Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Biedronka99
Jak tam u Was dziewczyny dzisiaj? U mnie slonce swieci i ludzie w koszlulkach z krótkimi rekawami spaceruja,wiec moje sweterki wisza i czekaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Muflona82 proszę prześlij mi na maila zdjęcia tych większych sukienek i jak masz to jakieś inne fajne w większym rozmiarze betina110@poczta.onet.pl dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dać się
do czarodziejka_mała handlujący targowiskach czy giełdach witnamczycy (bardzo rzadko chińczyny) mają ścisłe powiązania z hurtownikami a zatem najlepszy dostęp do towaru. Z nimi nie wygra. Z opowieści prawnika, który zajmował się pomoca witnamczykom, wiem że jest to bardzo dobrze zorganizowana społeczność. Pomagaja sobie na wzajem, w handlu, znalezieniu pracy itp. Oni działają w grupie my niestety indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Ja słyszałam tak jak u nas na giełdzie, że jeden facet ma firmę, a Ci co sprzedają u nas są tak jakby "zatrudnieni" tylko u niego, pewnie z 500 osób. Czasami widzę jak przyjeżdża wielki tir i przywozi prawie każdemu po kilka worków z towarem. Zwłaszcza, że każdy ma co tydzień co innego w sprzedaży. Tak to mało osób obcych wpuszczają, dla Polaków nie ma szansy tam na miejsce, mimo, że czasami mają coś wolnego. Niestety, ale większość kupujących jest u nich. Taki system na bazarze może się sprawdzić, ale raczej w normalnych sklepach nie, nie wyobrażam sobie tego. Mają tak tanio, ponieważ towar pewnie bezpośrednio kupują z Chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna 63
Do aniaMi W Ptaku można dostać trochę odzieży w większych rozmiarach,w Polrosie/po przeciwnej stronie/jest też stoisko/bardzo duże/z róznymi rozmiarami tam też można coś kupić trzeba troszkę pochodzić ja to stoisko nazywam "smalec" bo serwują tam chleb ze smalcem,kawę i rózne słodkości ale do rzeczy jak wjedziesz na teren Polrosu jedz prosto do ostatniego wejścia i po prawej stronie znajdziesz...w Ptaku też jest trochę stoisk ale nie wiem co Cię interesuje ja też prowadzę sklepy od 44 w górę dosyć ciężki kawałek chleba ja już sama nie mam pojęcia czym jeszcze mogę zainteresować Panie.....pozdrawiam jeśli masz jakieś pytania pisz postaram się pomóc jeżeli będę w stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jestem importerem odzieży młodzieżowej i damskiej z Włoch i Francji. Jeśli kogoś interesuje kontakt podaję maila. studiomody@tlen.pl Możemy również wysyłać towar paczką za pobraniem pocztowym. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampionek
do studiomody macie Państwo w ofercie propozycje z wyższej półku (Naff Naff, Lacoste, Hermes) czy raczej tańszą odzież nieznanych marek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Jagna26 dziękuję za info o Wólce jak tylko nazbieram trochę kasy , bo na razie kiepsko handluję od 7 września - to chyba wybiorę się do tej Wólki mam wprawdzie trochę daleko ale może znajdę coś innego niż u mnie na Załężu w Katowicach pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox
od paru dni czytałam ten wątek od samego początku aż do ostatnich wypowiedzi :) Cieszę się, że przebrnełam i mogę sama zabrać glos :) Tradycyjnie - planuję otworzyć butik z odzieza, mam swoj lokal w centrum 40 tys miasta. Nigdy nie prowadzilam zadnego interesu, dlatego troche sie obawiam, jednak naprawde chce sprobowac :) Jestem jeszcze bardzo zielona w tym temacie, na razie mam sporo hurtowni (czesc sprawdozna, czesc jeszcze nie), wiec mysle, ze z zatowarowaniem i znalezieniem czegos odpowiedniego nie bedzie duzych problemow. Nie wiem jednak, jak wygladaja wszelkie sprawy papierkowe, rozliczenia itd. Oczywiscie zapewne skontaktuje sie z ksiegowym i kims jeszcze, poczytam, ale tak na szybk omoze wy mi odpowiecie :) Czy wygląda to tak, jak mi się na razie wydaje?: kupuję towar - dostaję fakturę - i na podstawie tych faktur wraz z paragonami rzeczy, ktore sprzedalam sie rozliczam, czy jak to jest? Czy mozliwe jest, by miec zwykle rachunki kupionego towaru - i potem na ich podstawie sie rozliczac? Pewnie pytam o glupotki, ale jak mowie, jeszcze nie szukalam fachowych porad i nie wiem jak to wylgada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do botox dziś jadę do biura rachunkowego to podpowiem ci co i jak zależy chyba wszystko od tego jaki rodzaj rozliczenia z US wybierzesz w razie czego poisz na maila betina110@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox
super, bardzo dziekuje za szybka chec pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka412
Witam Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany elegancką odzieżą damską (zarówno codzienną jak i wizytową) dla kobiet dojrzałych (nie młodzieżówka), współpracą na wyłączność (niedostępność rzeczy w hurtowniach - stąd wyłączność na towar w danym mieście,a tym samym brak obaw, że sklep obok będzie miał to samo) - proszę o kontakt. Wyższa półka cenowa - ale bez przesady! Polski producent, często nowe kolekcje. Więcej szczegółów na maila. mariola412@interia.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka412
zapomniałam dodać że rozmiary od 36 do 52/54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Do betina110 ) Odbierz pocztę podesłałem troszkę informacji i foto wkrótce doślę więcej zdjęć nowości i zapraszam do wpsółpracy - ceny są konkurencyjne towar z górnej półpki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marwa :-) jeśli chodzi o centrum chińskie w Jaworznie to moim zdaniem (zresztą podobne opinie słyszałam też) nie ma tam po co jechać. Ja mam do Jaworzna 40 km, byłam tam kilka razy w nadziei że wreszcie cos ruszy. Tam jest pusto, zdeterminowani sprzedawcy puszczają towar w detalu. I jest tylko jedna hala. Z Łodzia w ogóle nie ma porównania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm mam wielka prosbe czy mozecie podpowiedziec jaka forma opodatkowania bedzie najkorzysniejsza dla butiku z odzieza dodam ze miasteczko ma 10000 mieszkancow, nie bede na vat, bez kasy fiskalnej, postaram sie nie przekraczac 40000 rocznie ;-), i bede wydawac jakies jakies 600zl miesiecznie na paliwo jadac po towar, lokal mam taniutko 540. Bede bardzo wdzieczna za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Kochani mam pytanko moze ktos bedzie umial mi odpowiedziec...mam dostep do ciuszkow z nowych kolekcji h&m za korzystne ceny ,chce poszukac hurtowni ktora rowniez ma firmowki ale mniej wiecej z polki takich jak zara ,h&m,bereshka.Moje pytanie; czy w razie kontroli urzedu grozi mi cos za sprzedawanie firmowek?? czy moge wywiesic pod nazwa swojego butiki malutkie loga tych firm jako reklama co mam w sklepie? czy ktos sie orientuje gdzie na jaka hale mam jechac do ptaka by dostac tanio sweterki rozpinane itp? jade tam ppierwszy raz a nie bede miec za duzo czasu:( moze ktos bedzie taki uprzejmy i na priv mi napisze jakie hale boxy poleca? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porAŻKA
Do missy08 Możesz normalnie i bez żadnych obaw sprzedawać w swoim butiku takie marki jak zara, h&m, bereshka ... Dobrze żebyś miała na fakturze wymienione nazwy producentów odzieży, to na wypadek jakby ktoś zarzucał że to podrobki. Niestety logo zara itp nie możesz wywiesić, choc wielu tak robi. Tzn mozesz np. napisac ZARA ale trzcionka musi się różnic nie może byc identyczne czy łudzaco podobne do oryginalnego logo. Nie można się posługiwac czyimś logo bez zgody, choć czasami mozna sprytnie to ominąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie porAŻKA
chodziło mi oczywiscie o czcionkę , nie wiem skad się mi wzieło trzcionka hehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich u mnie dziś porażka nic nie sprzedałam , jestem z lekka załamana pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Dziekuje serdecznie za odpowiedz. a ktos odnosnie ptaka moze mi jeszcze napisac? chodzilo mi o nr hal boxow godych polecenia . i mozecie mi nap mniej wiecej w jakie sa tam ceny? za sweterek zwykly prosty rozpinany klasyczny? jak u was dzis? u mnie maniutko wrzesien wrecz tragiczny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiec wenecki
mam pytanie, mam 40 tys.zł, i chcialbym chandlowac t-schirtami, i szukam producenta ktory wykona te podkoszulki na moje zamowienie, chciałbym aby na podkoszulkach byly wzory przezemnie wymyslone, gdzie moge znalesc taka fabryke ktora sie tym zajmuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiec wenecki
moze ma ktos jakies namiary, i gdzie w Łodzi jest jakas duza hurtownia z odzieza??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa
Voga :) Bardzo dziękuję, to będę musiała sie do Głuchowa albo do Tuszyna przejechać :) tyko mam dużo dalej, a tak się cieszyłam, że będę mieć nie daleko ........ Podam e-mail może ktoś mi podpowie gdzie w Tuszynie, Wólce, Maximusie albo w Głuchowie można dostać tanią odzież dziecinną :) chińską, albo turecką , jestem z Tarnowa więć może Tarnowianie niech nie piszą :D A może to polega na bieganiu od jednego do drugiego ?? Byłam w Krakowie na tandecie i wcale tanio mi się nie widziało :( marwa3576@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwa
Dopiszę jeszcze, że chodzi mi konkretnie o numery boksów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
do missy tak naprawde nie można handlować ciuchami typu zara, bo...i tu jest pies pogrzebany żadna hurtownia nie napisze cie na fakturze ze to ciuchy zara. Ja co prawda tez handluje ale w przypadku kontroli a szczególnie jakby ktoś z centrali zary przykukał to niestety mamy przechlapane. Radze mieć tą świadomość:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w związku z tym , że bawię się w handel od niedawna - odzież damska podpowiedzcie mi co fajnie schodzi mam box na hali targowej w niedużym mieście dziś mam załamkę , bo nic nie sprzedałam , a tak codziennie coś było , szału nie było ale zawsze coś może ktoś mi podpowie z czym uderzyć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgtryhthjuuj
Normalnie porAŻKA jak tam u Ciebie we wrzesniu ? Ruszylo cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×