklepie mieć kilak 'wabików', np. bielizna triumpha (zawsze się sprzeda choć nie jest tania) i wiele sklepów z odzieżą robi choć mały dział z triumphem. (nie wymieniam marek odzieżowych żeby nie zostać posądzoną o reklamę ;) ) Fajnie wrzucić kilka plakatów, torby firmowe (marki często daję je gratis, tak jak wieszaki z logo - bo dzięki temu przyzwyczajają klienta). Często producenci zamieszczają też adresy swoich odbiorców na stronach internetowych. To buduje Twoją wiarygodność :) a pozatym klient który zna daną markę i do tej pory jeździł po nią dalej jak dowie się, że może ją dostać u Ciebie to pewnie przyjdzie :) Pracowałam zarówno w sklepach odzieżowych jak i w firmie zajmującej się produkcją odzieży, więc jeżeli jakoś będę mogła pomóc - proszę pytać :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do "milla123" w sumie dobrze radzisz , ale... właściciele dobrych , renomowanych marek , chronią je w coraz większym stopniu . im marka lepiej się sprzedaje , tym trudniej mieć ją w swoim sklepie , w sąsiedztwie towarów bez markowych lub marek mniej uznanych . często wiele kosztownych warunków trzeba spełnić by móc wprowadzić markę do swojego sklepu . co do Trumpha , to racja , że sprzedaje się rewelacyjnie mimo stosunkowo wysokich cen i powszechnej recesji . co jednak nie znaczy , że wszyscy odnoszą pełne sukcesy sprzedając tę markę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do "milla123" powiedz proszę czy obecnie masz sklep odzieżowy połączony z działem bieliźniarskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×