Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość zmartwię Cię eurolifestyle...
...ale nie są to najtańsze Wranglery na rynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
tak są jeszcze drugiego gatunku ale podróby made in china ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
moje na pierwszy gatunek są najtańsze sprawdzałam oferty gdzie indziej minimum 80 zeta netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
poza tym zauważ właśnie przejrzałam ofki ze nizsze ceny daja od 100-150 par, u mnie min. zamówienia to 20 par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz mi są...
i nie chińskie, nie podróby, nie drugiego gatunku:) i bez minimum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
pokaż na słowo to ja nawet własnej matce nie wierzę , ale nie takie z 2008 roku, tylk nowe modele z 2010 i 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech Ci będzie...
...tylko Ty masz w najlepszej cenie i nikt poza Tobą ;) KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
skoro nie potrafisz udwodnić to znaczy ze tak , pokaż linka do ofki to wtedy uwoerzę na słowo to każdy może pytać, a ja przejrzałam i wzięłam ofki ze wszystkich hurtowni w Polsce, 75, 80 netto to standard za te modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Bożenki Witam Przepraszam, nie doczytałam postów skierowanych do mnie z 18.03, przepraszam bardzo. Jeśli chodzi o wykorzystanie naszych zdjęć - oczywiście jesteśmy otwarci na współpracę i istnieje taka możliwość. Celem ustalenia szczegółów zapraszam do kontaktu mailowego - voga@onet.eu .. . Jeśli chodzi o przesyłki - obecnie korzystamy z usług poczty, ale przy dużych i regularnych zamówieniach my pokrywamy koszty przesyłek. .. Dbamy o naszych stałych klientów informując ich jako pierwszych o najatrakcyjniejszych wyprzedażach czy dostawach nowego towaru. . Pozdrawiam serdecznie i zapraszam: www.vogahurt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
sama pisałaś wcześniej, że sprzedajesz kontakty za 1000 zł a ja mam Ci udowadniać, przesyłając oferty :)))))) śmieszna jesteś, nie potrafisz zrozumieć, że może jest ktoś na rynku z lepszą oferta niż Twoja. Pamiętaj, nie jesteś monopolistą na tym rynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
moze chcoaiz nei uzywaj mojego nicka, wiem co mwóie bo zanim wystawiam swoje zbieram oferty od wszystkich znaczacych hurtownikow tego towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyżej, eurolifestyle
to do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
i wystawiam tylko to co wiem ze jest taniej niz u innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt przez pomyłkę,
użyłam za wcześnie Twojego nicka za co przepraszam. Widocznie nie jesteś tak dobrze zorientowana, jak Ci się wydaje. Koniec dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jestem az nadto mam specjalne konto emailowe na ktorych zbieram ofki od wszytskich hurtownikow znaczacych w kraju , i poza tym widzę ze spodie sie sprzedaja, tylko dzisiaj poszlo mi 40 par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka12
biznes( z) łomem Dzięki kochana dużo mi pomogłaś właśnie tez tak myślałam ze taki różny towar tylko nie ciuszki dziecięce bo jest parę sklepów ale bielizny to u nas brak i jeszcze właśnie o te markę BERGE też chciałam zapytać bo handluje tymi ciuszkami u nas facet na bazarze i powiem że nawet ładnie mu się to sprzedaje sama kilka rzeczy kupiłam. Powiedzcie mi jeszcze dziewczynki ile trzeba zainwestować w taki sklepik około 40 m2 i czy taka powierzchnia wystarczy na tak zróżnicowany towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Witam a teraz ja mam jedno pytanie Jakie znacie hurtownie odzieżowe które dają na odroczoną fakturę płatności lub komis , i może jeszcze jedno chciałam bym wziąć kredyt na takie porządne do towarowanie sklepu około 20/30 tyś tylko tutaj zaczynają się schody firma nie jest rok czasu prowadzona (lipiec rok) lub brak żyrantów czego w dzisiejszych czasach bardzo cieżko znaleźć osobę która podżyruję macie może jakieś doświadczenie z bankami w którym najprościej lub jakieś fundusze w inicjatywie mikro już próbowałam a muszę coś zrobić bo popełniłam kilka błędów na początku teraz już zrozumiałam jakich i chce zacząć od nowa z dużą ilością towaru już doszłam jaki towar się sprzedaję tylko wciąż brak mi kasy na to żeby kupić to wszystko co bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Jolinka Masz rację - Berge się świetnie sprzedaje. jest bardzo dobrej jakości, modne modele i co ważne - jest tania. Ma rewelacyjne proporcje ceny do jakości. Dzięki dobrej umowie z firmą Berge - możemy sprzedawać ich odzież w bardzo konkurencyjnych cenach. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Blueberrya Witam a teraz ja mam jedno pytanie Jakie znacie hurtownie odzieżowe które dają na odroczoną fakturę płatności lub komis , i może jeszcze jedno chciałam bym wziąć kredyt na takie porządne do towarowanie sklepu około 20/30 tyś tylko tutaj zaczynają się schody firma nie jest rok czasu prowadzona (lipiec rok) lub brak żyrantów czego w dzisiejszych czasach bardzo cieżko znaleźć osobę która podżyruję macie może jakieś doświadczenie z bankami w którym najprościej lub jakieś fundusze w inicjatywie mikro już próbowałam a muszę coś zrobić bo popełniłam kilka błędów na początku teraz już zrozumiałam jakich i chce zacząć od nowa z dużą ilością towaru już doszłam jaki towar się sprzedaję tylko wciąż brak mi kasy na to żeby kupić to wszystko co bym chciała " Hurtowni dających w komis nie znam, natomiast odroczony termin płatności można wynegocjować z firmami z którymi się dłużej współpracuje, więc musisz popytać swoich dostawców. Nie znam firmy, która dałaby na kredyt nowemu odbiorcy, za duże ryzyko w dzisiejszych czasach. Odroczoną płatność można na pewno uzyskać w hurtowni Dradrach z towarem polskich producentów, więc jesli z nimi współpracujesz, to spytaj o tę możliwość. Co do kredytu w banku to możesz mieć problem bez żyrantów. No chyba że masz bardzo dobre wyniki finansowe. Możesz spytać w Alior Banku, słyszałam że dają dobre warunki. Natomiast jeśli chodzi o fundusze unijne, to po pierwsze są bardzo długie procedury (ja złożyłam wniosek ww lipcu 2010 i jeszcze nie podpisałam umowy, bo trwają formalności), po drugie - najczęściej są przyznawane na zasadzie refinansowania, czyli i tak najpierw sama musisz wyłożyć środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
spróbuj w gettin banku z tego co wiem mają proste procedury kredytów , ponoć jest bardzo ławo dostać , jak się nie jest w bik i ma jako takie dochody udokumentowane i coś na podkładkę - na przykład własne mieszkanie, czy dom , to dość łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jakie ilości i cena cie interesyje, jakiej pordukcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butow
euro to do mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie kurde do krasnoludków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........,
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butow
cena butów nie wyzsza niz 35 zl. do hurtu. A ilosc pare kartonow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butow
buty nie powinny u mnie kosztowac wiecej niz 60 -65 zl. Mowie o tych koturnach. Wiec do hurtu tez nie moge placic wiecej niz te 35 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butow
kartonoe po 12 par oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
popatrzę chociaż takich nie widzę za bardzo ani w Anglii ani Niemczech, dziwny typ jakiś, ale jeszcze się rozejrze jak sie obudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×