Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Dziewczyny ponawiam pytanie.. Wiecie coś może o Herzbergstr. 128 Berlin? Jest tam centrum wietnamskie tylko jakie są ceny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi to nie mówi, ale centrum chińskie masz też w polsce w wólce kosowskiej. towar za grosze, z jakością bywa różnie, ale to trzeba sobie przejrzeć i samemu ocenić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie
Dziewczyny - a ja dzisiaj zrobilam promocje z okazji 3 lat sklepu:) Przez caly tydzien rabaty - 5,10,15 %. Zobaczymy jak to działa:) Balonów cały sklep:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Oooo proszę, no to gratuluję 3 latek:) Ja robiłam promocję w sobotę i muszę przyznać, że jestem zadowolona z efektów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodowocynamonowo Wiem o Warszawie. Niestety mam tam 400 km a do Berlina 200 km.. jakby nie było jest różnica stąd pytanie o Herzbergstr ale dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Ja dałam -10% na odzież i bieliznę. A jak ktoś brał dużą ilość to i na apaszki dałam. Przed sklepem dwa dni wcześniej wywiesiłam informację, że będzie promocja i to głównie przyciągnęło uwagę. Ludzie nastawiali się przez te dwa dni na zniżkę. Niby niewielką, ale zawsze to było te 2 czy 3zł mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eevvaaa ja sprzedają bieliznę. trochę mało masz tego miejsca,żeby konkretnie coś zrobić, ale... myślę,że warto zaryzykować. Ja też tak zrobiłam zaczynałam od odzieży a teraz bazuję przede wszystkim na bieliźnie, tak na prawdę idzie mi odzież w 1 sklepie. a mam 4 sklepy, w drugim w odzieżówce idzie mi trochę męskie i to mnie ratuje. Ja wchodząc w bieliznę kupiłam tak: tanie staniki takie np po 3 zł, droższe chińskie takie np od 6 do 10 zł, i polskie wiadomo dużo droższe. Tak samo było z majtkami kupowałam takie i po 1.50 i takie po 4 zł. Na wszystkim mam minimum 100 %. teraz po czasie zostałam tylko na chińskich ale nie tych tanich stanikach i majtkach bo tej tandety jest pełno na rynkach(tak mówiły klientki) a znów droga bielizna sprzedawała się bardzo rzadko. Szukam zawsze fajnych wzorów staram się przywozić ciągle coś innego wiadomo są staniki ,które powtarzam np gładkie bardotki, które ciągle schodzą pod sukienki. Staniki mam od 15 zł do 20 zł tak przeważnie. Majtki nie biorę tańszych niż 2.5 bo to tandeta. na sklepie mam majtki nawet po 10 zł i schodzą. jeżeli chcesz więcej informacji to podaj maila to się do Ciebie odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie
u mnie to promocja wyglada tak, że na calej wystwie mam ogromny napis "Z okazji 3 lecia sklepu promocje i pod spodem na co i jakie procenty:)." Ale mam takie jedno pytanie- szukam taniej hurtowni na bielizne ciążowa . Kiedys miałam z Yorika ale teraz juz nie maja biustonoszy dla karmiacych ani majtek ciązowych.:( Możecie mi Koleżanki pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie
Bardzo prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madyiaraw11
hej wszystkim mam male pytanie do marta1902 gdyie kupujesz bielizne do swojego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ecie plecie
Bieliznę ciążową chyba najszybciej kupisz w Wólce, ja akurat kupuję w polskiej hurtowni, ale słabo schodzi. Te napisy promocyjne na okna robiłas sama, czy zamawiałaś w drukarni, jeśli to drugie, to jaki koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych którym idzie troszke nieciekawie... nie pomysleliscie by sciagnac do swego sklepu troszke ciuchow z uk?? czy innych krajów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ona126
Myślałam nad tym, ale trzeba by tam kogoś mieć, kto będzie ten towar wybierał i przysyłał. Masz jakieś doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.gaw@interia.pl
Przykro mi że nikt nie potrafił odpowiedzieć na moje 2 zapytania.widocznie to forum jest skierowane do ograniczonego grona .szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monika
widocznie nieumiejętnie zadałaś pytanie albo nikt nie znał na nie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... mam koleżanke w Anglii,która ma duże ilości towaru różnych marek,nowe i używane,tylko jak z transpotrem?.....piszcie jak jest ktoś zaintersowany,obecnie jest w Polsce na pare dni....możecie sie z nią skontaktć telefonicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie
Dziekuje za odp odnosnnie bielizny ciążowej, ale wolalabym jakas hurtownie ktora prowadzi sprzedaz wysylkawa. Nigdy nie bylam w Wolce i raczej tam sie nie wybiore. A co do napisow to sama zrobilam na bristolu (chyba tak to sie pisze). Wczesniej szkic a potem ladnym markerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak,może kupowanie w sklepach normalnych sie nie bardzo oplaca,gdyz ceny wiadomo rozne,ale np. wlozyc do sklepu troszke ciuchow do odmiany typu sportowych czy jak. Tutaj jest strona sportdirect.com np. teraz maja duze promocje ..moze warto o czyms takim pomyslec,tylko problem lezy w tym,ze takie sklepy nie dadza Wam faktury,wylacznie paragon..a dostawa hmmm kurierzy sa ,ktorzy nie biora wcale tak drogo.. ja na przyszly rok chce zjechac do Polski i otworzyc sklep,.,,ale mysle jaka by to miala byc odziez,i napewno zjezdzajac zainwestuje wlasnie troszke pieniedzy w takie ciuchy z przecen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaaaaaaaaakri
na allegro były kiedyś takie tanie napisy, albo na zamówienie, wychodzi to naprawdę tanio i estetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firma za granicą?
ma ktos z was firme zarejestrowana za granicą ze wzgledu na niższy Zus? jak to jest w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herzbergstr. 128 Berlin -tam nic nie ma, byłam tam wiosną.Ja kupuje towar do sklepu w Trójmieście.Mają dobrą odzież z Francji.Sprzedaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omelka
witam!!! sluchajcie i pomozcie, szukam hurtowni z dosc przestepnymi cenami na odziez wloska turecka(cos innego niz wiekszosc rynkowych rzeczy) no i szukam i znalezc nie moge moze ktos ma dobre hurtownie z odzieza mlodziezowa , damska.. dodam ze zaczynam dopiero i szukam hurtowni do podpisania umow przedwstepnych , poniewaz staram sie dostac dofinansowanie i byc wiarugodniejsza dla urzedu pracy..pomocyyy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytonka
Ania55 Możesz powiedzieć coś więcej czy tylko tyle ile już napisałaś? Jaka to odzież, jaki przedział cenowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie
wiecie co - moja ulica wymarła!! nie ma nikogo, siedze w sklepie od 9 godz i ni zywej duszy. oooo idzie jedna pani... ale nie do mnie :/ u was tez tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie krucho, coś tam wpadło ale zdecydowanie za mało żeby biznes szedł:) Dziewczyny pytanko.. w piątek 02-11-2012 macie czynne sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania55 Możesz rozszerzyć wątek? co to znaczy nic nie ma? przecież to centrum wietnamskie, musi coś być:) Pytanie tylko za ile..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oyey Nie ma -to znaczy ze ja nie zrobiłam tam zakupów. Jeżeli ktoś handluje tanią odzieżą to może coś znajdzie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rejestracja firmy za granicą
Też się zastanowiam nad zarejestrowaniem firmy za granicą żeby zaoszczędzić troszkę na ZUS. Ja sprzedaję przez ciuchy przez internet, towar sprowadzam z Anglii. Ktoś się orientuje jak to wygląda w praktyce ? czy się opłaca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Anglii nie wiem ale znalazla
W Anglii nie wiem ale znalazlam ostatnio coś takiego i się zastanawiam czy faktycznie to aż tak obniży koszty http://zarabiaj.drip.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×