Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość dizel
tylko towar markowy made in china robi furore ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizel
tylko towar markowy made in china robi furore ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich forumowiczów,tych nowych i starszych.Jeśli chodzi o chińszczyznę,to możecie się w nią zaopatrzyć na stadionie w Warszawie w godzinach nocnych.Poranne od.ok 7 w Wólce kosowskiej lub w Nadarzynie \'\'Maksimus\'\'.Nie ma tam samej chińszczyzny,są także turcy i polacy.Jeśli chodzi o Ptak w Łodzi to nie byłam,ale słyszałam,że ceny są wyższe niż np.w Tuszynie czy Głuchowie.Głuchów podobno najtańszy.Tuszyn pracuje w nocy,Głuchów rano.Hurt w Tuszynie z wtorku na środę od.około 2 w nocy.W niedzielę bazar gminny od ok.16,drugi \'\'u Jana\'\'od 22.Ja jeżdżę na 20,więc robię w ten sposób zakupy na dwóch bazarach. W Głuchowie wiem,że hurt jest w poniedziałek od ok.6 rano.Tam znajdziecie przeważnie polski towar,ale są także ubrania tureckie,oraz tzw.włoska chińszczyzna.Czyli ubrania chińskie z metkami \'\'made in italia\'\'.Z mojego doświadczenia na rynku wiem,że właśnie te ubrania dobrze się sprzedają,ale ja wolę polskie.Są droższe,ale zawsze lepsze jakościowo.I tym samym klient do mnie wraca.:) A co do cen tureckich ubrań,to są wysokie bo ciągle się podnoszą.Ale za spódnice zapłacicie hurtem ok.50,60 pl,bluzki 40,50 pl.Pozdrawiam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich forumowiczów,tych nowych i starszych.Jeśli chodzi o chińszczyznę,to możecie się w nią zaopatrzyć na stadionie w Warszawie w godzinach nocnych.Poranne od.ok 7 w Wólce kosowskiej lub w Nadarzynie ''Maksimus''.Nie ma tam samej chińszczyzny,są także turcy i polacy.Jeśli chodzi o Ptak w Łodzi to nie byłam,ale słyszałam,że ceny są wyższe niż np.w Tuszynie czy Głuchowie.Głuchów podobno najtańszy.Tuszyn pracuje w nocy,Głuchów rano.Hurt w Tuszynie z wtorku na środę od.około 2 w nocy.W niedzielę bazar gminny od ok.16,drugi ''u Jana''od 22.Ja jeżdżę na 20,więc robię w ten sposób zakupy na dwóch bazarach. W Głuchowie wiem,że hurt jest w poniedziałek od ok.6 rano.Tam znajdziecie przeważnie polski towar,ale są także ubrania tureckie,oraz tzw.włoska chińszczyzna.Czyli ubrania chińskie z metkami ''made in italia''.Z mojego doświadczenia na rynku wiem,że właśnie te ubrania dobrze się sprzedają,ale ja wolę polskie.Są droższe,ale zawsze lepsze jakościowo.I tym samym klient do mnie wraca.:) A co do cen tureckich ubrań,to są wysokie bo ciągle się podnoszą.Ale za spódnice zapłacicie hurtem ok.50,60 pl,bluzki 40,50 pl.Pozdrawiam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNKY
witam! mam sklep z odzieza damska i mlodziezowa od lipca tego roku. Stwierdzam ze, miejsce w jakim otworzy sie sklep ma OGROMNE znaczenie. Uwazam, ze na sklepie mam naprawde ladne i niedrogie ciuszki. Mimo tego, jeszcze nie bylo miesiaca zebym wyszla na zero. Jestem tym nieco zalamana ale nie poddaje sie. Uznalam jednak, ze jesli i grudzien bedzie slaby, zwijam manatki i szukam nowego lokum bo ze sklepu nie zrezygnuje- za duzo serca w niego wlozylam (o pieniadzach nawet nie wspomne). Trzymam kciuki za wasze dzialalnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...śka
Witam!!!! Ja mam zamiar otworzyć sklep tylko z ciuchami duńskiej firmy Vila. Niedrogie a oryginalne...tylko muszę znaleźć fajne lokum, tak jak koleżanka wyżej pisała, bo to już prawie połowa sukcesu:))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...śka
Sprawdzałam w necie są ze trzy hurtownie, które zajmują się importem odzieży tej marki. Także będzie się gdzie zaopatrywać:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam propozycje moze sie wymienimy info ja ci podam kilka namiarow na ciuchy z Niemiec,Anglii a Ty mnie na te z Danii co?:pPowiedz jeszcze jaka cene detaliczna tych ciuchow bedziesz miala i co to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...śka
Napisz na emalia to się dogadamy oki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek1122
Witam wszystkich, właśnie przynieżam sie do otworzenia malutkiego sklepiku 500zł/miesiąc,myśle o bieliżnie i sztucznej biżuterii jak to zchodzi może ktoś ma coś takiego i gdzie najlepiej kupowac towar myślałam o chińszczyżnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiupysiu
Hej wszystkim !! Fajne poczytać wasze wypowiedzi , chociaż ciągle schodzicie z tematu. Powiem szczerze że po przeczytaniu całego topu mam obawy aby otworzyć własny sklep. Moim marzeniem jest sklep z odzieżą dziecięcą i obuwiem.Tylko polskie , dobrej jakości ciuszki w przystępnej cenie . Bardziej jednak myślę o sprzedaży tego drugiego asortymentu , gdyż w centrum mojego miasta liczącego ok. 300000 mieszkańców tak naprawdę ciężko znaleźć buty dla dzieciaka. Jedno tylko stoisko oferuje duży wybór, poza tym ,,marne\" stoiska lub sklepiki z chińszczyzną albo samymi kapciami. Zależy mi aby towar był oryginalny, ciekawy wizualnie i dobrej jakości. Jeśli chodzi o ubranka to myślę aby sklep oferował odzież w jakimś stylu: ubranka w jednej linii, różniące się od tych sprzedawanych w innych sklepach. Jeszcze dokładnie nie wiem w jakim konkretnie stylu. Musiałabym bardziej zbadać rynek i konkurencję. Moim zdaniem trzeba się wyspecjalizować i wyróżniać na rynku aby odnieść sukces, taki misz-masz do niczego dobrego nie prowadzi. Jest tylko jeden problem - LOKAL. Cena w centrum to min. 1500 zł, a tylko w takiej lokalizacji myślę ze można zaczynać. Problem - brak lokali w centrum, tylko w bramach , na piętrze. O galerii i dużych centrach handlowych mogę zapomnieć bo czynsz najmu to kwota ok. 3000-6000 zł miesięcznie. Coraz częściej myślę o sklepie internetowym, przeraża mnie tylko myśl sprzedaży obuwia dziecięcego przez net. zwroty, reklamacje, źle wymierzone wkładki. Ale czy nie lepiej zainwestować te 1500 zł w reklamę e-sklepu w sieci: google, pozycjonowanie itp. niż w lokal. W Internecie konkurencja jest wielka, ale jeśli się do tego interesu przyłoży twarda ręka myślę że moż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiupysiu
Sorry, że nie dokończyłam wątku. Pytam więc , CO WY NA TO ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek1122
bardzo dziękuje Marcie.S za linka okazał sie b. pomocny w moich wątpliwościach. Gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiupysiu
Jesteście tam ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuks25
Witam mam do sprzedania t-shirty dzieciece firmy H&M w rozmiarach od 86 do 140 koloru różowego jeden fason. Sprzedaż hurtowa, możliwość wystawienia FV. Chętnych proszę o kontakt fuks25@vp.pl Przy 1000szt - 5zł + VAT sztuka 10tyś szt. -4zł + VAT sztuka Cena na metce 6,80 EUR fuks25@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta S.
Mysle, ze ubranka i buty dla dzieci to bardzo dobry pomysl, bo przeciez szafe dziecka trzeba niemalze kompletnie wymienic co kilka miesiecy. Zajrzyj sobie mysiupysiu na strone www.clarks.co.uk . Moja szwagierka kupuje buty dla swojego 2-letniego synka tylko tam, bo oni zawsze mierza nie tylko rozmiar, ale i szerokosc nogi, wiec ma pewnosc, ze buty sa naprawde dobrze dopasowane. Co do ubranek to rzeczywiscie powinny byc one dosc oryginalne i niepowtarzalne. Jesli chcesz, to moge dac ci namiary na dziewczyne, ktora szyje ubranka dla dzieci i w przyszlym roku planuje otworzyc tego rodzaju sklep, wiec moze moglibyscie nawiazac wspolprace, albo przynajmniej wymienic sie przydatnymi informacjami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiupysiu
Dzieki Marta. Z pewnościa się odezwe jak zacznę realizować moje pomysły. Czy ktoś ma z was doświadczenie w prowadzenie sklepu internetoewego w branży odzieży dziecięcej? Czy nie uważacie, że lepiej zaiwestować w sprzedaż w sieci, a nie pchać się w ogomne przecież koszty zakładając sklep stacjonarny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruno1234
Gosiaczek 1122 jakie duże jest miasto w którym chcesz otworzyc sklep? Jesteśmy przedstawicielami i bezpośrednimi importerami markowej bielizny z Niemiec. Gwarantujemy dobre ceny.Sami prowadzimy cztery sklepy. Pozdrawiam ps. Dodatkowe żródło dochodu dla konsultantek firm kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olago
Witam. W sobotę otworzyłam sklep outlet ( Vila b.young, fransa i inne) w mieście 50 tys mieszkańców, nie na handlowej ulicy ale w centrum z możliwością zaparkowania pod samym sklepem. Od jutra rusza 7 dniowa reklama w regionalnym radiu.Sprzedałam już kilka rzeczy:)! Jestem ciekawa czy ktoś z Was ma lub miał podobne doświadczenia i co o tym sądzi. Pozdrawiam. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guchna
powiedz proszę gdzie zaopatrujesz się w odzież outlet i jak Ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleXmisiaQ
Czy ktoś tutaj jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleXmisiaQ
do MARTY S. Czy skończyłaś jakąś szkołę związaną z projektowaniem i szyciem, czy zatrudniłaś kogoś? Na kiedy planujesz otwarcie sklepu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaaaaaa
Witam wszystkich. Ja rozpoczęłam działalnośc dwa miesiące temu- handel obwozny odzieża męską. Do tej pory miałam tylko kurtki i płaszcze męskie ale juz sezon się kończy i nie mam pojęcia co dalej? przyznaje że całego topu od początku nie czytałam dlatego chciałam zapytać czy jest tu ktoś kto może zaczyna też handel na targowiskach. Mam pomysł czy by nie zainwestować w garnitury ale bardzo się tego boje :/ co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleXmisiaQ
nowicjuszka a jak Ci idzie do tej pory? Jakieś zyski,czy jeszcze za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta S.
Do AleXmisiaQ Jestem na 2-letnim kursie projektowania odziezy, niebawem koncze wiec trzeba zaczac pracowac. Mam tez wielu znajomych z kursu, z ktorymi bede wspolpracowac. To naprawde nie jest trudne tylko trzeba miec troche wyobrazni, troche pomyslow i wtedy napewno sie uda. Sklep mam nadzieje otworzyc w czerwcu lub lipcu. Ciagle poszukuje czegos nowego, mam znajomych, ktorzy robia bizuterie, maluja na jedwabiu itd. Bo grunt to byc oruginalnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleXmisiaQ
Ja ma jeszcze bardzo dużo czasu,możliwe że ten temat jeszcze nie jest dla mnie, ale ... Jak zobaczyłam Twoją wypowiedź Marto S., to tak jak bym sama to napisała. W tym roku kończę gimnazjum i wiem że mam jeszcze dużo czasu i wiele może się zmienić, ale planuję iść na technika technologii odzieży, odłożyć sporo pieniędzy i zrobić coś takiego jak Ty. Wiem, że to nie będzie łatwe, przeczytałam cały temat i widzę, że kilku niestety sie nie udało, jednak to jest moje marzenie, a uważam, że o marzenia trzeba walczyć i mam zamiar wytrwać do końca. Marto S., dla jakiego przedziału wiekowego zamierzacie produkować ubrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkaaaaaa
do AleXmisiaQ - otóż na razie handlowałam dwa razy w tygodniu,soboty i nidziele ponieważ tylko tak mi zezwalał czas, bo w tyg studiuje i pracuje u kogoś ( jestem zarejestrowana). Miałam mnóstwo kosztów, opłaty zus itd a do tego doszło mi ubezpieczenie auta no i jego rejestracja. Podliczając to zdołałam odłożyć 6 tysięcy. nie jest to kwota obrotu bo ta jest duzo wyżasza no ale wiadomo z kazdej sztuki trzeba zaplacic za nia hurtownikowi odliczyć pozostałe koszty. Moim ogromnym plusem jest to że cały towar jak do tej pory otrzymałam "w komis" ale nie wiem co dalej ponieważ wspomniane garnitury musze juz kupić za własne pieniądze a to jest koszt ok 20- 30 tysiecy. Nie wiem czy ryzykować czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×