Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Witam.Zależy jeszcze czym chcesz handlować?Bo jeśli odzieżą to odradzam allegro.Zakupując towar na hurtowni,nie kupujesz kota w worku,bo widzisz co kupujesz. Nie wiem jak to wygląda przy innym asortymencie,bo nie interesowałam się cenami.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
WITAM JA chcę odnośnie zakupów przez allegro , przyznaję że o tym myślałam to dość prosty sposób zakupu towaru udało mi się nawet dwa razy kupić tam kilka sztuk odzieży i rzeczywiście gratis przesyłka i dobry towar. ale należy szczególną uwagę zwracać na komentarze ja sie połasiłam na niby super spodnie jeansowe były na zdjęciu naprawdę extra z tego wszystkiego nawet nie zwróciłam uwagi na negatywy których było sporo no ale w końcu pozytywów było więcej ---- no i zamówiłam. i nauczka dla mnie na przyszłość ---- ktoś kto ma sporo negatywów jest rzeczywiście na bakier z towarem lub z dostawą która się przeciąga w nieskończoność albo innego typu zdarzenia. spodnie całkiem inaczej wyglądały niż na allegro rozmiar mały jak na chłopca 12-letniego i w ogóle były do d.... CZYLI OGóLNIE MóWIąC zakupy towaru przez allegro TAK ale po przystępnej cenie i gdzie nie ma negatywów. pozdrowionka :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka318
Co do alegro może i racja że przy większej ilości przesyłka gratis ale właśnie jaki towar dostaniemy ? Moim zdaniem to faktycznie kupowanie przyslowiowego kota w worku. Może hurtownie internetowe? Znajomy męża tak właśnie kupuje, szcztuczną biżuterie tylko nie wiem jakiej klasy jest ten towar. Może ktoś tak kupuje i ma jakieś dobre adresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaczek
Zgadzam się całkowice z Danger, że sprzedawca musi mieć miano super sprzedawcy noi prawie same pozytywne komentarze aby kupować u niego cokolwiek. Co prawda ja jeszcze nie wypróbowałam tego sposobu zakupu hurtowego przez Allegro ale narazie mi się on podoba i może w przyszłości kiedy już otworzę swój sklepik, tak właśnie będę nabywała towar. Jakoś nie mam ochoty jeździć pod Łódź po towar bo jest to dla mnie trochę za daleko. Narazie sklep z odzieżą to moje marzenia ale mam nadzieję, że kiedyś się spełnią (myślę o tym intensywnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi-74
No wiesz samo nic nie przyjdzie a przy własnym interesie jest co robic nie musisz jezdzic pod Łódz czy gdzieś tam dostawcy czy hurtownicy mogą przyjechać do Ciebie. Moim zdaniem ale to jest tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać lepiej zobaczyć i dotknąc co się kupuje niż potem marudzić ze towar nie idzie albo że dostaliśmy jakiś bubel. Kiedyś nie było A legro czy sklepów internetowych a ludzie handlowali i dalej handlują. Teraz wszyscy chcą wszystko załatwiać przez internet czemu nie tylko po co ? Czasami lepiej załatwić coś osobiście bo można wynegocjować sobie korzystniejsze warunki. Zresztą każdy zrobi jak uważa .Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Naleśnik
Całkowicie zgadzam się z Mimi! Ludzie stali się zbyt wygodni i leniwi... Jeśli sam nie pojedziesz, nie dotkniesz, nie sprawdzisz, to zapomnij o satysfakcji z zakupionego towaru. Jak to się mówi: BEZ PRACY NIE MA KOŁACZY! A to powiedzenie akurat jest ponadczasowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaczek
Pewnie macie i trochę racji, jak dotkniesz to wiesz co kupujesz. Chodzi mi jeszcze tylko o jedną rzecz. Ja byłam niedawno w Ptaku koło Łodzi i co się okazało, że tam wcale tak tanio nie jest. Koszulka ze stringami (Chińska) kosztowała tam w hurcie 12,90 netto, taką samą znalazłam na allegro tylko że po 11,90 brutto dla klienta. To nawet po dodaniu kosztów przesyłki wyjdzie taniej kupić na allegro niż tam w hurcie. Nie wiem może poprostu jakoś tak trafiłam, ale wcale nie jestem przekonana do Ptaka. Nie wiem jak jest w Głuchowie czy Tuszynie na tych bazarach ale mam nadzieję, że trochę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi-74
Myślę ze można sprobować robic zakupy i przez internet i osobiście. Dopiero wtedy zobaczymy co jest lepsze i korzytstniejsze trzeba iść na kompromis. Myśle że drogą prób i błędów dojdziemy co i jak.Praktyka i doświadczenie zrobią swoje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się tnie ten komputer!mieliście opisać jak wam poszło otwarcie?mml?naleśnik? i inni wracajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
HELLO WSZYSTKIM U mnie ok --- trochę jest lepiej aczkolwiek mogłoby być jeszcze lepiej. jednak powiem wam jedno co samemu zobaczysz i dotkniesz to samemu a nie wirtualnie całkowicie inne rzeczy niż na obrazkach i ceny też o wiele droższe. Polecam zakupy na "żywo" a nie wirtualnie bo to się bardziej opłaca i towar lepszy. pozdrowionka :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaczek
Hej. Danger a czy jesteś w stanie doradzić nam gdzie najbardziej opłaca się kupować towar (oprócz miejsc pod Łodzią i pod Warszawą)? Np. jakieś hurtownie a może prosto od producenta? Czy może uważasz, że jednak najlepsza jest Łódź i Warszawa? Pewnie już parę razy kupowałaś towar i wiesz mniej więcej co gdzie i jak. Z góry dziękuję za jakieś podpowiedzi i wskazówki. Pozdrowienia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej eh ni ma czasu na pisanie ale cosik skrobnę otworzylam sklep 13go:) jakos takos idzie ale jeszcze nawet na koszty nie zarobilam, ciezko jest, sprzedaje max 3 ciuchy czasem nic, ale wiem ze tak moze byc na poczatku mam juz za sobą kontrole (4go dnia po otwarciu) inspekcji handlowej!! trza miec pecha|!!! no i co no i mandat za niewiedze!!! takze uczcie sie na moich bledach: na rzeczach importowanych musza byc metki po polsku!!! a na nich wszystko: importer, skład, sposob konserwacji, nazwa produktu, CENA musi byc na wierzchu, broń boże schowana do środka:):):)i wszystko po polskiemu:) bron boża jakieś 100% cotton:) hihihi jaka to glupota:):):) panie z inspekcji mowia zeby zwracac uwage przy zakupach zeby to wszystko bylo ale przy importowanychrzeczach nie ma takichmetek i najlepiej nie kupowac, czylinigdzie bym nic nie kupila hihi pisze dla przestrogi, ale wy moze o tym wiecie ja nie wiedzialam:) pewnie duzo jeszcze rzeczy nie wiem:) pozdrawiam was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam.Ale mnie oszo przeraziłaś.I gdzie ja zrobię te metki po polsku?Jak planuję mieć wszystko zza granicy?????????????no to kicha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani kto mi doradzi co mam zrobić?Przecież jeśli sprowadzam odzież z uni europejskiej to bez sensu wstawiać metki polskie?!!!Pomóżcie plisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi-74
Hej dawno was nie bylo. No widzicie sami zawsze musi być jakis problem jak nie z ceną to z kontrolą ale tak juz jest. Z ciuchami jest problem a wyobrażacie sobie sklep spożywczy tam to dopiero mają wymagania. Wiec sie nie złamujcie musicie myslec pozytywnie. Najgorsze są początki ale będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi-74
Wracajac do tematu jak kupować osobiście czy przez internet? Same widzicie maiałam racje że lepiej kupować osobiście bo jak jest problem z metkami to możecie sprawdzić na żywca czy są wymagane polskie napisy itd. a co zrobicie zamawiając towar przez internet ?tego nie sprawdzisz bo jak? Zamówisz towar nie z takimi metkami i co wtedy? Pamietajcie kontrole były i będą odwiedzać wasze sklepy i zawsze coś znajdą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
WITAM ja też jak wy mam ten sam problem ciekawe gdzie w takim razie kupować?? niestety oprócz warszawy i łodzi nie wiem gdzie jeszcze można kupować boję sie też tych kontroli oszo duży był mandat???????? pozdrowionka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Nareszcie udało nam się otworzyć ten cholerny sklep. Dziś to był 4-ty dzien mojego handlowania. Oczywiście nie ma żadnej rewelacji, taka sobie malutka \"kiszka\". Klienci są ale nie jest ich wielu, jak do tej pory to więcej jest zwiedzających niż kupujących. Obroty marniutkie od 200- 300 zl od jutra ruszamy z ulotkami bo nasz sklep jest niby w centrum osiedla a jednak troszkę \"wciśnięty\" między inne pawiloniki. Wiem od klientów którzy już są u mnie codziennie że prawie nikt nie wie o naszym sklepie wiec musimy ich poinformować. łapę czasem doła ale sama sobie tłumaczę że to dopiero czwarty dzień.... Mam rację? Pocieszcie mnie .... Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i przesyłam buziaki. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
DO MML pocieszam cię natychmiast bo ja na początku obrotów miałam całe zero a jak na początek 200 - 300 zł. to bardzo ładnie u mnie tak jest w najlepszych dniach. pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super.MML szkoda,że nie ruszyłaś z ulotkami na początku otwarcia.Naleśnik chyba miał rację,że należy ruszać z pompą,bo inaczej jest kiszka.Co do metek to podobno jest to do załatwienia,muszę się jeszcze podszkolić w tym temacie.Dzisiaj złożyłam już dokumenty w urzędzie skarbowym,data 15.10,ale zanim ruszę to chyba będzie 25!pozdrawiam was bardzo serdecznie,OSZO ja też pytam w jakiej wysokości był ten mandat????????????????????????????????Bo coś czuję,że ja też będę musiała zapłacić na początku za nim nie ogarnę tem atu,ten mandat:(:)PAPATKI I PISZCIE KOCHANI.MML rób te ulotki jak najszybciej.paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winamp
witam mam pytanko do tontiny,czy juz otworzyłaś swój biznesik? Jesli jesteś jeszcze zainteresowana,gdzie kupić fajne ciuszki we włoszech to skontaktuj się ze mną.Możemy się podzielić i wymienić informacjami.Znam kilka adresów i niektóre mam sprawdzone.Czekam na kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam.Winamp pewnie,że jestem zainteresowana wymianką informacji,a jak jeszcze miałbyś kontakt na hurtownie z odzieżą turecką we Włoszech to byłoby super.Czekam na jakieś dane gdzie można by było się dogadać,mail lub gadu.To narazka!Dzisiaj robiłam wyliczenie na reklamę:)za szyld 4,5na 1,25 metra z montażem 1650złotych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Trochę dużo,ale muszę to przemyśleć.PAPATKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winamp
witam ponownie mój nr gg 3025810 możesz pisać nawet jak będę niedostępna na gg podam ci maila i ewentualnie nr.kom. moze nam się uda musi się udać tylko trzeba sobie pomóc pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winamp
no jak tam ,czemu się nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam.I co tam u was?Rzadko tu bywacie teraz?Naleśnik też już do nas nie zagląda:(.OSZO miałaś napisać jak duża to była kara?jak sobie poradzisz z tymi metkami?Podaję swój numer gadu,gadu dla ch ętnych.Chociaż też jestem bardzo rzadko na komputerze.11687975.POZDROWIONKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdzie się podziewacie????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Naleśnik
Witam! Jestem i patrzę, ale się nie odzywam :) Napisz asie jak Ci leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej!Naleśniku,to się nie patrzy,tylko odzywa!!!!!!!!!!!!!!Piszcie ludziska bo tu nudą zawiewa!Ja zamówiłam szyld reklamowy,który mnie wyniesie brutto 860pl,do tego jedna reklama na schody za 190pl,i nad sklep tabliczka za 90pl.Szyld będzie miał 4,5metra na 1,20,czyli nie dużo mi wyjdzie.Cena oczywiście razem z montażem.Całe szczęście,że poszłam do innej agencji bo w tej pierwszej co byłam,chcieli za sam szyld z montażem ok.1600pl!!!!!!!!!!No i dzisiaj będzie montaż mebli,malowanko już zrobiłam.Muszę popracować nad zrobieniem ulotek i za 2 tygodnie wylot!A mam pytanko.Nie wiecie gdzie można niedrogo zakupić manekiny całopostaciowe?Szukałam na allegro,ale są bardzo drogie:(.Jeszcze muszę poszukać toreb,gdzie zrobią mi logo sklepu,no i zakupić wieszaczki.Jeszcze dużo do zrobienia.Naleśniku!bo coś nie mogę doczekać się na OSZO.A jak u ciebie z towarem?czy ty masz ciuszki z importu,czy polskie?chodzi mi cały czas o te tłumaczenie tych metek,nie wiem jak to mam zrobić?czy jest jakaś stronka,która pomaga wydrukować te oznaczenia?Pomóżcie pliiiiissssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Rozpisałam się:).Pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie,i piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×