Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość iness1612
Zbliża się koniec dnia, u mnie w kasie 420 zł :D, a jeszcze z godzinkę posiedzę!! W ciągu dwóch dni zarobiłam na opłaty!! Nie wiem skąd się u was bierze ten pesymizm :( Ja jak na razie jestem zadowolona, niestety wiadomo, że w każdej chwili może przyjść gorszy dzień... Ale ja się nie załamuje i gorsze dni trzeba przetrwać... Przychodzenie do pracy sprawia mi ogromną przyjemność, mam nadzieję, że taki stan pozostanie na baaaaaaaardzo długi czas :D Dziewczyny! zwłaszcza te zdesperowane... Więcej uśmiechy, chęci i OPTYMIZMU!! Niech siła i wytrwanie będzie z nami!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiety! Mam nadzieję że jeszcze tu zaglądacie :) Jestem studentką która prowadziła kiedyś lokal gastronomiczny. Teraz otwieram firmę zajmującą się sprzedażą odzieży itp w internecie. Mam do Was pytanie- znacie jakieś warte polecenia hurtownie w Szczecinie lub okolicach? Szukam także hurtowni mającej rzeczy Atmosphere albo H&M, nic ciekawego nie mogę znalezc... Najlepiej żeby nie sprzedawali w pakietach a na sztuki. Oczywiście nic za damo, więc jeśli ktoś da mi info warte uwagi to podzielę się też wiedzą które dobre hurtownie ja już znalazłam :) Będę wdzięczna. Mój mail- mleczna77@o2.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaPOCZĄTKUJĄCA
dziekuje za wszystkie komentarze na temat moich wypowiedzi wyjaśniło mi się troche myśle ze powinnam jeszcze poczekać tak jak mówicie bo każdy dzień jest inny i co dzień wchodza różni ludzie i jeszcze może nie trafiłam na swoją klientele mam nadzieje. jedna babka mnie tu namawia że powinnam sprzedawać cos bardziej eleganckiego zeby zmienic asortyment dla takich milionerek złote blyszczące ale ni jestem przekonana bo do takiego asortymentu to musi być sklep z wyrobioną marką i tylko elita przychodzi znowu nie daleko babka obok mojego sklepu ma taki i tam spodnie 400zl bluzka 250 nie chce komuś podkładać swini i konkurować z kim nie wygram bo ona ma stałe swoje klientki a ja nie . a teraz z innej paczki co zamawiacie na jesien był ktos w łodzi jakie tam są ceny?np sweterków,jeśli mogę prosić o pomoc jak mozecie to napiszcie mniej wiecej jakie tam sa ceny dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter
do ines- co to znaczy zarobiłam na opłaty? to znaczy ze miałas tyle utargu, tzn 400 zł? czy to już jest zarobek - czyli kase na towar odliczyłas? wogóle czasem tu dziewczyny utożsamiaja obrót z zarobkiem. według mnie to dwie rózne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Czytam to forum od dłuższego czasu.Bywają opinie pouczające ale również pełne jadu,takie jak nasza rzeczywistość.Prowadzę sklep z odzieżą outlet firm duńskich na północy wielkopolski mała mieścina.Sprzedaz idzie kiepsko,ale wiem ze mam marny towar.Zaopatrywałam sie w jednej hurtowni ,często nie wiedzac co kupuje.Dopiero w sklepie było mi nie raz wstyd ze to wywieszam.Często odziez się powtarzała.Dwa razy zamówilam przez internet ale tez nie wypał.Od maja wyprzedaje towar z marnym skutkiem i zastanawiam się co dalej.Dlatego pisze aby osoby prowadzące taki slepy zeczhciały podzielic sie informacjami na temat gdzie kupuja towar a kogo omijać.Mam dość robienia ze swojego sklepu magazynu nie trafionych rzeczy.MÓJ mail 2.bb@gazeta.pl.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iness1612
Do after Wiem czym jest dzienny utarg od zarobków... Chodzi mi o to, że niedawno (bo zaledwie tydzień temu) otworzyłam swój butik z odzieżą... Nie powiem obawiałam się jak to będzie, a jeszcze wypowiedzi tutaj na forum bardziej mnie dołowały!! ;/ Chcę powiedzieć, że w ciągu dwóch dni miałam taki utarg, że wystarczy już w zupełności na opłaty. Teraz muszę zarobić na przywiezienie kolejnej partii towaru, no i oczywiście, żeby jeszcze z tego zostały jakieś "fajne" pieniążki dla mnie :D Obliczyłam, że jak dziennie będę miała 400 zł utargu co daje m-nie 9600zł, z tego 1000 zł opłaty + 5000 - 6000 zł na towar to zostaje jak nic 2600 zł na czysto :D, wiadomo nie każdy dzień jest taki dobry, ale trzeba być dobrej nadziei... Ja jak na razie, co zresztą już pisałam jestem zadowolona.. Dzisiaj kolejny bardzo dobry dzień!! OBY TYLKO TAK DALEJ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko pyta nie błądzi 123
witam wszytskich brał ktoś towar od firmy konkret z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia11788
Ja zamknęłam już swój butik ale polecam firmę DANTEX z Zabrza.Ja dotarłam tam za późno.Jest to hurtownia outlet, marki duńskie. Odzież można wybierać z wieszaka a nie jak w innych w mixach gdzie połowa z tego to "szmaty".Bardzo duży plus dla hurtowni za pełną rozmiarówkę. Jeśli ktoś chce adres to piszcie na monia11788@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemi133
witajcie - chciałabym się wypowiedzieć w kwestii sklepiku z odzieżą. Poczytałam Wasze forum i jakby nie patrzeć jestem jedną z was. Mam sklepik z odzieżą damską i dziecięcą oraz bielizną co prawda w dużym mieście ale lokalizacja jest nienajgorsza bo zaraz przy szkole, przedszkolu i na ulicy gdzie jest dojście do dużego spożywczaka. Zaczęłam w grudniu tamtego roku i już coś mogę powiedzieć. Otóż - w moim sklepie do tej pory nie było rzeczy chińskich - chciałam być ambitna - i popierać polski premysł, który jest w gruncie rzeczy bardzo prężny i nasi producenci robią na prawdę fajne rzeczy. Dużo czasu zajęło mi szukanie hurtowni i producentów ale w sumie jest ok. Poza tym postawiłam raczej na panie w dużych i bardzo dużych rozmiarach i to nie młodych tylko tych trochę starszych. te panie też chcą ładnie wyglądać ale chińszczyzna je zraża a na firmówki nie ma co liczyć- rozmiar XL to max. A polskie firmy robią ładne i stosunkowo tanie rzeczy. Teraz jadę do PTAKA i TUSZYNA po rzeczy na jesień - jeśli nie dostanę czegoś fajnego z polskich rzeczy kupię chińskie - ale nie za dużo. Tak jak czytam w wypowiedziach trzeba mieć i lepsze i gorsze. Mówiąc szczerze mój czynsz to 1200 pln za 60 m,+100 za prąd i 350 zus. Koszty mam zatem średnie . Do dziewczyn, które mają zły sierpień - może czas pomyśleć o tym że osoby które do was wchodzą popatrzeć (tzw. apacze) szukają czegoś czego u was nie ma. Warto zapytać co to miałoby być. Poza tym trzeba przemyśleć co w danym okresie jest on top - i kupować towar z wyprzedzeniem. Ja w sobotę jadę po rzeczy na jesień. Potem już tego nikt nie kupi. Trzymajta się dziewczyny. Aha - gdyby się ktoś chciał dopisać do wyjazdów do łodzi po towar z wrocławia - polecam się - rozbijemy wtedy koszty na pół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do noemi133
Witaj, Ja prowadzę sklep od kwietnia i jak do tej pory była to odzież tureck, "włoska", "francuska" i chińska. Chcę rozszeżyć o polską, dlatego mam pytanie do ciebie. Których handlowców spod Łodzi byś polecała a których nie? Czy w Ptaku też się warto zopatrywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaPOCZTKUJACA
do noemi133 po twojej wypowiedzi uwazam ze jestes doświadczona moge zadac kilka pytan na adres mailowy pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE!! mam ogromną nadzieje ze mi pomożecie!! otóż otwieram hurtownie z markową odzieżą narazie tylko towar dla dzieci ubrania zabawki akcesoria wszystkie markowe bardzo dobrej jakosci .CHCE BYC NA RYCZAŁTCIE 3% + VAT. MOJE PYTANIA 1-czy będąc na ryczałtce 3%+vat mogę wystawiac fakture vat?? 2-czy mogę kupowac towar za granicą na nip europejski?? 3-jaki podatek musze doliczyc do kupionego towaru za granicą te 3% czy jaki??jak to się liczy pomóżcie proszę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie bluzke za granicą za 3euro czyli 12zł i będąc na ryczałcie 3% to wliczam do niej te 3% czy nie?? + marże o co chodzi z tym vatem na ryczałce 3%??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porAŻKA
Do aris03! Nie rozumię w jaki sposób Ty chcesz prowadzić hurtownie i nie być na vat ? To jakie Ty planujesz mieć obroty na tej hurtowni że nie chcesz być vatowcem ? Nie będąc vatowcem bedziesz musiała na zachodzie płacić z vat. NIP Europejski jest tylko dla vatowców. Nie będąc vatowcem nie wystawisz faktury i co za tym idzie nie bedziesz mogła wystawiać cen netto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja napisałam ze nie chce by watowcem???? napisałam ze chce byc na ryczałcie 3% + vat czyli chce byc VATOWCEM!!CZYTAC DOKŁADNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porAŻKA
Fakt nie doczytałam, ale widzę że Ty calkowicie mylisz pojęcia. Ryczałt 3% to napewno podatek dochodowy, nic to nie ma do vatu, to całkiem inna bajka. A co do vat, jeśli bedziesz vatowcem to będziesz musiała doliczać stosownie do danego artykułu na większość jest 22% vat. Na ubranka i buty dziecięce był kiedyś 7%, pamiętam że Unia Europejska wymuszała na Polsce żeby był również 22%, ale nie jestem pewno czy to już weszło w życie czy jeszcze obowiązuje 7% vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO WŁASNIE DLATEGO NIE WIEM CO Z TYM VATEM?? TE 3% MNOŻE RAZY DOCHÓD ALE JAKI PODATEK DOLICZY GDY KUPIE TOWER ZA GRANICĄ NA NIP UNIJNY TE 22% 19% CZY ILE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter
Witam Byłam dzis w Ptaku zajrzec co tam nowego. Według mnie nie bardzo teraz jest tam po co jechać. Nie dostrzegłam żadnych nowosci,w większosci wysprzedaż lata i wzory z wiosny udajace nową jesień. Nie kupiłam nic. Poczekam jeszcze tydzień lud dwa- maja przyjechać nowe kolekcje z Włoch. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drgyvtbyht
aris03! - skonsultuj sie z kims kto jest oblatany w temacie , zna sie na tym, a nie na kafeterii pytasz, zaplacisz kilka zlotych , a informacje beda sprawdzone i nie bedziesz mial potem problemow z urzedami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag__
dokładnie, widzę, że nie masz pojęcia o podatkach, więc lepiej udaj się do księgowej. ona wyjaśni ci wszystko i odpowie na twoje pytania. proszenie o pomoc na forum i otrzymane ogólne informacje na pewno ci nie pomogą jak nie masz pojęcia na ten temat. tak ogólnie to jak kupisz z zerowym vatem, to potem sam doliczasz 22%. stawka 7% to już na niewiele artykułów została - chyba jakieś medyczne. 3% - to rozliczenie ryczałtu - podatku dochodowego a do ceny sprzedaży dolicza się podatek vat (czyli 22%). ale po porady najlepiej udaj się do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do Beatrycze1966 ) Odbierz pocztę mam nadzieję , że e-mail doszedł i wyprzedasz się z tej swojej odzieży Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, znacie jakąś fajną hurtownię w Szczecinie gdzie można kupować na sztuki a nie partiami? Dajcie jakiś namiar na maila, odwdzięczę się moimi namiarami na fajne internetowe hurtownie. Mój mail- mleczna77@o2.pl Buzka Syjamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldoona
Sklep --- www.markowe-ciuchy.pl zajmuje się sprzedażą nowej, oryginalnej markowej odzieży typu OUTLET znanych i lubianych marek zachodnich takich jak Zara, Vero Moda, Jennyfer, Avanti, G&C, Amisu, Bershka, H&M, Fishbone, Next, Adidas, Nike, Reebok, Nike, Puma i wiele innych. Swoją ofertę kierujemy do osób ceniących wysoką jakość i wyjątkowy styl odzieży. Odzież damska, męska, młodzieżowa i dziecięca na każdą kieszeń! Atrakcyjne ceny! W naszym sklepie czeka na Państwa w 100% oryginalny i sprawdzony towar oraz profesjonalna obsługa. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji oraz atrakcyjne rabaty dla stałych klientów! www.markowe-ciuchy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×