Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Bardzo wam dziękuję za pomoc. To trudne sytuacje z tymi zwrotami, reklamacjami.W takich przypadkach dążę do obopólnej zgody ale nie zawsze się da. Nawet jeśli zaproponuję kobiecie wymianę odzieży na inną a ona w końcu się na nią zgodzi to i tak już więcej do mojego sklepu nie przyjdzie. A co będzie opowiadać innym to już nie wspomnę. Jeśli nie uznam reklamacji będzie to samo. Jak uznam to oddam pieniądze a ona też więcej nie przyjdzie i ja i tak stracę. Zawsze myślę do przodu ale w tym przypadku nie da się sprawy załatwić żeby jedna i druga strona była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak 00000
Kolorowesny. Chciałam do ciebie napisać prywatnie już kilka razy ale poczta podaje informacje ze taki adres jest błędny albo nie ma takiego adresu, czy coś w podobie. Może daj jeszcze raz poprawnie albo jakis inny który działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o sie nie zgodze
ja jestem mondra bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też się nie zgodzę
Ja też się nie zgodzę bo jestem bardzo mądra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nowe modele bluzek i tunik letnich od 10 zł za sztukę. Doskonała jakość i modne wzory w szałowych, letnich kolorach. jeśli mogę sobie pozwolić - mała rada. Według opini naszych klientów, zakup naszych pakietów w promocyjnej ofercie ( 25 szt za 250 zł) to fantastyczny sposób na zwiększenie swoich obrotów i zainteresowania sklepem. Można je wystawić w detalu po np.18 zł. Idą jak świeże bułeczki. Może marża jest stosunkowo niewielka - natomiast sprzedaz duża. A ilośc zadowolonych klientek rośnie. :-) . . Pozdrawiam serdecznie . www.vogahurt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialymis@onet.pl
poszukuje ciuszkow niemowlecych 0-2 lat angielskich uzywanych i nowych ,prosze o oferty na bialymis@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszkolandia
Hej, mam pytanie do wszystkich doświadczonych właścicielek/właścicieli butików. Czy macie jakiś sprawdzony sposób na pozbycie się zapachu potu (tak, aby nie uszkodzić ubrania) z ciuchów mierzonych przez klientki??? Zwłaszcza teraz w lecie problem staje się coraz bardziej częsty:( Fajnie byłoby dowiedzieć się, że istnieje jakieś rozwiązanie nie wymagające wrzucania ubrania do pralki. Z góry dzięki za podzielenie się doświadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robowr
Witam Na wstępie serdecznie pozdrawiam wszystkich prowadzących własne sklepy z odzieżą w tym nie łatwym okresie handlu jaki nastał. Prowadzimy wraz z żoną sklep z odzieżą markową damską,towar sprowadzamy sami z Niemiec i nie tylko.Są to końcówki serii, modele nie starsze niż 2010 oczywiści z metkami nowe.Jest to odzież z wyższej pułki (jeśli nie najwyższej)podam kilka przykładów firm jakimi handlujemy:Luiza Cerano,Airfeild,Sandwich,Turnower,Apriori,Escada,MaxMara,Basler,Tuzzi,Stils,Liqu itp. Jeśli zainteresowała by kogoś z Państwa dostawa takiej odzieży to jestem w stanie przy okazji zakupów do naszego sklepu przywozić towar dla chętnych,oczywiście z niewielkim narzutem pozwalającym mi zmniejszyć koszty wyjazdu (głównie o to mi chodzi). Muszę dodać że są to tylko oryginalne ciuchy,po więcej informacji zapraszam na robhec@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, ja używam takich saszetek zapachowych jak do szafy:) część wieszam miedzy ciuszki na wieszaki a część miedzy złożone egzemplarze na półce:) tylko ważne (bo sprawdzone;) ) by wszystkie saszetki miały ten sam zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszkolandia
Do Ameliar - dziękuję Ci bardzo, na pewno spróbuję :-) A jak ktoś ma jeszcze jakieś inne sekretne sposoby, to też chętnie posłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KonyaProdukcja
Witam Wszystkich! Piszę tu gdyż moja przyjaciółka z Turcjii posiada fabrykę. Sprzedaje ona ubrania oraz części do maszyn rolniczych. Chciałaby wejść na Polski rynek. Jest ona w stanie uszyć każdy ciuch! Należy zamawiać duże ilości aby uzyskać bardzo dobre ceny! Po co kupować tureckie ciuchy od Polaków jeśli można je kupić bezpośrednio od producenta? :) Znajoma nie może od razu tak łatwo wycenić kosztów... Trzeba jej pokazać zdjęcie ciuszka, wybrać materiał, kolor oraz rozmiary ... Trzeba też podać ilość i od tego będzie zależeć cena. Proszę pamiętać, że tu chodzi o dość duże ilości, inaczej się nie opłaca. To w końcu produkcja. Najczęściej zamawiane są rzeczy takiego rodzaju: http://allegro.pl/super-promocja-kimono-nietoperz-tunika-bluzka-i1626717571.html http://allegro.pl/sexy-satynowy-top-koszulka-bluzka-groszki-nowy-i1655177952.html http://allegro.pl/japan-style-sukienka-dluga-zaszewki-lato-promocja-i1641946672.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Witam zadawałam już to pytanie kilka razy ,czy ktos moze mi odpowiedziec jaka jest roznica miedzy sprzedaza w ptaku w tygodniu a w niedziele zawsze jezdziłam w tygodniu i dlatego nie mam porównania czy przypadkiem nie zawyżają cen ze względu na detalistów ,oraz jak otwarte jest rzeczywiscie centrum czy tak jak pisze niedzielaod godz. 9.00 do godz. 15. czy inaczej bo wiele razy się spotkałam z tym że pisało coś innego a boksy otwierały się wcześniej lub później proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz pisalam ze
ptak na weekend jest umyty i pachnacy a w tygodniu capi jak twoj pieróg hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co fakt to
fakt jedzie jej z bruzdy ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
to myj ptaka codziennie to nie będzie ci capił ,albo nie wkładaj go w nie umytą pierwsza napotkaną pizdę !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coco68
Do MARTA 1902 Ja również poproszę o namiar na sukienki ROKO. julia.25@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-Q
Do Blueberrya Ptak w niedzielę czynny jest od 9:00 (o tej godzinie otwarte są już stoiska - przed 9:00 bardzo dużo stoisk jest zamkniętych), zamykają średnio koło 13:00. Polros standardowo trochę dłużej. Jeśli chodzi o ceny - zależy co kupujesz. Generalnie w tych większych boksach, u importerów, producentów ceny do hurtu są takie jak w tygodniu. Jeśli zaś kupujesz gdzieniegdzie raptem kilka sztuk w małych boksach, które mają misz-masz, trzeba się czasem zastanowić. Ja zimą przepłaciłam swetry - fakt, że były wyjątkowe, ale gość policzył mi jak w detalu. Ciężko mi było na nich cokolwiek zarobić. Nie zauważyłam, żeby towaru było mniej. Za to ludzi jest masa. Jadąc na 3H do Ptaka w niedzielę byłam 5-krotnie bardziej wymęczona niż wyprawą piątkową na Głuchów i do Ptaka. Bardzo dużo ludzi, w tym rzesze detalistów, zwłaszcza w okresach przedświątecznych. No i zdecydowanie polecam parking z tyłu, nie ten od strony krajowej "1", właśnie tam głównie parkują tłumy detalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie co miesiąc....
składa się dokumenty do US z prowadzenia działalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj w ptaku - załamka, po pierwsze bardzo mały wybór fajnych sukienek ,wszystk ona jedno kopyo, rynkowe badziewie, a ja potrzebowałam czegoś wyjątkowego na wesela..coś tam kupiłam, ciekawe, jak pójdzie sprzedaż... Druga sprawa - zgubiłam gdzieś dwie torby zakupów, byłam jeszcze z 2 osobami, więc to naprawdę dziwne, jak wszyscy mogliśmy je gdzieś przeoczyć,zostawić....no ogólnie masakra, jestem załamana, było zaraz przed zakmnięciem ale pewnie ktoś sbie to znalazł i się nieźle ucieszyć musiał...ehh tylko sie pochlastac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
zalezy czy jestes w us na mc rozliczeniu czy na kwartalnym jezeli na mc to do 25 kazdego mc skladasz vat 7 pit 5 tez rozliczasz ale jest to potrzebne przy rocznym rozliczeniu ,a jezeli placisz vat to do 20 kazdego mc , jezeli sie w tym nie orientujesz zatrudnij ksiegowa bo mozesz sobie namieszac DZIĘKUJĘ BARDZO ZA ODPOWIEDŹ W SPRAWIE PTAKA NIESTETY NIE MA KTO SIĘ ZAJĄĆ DZIEĆMI W TYGODNIU I MUSZE JECHAC W NIEDZIELE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
do botox Spróbuj sobie przeanalizować, gdzie mogłaś zostawić te torby i dzwoń. Ja raz miałam taką sytuację, też zostawiłam torbę z zakupami. Ale zadzwoniłam do boksu, gdzie przypuszczałam, że torba została i okazało się że nikt jej nie zabrał. Torbę z zakupami (nic nie brakowało) odebrałam sobie przy następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feqfgwerg
fajny pomysł:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butercup
Witam Was serdecznie, mam pytanie do osób handlujących na allegro Zarą. Czy wam również nieustannie obsługa blokuje konto i kasuje aukcje z rzeczami tej marki? Napisali, że handel jest nielegalny (jasne: firma, faktury - wszystko nielegalne... :/) i mam się skontaktować z Kancelarią prawną reprezentującą Inditex (czyli Zara, Bershka itp) I teraz nie wiem czy ja muszę prosić się kogoś żeby móc coś sprzedawać? Uzyskiwać pozwolenia...!? Dla mnie to jest jakaś paranoja, jest tyle osób handującymi pseudo lacostami i dolce prosto z Turcji a mają problem z Zarą. p.s. widział ktoś podróbkę Zary...? Zawsze wydawało mi się, ze to Zara podrabia fasony i style od wielkich projektantów, a tu.. no cóż podróbka podróbki. proszę wypowiedzcie się na ten temat, moze macie podobne doświadczenia? pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaro_mała
Na pewno znajdziesz to na Ptaku. U mnie na giełdzie jest tego pełno. Owszem sprzedaje się ta odzież, ale nie w takich ilościach jak na allegro. Z daleka super, jak się podejdzie to też niczego sobie, a jak się weźmie do ręki bluzkę to... Dla mnie strasznie liche są te rzeczy. Mała rozmiarówka, tzn. ten rozmiar uniwersalny na pewno nie jest na L czy XL. Generalnie 36/38. Na allegro bardzo dobrze się to sprzedaje, nie wiem jak w sklepie stacjonarnym by to schodziło. Ładne ale jak dla mnie nie no kupienia i noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Butercup - jesli faktury masz z Inditexu to żaden problem - kontaktujesz się z biurem Inditexu, potwierdzają że to od nich i nikt ci konta nie zablokuje. Jeśli nie to mają uzasadnione podejrzenie że handlujesz podróbkami. Ewentualnie wystawiaj jako rzeczy używane - wtedy luz :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
myślę że faktury z hurtowni outletowych tez wystarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Wystarczą, o ile Inditex do nich sprzedaje. Tak czy inaczej chodzi o udowodnienie legalności pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×