Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

heh pewnie ze fajnie by bylo ale mnie na to nie stac i przez nastepnych pare lat napewno nie bedzie stac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Butik MAX MARY, chyba tylko milionerów na niego by stać, żeby go otworzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO PANA NALEŚNIKA
otwieramy sklep z odzieza prosimy pana nalesnika o jakikolwiek kontakt bedziemy bardzo wdzieczni to nasz adres mailowy stas.b1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO PANA NALEŚNIKA
Panie Naleśniku niech Pan się odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezamamamamamaa
halo są tu jakies wlascicielki /.wlasciciele sklepow odziezowych?/ jak idzie? w styczniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Dzięki wyprzedaży nie jest źle, ale to mój ostatni mc handlu, mam nadzieję że wyprzedam większość towaru... Luty na pewno ogólnie w handlu będzie ciężki, w zasadzie styczeń też niewiele lepszy. U mnie ok dzięki temu że zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ktoś mnie tu źle zrozumiał.Jeżeli dla was odłożenie 1200pl na czysto to jest mało,to naprawdę to nie dla was interes.Ja nie narzekam na handel na rynku.Nie wstaje się o 4!!!ja rozkładam się po ósmej,a zamykam kiedy chcę,nawet po 14.Polecam rynek tym,którzy zaczynają z mniejszą gotówką.Ja utargi w styczniu mam dla mnie zadowalające.Bo ok.100pl mam na czysto.Oczywiście są dni kiedy jest mniej,ale na zero jeszcze nie byłam.Sklep jest ok.,ale trzeba wystartować z większą kasą.Musi być od groma towaru,i trzeba go co rusz dowozić.Ja uciekłam ze sklepu,udało mi się wynająć budkę na rynku.Wczoraj wzięłam kredyt i udało mi się ją kupić.I powiem wam,że nie jest tak strasznie na rynku,jak się wydaje.Ale każdy ma swoje zdanie na ten temat.Żałuję,że nie posłuchałam wcześniej znajomego handlarza,który mi radził najpierw handel na rynku!!!Może nie utopiłabym kasy na reklamę,wynajem,meble itp.Ale widocznie takie było moje przeznaczenie.Teraz jestem udziałowcem spółki,która ma z rynku zrobić ładną halę targową.Jak mówiłam na początku nie można się poddawać!!!!a jak nie ma wyjścia to próbować czegoś nowego,ale się nie załamywać.A jeszcze co do torebek.Sąsiad mój ma 3 budki z torebkami i powiem wam,że całkiem dobrze mu schodzą:)pozdrawiam was bardzo serdecznie.PA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKLEPIK
Cóz.. każda prawdziwa regóła ma wyjatki. Być może ma Pani naprawdę duzo szczęscia skoro jest zadowolona z handlu podczas gdy wciąz otwieraja sie gigantyczne galerie, z ogromnym wyborem, zdecydowanie fejanieszych ciuszkow niz te dostepne w okolicach Lodzi czy Warszawie, rowniez w konkurencyjnych cenach. Wielkie wyprzedarze przyciagaja klijentow, ludzie sie zaopatrza i dla malych sklepow klijentow nie starcza. Do tego jest juz nas - drobnych handlowcow coraz wiecej czyli wzrasta konkurencja. NA TYM INTERESIE WYJDZIE TYLKO TEN KTO SIE CZYMS WYROZNIA LUB PROWADZI SKLEP OD LAT W JEDNYM MIEJSCU, inni nie maja szans. Rozumiem ze Pani zarobila te 1200 zł przez miesiac na czysto a nie odlozyla je po odjeciu kosztow miesiecznbego utrzymana np rodziny, poza tym ta kwota to zysk w najlepszym z miesiecy a co z tymi gorszymi ...? Ważne jest tez miejsce - male miasta sa spalone, nawet jesli nie ma tam wielu sklepow i pozornie wydaja sie potrzebne to zaden to interes. W miescinach kroluja sklepy z odzieza uzywana i jakbym miala otwierac sklep teraz to tylko ciucholand! Wazne ze by byl z fajnym, modnym towarem - to sie zawsze sprzeda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Popieram opinię SKLEPIKU. Zresztą sama jak mam więcej pieniędzy to wolę zrobić zakupy w galerii, w dużym mmieście. 1200 zł za grudzień, który jest uważany za najlepszy mc w roku pod względem handlu to niewiele, pomimo tak małych kosztów jak wynajm itd. A ile w styczniu i w lutym?? Wiem jak u nas jest na rynku, są tylko Ci co handlują od 20, 30 lat. To ich życie. Budek sporo jest wolnych, nie ma chętnych aby ryzykować. Sama bym chciała otworzyć sklep RESERVED. No i ciuchlandy się zawsze chyba opłacają, w małych miastach ludzie chętnie do nich zaglądają. Ja jeszcze kilka dni i koniec. Cieszę się że się skończy mój 2 letni koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.sklepiku!Odłożyłam tę kasę,po odjęciu kosztów,mam rodzinę i wydatki.Nie mówię,że jest łatwo w styczniu,ale się nie poddaję.Mówicie,że przetrwają ci co handlują 30 lat!Ale w czym niby oni są lepsi??????????????Oni też zaczynali od zera,a jakoś dalej ciągną ten wózek i nie rezygnują!Pan,który sprzedawał mi budkę powiedział mi:lepszy byle jaki handelek niż szpadelek\'\':).Ja jestem nowa jeszcze w całym tym handlu,bez doświadczenia,ale nie oczekuję cudów.Wiem jedno,że z mniejszą kasą nie ma co startować ze sklepem.Bo towaru trzeba mieć do oporu nowego.Życzę wszystkim wam powodzenia w życiu.Pozdrowienia dla OSZO:),DANGER,MML,FASCHION,NALEŚNIKA i innych.hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKLEPIK
No to faktycznie ma Pani duzo szczęscia, 1200 zł odłozyc utrzymujac rodzine z niewielkiego hadndlu to duzy sukces. Niestety jest Pani jedyna osoba, przynajmniej na tym forum, ktorej udaje sie cos zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZIRLEJ ANDZIA
JA MIAŁAM SWÓJ SKLEPIK ODZIEŻOWY DAMSKO-MĘSKI....DAŁAM RADĘ 9 MIESIĘCY ....A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE ....W MOIM WYPADKU PORAŻKA...WŁAŚNIE ZAMKNĘŁAM.... ALE NIE ODRADZAM NIE MA REGUŁY ŻE NIKOMU NIE WYCHODZI SĄ SZCZĘŚLIWCY MOŻE NIE LICZNI ALE SĄ... ŻYCZE POWODZONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Jeszcze tylko tydzień i koniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaaaa
I jak w styczniu sprzedaż???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielo
Moja koleżanka prowadzi sklep w markami beata cupriak i bialcon. Podpisała umowe rok temu i jest bardzo zadowolona. Ma juz stałych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styczen koszmarny
umnie koszmar a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
DZIŚ ZAKOŃCZYŁAM MÓJ INTERES ODZIEŻOWY. POWIEM SZCZERZE ŻE JESTEM ZADOWOLONA. KONIEC KOSZMARU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nieba
Do czarodziejki Co do butiki MaxMary. Otworzyc w prawdzie kazdy sobie go nie moze ,bo trzeba miec licencje o ile sie chce posiadac orginały(tak jest przynajmniej z Versace jeans) ale kupic to zawsze mozna cos sobie. Moja mama zawsze marzyła ,zeby miec cos od MaxMary. co miesiac odkładała 20zł teraz gdy otworzyli butik w Gdańsku mogła spokojnie isc i kupic mała ale zawsze ładna rzecz. (kupiła torebke za 499)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallkkaa
czesc mam na imie natalia ! od 3 miesiecy stram sie zbierac wszystkie informacje na temat otwarcia butkiu! a z czym wam nie zdradze :P ale mam bardzo dobry pomysł na zbicie duzej kasy:) potrzebuje tylko namiarow na dobra firme krawiecka ! mam nadziej ze sie odewie ktos do mnie ! podaje swoj nr gg 400887! prosze piscie buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallkkaa
czesc mam na imioe natalia i jestem z torunia! od 3 miesiecy zbieram wszystkie informacje na temat otwarcia butiku w toruniu! mam taki dobry pomysł na dobra kase bardzo dobra kase ! nie zdradze co to bedzie tylko tyle butik z... ;p potrzebuje wszej pomocy dajcie mi namiary na dobra firme krawiecka ! licze na wasza pomoc kochani! podaje swoj nr gg 400887! buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallkkaa
piszcie prosze to dla mnie wazne to jest moje marzenie ! miec swoj butik a uszczesliwie wiele pani w toruniu bo tego jeszcze nie było ! ale bedzie obiecuje wam :* buka czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallkkaa
podaje swoj e-mail [piszcie ! nnaattaallkkaa7@.wp.pl piszcie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura28
Dziewczyny! szukam pracy w butiku w Warszwie, jeśli wiecie o tym gdzie kogoś potrzebują do pracy dajcie znać ! Dzięki ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OGNIK789
Kochani śledzę ten topik od dłuższego czasu ,ja też nosze sie z zamiarem założenia własnego biznesu.Niestety wiem że jest to ogromne ryzyko finansowe.Ale ja sie nie poddam i wymyśle coś co będzie miało popyt.Jeżeli nie handel odzieżą to może usługi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OGNIK789
Hej czy wszyscy już pracują? PODZIELCIE SIE POMYSłAMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość news sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość news sklep
hej. tak sobie buszowałam po internecie, a z wkoncu znalazłam te stronke. Mam 24 obecnie prowadzw działalnosc gospodarcza, a mianowicie kiosk z prasą kolporter, z tym, ze nie bardzo mi to się opłaca, słaby zarobek, dlatego zstanawiam sie nad otwarciem własnego sklepu z odzieżą młodzieżowa, damską. pewnie wiekszość z was posiada wieksze doświadczenie ode mnie, więć bardzo prosze o kilka wskazowk i rad, a mianowicie interesuje mnie to, czy zostana mi przyznane fundusze z UE przez Urząd Pracy na rozpoczecie takiej działalności oraz mniej wiecej ile na takim sklepie mozn zarobic?? to najwazniejsze, oraz ile zabiera zus i urzad skarbowy co miesiac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OGNIK789
DO NEW SKLEP poniewaz masz aktualnie działalność więc bezzwrotnych środków z UP NIE DOSTANIESZ musisz się ubiegać o inną forme pomocy np na rozwój już istniejącej działalnośi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OGNIK789
NEWS SKLEP poczytaj co piszą dziewczyny w tym topiku o sklepach z ciuchami to też się nie opłaca PROPONUJE szukaj innego pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OGNIK789
dziewczyny a może system franczyzowy? wiem że trzeba spełnić kilka warunków ale jeżeli by się udało dogadać z którąś firmą to kasa pewna co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×