Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Tak czytam i śmieje się do roz
albo możemy się zaraz spotkać bo niestety przykro mi nie znam ani Pani ani Pani męża , jak widać maż kłamie dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba bardzo chce Pani spoj
No chyba bardzo chce Pani spojrzeć w oczy czekam i czekam nie doczekałam się ani e-maila ani odpowiedzi tutaj. Może się w końcu kobieto zdecydujesz, bo nie ładnie kłamać i oszukiwać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w lipcu otworzyłam outlet z odzieżą nową z Anglii. Miejsca mam dobre,bo w małym markecie. Problem mam z towarem.Ciężko jest znaleźć dobra hurtownie z fajnym towarem i dobrym przelicznikiem.Większość ma dobry wybór w odzieży używanej.Interesuje się firmą Atmosphere .Mają lekki towar,modne fasony i cena przyzwoita.Handluje ZARĄ,Nextem,Georgiem,Dorotą Perkins,River Island,HM.Sprzedaje się dobrze,ale marża nie może być zbyt wysoka,bo pakiety kg nie są tanie a niekiedy jest to I+II gatunek czyli do naprawy... co za tym wszystkim idzie ...średnie dochody. Zastanawiam się czy są tu osoby,które chciałyby się wymienić kontaktami.Myślałam nawet nad PTAKIEM.Mam trochę dosyć tych pakietów,które trzeba prasować,naprawiać,metkować i licząc wszystkie koszta chyba opłacałoby mi się jechać do tego Ptaka i zrobić tam zakupy takie jakie chcę a nie to co Ci wrzucą do worka.Wiem,że są tu osoby które kupują w takich hurtowniach.Jakie są ceny?Ja za każdą rzecz płacę od 16-30zł, kg za 55-90zł.Jednak sprzedaje się połowa a reszta zostaje.Proszę o wypowiedź ludzi z odpowiednią wiedzą.Jeśli ktoś zastanawia się nad Outletem z chęcią pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z chinnnn
ile może kosztować przlew paypal 650 dolarów do chin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcello11
Witam, poszukuję namiarów na hurtownie badz importera odzieży damskiej takich marek jak : Redial , Club22 , Party , Cinema Donna , Club Donna , T.A.T.U. Bardzo proszę o pomoc annawilkrr@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joolia bardziej proponowałabym Głuchów w poniedziałki i piątki od 5 rano, myślę,że tam więcej znajdziesz takich rzeczy, można też przy okazji jechać do ptaka i zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta1902 bardzo Ci dziękuję za zauważenie posta i odpowiedź. Głuchów nawet nie wiem gdzie leży. Mieszkając na zachodzie- wszędzie mam bardzo daleko. Zaraz zorientuję sięco z tym Głuchowem i Ptakiem, bo zupełnie nie wiem o co chodzi:) Ja do tej w innej branży siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.gaw@interia.pl
prosze o podpowiedż: otwieram sklep z męską odzieżą i proszę doradźcie gdzie mam się zatowarować. Jakośc ma odpowiadać cenie. czy marka bolf dostępna jest w hurtowni?ile potrzebuję pieniążków na start???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Joolia jedź do Wólki Kosowskiej do tych chińskich hal. Tam mają bardzo duży wybór jeżeli chodzi o apaszki, arafatki, szale itp rzeczy. Ceny zaczynają się już od 2zł za sztukę. Ja tam ostatnio zaopatruję się w piękne arafatki, które schodzą u mnie jak ciepłe bułeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia, nie dam rady; ja mam do Wólki 500km:( Myślę o tym Ptaku, o 100 bliżej. Wiesz, chciałabym rozwinąć handel bazarowy tymi chustami- tylko festyny- bo na co dzień handluję innym asortymentem. Co o tym myślisz? I dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
W Ptaku jest strasznie drogo:/ Byłam dwa tygodnie temu i nic nie kupiłam, bo nie dość, że się cenią to ja jeszcze sama bym musiała dać marżę po czym nikt by mi tego nie kupił. Ale nie ukrywam patrzyłam wtedy na odzież a nie na galanterię, więc nie wiem jak cenowo stoją apaszki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancelot
Witam Oferujemy sprzedaz Hurtowa odzieży damskiej męskiej i młodzieżowej Sprzedaż HUrtowa i Detaliczna Swietne ceny super modele i genialne matreialy Na prosbę wyślemy zdjęcia Lub zapraszamy do Hurtowni do Warszawy Sylwia 3style.com.pl 533132322 Allegro: agrafkasklep i 3style3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, mam do Was zapytanie. jesli np. chcę sprzedawac na targu jakies ciuszki zakupione w hurcie , no np. bielizna, to wiadomo muszę miec działalnośc gosp. Podatek płace ryczałt 3procent? Rocznie? Ale jak obliczyć ile mam zaplacić? Kto mi to powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym chciała uruchomic kiosk, to czytałam że ryczałt wynosi az 8 procent. Ale ciuszki to chyba 3 procent. Raz na rok by szło wytrzymac, ale sa też i inne podatki....To jak to z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazarowa babka
czy nie ma tu nikogo?proszę mi powiedzcie gdzie kupujecie ubrania w tuszynie głuchowie czy w wólce kosowskiej ,gdzie jest najtaniej i czy wszędzie trzeba kupować całymi opakowaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancelot
U nas nie trzeba a jakos odziezy mamy znacznie wyzsza niz na wólkach i innych dziwnych miejscach za to ceny porównywalne, Zapraszamy serdecznie Przykładowe ceny mamy www.3style.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazarowa babka
czy nikt nie wypowie się na temat głuchowa?kiedy tam czynne w jakie dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja właściwie może jeszcze nie wiele wiem, gdzie kupować ale powiem tyle, byłam w Wólce i w Łodzi - Ptak ceny podobne - u chińczyków tylko hurt można się potargować z ilością ale co do ceny to już nie. Pochodziłam również w Ptaku po innych halach i o dziwo mogłam kupić tam też różne fajne i co najważniejsze tanie ciuchy w kolorach i sztukach jakich chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz moje pytanie.. Od miesiąca prowadzę sklepik - mały 16metrowy butik z odzieżą damską. Siedząc tu zaczęłam się zastanawiać co jest nie tak że ludzie nie wchodzą, ceny mam przecież niskie - wszystko do 39.90 i uważam że są modne. Mój sklep niestety wygląda dość ubogo, szare ściany, zero jakichkolwiek dodatków, wieszaki przyścienne, dwa manekiny i nic więcej. Może powinnam jednak zainwestować w wystrój, coś niebanalnego, innego? Sklep miał być z tanią nową odzieżą, taki był zamiar ale widzę że to za mało. A może są tu jakieś klientki? jak uważacie, wygląd ma duże znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie patrz na ceny
Nie patrz na ceny tylko na to jak sprzedajesz, możesz ieć ceny z kosmosu i sprzedać tysiąc rzeczy a mieć za pól darmo i nie sprzedać nic. Musisz przyciągnąć czymś klienta, zaintersować, zeby wiedizał ze nawet wiecej tu warto wydać ja mam hurt ti detal dzieciecy sprzedaje kozaki dzieciece w hurcie po 105 netto w detalu po 150 moja klientka je sprzedaje na alegro po 194 zł ,ona sprzedała swoje wziete ode mnie, ja nic poza hurtem ... można można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
bazarowa babko sklep mam od 15 września i od tego czasu zakupy robię w Wólce Kosowskiej. Niestety wszystko jest pakowane po 10, 12 (odzież) 40 (skarpetki) sztuk. Jeżeli chodzi o kurtki albo podobne rzeczy to pakują czasami po 5 sztuk. Ceny są naprawdę niskie a jak coś nie zasługuje na tą ich cenę to zawsze zrobię krzywą minę i mi ją opuszczają:) No, bo przecież chcą się tego pozbyć. Idzie się z nimi targować, ale z uśmiechem:) Na stoisku z ozdobami i biżuterią Chinka chodziła za mną z koszykiem i zbierała rzeczy, które wybrałam:) Ostatnio też kupowałam legginsy i chciałam z 12 sztuk tylko 6 i nie było problemu na podzielenie ich na pół. W Głuchowie byłam i nie mają aż tak dużego wyboru w odzieży co w Wólce. I są o kilka zł droższe. A co do kupna na sztuki to są stoiska gdzie przed wejściem są wyprzedaże pojedynczych sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×