Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość bez_robotna
muszisz się najpierw zwolnić i zarejestrować w UP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Hej, prowadzę sklep z odzieżą nową, damską już 3 lata. Szczerze określę to tak: "nie znasz dnia ani godziny". Raz lepiej raz gorzej, listopad jest straszny, 0 handlu, zastój niesamowity. Myślałam, żeby przemienić swój sklep w odzież XXL, ale nie wiem.... W lecie przychodziło sporo puszytsych Pań, natomiast teraz same chudziny, najlepiej idą te małe rozmiary a duże wiszę, i tak jest od prawie 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Poza tym, trzeba miec dużo zdrowia, nerwów. Np: we wrześniu pojechałam po towar do Łodzi, kupiłam super bluzki na wesela, imieniny, sylwestra itp. Po prostu cudne. Hurt 40 zł u Polki w Rzgowie, myślałam, że to niedrogo jak na taki wzór, tyle ozdób, materiał. W tydz później pojechałam do Wawy do chińczyków. Te same bluzki były po 15 zł - 19zł!!!!! Normalnie mnie trafiło. Tak samo szale sylwestrowe u chińczyków od 7 do 19 zł w różnych halach! Polka chciała 25 zł w Łodzi. Te same. Handel jest trudny, momentami mam dość już jeżdzenia i szukania gdzie taniej, paliwo też jest drogie. Poza tym konkurencja nie śpi... Dobrze sprzedaje się Sabra, ale mają dość wysokie ceny hurtowe. A gdzie można kupić duze rozmiary??? Jak tyle jeżdzę to nie wiedziałam jeszcze fajnej firmy, to co jest to nikt mi tego nie kupi. Nigdy nie byłam na Stadionie w Wawie. Co tam można kupić??? Jakie ceny??? W jakich godzinach??? Stadion jeszcze istnieje???? Chciałabym mieć 1 konkretną firmę polską, ale nie mam pomysłu jaką.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjjjjjjjjjj
Jeśli chodzo o Tuszym czy Rrzgów ceny masakra tam już jak prawie w normalnym sklepie.Ja np.mam suknie wieczorowe ślubne ,suknie ślubne to mam od jednego producenta i z nim tylko wspólpracuję bo suknie są piękne i tak zostaje.Ale np.mam dodatkowo wieczorowe czy biżuteria np.komplet biżuterii w Rzgowie 20 zł.a w Wawie ten sam co tam ten sam ładniejszy 12zł.jest różnica jak się bierze większą ilosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjjjjjjjjjj
W sumie teraz znalazłam na necie stronke z biżuterią ceny jeszcze niższe i teraz nie jeżdze nigdzie i nie tracę paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
WITAM wiecie co a ja chyba zrezygnuje z handlu ciuchami od 5-ciu miesięcy tylko sam obrót tzn na czynsz zus opłaty za wynajem ale dla mnie nic albo 200 zł. czyli wkoło dzięki mnie zarabiają wszyscy tylko nie ja. mam tego dosyć ten listopad jeszcze bardziej mnie dobił pracuję po osiem godzin w tym po cztery w każdy weekend chyba dla idei brak mi sił już na tę wojne. mam doła co do tego biznesu. najgorsze jest to że tyle pieniędzy jest zamrożone w tych ciuchach i jak je odzyskać?:(:( handel ciuchami to ciężka sprawa przynajmniej u mnie w centrum handlowym gdzie i ja mam box pełno zamkniętych już boxów i co róż słychać że ktoś rezygnuje. pa pa już coraz mniej we mnie optymizmu. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Hejjjjj a może zdradzisz skąd przywozisz te suknie wieczorowe? Jeśli możesz to napisz na @ do mnie. Masz rację że Tuszyn i Rzgów to tak jak w normalnym sklepie, ceny kosmos. Ja też powoli myślę o zamknieciu sklepu, czasami to przypomina walkę wiatrakami niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Oj ciężko jest i dlatego ja przerzuciłam się na rynek.Listopad patrzę,że dla każdego jest trudny.Ja marznę teraz na rynku,ale widzę,że przynajmniej się opłaca.Nie sprzedaję może dużo,ale ta stówka,czy dwie są.Nie miałam całe szczęście jeszcze dnia bez utargu,a w sklepie to się zdarzyło.Dlatego wybrałam tańszą opcję dla siebie.Teraz muszę odrobić straty,które sobie przez ten sklep narobiłam,ale jestem zadowolona,bo wiem,że koszty będą mniejsze,a jeszcze i dla mnie zostanie.A więc kochani,pełny optymizm!!!!!!!!!!!!!I walczmy nadal:)pozdrowionka!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Bardzo mi się podobają buty NINE WEST. Wiecie może jak się skontaktować z ich przestawicielem w Polsce? Chyba ciężko otworzyć butik z obuwiem NINE WEST. Myślałam żeby może zamienić odzież na buty. A może ktoś ma sklep z obuwiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
WITAM Tontina rozumiem cię doskonale sama myślałam o rynku ale te chłody mnie przerażają a czy ludzie chodza po rynku gdy jest zimno? opowiedz jak to jest z handlem na rynku? czy elegancka konfekcje mozna sprzedawać też tam jak myślisz? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_ mała
Również myślałam o rynku, czynsz z 10 razy tańszy ale... Po pierwsze zimno, deszcz, śnieg, brak WC, bieżącej wody, przymierzalnie praktycznie "na dworze", jak już ktoś chce coś zmierzyć koniecznie itp. Poza tym jak obejrzałam asortyment to tylko tańsze rzeczy raczej schodzą, wydaje mi się że nie ma co marzyć o eleganckiej konfekcji. Nie sądzę aby udało się na rynku sprzedać spódnicę za 159 zł czy kostium za 350 zł. Wiem, że nawet w najgorszę pogodę ruch jest na rynku, na pewno ceny niższe niż w centrach handlowych zawsze przyciągną ludzi. Raczej więcej można zarobić niż w CH ze względu na małe koszty utrzymania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maoa
cześć dziewczyny! u mnie coś drgnęło z handlem, przyznaje, ze najlepiej idą czapki i szaliki, może znacie jakiegoś producenta w okolicy Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busiaa
A może znacie fajnego producenta z sukniami wieczorowymi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nikt tu już nie zagląda
........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gendai
Pomysł na butik jest bardzo dobry, jeśli lubisz ciuchy i modę oczywiście :) Ja sama uwielbiam i od roku prowadzę własny sklep z ubraniami i dodatkami w internecie. Nie miałam kasy na wynajęcie lokalu, więc wpadłam na taki pomysł. Sprzedaż w internecie jest trochę mniejsza niż w "normalnych" sklepach, ale nie jest źle. adres mojego sklepu : www.sklep.dlaurody.pl Zgadzam się, że trzeba kupować ciuchy przede wszystkim modne, nie zawsze takie, które same byśmy założyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mommmma
Trochę się ruszyła sprzedaż w listopadzie, trzeba tylko trzymać kciuki żeby grudzień był ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maoa
hej! zastanawiam się dlaczego nikt nie jest chętny do podpowiedzenia adresów hurtowni z ciuchami przecież jesteśmy z różnych miast i miasteczek czyli praktycznie bez konkurencji dla siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
no to tak każdy kto handluje to wie że najwięcej hurtowni jest koło warszawy i Łodzi m.in. Nadarzyn, Tuszyn, Głuchów tam są wielkie hurtownie i można kupić co sie podoba. jeżeli mieszkasz blisko tych miejscowości to tylko pozazdrościć a jak nie to szykuj się na długie wyprawy jak większość handlujących. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maoa
witam, czasami jeżdżę do Maximusa ale ciągle mi się wydaje, że będzie w tym chodziło pół miasta. Pozdrawiam bo właśnie jestem w pracy i może coś wreszcie sprzedam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIMIDZIMI
WITAM czy to prawda że 1/3 towaru tylko schodzi i trzeba zawsze go mieć więcej żeby obrót był na przyzwoitym poziomie? np towaru mam na 15 tyś to obrót m-ny bedzie 5 tys? czy to da się zastosować do wszystkich sklepów? czekam na jakąkolwiek odpowiedz :):) pozdrowionka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIMIDZIMI
EJ CO JEST? nikt nie chce sie podzielic swoja wiedzą?:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARODZIEJKA_MAŁA
Nie ma zasady, że masz na sklepie za 15 tyś a sprzedaż za 5 tyś, możesz sprzedać i za 1 tyś i za 14 tyś. Zależy jak się towar podoba, jaka pogoda, ile klientów się dziennie przewinie, lokalizacja sklepu itp. Także nie ma reguły. Możesz się nastawić nawet na niewielkie sumy. Co do hurtowni, to trudno mi jednoznacznie powiedzieć. Jeżdzę do Łodzi i okolic, Warszawy. W niektórych butikach jest raz fajny towar, a raz brzydki. Trzeba obejść wiele miejsc, czasami te pewne zawodzą. Musisz sama pojechać do Maximusa, i do Rzgowa i zobaczysz że tych sprzedawców kilka tyś, także sama musisz coś wybrać. Chyba że jakaś odzież firmową na wyłączność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppupupu
odswiezammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa1982
i JAK wAM SIE KRĘCI BIZNES? U MNIE CZARNY MIESIĄC :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashion
Hej. I jak wam kręci się interesik ?? Coś ostatnio nikt tutaj nie zagląda :-(. Ja byłam pewna, że w grudniu będzie dobrze a tak codziennie mam utarg około 300 zł :-(. Mam jedynie ten plus, że odchodzą mi koszty związane z czynszem bo jestem u siebie. Na dodatek otwarli mi pod nosem kolejne dwa sklepy odzieżowe. Z jednej strony się cieszę bo ulica przynajmniej zrobi się bardziej ruchliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)U mnie jakoś się kręci.Ale różne są dni.Dziś np.miałam 800pl,pierwszy raz chyba,ale jak na rynek to chyba sporo.Ale bywają dni kiedy jest tylko 200,a nawet tylko 100.Na szczęście przed świętami jest lepiej,noi nie byłam jeszcze na zero w żadnym dniu jak stoję na rynku.Cieszę się,że uciekłam z tego mojego sklepiku,tak to teraz nie martwię się tak tymi opłatami.Teraz mam do płacenia tylko niecałe 400z ochroną.A jak tam u was kochani??????????mam nadzieję,że się jakoś kręci.Fakt,że teraz jest mniej czasu na wszystko i na internet też,ale jak tylko mogę to zaglądam.Pozdrawwiam was bardzo serdecznie.I życzę wam wszystkim zdrowych i wesołych świąt,szampańskiego sylwestra i oby w tym nowym roku wszystkim nam szło coraz lepiej w tych naszych interesach.PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANGER
HEJ a ja zamykam interes związany z ciuchami te sześć miesięcy wystarczając dużo pokazło mi jaki jest handel odzieżą na rynku w moim mieście, czyli do bani wymiatają wszystko hipermarkety, oraz inne takie tam aby sie kręciło trzeba by było ulokować więćej kasy i mieć przynajmniej dwa sklepy jeden pracuje na koszty drugi na zysk ale nie chcę topić pieniędzy:( i tak jestem w plecy :(:( i wyprzedaje wszystko już od poczatku grudnia bo styczeń będzie masakryczny, i to byłby koniec mojej przygody z moim biznesem niestety nieudanym. Wam życze lepszych rezultatów i sukcesów w tej branży. powodzemia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaduma
mam sklep house sode i jest cienko. szukam adresow hrtowni koncowki kolekcji adidas reboki inne wie ktos?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimi
porażka w grudniu z handlem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×