Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Też zajrzałam do Twojej hurtowni i robi bardzo pozytywne wrażenie. Moje sugestie: - powiększyłabym numerację stron, bo ciężko ją zauważyć i dodała przyciski "następna", "poprzednia", - szkoda, że wyszukiwarka nie szuka po nazwie producenta, byłoby to duże ułatwienie dla klientów szukających określonej marki, - analogicznie można by było podlinkować baner z logo producenta (klikając w baner, wyświetlają się produkty danej firmy), - niektóre zdjęcia nie są zbyt wyraźne, ale rozumiem, że nie wykonujesz ich sama i nie masz do dyspozycji zdjęć lepszej jakości. Ogólnie jednak wszystko na duży PLUS. Ceny też atrakcyjne, może skorzystam jak już portal będzie funkcjonował. Ja jestem obecnie na etapie wyboru oprogramowanie do sklepu internetowego i określenia funkcjonalności, jakie chciałabym w nim mieć, więc bardzo interesują mnie wszystkie sprawy techniczne. Mogłabym zapytać Cię o kilka szczegółów? Na forum lub maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
no ale powiedz mi co zrobisz jak ktoś u ciebie zamówi towar , dokona zapłaty ,a twój dostawca w międzyczasie wysprzeda zamówiony towar i więcej go nie zamówi . co wtedy,czy twój klient się nie wkurzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
raczej się nie zdarza , codziennie nocami kontroluje stany , towarów na hurtowniach , mniej więcje wiem już które zagraniczne hurtownei często zmieniają towar a któe można spokojnei puścić towar na luz na dłużsyz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie ładną bieliznę
ale też fajne ciuchy. Bielizne kupuje często w necie i zawsze pasuje. Jak mam czas to chodze po sklepach i mierzę, zpisuje nazwę i rozmiar a potem kupuję taniej w necie. Kupuje i zarabiam hihi Poczekam na otwarcie Tanja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do aleksa.m dzięki za uwagi , są dla mnie bardzo cenne z czasem zamierzam poprawić co się da by portal był wygodniejszy w obsłudze , współpraca z informatykami to droga przez mękę możemy porozmawiać tu ,albo napisz na maila podanego na portalu dla mnie bardzo istotny był bezbłędny import danych z mojego systemu magazynowego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leggi
milka.mp@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manekiny
Dziewczyny, może ktoś podpowiedzieć, ile kosztuje przeciętnie manekin damski postaciowy bez głowy? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj smutaszekśmieszek
do kolorowesnymam;-) ślicznie dziękuję Ci za ciepłe słowa, napewno coś jest na rzeczy skoro nawet słate klientki tylko oglądają i nie kupują...no nic poczekamy pożyjemy;-) Byłam na stronie twojej ale niestey nie moge podejrzeć jakie masz tam rzeczy a może coś nie coś by mi się spodobało do mojego butiku...pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butow
witam dziewczyny. sluchajcie ja sprzedaje buty i torebki, no a do tego takie babskie akcesoria. Zawsze wydawalo mi sie ze w necie jest taka konkurencja ze nie oplaca mi sie tam handlowac. No ale moze powinna? Powiedzcie jaki jest koszt miesieczny prowadzenia takiego sklepu i jak to w ogole wyglada. Gdzie najlepiej zalozyc taki sklep??? Napiszcie mi troche bo nie bardzo wiem jak zrobic to najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do śmieszek, już odblokowaliśmy tymczasowe konto dla gości login - gosia , hasło - maczar przypominam,że strona w budowie i jeszcze nie wszystko działa możesz już zalożyć sobie tam stałe konto i tymczasem podglądać zmiany ,każdego dnia dochodzą nowe produkty jezeli masz jakieś uwagi to będę wdzięczna za ich opisanie teraz został zmieniony baner na stronie głównej ,zastanawiam się czy nie za ciężki przy np mobilnym modemie i czy nie będzie się za długo ładował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
najważniejsze żebyś trafiłą do klientów czyli dobre wypozycjonowanie, zareklamowanie się, bo sprzedać to można wszystko wszędzie, a sklepów internetowych jest ogromna i ciut, zależy czego zukasz, jakie mają być funkcjonalności, czy będziesz sama programowac czy na gotowe rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butow
euro powiedz mi jaki jest koszt miesieczny utrzymania takiego sklepu?? I gdzie najlepiej zalozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam butow
reklamowac to ja akurat potrafie, specjalista od markrtingu i reklamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
roznie od zera złotych do kilku kilkunastu tysięcy nawet, jeśli umiesz programować i sama to zrobić to presta shop , jeśli idziesz na gotowe rozwiązania to polecam iai shop , zależy jakie masz fundusze. Presta jest darmowe , ale robisz wszystko sama, Iai dostajesz gotowe na tacy ale koszt to kilka kilkanaście tysięcy, jest też całe mnóstwo prostych sklepów za abonament lub w systemie prowizyjnym, przy odrobinie pracy moga one wyglądac nieźle ale trzeba włożyć dużo pracy w reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek-śmieszek
dziękuję za wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek-śmieszek
Na stronie Twojej byłam. Wnioski są pozytywne, widze że masz jeszcze towar do uzupełnienia bo narazie wybór niewielki ale to jest oczywiste. Natomiast co do szybkości otwarcia stron. Nie miałam z tym problemu a internetu za szybkiego nie mam 512-( trzymam kciuki za efekt końcowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
na wyposażenie sklepu też trzeba mieć faktury, albo jakieś dowody zakupu? (wieszaki,maneniny, torby itd.) jeśli jestem na ryczalcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do śmieszek, dzięki , będę się starała by jak najszybciej zapełnić magazyn na fulll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaszek-smieszek
do kolorowesnymam chętnie zajrzę co jakis czas, pocieszyć oko a może nawet podejrzeć prace Twoje...myslę o otwarciu sklepu internetowego jako wsparcie stacjonarnego...ale tylko detal;-) Jak myslisz bylby sens????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes( z) łomem
do manekiny Polecam Ci przeszukać allegro są tam zdecydowanie niższe ceny. W hurtowni cena zaczyna się od 100 zl przynajmniej w tej której ja miałam zamiar zrobić zakupy. Manekiny i inne rzeczy potrzebne do sklepu bierzesz normalnie na fakturę jeżeli jesteś na ryczałcie, zostają one wrzucone w koszty, więc należy miec na nie faktury a nie paragony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
ok śmieszku, ja myślę ,że warto otworzyć sklep internetowy mając już stacjonarny. postaraj się jak najwięcej swoich klientów zachęcić do kupowania przez net ,dając każdemu swój adres i gwarantując upusty cenowe .chodzi o zbudowanie bazy stałych , zaprzyjaźnionych klientów , którzy będą potem chętniej i liczniej cię odwiedzać i kupować , wielu klientów pochwali się zakupami z ludźmi z innych miast i przybędzie ci dodatkowych klientów . możesz w sklepie int. oferować dodatkowo propozycje , które zamówisz dopiero gdy zauważysz wzmożone zainteresowanie .możliwości na sklep w necie jest bardzo dużo , ale istotne jest by był poszukiwany , atrakcyjny towar po niskiej marży , wtedy nadrobisz ilością i będzie ok pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaszek-smieszek
bardzo dziekuję za wszystko;-) może podasz jakiś inny kontakt na priv to sobie pogadamy??? pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do biznes... przecież na ryczałcie nie ma obowiązku ewidencjonowania kosztów, czy jestem w błędzie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
w ryczałcie nie odlicza się kosztów, ale faktura bedzie potrzebna do rozliczania vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jak to się nie płąci vat=-u , ? ryczałt to podatek a vat to podatek tylko drugi co ma jedno z drugim wspólnego, chyba ze nie jesteś vatovcem to tak, ale takto się płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ale po polsku napisałam w ryczałcie masz podatek dochodowy, a vat to podatek od sprzedaży i normalnie płacisz chyba że wybrałaś opcję bycia nie vatovcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeprasza źle się wyraziłam, właśnie chodzio to że nie jestem vatowcem,,, ale rozumiem że musze mieć wszystkie faktury żeby w razie co mieć kwit na towar bo przecież gdzieś go kupiłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×