Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość mammalepytankoooo
Po ile są rzeczy w ptaku? Tak średnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mammalepytankoooo
a ile jest gwiazd na niebie? musisz sprecyzować o jakie rzeczy konkretnie Ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Witam może któraś z Was będzie się orientować gdzie można znaleźć sukienki firmy Nela czy może jest ta firma na Ptaku np: http://www.sklep.modema.pl/product-pol-887-Nela-427.html oraz również czy nie wiecie czy firma klimtex też sprzedaję gdzieś na ptaku ,znalazłam do niech telefon ale jadę w niedziele a jutro zapewne nikt tam nie będzie pracował np : http://www.sklep.modema.pl/product-pol-4873-Kimitex-2416.html firmę z sukienkami Roco już znalazłam znajduję się na hali G boks 81,82,83 czekam na odpowiedzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Polskiego producenta Joy Miss ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
Blueberrya, firmę Nela na pewno mają w Polrosie, w dużej hurtowni na końcu hali - box K200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do blueberra firma klimtex ma przedstawiciela jak zadzwonisz to mogą do ciebie podjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytytytytyty
Znam ludzi, którzy szyją takie sukienki. Taki krój jaki chcesz... Pewnie by Ci je uszyli za b.niską cenę, ale gdybyś dużo ich wzięła i pewnie byś zarobiła z 300-500% na jednej. Niestety najwięcej zarabiają ludzie, którzy kupują wielkie ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mogę bezkarnie umieszczać loga marek u siebie w sklepie? Powiedzmy, że sprzedaję odzież Zara - mam na nią faktury, czy mogę używać loga, czy grozi mi jakaś kara? Jak to jest? Proszę o odpowiedź, bo chciałabym zrobić reklamę, ale mam tak zawistną konkurencję, że tylko czekają na jakąś moją wpadkę, by donieść życzliwym urzędnikom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
z tego co się orientuję to nie możesz bezkarnie dysponować znakami , zwłaszcza renomowanych marek . nie możesz bez zezwolenia na piśmie reklamować poprzez plakat , baner itp marek , które zastrzegają sobie decydowanie o warunkach w jakich będzie prezentowana ich marka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak właśnie i mi się wydaje :/ A czy ktoś orientuje się, jak sprawdzić, czy dana marka pozwala na banery/plakaty itp.? W końcu to promocja ich marek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam ostatnio w Ptaku i w Maximusie - te same rzeczy w Maximusie są droższe o 2-10 zł, ale kwitnie bardziej detal, jak pytałam w paru miejscach o ceny hurtowe - byli momentami zdziwieni... :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekstra okazja pakiet Wrangler
Ekstra okazja pakiet Wrangler / Lee , cena za całość 6000 PLN Ekstra okazja pakiet Wrangler / Lee , cena za całość 6000 PLN w skład pakietu wchodzi 120 par damskich i męskich spodni / 83 damskich / 38 męskich w tym takie modele jak 1. Lee Cameron Velvet 2. Lee Utopia 3. Lee leda 4. Lee lynn 5. Wrangler Lia 6. Lee wanks of denim 7. Wrangler estella ( około 40 par) 8. Lee Manista 9. Lee cameron 10. Wrabgler red 11. Lee norma 12 Wrangler lia 13 Lee lyn 14. Miss 101 15. Lee cameron velvet 16. Lee leola 17. Lee Norma 18. Wrangler Joni 19. Lee utopia 20 Wrangler Magic Cherry 21 w seasonal wd 22 Wrangler Straight w. Chopper w 6rrb w. Spencer w. Texas Stone w Ace w Norton w. Motion w. Dayton Vintage w. Scanders w. Dakota w. Alaska ( bez metki papierowej) w Authentic Western

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja4223
Hej wszystkim, orientujecie się może gdzie na Ptaku znajdę firmę LADY ELITE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
prawie w kazdym butiku sa ich koszulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Nosz ja chędożę... tosz przecież masz: na aukcjach jakie podałeś - to dobra cena :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Francuzzzik
Kumpel ściąga to pierwsze kontenerami za 80 groszy sztuka a to drugie coś, ten gorset... Hmmm nie zupełnie ma takie, ale inne podobne za 4 zł sztuka. Tyle, ze on zamawia a w tysiącach sztuk! Idzie się dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demi6578
Witam, Mam do sprzedania oryginalne, nienoszone, nowe ubrania z USA, m.in. takie marki jak Ives Saint Laurent, Ungaro, DDNY, Emporio Armani. Ponieważ nie otrzymałam dofinansowania w postaci dotacji z Urzędu Pracy, chętnie sprzedam w atrakcyjnej cenie. http://imageshack.us/g/192/dsc03917z.jpg/ - zapraszam do obejrzenia zdjęć. Niektóre ubrania dostępne są w 2-3 sztukach. Moja propozycja to 4500zł za całość. Chętnych proszę o kontakt telefoniczny - 510217857, lub mailowy: agnieszkastolc@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytacz
taniej nie znajdziesz ,importer tych gorsetow sprzedaje w detalu na allegro w cenach jakie ma do hurtu wiec kanal...nie pameitam jak sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytacz
to ten co podalas link a tu ich strona porownaj ceny,popytaj jak z tym hurtem jak mozesz to podziel sie pozniej ta wiedza.... http://www.orirose.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie ;) gdzie są lepsze rzeczy w Wólce Kosowskiej czy w okolicach Łodzi?? i jak to się przedstawia cenowo- gdzie taniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie jest to samo, tylko trzeba poszukać. Wg mnie w Wólce jest taniej, ale trzeba brać więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej tzn? np 20 sztuk tego samego modelu czy ogólnie całości?? w wólce jest tak , że bierze się paczkami czy można sobie wybierać>>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeasklep
ciągle pytacie sie o jedno i to samo; czytac nie umiecie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka25
Hej wam wszystkim, mam pytanie czy na marywilskiej w maximusie znajde marke Lady Elite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za pytania
wy się bierzecie za handel? głupie pizdy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiemysle
W-fashion znamy,znamy ale takie firmy żądają solidnego zabezpieczenia finansowego co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×