Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eulalala
ja jednak swój butik zamykam we wrześniu i mam do odsprzedania odzież damską i dziecięcą pakowaną po 20 szt, cena 1szt to 12zł. wszystkie rzeczy nowe, z metkami, jak ktoś chce obejrzeć ciuszki to wyśle aktualne zdjęcia na e-maila. W pakiecie są 3 żakiety, 3pary spodni, 3 spódnice, 5 bluzek z dł.lub krót. rękawem, 3 sweterki, 3 bluzki koszulowe. Kto jest zainteresowany niech pisze do mnie ewakal121@wp.pl lub poda swoj adres mailowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Nowe oferty z bielizny Wysokojakościowe bokserki męskie 3,69 netto sztuka Wysokojakościowe bokserki męskie Solla wąska gumka 7,37 neto dwupack Skarpetki damskie Bin Fen 1,48 para Skarpetki damskie Rui Fa 1,48 para Skarpetki damskie Hot Fashion - mix Kolor 6 par. - 1 para 1,64 netto Skarpetki damskie Hot Spor 1 para 1,64 netto Skarpetki męskie Sport 1 para 1,8 netto Skarpetki męskie Sport - Białe 1 para 1,8 netto biuro@eurolifestyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakota1123456
do uzytkownikow pokroju eurolifestyle: ludzie, ja rozumiem wasza chec zaistnienia w kapitalizmie i doceniam to ale tak na marginesie to moglibyscie odpuscic przedstawianie swoich ofert (NONSTOP) na forum poswieconym tematyce "O BUTIKACH". Przeniescie sie na zentrade albo jakies inne tego typu portale bo wasze oferty nie wnosza nic nowego do tematyki tego forum i powoduja, ze staje sie ono nudne przez co ludzie z niego uciekaja....... smutne to ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
alamakota ma rację! eurolifestyle-nie stać was na normalną reklamę że musicie tu się udzielać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
pisze gdzie mi się podoba to jest forum publiczne i nie tylko ja tak robię wiec zejdź ze mnie co , ale masz rację nie muszę się z takimi zadawać ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jakoś o oferte innych się nikt nie czepia wręćz się upomina, widzę że tu tylko jednostronne oceny są , poza mną są jeszcze dziesiątki innych osob ktore sie reklamuja ale tylko ja przeszkadzam co konkurencja gryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eurolifestyle
skoro ''z takimi'' sie nie musisz zadawac to pędź stąd. po tym,co i jak napisałaś na pewno nie kupiłabym od ciebie niczego. i myślę, że wiele dziewczyn jest tu dla ciebie konkurencją a nie ty dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Żółta frezjo jak tylko odnajdę w moim "królestwie chaosu" aparat to wyślę Ci zdjęcia przykładowe. :-) A jak dziś u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj wiedzmy...
Każda dobra firma reklamuje się gdzie się da... A jak nie ma na reklame, bo ma nową firmę to co? Wiedźmy z was i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorka tematu
Ale eurolifestyle jest najbardziej natrętny ze tymi swoimi reklamami. Jak ktoś sie zabardzo nachalnie reklamuje to z reklamy sie robi pseudo reklama, sam produkuje połowe spamu w tym temacie ;) Naprzykrza się z tym spamem jak cyganki u nas pod kościołem żebrajac pieniądze. Jak nikt od niego nie chce kupić tych cyckonoszy i skarpet to niech na targu z nimi stanie ;) Nawiązując do tematu mam pytanie do Was dziewczyny, prasujecie ubrania ? Czasami nieźle pogniecione przychodzą jak sie zamawia wysyłkowo. A jeśli tak, to w jaki sposób, tradycyjnie na "desce" , czy macie jakieś żelazka np. na parę i na wieszakach prasujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co moze byc nie tak
Prowadze sklep z ubraniami i dodatkami raptem od czerwca, ale zastanawiam sie nad jednym... ludzi kreci sie sporo - na brak ludzi ogladajacych nie moge narzekac, ale kupujacych jest juz zdecydowanie mniej. Maksymalny utarg to ok.200zl, ale to naprawde swieto. Dodam, ze cen nie mam wysokich bluzki od 20-50zl, tuniki od 20-50zl, sukienki 30-80zl...itd, ludzie chwala, mowia ze fajne rzeczy - oczywiscie nie wszyscy, ale zdecydowana wiekszosc. Dlaczego wiec nie kupuja ? Wiem, ze ciezkie czasy, ale jak widze te dzikie kolejki w sieciowkach w duzych centrach handlowych to jakos watpie w ta wszechobecna biede... Nie wiem co zrobic zeby osoby ktore zagladaja - czesto regularnie wreszcie zdecydowaly sie na zakup chyba ze to ten typ co tylko sie snuje i oglada, a z zalozenia nie ma zamiaru niczego kupic ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obserwatorka
kiepsko obserwujesz popatrz na posty z vera fashion sto razy częściej się pojawiają niż eurolifestyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkar13
Witam:))) wszystkich handlujących odzieżą- jak pisałam wcześniej otworzyłam mały sklepik z odzieżą damską , dziecięcą nową i używaną plus bielizna damska staniki po 12zł, majteczki po 5 zł, od 22 czerwca:)) opłat mam wszystkich około 2000zł. Narazie jestem zadowolona ale tylko z sprzedaży odzieży dziecięcej i bielizny damskiej:)) odzież damska wogóle się niesprzedaje kobitki są tak wybredne że idzie się załamać :((( do końca września wyprzedaje odzież damską i handluje tylko dziecięca i bielizną damską:)) zaopatruje się w Wólce Kos , z odzieży i bielizny jestem bardzo zadowolona jakościowo i cenowo. Dotego w niedziele handluje na giełdzie i finasowo jest nawet nawet- ale minus własnego biznesu (mam nadzieje tylko na początku, góra rok dwa ) taki że brak czasu na wszystko co nie związane ze sklepem:(((( Wszystkim początkującym, długo handlującym życze cierpliwości, wytrwałości i wiary na lepsze jutro:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esprit Girl
Witam. Bardzo prosze o pomoc w znalezieniu namiaru na jakas hurtownie, niekoniecznie w Polsce, z koncówkami Esprita albo z małymi wadami-takie odrzuty, gdzie mozna kupić około 50-100 sztuk na początek, a nie od razu całego tira :-) Kilka lat temu pracowałam w butiku gzie własnie mieliśmy końcówki Esprita, same fajne rzeczy na czasie, super sie sprzedawały pomimo ceny(mielismy około 50% ceny z metki, co i tak jest niemało). Niestety szef wyemigrował do USA i nie mam z nim zadnego kontaktu, a wtedy kiedy tam jeszcze pracowałam to nie myślałam ,zeby coś samej otworzyc, o nic go nie pytałam, teraz załuję, bo ta wiedza, gdzie jeździł po towar bardzo by mi się teraz przydała. Juz od kilku miesięcy myśle, żeby cos otworzyć swojego, mam dużo zaprzyjaxnionych klientek które do dzisiaj wspominaja tego Esprita choc juz pare lat minęło, i wiem ,że to by się dobrze sprzedawało tak jak wtedy. Jeżeli ktos cos wie to prosze pisać. Podzdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esprit Girl
Ewentualnie może być jeszcze h&m. Jestem z Poznania, wiem,że tu niedaleko jest jakaś baza h&m, sortują tam ten cały towar i na pewno maja masę odrzutów, bo trafiaja do nich wszystkie zwroty ze sprzedaży wysyłkowej, ale niestety nic więcej nie wiem i nie mam tam zadnych dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaPOCZTAKUJACA
WITAM WSZYSTKICH U MNIE W DALSYM CIĄGU MASAKRA DZIS PIĄTEK A JA 43 ZŁ UTARGU ZA CAŁY DZIEŃ JUZ NIE WIEM CO ZROBIC WCHODZI TU DUŻO KOBIET NIE MAŁOLATY TYLKO STARSZE 30 LAT 40,50 ,60 NIE WIEM CHCIAŁAM MIEC ODZIEŻ DLA KOBIET DOJŻAŁYCH MAM TAKIE FIRMY JAK VILA,MEX,2BIZ,RINASCIMENTO,MORE&MORE NIE WIEM CO ROBIE ZŁE,PROSZĘ O POMOC NA ADRES MAILOWY MARYSIAZ2@INTERIA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdespeowanaPOCZTAKUJACA
NO TO PROSZĘ PODPOWIEDZCIE MI JAKIE MARKI DLA KOBIET NIE MŁODZIEŻY JAK NIE CHCECIE PISAC NA FORUM TO NA MAILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdespeowanaPOCZTAKUJACA
NO TO PROSZĘ PODPOWIEDZCIE MI JAKIE MARKI DLA KOBIET NIE MŁODZIEŻY JAK NIE CHCECIE PISAC NA FORUM TO NA MAILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza334
planuje otworzyć swoja własna działalność - salonik prasowy, może ktoś mnie oświecić i powiedzieć ile wynosi czynsz za wynajem lokalu w centrum dużego miasta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogę, normalnie
ręce i nogi opadają na co niektórych. skąd możemy wiedzieć skąd jesteś i jakie ceny są w twoim mieście. jak jesteś ciekawa kosztu wynajmu lokalu to kup gazetę miejscową i przeglądnij ogłoszenia albo wybierz się do biura nieruchomości. co za problem...? jak chcesz prowadzić swoją firmę jak trzeba cię w takim temacie oświecać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich namolnych i oczerniających się wzajemnie z reklamą ! Proponuję znaleść inne fora - gdzie jest miejsce na reklamę ! Sami robicie z tego forum śmietnisko !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Muflon82
przecież ty sam się najwięcej reklamujesz i spamujesz na każdy e-mail jaki się tu pojawi masz coś chyba nie tak z glową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Muflon82
innych obrażasz a to tylko Twoje wpisy z ostatniego tygodnia lecz się człowieku 14:39 [zgłoś do usunięcia] Muflon82 (Do jopjojrt) Jeśli interesują cię eleganckie sukienki zapraszam do wpsółpracy :www.vera-fashion.pl W ofercie interesująca kolorystyka : szyfony , satyno-bawełna na sezon jesienny będą także sukienki z dzianiny Pozdrawiam 21:09 [zgłoś do usunięcia] Muflon82 Do wszystkich zainteresowanych Sprzedam tanio spódnice - dwa atrakcyjne modele w czterech kolorach : panterka odcień brazu i szarości oraz fiolet i bordo , materiał to poliester - wiskoza , pełna rozmiarówka od 36-44 Ilośc ograniczona : 170 szt. w cenie 20 zł/szt Cena do negocjacji przy zakupie od 25 szt. ! Więcej zdjęć zainteresowanym wysyłam na e-mail Pozdrawiam 15:17 [zgłoś do usunięcia] Muflon82 (Do nikaaaa5) Witam serdecznie Jeśli interesują cię eleganckie sukieneki zapraszam do współpracy :www.vera-fashion.pl - w ofercie co miesiąc jest coś nowego ! Pozdrawiam 00:12 [zgłoś do usunięcia] Muflon82 (do Inesska 24) Witam serdecznie Jeśli szukasz czegoś ciekawego zapraszam do współpracy :www.vera-fashion.pl - sukienki na każdą okazję , szeroki wybór sukienek z szyfonu , satyno-bawełny ! Wiecej zdjęć nowości podsyłam na e-mail ! Atrakcyjne ceny ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zdespeowanaPOCZTAKUJACA Marki masz dobre ale dużo osób właśnie się nie zna na tym, że te ciuszki są dobre gatunkowo i ogólnie wolą zapłacić na targu za bluzkę (dziwnej firmy) 35zł która po pierwszym praniu już się rozchodzi. Nie mówiąc już o tym, że połowa dziewczyn w mieście w tym chodzi;/ ja mam ciuchy i torby Atmosphere i H&M w cenach jak targowych ale i tak kiepsko idzie. Ludzie się zachwycają ale tylko tyle:( chyba lepiej byłoby kupić dziadostwo i tym handlować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga291988
Powiedzcie, czy outlet- gdzie na głownym deptaku nie ma ani jednego, w miescie gdzie mieszka 200 tys ludzi dodatkowo jest to centrum studenckie okolo 4 uczelnie wyzsze i prywatne, centrum rozrywki na powierzchni wielu km. Czy czynsz na samym poczatku deptaka za 40m2 =4.5 tysiaca, z 3 witrynami , wsrodku odremontowany, to duzo czy mało. Jest to głowne centrum, bardzo oblegane przez ludzi. Jaka jest szansa że ile ludzi wejdzie do sklepu? Planuje miec w sklepie bardzo tanią bieliznę- od 2-10 zł, dodatkowo bluzki od 15- 40 zł w przewadze na te tansze, sukienki od 20-60 zł, sukienki studniowkowe, sylwestrowe od 50-100 zl. Marynarki od 25-50zl kurtki i plaszcze markowe prosto z angli od 50-120 zł, z przewaga oczywiscie na tansze, na wszystkim od 80-200% marzy. Towar z outletów, z anglii, z primarka, z allegro:) i z hurtowni obuwniczych, buty wylacznie hity sezonu w cenach od 25-50zl. Zimowe od 30-80zl Bebiloty bizuteria bransoletki w cenach 5-8zl z marza jakies 400% w zasadzie żadne markowe. Jak sadzicie ile statystycznie osob wejdzie i cos kupi? chce postawic na towar oryginalny i markowy outletowy, ale tez i na najzwyklejszy potrzebny na caly rok np zwykle koszulki, bokserki itp. Ktory outlet w polsce jest najbardziej pewny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porAŻKA
do eurolifestyle Nigdzie nie napisałam że jestem świetna czy cudowna... A co do tego że mi nie idzie w sklepie stacjonarnym to moja osobista porażka, no ale ciężko mieć dobre utargi jak czasami wejdą mi w ciągu dnia dwie osoby, najwięcej to kilkanaście, no może ponad dwadzieścia się zdarzyło. W lipcu miałam utargu ponad 16 tyś, ale to głównie dzięki sprzedaży przez internet. A to że ja mam w detalu przynajmniej kilka produktów taniej niż Wy oferujecie w hurcie to też prawda, mogę Ci je nawet wymienić, a wiele mam w podobnych cenach lub ciut drożej w detalu... Z tego co Pan/i pisze wynika że nie jesteście żadną hurtownią tylko pośrednikiem, który kupuje za pieniądze klienta towar w anglii np. o połowę taniej niż klient zapłacił... Swoją drogą nieźle pomyślane, tylko mi żal tych którzy kupią ten towar w tej cenie, bo cholernie ciężko im będzie zarobić na nim, no chyba że mają w przeciwieństwie do mnie sklep stacjonarny w dobrym miejscu. W tym tygodniu ani jednego dnia nie przekroczyłam 180 zł utargu w sklepie stacjonarnym :( Właścicielce już wymówiłam umowę wynajmu, w listopadzie się wynoszę, mam prawie 3 miesiące na znalezienie nowej lokalizacji, mam nadzieję że tym razem będzie to bardziej trafny wybór. Jedyne co mogę chyba sobie zarzucić na tej lokalizacji to, to że za mało nakładu poszło na reklamę, ale to pewnie dlatego że od początku nie byłam przekonana do lokalizacji mówiłam sobie że może nie warto, bo i tak pewnie długo tam nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porAŻKA
do Esprit Girl Niestety nie znam hurtowni która handluje tą odzieżą. Ale kiedyś na jednej z hurtowni w anglii na których sie zaopatrzam były pakiety odziezy Esprit, wziełam jeden taki, nie powiem koszulki, bluzeczki fajne, ale u mnie na sklepie wcale prawie nie idą... choć ceny przeważnie mam niższe i to nieraz sporo niższe niż 50% ceny z metki. No ale to pewnie przez tą mają fatalną lokalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×