Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość ziiiiiiiiiiiima
masz dobre utargi przy 15 sztukach towaru?????????????? jaka hurtwonia daje rabaty za taki "hurt" ?????? coraz bardziej mnie zadziwiają tu dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiashop.pl
Chodziło mi o to,że jak na początek to jest super.Myślałam że z pierwszym miesiącem nic nie sprzedam :)A tu miła niespodzianka.Sztuk mam ok 100 może więcej ale nie mam wszystkiego jeszcze w internecie ani na allegro ani na sklepie. Nie wiem skąd te 15 sztuk akurat?Sprzedałam już ponad połowę a ceny z dobrym rabatem mam akurat gdy zakupię towar za min 6 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimmmmaa
nie liczyłam dokładnie ile masz na stronie ale , bardzo bardzo mało i to od razu widać. Pwoinnaś wystartować od razu ze wszystkim co masz, jesli ktos zobaczy ze jest mały wybor to drugi raz nie zajrzy. 100 szt to pestka, mam 8 produktów ale po 1500 tyś sztuk bardzo chodliwego towaru i wtedy mam dobra cenę i dobrą sprzedaz, a 100 sztuk to detal a nie hurt. ile razy robilaś zakupy za 6 tys zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimmmmaa
założenie powinno być takie że sprzedaz ma byc od pierwszego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zimmmmmaa
a czym handlujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiashop.pl
chyba się nie zrozumieliśmy.ja nie sprzedaję w hurcie tylko w detalu. Otworzyłam firmę w której sprzedaję galanterię damską . Zakupiłam ponad 100 sztuk torebek,portfeli,różności w sumie.mam po 5 max 10 sztuk jakiegoś fasonu torebek,które są bardzo chodliwe.Ale tak jak wspominałam to sklep detaliczny. Ty sprzedajesz w hurcie to zupełnie inna bajka,inne marże. Mnie zadowoliło to co miałam bo miałam inne założenia:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimmmmaa
też mam detal, tylko nastawiłam się na zysk i porządną sprzedaż. mogę się założyć, że twoje hurtownie sprzedają na allegro czy w internecie w detalu po cenach za które ty kupujesz w hurcie. sama to przerabiałam. przykładowo: kupię coś na ptaku za 59 zł netto w hurtowni , a potem ta sama hurtownia ma na allegro po 59 zł brutto to samo, taniej niz ja kupiłam u nich, jeszcze gratisy, tania wysyłka i inne sprzedaję to co się sprzedaje w danym momencie w duzych ilościach, stawiam na zysk i elastyczność w sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zimna
Skoro nastawiasz się na porządną sprzedaż to proszę doradź gdzie się towarować aby właśnie takie sytuację nie miały miejsca.monika.gaw@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Natężenie upadłości w handlu detalicznym wzrosło dwukrotnie www.dlahandlu.pl 14-12-2012, 11:03 Z danych pochodzących z sądów gospodarczych wynika, iż w listopadzie upadłość ogłosiło 86 firm. Było to o 5,5% mniej firm niż w październiku, w którym zanotowano 91 upadłości oraz 59,3% więcej niż w listopadzie 2011 r., kiedy to upadły 54 firmy. Powyższe wyniki wskazują, iż prognoza KUKE S.A. sporządzona po danych sierpniowych stanowiąca, iż w całym 2012 roku liczba upadłości przekroczy 900 i wyniesie około 905 wszystkich przedsiębiorstw, czyli o 25,7% więcej niż w roku ubiegłym, sprawdzi się - wynika z raportu KUKE. Wśród przedsiębiorstw hurtowych wskaźnik upadłości utrzymuje się na wyższym niż kilka lat temu poziomie i choć jednostkowych upadłości jest więcej, natężenie upadłości fluktuuje od pomiędzy wartościami 1,10% i 1,25%. W listopadzie wyniósł 1,22%. Niepokojąca tendencja występuje w handlu detalicznym, w którym relatywnie niewysokie natężenie upadłości wynoszące 0,88% wzrosło w ciągu roku dwukrotnie z poziomu 0,43% w listopadzie 2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA 89
Hej dziewczyny,prosze powiedzcie mi jakie sa mniej wiecej ceny w Ptaku.Jestem z okolic Krakowa i zaopatruje sie w towar przez hurtownie internetowe i troche Koreanczyków sprzedaje towar w hurcie w Krk.Jestem ciekawa czy jest duza róznica cenowa czy opłacało by mi sie jechac do Ptaka.Podajcie mi ceny m.in marynarek damskich,koszul damskich z kołnierzem,swetrów z cwiekami(które teraz w modzie)golf damski bawełniny,swetry wełniane nie zbyt grube,sukienki bawełniane.Prosze napszcie w jakich cenah kupujecie te ubrania mniej wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraw11
Witam wszystkich mam pytanie do osób które prowadzaq sklep z odzieza używana,czy to dobry pomysł na otworzenie takiego biznesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiashop.pl
Nie prowadzę takiego sklepu,ale na moim osiedlu jakiś miesiąc temu otworzono taki sklep. Zdziwiłam się bardzo bo były już dwa i padły po ok roku. Weszłam aby się zapoznać z asortymentem i jakie było moje zdziwienie... Ubranka cudne,praktycznie wyglądały jak nowe,ceny też spoko bo za super bluzeczkę( jak dla mnie)a jestem wybredna zapłaciłam 12 zl(wartość sklepowa ponad 70 zł)więc super okazja. i z tego co widzę to jest wzięcie,ale fakt,że są tam naprawdę super rzeczy, modne zadbane jak nowe i ceny konkurencyjne. Do tego torebki,szaliki czapki,kominy itp czyli asortyment zimowy. Więc sobie myślę...jeżeli ktoś podchodzi do takiego biznesu z sercem i z pomysłem.To jak najbardziej otwierać.Ale żeby to nie był szmateks,czyli brudno,śmierdząco,drogo jak na ciucholand tylko sklep dla ludzi,którzy lubią sobie poszperać w ciuchach iakby było na nie stać.tak sobie myślę. A i co jeszcze warto aby taki sklep się rozwijał i nie tylko rzeczy używane ale i nowe z metkami do tego dodatki,galanteria i naprawdę super perspektywa na rozwiniecie firmy a nie tylko na jej przetrwanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraw11
Chciałam otworzyć sklep z nową odzierzą ale w moim miasteczku tego pełno,a dobrej używanej odziezy brak tak jak napisałas tylko dużo brudnej i smierdzącej,znalazłam super hurtownie z ładnymi ciuszkami dużo,duzo wstecz dziewczyna na tym profilu pisała ze bierze z tamtad towar i jest super,chyba spróbuje,a moze ktoś z Was wie jak sie nalicza marze na tą odzież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
www.dlahandlu.pl 18-12-2012, 09:23 Dobiegający końca rok 2012 nie okazał się najlepszy dla najemców. Ze spadkiem zainteresowania ze strony klientów spotkała się znacząca ilość sieci detalicznych. Trend ten nie dotknął firm oferujących asortyment w niskich cenach. fot. Galeria MokotówZdaniem najemców, w 2012 roku mogliśmy obserwować działanie efektu szminki, czyli zasady, według której klienci podczas kryzysu gospodarczego nie rezygnują z kupowania, które sprawia im przyjemność, natomiast brak możliwości dokonywania droższych zakupów kompensują sobie nabywając dobra o jednostkowej mniejszej wartości w postaci np. kosmetyków, które są namiastkę luksusu. - W minionym roku mogliśmy zauważyć tendencje klientów do kupowania produktów w szczególnie okazyjnych cenach. Spadku zainteresowania klientów nie zanotowały głównie sieci oferujące tani asortyment oraz sieci perfumeryjne i drogeryjno-kosmetyczne. Najemcy oferujący produkty w regularnych cenach, zanotowali znaczące spadki odwiedzin w stosunku do roku ubiegłego. Wymusiło to wcześniejsze promocje, upusty i przeceny, negatywnie wpływając na wyniki wielu najemców - mówi Wioleta Tomaszewska, rzecznik prasowy Polskiego Stowarzyszenia Najemców Powierzchni Handlowych. Spadek odwiedzalności sklepów nie zawsze odzwierciedlają liczniki footfall zainstalowane w centrach handlowych, których zadaniem jest zmierzenie ilości osób wchodzących do obiektu. Zdaniem najemców, klienci coraz częściej traktują galerie handlowe jako miejsce spędzania wolnego czasu, a nie robienia zakupów. - Ciesząca się powodzeniem strefa restauracyjna i rozrywkowa oraz jednoczesny spadek odwiedzin w sklepach, pokazują rzeczywisty stan zamożności Polaków, którzy w minionym roku byli nastawieni na dokonywanie zakupów koniecznych, w okazyjnych cenach - dodaje Tomaszewska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
madziaraw11 jeżeli masz pomysł, finanse i przede wszystkim miejsce skąd brać takie ciuchy to na prawdę bierz się za to. Ludzie teraz nie mają na nic kasy, a jak już mają to wolą kupić coś do jedzenia, do ubrania dla dziecka a siebie zostawiają na koniec. Ja sama dopóki nie miałam sklepu to zachodziłam do takich sklepów i jest teraz znacznie lepiej z jakością niż było kiedyś. Markowe rzeczy w bardzo dobrym stanie można kupić w bardzo dobrej cenie. U mnie w Łodzi jest taki sklep w samym centrum, ma dwa poziomy na jednym jest lepsza jakościowo odzież trochę droższa a piętro wyżej jest ta tańsza. I sama jak będziesz sortować odzież, bo ona przeważnie przychodzi w workach to sortuj na tą lepszą jakościowo i gorszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores69
Madziara- przejrzałam 80% wątku i nie znalazłam tej hurtowni o której piszesz. Jestem z Łodzi i myślałam o takim biznesiku. Jakbyś mogła podać jakiekolwiek namiary na hurtownie będę wdzięczna :) Jestem też projektantką i myślałam też o tym aby samemu projektować odzież damską, robić szablony, zlecać szycie i sprzedawać w sklepie stacjonarnym i internetowo. Potrafię też szyć, wiec wszelkie dodatki, akcesoria, czy skracanie na życzenie mogę wykonać. Jednak będą już to droższe rzeczy, za to oryginalne, z metką, niepowtarzalne. Co myślicie wiedząc, że to Łódź? Który z pomysłów ma większą szansę powodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraw11
Dolores 69 wpisz w google green luck odziez uzywana firma znajduje sie w Sopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..mialam swego czasu sklep z taka wlasnie odzieza i bralam towar z Sopotu z greenluck towar super sort b.dobry jakosciowo ladny duzo metki ale tez drogo nawet do 50zl.za kg.ale maja tez tanszy sort czyste ciekawe ubrania..sklep mi niewypalil chyba zla lokalizacja..ale mysle ponownie nad tym troche odczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimaaaaaa
nie jest tak źle w handlu, ostatnie 5 dni , 16 tyś zł, mogłoby być lepiej ale też nie ma mega tragedii a jak tam u was ?? wesołych świąt wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie opłaca się odzież używana
przy takich cenach sortu nie da sie zarobić. Po narzuceniu marży będzie nieraz drożej niż nowe w sklepie. Weźmy swter. o,5kg kupujesz za 25 zł. za ile masz nadzieję go sprzewdać. Lub dżinsy około kilograma:D Niech się trafi kutrka, też kilogram. żeby się opłacało, musi być bardzo niska cena zakupu i duzo własnej pracy: samemu trzeba sortować, a nie liczyć na gotowce na których zarobią wszyscy opprozc sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie opłaca się odzież używana
wczoraj sprzedawałam za 16 zł. bluzkę. Mówię do klientki, że to bluzka od Armaniego, a ona, że co to za różnica, ona nie wie c=o to armani, nie zna się na firmach hehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA 89
Zima a twój sklep jest polozony gdzies w duzym miescie?masz piekny utarg,ja takiego nie mam nawet za caly misiac tylko ja mam sklep na wsi i jest duza konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbkbgjdddasdddda
czyli tani armiani, hit naszego miasta kilka lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie opłaca się odzież używana
tani Armani jak najbardziej w tym przypadku:o Dobre:D Wesołych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minisklepikarka
Jak tam wasz biznes? Bo mój przedświąteczny taki jak w zwykły dzień czyli był do bani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlatylkochinszczyzna
Szla tylko chinszczyzna. Oni to mieli utarg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooooooopadaka
Padaczka i tylko tyle powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×