Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość missy08
Witajcie dawno sie nie wypowiadalam ale dzielnie czytalam :) Chce wybrac sie za jakies 2 tyg pierwszy raz do Łodzi do Ptaka i moze Tuszyn czy mozecie mi napisac w jaki dzien najlepiej jechac i jakie stoiska polecacie moze nr czy nie wiem jak tam jest to oznakowane:) Zawsze towar bralam z wgo i angli sprowadzalam chce natomiast sprobowac i jechac zobaczyc co ptak i tuszyn oferuja.Bede wdzeiczna za porade. Pozdrawiam i zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Zachodniopomorskiem są takie targowiska ? Znacie jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana na maxa
nie wiem jak u was ale u mnie kicha 12.00 i 0 w kasie jaki jest sierpień juz sama nie wiem czy mam zły towar czy co chyba popadam w paranoje tłumacze sobie ze musze odczekać swoje ale strasznie to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi133
hej dziewczyny, chętnie posłużę radą, choć wcale nie jestem taka strasznie doświadczona, po prostu próbuję jakoś ciągnąć ten wózek. Piszcie na e-maila aga113@poczta.onet.pl Zdesperowania na maxa... radziłabym ci przejżeć jeszcze raz czy to co masz u siebie to rzeczywiście to czego chcą twoje klientki. Najlepiej służy temu pytanie się każdego kto wchodzi, co by widział jako potrzebne w twoim sklepie. Nie martw się, po prostu musisz to przeżyć,zaczęłaś w kiepskim momencie - wakacje są lipne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 140 zł w kasie, a jest tak goraco, że najchętniej polezałabym sobie nad wodą. a tu jeszcze 5 godz. do końca. uf... czy myslicie , że po wakacjach cos ruszy w handlu ? Dobrze by było ... ja mam mieszane uczucia, w duzych miastach pewno cos drgnie ale w mniejszych miejscowosciach nie jestem do końca przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) a ja wam mowie ze nie będzie już lepiej w handlu. mi tez tak mówili,ze zły okres itp itd, żeby czekać, a tu bez zmian było.tzn.sprzedaż rosła ale minimalnie, a miałam i tanie i markowe i dobre i chińskie i jakie tam jeszcze chcecie.Lokalizacyjna tez dobra,ale nie wiem od czego do zależy. Jestem tu jeszcze 2 dni i zamykam to wszystko.Choć umowę lokalu mam do końca września ale ani minuty dłużej tu nie zostanę, mam już nagraną pracę i przynajmniej będę miała normalną wypłatę (i to wcale nie mała :)i praca od pon. do pt. :) A dodam iż sklep miałam od listopada. Może i krótko ale wiem jedno,lepiej wcześniej się wycofać niż popadać w długi. Jedynie co to teraz muszę się do końca pozbyć ciuszków bo troszkę zostało, nio i kredyt spłacić, ale cóż,mam nadzieję że NIE MA TEGO ZŁEGO... :) pozdrawiam serdecznie wszystkich P>S jakby ktoś chciał fajne wyposażenie sklepu ze stali kutej to piszcie.TANIO! polecam :) anuszka21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowa na maxa
po raz kolejny to ja zdeperowana MÓZGOWNIcA mi tak pracuje ze szok znalazłam hurtownie z odzieza francuska ale troche drogie jak to francuskie jade do nich w sobote zobaczymy jak myslicie dobry pomysł bo juz sama nie wiem co robic nie potrafie tak czakać na sklepie ma rzeczy outletowe sztuka różnie wychodzi od 20 do 40 zł w zakupie moze powinnam trochę lepszego towaru przywieżć zeby babki widziały różnice juz sama nie wiem proszę o wasze komentarze dodam ze pewnie jak u wiekszości teraz szukaja sukienek na wesela i to niedziewczyny tylko dojzałe panie wiec chyba outlet jest dla nich nie trafiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do zdesperowana na maxa ) Musisz sama podjaść tą decyzję i rzeczywiście sukienki to coś lepszego na sierpień wrzesień - okres wesel. Coś wiem na ten temat jako producent od 18 lat Choć ten rok pokazał jakie są zawirowania w tej branży szczególnie ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowa na maxa
do Muflon82 jakie masz sukienki? mozesz mi wyslac na maila marysiaz2@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
u mnie cały poranek było pusto i w sklepie i w kasie... na dworze 30 stopni a ja sprzedałam...2 kurtki... Ludziom chyba już się przejadły wyprzedaże. Mimo, że mam sukienki od 28zł a bluzki od 15zł to sprzedaje kurtki za 79zł... Bądź tu mądry! Co do dziewczyn zastanawiających się nad trafnością towaru, słuchajcie kupiłam w maju sukienki, leżały przez 3 miesiące i żadna klientka nawet nie przymierzyła. Pomyślałam, że zupełnie mam inny gust niż reszta. A tu wczoraj poszły nagle cztery!!!Także chyba każdy towar ma swojego nabywcę tylko, że czasami trochę zajmuje żeby go znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do zdesperowana na maxa ) Generalnie bardzo różnorodne i często jest coś nowego z różnorodnych tkanin. No ale nie będe się już tak rozpisywał i reklamował na forum więcej wysyłam na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie.Czy mając odziez outlet duńskich firm wprowadzlibyście odziez np.z Głuchowa czyli sezonową bo w outlecie to trafiało mi się róznie zima -latem.Mam prosbę podajcie ceny spódnic spodni bluzek itd.na Ptaku a bede mieć porównanie co do cen outlet.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rafiki170987
Witam , chciałam zapytać o jeansy wrangler, czy dobrze schodzą w takich cenach. Na allegro widziałam mnóstwo aukcji w cenach ok 50-80 zł. za sztukę i sama już nie wiem co myśleć o handlu tymi spodniami. Proszę o odpowiedz tutaj lub na privat00@interia.eu. Pozdrawiam i Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rafiki170987
mam w hurcie spodnie wranglera i i nie tylko od 50 zł , jeśli będziesz zainteresowana moge wysłać ofke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rafiki170987
Bardzo proszę o przesłanie oferty jeansów na adres privat00@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa tutaj198024
Hej... Widze tutaj duzo doświadczonych i mam pytanko,ja zaopatruje sie w odziez w Lodzi niestety na moim targu ktory jest w kazdy piatek te same rzeczy sprzedaja o 10,20zl mniej powiedzcie jak Oni to robia skad biora towar ze im sie to oplaca...Przykladowo w lipcu na gieldzie kupilam sukienki z lnu za 29zl Ja je wystawilam za 49zl a te same na Naszym targu za 35zl wiec sie kur... pytam jakim cudem.Czy ci na targach maja jakis lepszy dostep do tych samym ciuchow bo ja juz zglupialam a mam swoj sklepik dopiero od czerwca wiec moze sie nie znam i robie za duza marze:(Dajcie znac dziekuje Ps:Jak ktos ma jakas ciekawa oferte to prosze o info jontek1@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rafiki170987
6 zł zysku mają to dużo, za dużo sobie narzucasz i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa tutaj198024
Aha jeszcze jedna sprawa,co wedlug Was najlepiej schodzi bo widze ze outlet kiepsko,buty i bileizna mnie nie istereuje fajnie mi z ta damska odzieza ale zastanawiam sie skad nabrac kontakotw gdzie moglabym zprowadzac ciuchy inne niz na naszym juz wspomnianym targu:(pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
jak to 6zł zysku to dużo?????!!!Chyba oszaleliście No chyba, że sprzedajesz takich rzeczy 100 dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porAŻKA
Do zdesperowa na maxa Przeciez sukienki też są w outlet, przynajmniej ja mam ich doć spory wybór. Na sklepie mam od 29,99 do 65 zł , a są nawet takie na których cena jest 130 funtów. U mnie w tym tygodniu w sklepie stacjonarnym prawdziwa hustawka, w poniedziałek okragłe zero. Wtorek, środa po okolo 200. Wczoraj prawie 500, a mogło być więcej, bo na koniec weszla babka i owi że interesuje się sukienkami na wesele. Pokazałam jej gdzie s, po chwili przychodzi do nie i sie pyta czy te ceny co są na metkach to są ich faktyczne ceny w złotówkach, odpowiedzialam jej ze tak. Wiec mowi to wezme sobie 4 bo mam dwa wesela, po dwie na kazde, jedna na pierwszy dzień wesela druga na drugi. Wszystko fajnie do czasu aż zaczeła przymierzac te sukienki co jej sie podobały byly na nia ciut za małe, nie miescila sie w rozmiar 44 , a 46 rozmiarów juz nie miałam albo w ogole nie było w tych modelach i zamiast 4 sukienek nie sprzedałam jej ani jednej. Ale gdy wychodzila to powiedziała że jeszcze tu zajrzy czy nie ma czegoś nowego w rozmiarze dla niej i w ogole że przysle tu mame i siostrę bo mam super rzeczy i bardzo tanie i że gdybym miała ten sklep w innym miejscu to nie miała bym nawet czasu żeby sobie usiąśź na chwilkę. A dzisiaj, na odmiane znowu zero i pewnie sie tak juz zakończy bo zaraz zamykam i ide do synka, nie będę sama siedziala w pustym sklepie :( Jedyny pozytyw dzisiejszego dnia że była babka i pytała na temat wynajecia lokalu,, widocznie właścicielka dała ogloszenie do prasy po tym jak jej powiedzialam ze rezygnuje. Jak sie ktos zdecyduje na ten lokal to nie będe musiała tu siedziec jeszcze 2,5 miesiaca, bo na tyle mnie umowa zobowiazuje. Żal TYLKO TEJ PRACY I PIENIEDZY KTÓRE WŁOŻYLAM W REMONT TEGO LOKALU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie - gdzie znajde tania hurtownie odziezy damskiej (chiny , wlochy) na pomorzu? - okoloce Gdanska ale niekoniecznie. Planuje otworzyc sklepik za granica i wlasnie dziwie sie ,ze tyle pan szuka towau nie w polsce tylko poza granicami . Dopiero co bylam w hurtowniach w Hamburgu i lekko sie podlamalam -ceny takie jak u nas w Polsce pierwszym lepszym sklepiku, wiec nie sa typowymi hurtownikami ,a wiec skad biora towar??? Z Polski? Z Wloch??? Osobiscie myslalam tez o zakupach w Lodzi,ale to troche daleko ... I jeszcze jedno pytanie - jakie sa ceny np eleganckich sukienek w Lodzi na bazarze- mysle o hurcie - np sukienka w pelnej rozmiarowce. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi133
A własnie - marże - jake dajecie, bo odnoszę wrażenie,że u niektórych jakieś kosmiczne , a u niektórych normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nova17
jesteśmy z hurtownią z gdańską, napisz na e-mail wyślę ci ofkę biuro@eurolifestyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nova17
odpowiedź poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość privat
do Białej Kropki - ja również proszę o wysłanie oferty na privat00@interia.eu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julek2005@arcor.de , poprzednia oferta nie byla oferta z Gdanska - tylko online a nie o to prosilam. Prosze wylacznie o takie oferty , bym mogla osobiscie obejrzec i odebrac towar. Z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do normalnie porażka ) Może spróbuj sprzedawać przez internet O ile nie chcesz się tak łatwo poddawać i pociągnąć to wszystko jeszcze - mam w ofercie duże rozmiary i atrakcyjne fasony sukienek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×