Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość DANGER
WITAM TONTINA na aukcjach tak mi sie wydaje świadcza usługi nadruki etykietek czy czegoś tam kiedys od niechcenia weszłam tam ale nie było mi to potrzebne i nie zapisałam tej strony ale chyba to było na allegro sama teraz szukam jak ty, bo mam ten sam problem. pozdrowionka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anneett
Witam:) Rozważam z moim chłopakiem założenie butiku . Dlatego mam pare pytań mam nadzieje że ktoś mi nanie będzie wstanie odp:(.Chciała bym mieć tylko odziez dla kobiet (młodziezową)lecz mam problem niewiem jak i zkąd najlepiej bedzie ściągnać lub kupić ciuchy :(oraz czy unia eu daje jakąś zapomoge bo coś mi się o uszy obiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Danger,popatrzę na Allegro.Ja teraz jestem na etapie szukania tkaniny do przymierzalni,nie wiedziałam,że to mi zajmie tyle czasu,na nic nie mogę się zdecydować,spróbuję jutro:(.przeczytaj topik od początku napewno coś ci wpadnie do głowy,pozdrawiam.MML-OSZO-NALEŚNIK?????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashion
Możecie mi powiedzieć ile zajęła wam rejestracja firmy?? Ja staram się o dotację z UP i właśnie skończyłam szkolenie. Teraz czekam na podpisanie z nimi umowy i za kasiorką oczywiście. Nie wiem tylko czy już teraz powinnam załatwiać wszystkie formalności związane z rejestracją?? Chciałabym otworzyć sklepik do 25 października. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Faschion.A więc tak,nie jestem pewna,ale musisz dopytać się w swoim urzędzie pracy jak to u was wygląda.Ja jak chciałam wziąć kasę z UP,to musiałam czekać na ich decyzję i nie mogłam się zarejestrować wcześniej.A czas czekania na decyzję wynosił ok.miesiąca!dlatego ja zrezygnowałam.Co do samego zarejestrowania to to idzie w miarę szybko.Ja jak złożyłam o wpis do działalności,to dostałam go na drugi dzień,fakt,ze miałam tam znajomą,ale normalnie to czekasz ok.tygodnia.później skarbówka też mi poszła dość szybko,ważne aby papiery były dobrze wypełnione.A więc u ciebie to kwestia dopytania się w UP.Bo wiem,by dostać dotację musisz być bezrobotną.POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciechk
Czy ktos moze mi pomoc w sprawie zakladania sklepiku z odzieza damska prosze o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anneett
Nic niewiem dalej ;( widocznie nikt nie jest wstanie udzielić mi żądnej informacji na ten temat który jest dlamnie wazny;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciechk78
Witam Totina jak mozesz prosze o kontakt mam do Ciebie wiele pytan proszeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciechk78
przeprszam Tontina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciechk78
do annett cała sprawa moze potrwac do 3tygodnii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
DO ANETT możesz starać się o dofinansowanie do zakładanego interesu do kwoty około 13 000 pln w urzędzie pracy jeżeli jesteś bezrobotna i zarejestrowana w tamtejszym urzędzie. Czeka się tam trochę ale jest jeden hak w tym dofinansowaniu musisz opłacać regularnie wszystkie składki zus oraz płacić sumiennie podatki to wtedy pozyczka jest bezzwrotna w przeciwnym wypadku bedziesz musiała oddać co do złotówki razem z odsetkami:( musisz także złożyć tam biznesplan co wcale nie jest takie proste jak sie wydaje od niego zależy czy komisja ci przyzna te pieniądze i jeszcze ogólnie troche trzeba sie koło tego pokręcić :( pokręcić to mało powiedziane przynajmniej u mnie w urzędzie jest "milion" wniosków i rzadko kto dostaje te pieniądze :( no ale może tobie się uda życzę ci tego w końcu może coś z nich wyjdzie. środków nie możesz przeznaczyć na towar tylko na wyposażenie sklepu:( a to jest kłopot dla kogoś kto nie ma środków na towar :( ale jeśli masz to spoko kasa sie porzyda na wszystko:):):) pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
DO WOJCIECHAK78 drogi wojtu poczytaj ten topik to mniej więcej będziesz wiedział co robić i jak zacząć ten biznes który wbrew pozorom nie jest taki lekki i przyjemny jakby mogło sie zdawać.:):) pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciechk78
Dziekuje za odpowiedz nqatomiast chodzi mi o sposob rozliczanie z US jaki sposob jest najlepszy albo jak sie wy rozliczacie prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Piszecie o dotacji z UP. A czy ktoś z Was interesował się dotacjami z funduszy UE? Czy środków w funduszy unijnych też nie można przeznaczyć na towar? Czy możecie podać adresy ciekawych hurtowni z Warszawy i spod Łodzi? Jeżeli nie chcecie pisać na forum, to napiszcie na mail rp2000@tlen.pl . Będę naprawdę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich. Loczek80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciechk78
Jesli mozna ja tez bym poprosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaczek
To czy pieniądze można bądź nie można przeznaczyć na towar jest zależne od danego UP. Ja dostałam dotację, której większą część przeznaczyłam właśnie na towar. Także to wszystko zależy od regulaminu danego UP. Także wszyscy zainteresowani - trzeba się wybrać do swojego UP i tam o wszystko wypytać. Ja czekałam na decyzję o otrzymaniu dotacji ok. 2 miesięcy. Następnie po podpisaniu umowy z UP pozałatwiałam wszystkie formalności do otwarcia działalności. 2 dni trwało załatwienie zaświadczenie o wpisie do ewid. działaln. gosp. , w ciągu 1 dnia otrzymałam regon ale to dzięki osobistej wizycie w Urzędzie statystycznym, 1 dzień trwało załatwienie spraw w urzędzie skarbowym (wybrałam książkę przychodów i rozchodów). W sumie w ciągu tygodnia otworzyłam działalność i mogłam już działać. U mnie było szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylamykes
MAAAGGGDDDAAAA chciałam uzyskać od Ciebie informacje, ale Twój mail nie działa, można się z Tobą w jakiś inny sposób skontaktować? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,patrzę i widzę,że coraz więcej osób do nas dołącza:).Podałam wcześniej swój numer gadu,jak ktoś chce to może do mnie opisać nawet jak jestem niedostępna,zapraszam.Co do hurtowni,to ja nie mam pojęcia gdzie można się zaopatrywać w Polsce.Byłam tylko w Wólce Kosowskiej,tam jakby pochodził to coś by wybrał ciekawego,ale trzeba chyba całego dnia,żeby tam zwiedzić wszystko.Poza tym słyszałam o Lodzi,Tuszynie,Głuchowie,ale tam nie byłam.W necie jest pełno ogłoszeń. Co do dofinansowania z UE,to jest coś takiego,ale ja się o to nie starałam.u nas jest też coś takiego jak ruch wspierania przedsiębierczości.Mogą oni udzielić kredytu nawet do 20.tyś dolarów,na niższym procencie niż w banku,ale do tego potrzeba 2żyrantów.Co do podatku to ja wybrałam podatek liniowy,żeby móc sobie odliczać koszty.to chyba tyle:)pozdrawiam wszystkich.Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej!i co???miałam zepsuty chwilowo komputer,wszystko mi się wykasowało:(.Jeśli ktoś do mnie pisał na gadu,to niestety musi powtórzyć:(.OSZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winamp
witam wszystkich no jakoś tontina sie nie odzywasz na gg a tak obiecywałaś słowo za słowo ehh... jak tu wierzyć ludziskom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Winamp to Ty się nie odezwałaś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Napisałam do ciebie zaraz na drugi dzień!!!!!!!!!!Zdziwiłam się,że się już nie odzywasz?????????????????Też nie mam twojego numeru,bo utraciłam swoje dane.Daj znać,jaki masz numer?mój się nie zmienił.narazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveline_j
witam, widzę, że jest nas całkiem sporo - ja planuję otworzyć swój sklep za jakieś ponad pół roku. Jeszcze nie wiem, jaka będzie lokalizacja ani ile mnie to wyniesie... najważniejsze dla mnie, to pytanie, gdzie się zaopatrywać?... by towar był dobrej jakości, gustowny ale nie za drogi?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winamp
no hej daje ci moje gg jeszcze raz3025810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:)Patrzę,że zanika te forum:(.Danger,mml,naleśnik napiszcie do mnie na gg,chyba,że nie chcecie:(Ale zapraszam wszystkich chętnych.Ja zostanę wierna temu topikowi i będę go śledzić.Papatki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan
chcialabym zorjetowac sie cz zakladajac wlasny butik na poczatek lepiej wynajac sklepik czy zainwestowac wiecej pieniedzy ruwniesz wzakup lokalu,prosze o podpowiedzi.interesuje mnie ruwniesz czym morzna chandlowac wobecnym czasie ,od czego zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan
chcialabym zorjetowac sie cz zakladajac wlasny butik na poczatek lepiej wynajac sklepik czy zainwestowac wiecej pieniedzy ruwniesz wzakup lokalu,prosze o podpowiedzi.interesuje mnie ruwniesz czym morzna chandlowac wobecnym czasie ,od czego zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×