Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość czaro_mała
Lusia, a jaki masz asortyment? Co sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2316
sprzedaje odzież damską w duzych rozmiarach 44-56 , nie wiem co robic,jest ciepło a sprzedaje się coraz mniej,a sklep mam od kwietnia,nie wiem jak zachecić do kupna, czy jakies promocje, robic,ale jakie? doradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsprzedam
witam mam do sprzedania pakiet 60szt bluzek letnich i 15szt sukienek rozmiary 44/54 wszystrkie ubrani są nowe z metkami polskich producentów.pochodza z likwidacji mojego butiku,konkurencja mnie niestety wygryzła, mieli większy asortyment i dużo taniej/ ehh zainteresowanych proszę o kontakt EmodaXXl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do botoxxxxxxxx
mam pytanko ile masz metrów lokal i jaki czynsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie sklepu typu 'duże rozmiary' są bez sensu jak dla mnie , moja kuzynka miała i zamkneła, przecież wiadomo , że bardziej ubierają się kobiety , które mają do tego warunki,a te grube wychodzą z założenia , że dla nich nie ma rozmiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do BLUBERRYA. Dzięki za informacje a co z Tuszynem niedz/pon najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie sukienki na sklepie, bardzo dobrze sprzedawały się na święta wielkanocne. A swoja droga to ceny na allegro też mają niezłe. Ja na sklepie miałam je po 75 zł a tu są po 79 zł. + koszty przesyłki. Nie wiem co ludzie widzą w tym allegro tam wcale nie jest tak tanio. Firma nazywa się ROKO, ja od nich brałam najczęściej w Głuchowie. Wiem,że mają tez stoisko na ptaku. Jak będziesz zainteresowana to mogę Ci dzisiaj wieczorem podać namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta,mcbx jhd nn
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
Marta, bardzo dziękuję i proszę o namiary (najlepiej na Ptaku). Podaję maila: magnoliasklep@o2.pl :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika160378
Cwaniaczku, ja nie jestem przedstawicielem firmy Blue Shadow. Chcę otworzyć sklep i biję się z myślami czy robić to na własną rękę czy iść na franczyzę. Chciałam tylko zasięgnąć informacji, być może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia we współpracy z tą firmą. Szkoda, że myślisz, że jestem taka przebiegła. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Ja też poproszę o namiary stoiska na ptaku dziękuje coco21@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
witam ja brałam towar z firmy blueshadow i do sklepu jako kilka sztuk mozna wziasc ale czy bym bawila sie w franczyzne to nie wiem poniewaz maja tylko wybrane modele fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiok.
Witam. Ja też biorę czasem towar z Blue Shadow, ale również jedynie wybrane modele... Mam pytanie z innej beczki - chciałabym poszerzyć swoją ofertę sklepu (handluję odzieżą damską) o sprzedaż perfum na mililitry. Dziewczyny, czy orientujecie się które firmy rozprowadzające hurtowo takie perfumy mają je w miarę dobre i trwałe? Znalazłam w necie oferty firm takich jak Refan, Kleo, Globe, Nicole, Mistral... ale nie widzę nigdzie opinii na temat jakości tych perfum (choć to pewnie raczej wody perfumowane). Może ktoś z Was miał z tym do czynienia... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Mam problem z reklamowaną sukienką ze sprzedaży outletowej. Pani po weselu zwróciła mi uszkodzoną sukienkę i zażądała zwrotu pieniędzy. Powiedziała, że sukienka sama się taka zrobiła. Wygląda rozpaczliwie. Nie jest to stała klientka ale mimo to zaproponowałam jej wymianę na inną odzież. Uparła się, że chce pieniądze. Nie wiem co mam robić. W każdym regulaminie hurtowni outletowych wyraźnie jest napisane , że taki towar nie podlega gwarancji ani reklamacji. Powiedzcie mi proszę gdzie znajdę ustawowy zapis potwierdzający ten fakt. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Nie znajdziesz, bo takiego zapisu nie ma. Hurtownie nie sprzedają konsumentom, więc takie zapisy mogą, a nawet muszą mieć, w końcu sprzedają towar niepełnowartościowy i Ty jako podmiot prowadzący działalność gospodarczą musisz się na taką współpracę zgodzić. Konsument (klient końcowy) te zapisy może mieć gdzieś :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do ann291111 reklamację przyjmuje się z uprzejmym uśmiechem , bez żadnych komentarzy o stanie towaru reklamowanego . oczywiście należy udokumentować reklamację na specjalnym druku . następnie należy poinformować klienta w jakim terminie reklamacja zostanie rozpatrzona . chyba max 14 dni . jeżeli wg twojej opinii towar miał wady ukryte , które spowodowały uszkodzenie w trakcie normalnego użytkowania , to musisz oddać pieniążki , wymienić na inny egzemplarz , lub naprawić na własny koszt . jeżeli zaś uznasz , że towar został uszkodzony mechanicznie , lub był użytkowany , konserwowany , nieprawidłowo , czyli stał się nie zdatny do dalszego użytku z winy klienta , to oddajesz go klientowi wraz z uzasadnieniem swojej decyzji na piśmie . pismo ma zawierać także informację , że jeżeli klient nie zgadza się z twoim postanowieniem , może powołać swojego rzeczoznawcę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko fajnie tylko jak mam stwierdzić co Pani z tą sukienką robiła? Nie byłam nie uprzejma ale wierzcie mi, że jak zobaczyłam tę sukienkę to zaniemówiłam. Może prasowała w nieodpowiedniej temperaturze albo prała. Czy ona się przyzna? Powiedziała, że tylko tańczyła w niej na weselu. Jak mam stwierdzić czy to była wada ukryta czy pani nieodpowiedzialne działanie? Przecież nie najmę rzeczoznawcy.Upiera się przy zwrocie pieniędzy nawet wtedy gdy proponuję jej wymianę na inną odzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do an291111
mi się zdaje że ona poprostu chce cie naciągnąc, była na weselu, więcej ta sukienka się nie przyda,więc może specjalnie cos znią zrobiła,cięzko powiedzieć bo nie wiemy o co chodzi dokładnie,moze wyjasnij co się z nią stało,co jest nie tak z tą sukienką. gdyby kobieta była feer to poprostu zgodziła by się na wymianę na inny towar,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Wypełniasz druk reklamacji przy kliencie piszesz jego żądania,dzwonisz do niego po 14 dniach ze hurtownia reklamacji nie uwzględniła ponieważ .................. i to co napisala kolorowe sny ze jezeli chce dochodzic swoich rozczen niech da sukienke do rzeczoznawcy na swoj koszt ze zniszczenie powstalo na skutek ...... nikt nie musi wiedziec ze nie reklamowalas nigdzie towaru ja tak robilam tzn jezeli wada torebki np byla taka ze dalo sie to naprawic malym kosztem to naprawialam aby nie stracic klienta tak samo jezeli bylo z mojej winy ale jezeli towar ewidentnie byl uszkodzony z winny klienta fachowo odpisaLAM co i jak i nikomu sie juz nie chcialo dociekac do rzeczoznawcy co i jak i jeszcze za niego placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
nikt mi nie odpowie czy jest jakas roznica miedzy ptakiem w tygodniu a ptakiem w weekend :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do ann291111 no rozumiem , że nie trzeba być biegłym w temacie by uznać , że sukienka była uszkodzona z uwagi na złą metodę konserwacji , nie zgodną z zaleceniami producenta na wszywce , czy dołaczonej metce . nie musisz dyskutować z klientem . masz jej wręczyć na piśmie odmowę jej żądania . klient nie zgadzając się z odmową musi zrobić kolejny ruch na swój rachunek , czyli zapłacić za orzeczenie biegłemu lub rzeczoznawcy . dopóki nie przyjdzie powtórnie z opinią rzeczoznawcy ty śpisz spokojnie . jak zainwestuje i przyjdzie z opinią korzystną dla siebie , to ty znów masz czas na udanie się do swojego rzeczoznawcy . jeżeli opinie są rózne to klientowi (nie tobie) pozostaje założenie sprawy sądowej . ale nie sądzę by to zrobił , bo to spory koszt . rzeczoznawca też kosztuje . jeżeli jesteś pewna , że klient kombinuje to zrób jak radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MARTA 1902 Ja również poproszę o namiar na sukienki ROKO. Z góry dziękuję aga.kal@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep odziezowy
witam was wszystkich mam pytanie jak wam idzie bo u mnie jakos sie pogorszyło czy u waz tez czy u mnie jest cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
Właśnie, nie daj się naciągnąć klientce, odpisz tak jak radzą dziewczyny. Mi niedawno kilka osób pisało z allegro, że towar uległ uszkodzeniu w transporcie albo, że ja wysłałam zniszczone rzeczy, jak poprosiłam o fotografie uszkodzeń na meila to do dnia dzisiejszego nikt nic nie przysłał ... i więcej się do mnie nie odezwał. Dla mnie to świadczy tylko o jednym. Także sporo osób myśli, że uda się naciągnąć naiwnego sprzedawcę. Też podejrzewam, że poszła klientka w tej sukience na wesele, zniszczyła ją i teraz chce Cię oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was handluje dodatkowo kosmetykami?mam dobre dojcia, ale nie jestem jeszcze pewna tlumaczenia, co konieczne, a co nie gdzie taka informacje moge znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlani-Styl
Drogie Panie Nawiążę współpracę ze sklepami z odzieżą damską. Mam do zaoferowania odzież damską firmy HAnanke, oraz bluzeczki- koszule Bukowianka w cenach producenta. tel 505006542 lub mail arlani-styl@hananke.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniajania
do lagriffe, od zawsze zaglądam do max mary i często zdarza mi się kupić coś dla siebie, jednak nie tak często jak bym chciała z wiadomych powodów, rzeczy mm są po prostu drogie, z mojego punktu widzenia jako klientki, ja zawsze szuka tam klasyki, nie klasyki biurowej, bardziej dla osoby niezależnej, nie bardzo wiem jak to wytłumaczyć, szukam dobrych spodni, fajnych bluzek, tunik, jednak ja jestem bardziej zainteresowana sportową elegancją niż tzw żabotami. Na ich "fashion" zwykle nie zwracam uwagi. Mają często bardzo fajne dzianiny, dobre kurtki, to jest to, co mnie interesuje jako klientkę mm. Raczej minimalizm, gdyż ten wiadomo żeby funkcjonował musi być świetnej jakości a o jakość w przypadku mm się nie boimy. hmm nie wiem czy ci coś pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×