Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
do coś tam wcale się nie uważąm ani nie pisaam że jestem ekspertem a że błedy robię wiem , słabo ostatnio widzę, piszę tylko leżąć z klawiaturą w powietrzu to się tak pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
do la... ta pierwszy raz yooo ;) jak się gupio zaczepia i chamstwem jedzie to chamstwo się dostaje , ja mam prosty zwyczaj zawsze rozmawiam w języku rozmówcy pytającego, na resztę se sama odpowiedz , zieew b ja nie mam czasu dopiero wstałam i myślę jak w tą ulewe dojść na cholerną pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euro czesto,gesto odpowiadasz nawet gdy cie nie pytaja i oblewasz gestymi obelgami...wiec nie udawaj ze myjesz zeby w wodzie swieconej-mnie jest milo,ze zaczelas pisac ludzkim tonem,ale zeby natychmiast oglaszac cie swieta....hmmmm....poczekajmy-moge najwyzej zaglosowac na blogoslawiona...;-) miedzy nami handlarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie przypisuj mi coś czego nie pisałam co , bo pisze tu dużo pomarańczek chamsko jadąc i nie jestem to ja , chociażby dlatego że pisały wtedy kiedy nie miałąm neta bo się przeprowadzałam, więc cudotwórcą nie jestem , miło że mi przypisujesz wszystkie chamskie teksty, a lodówki jak otwoerasz jeszcze mmie ta,m nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) lubie ten tekst o lodowce a swiatla tam tez nie gasza pierona wyluzuj sie to mial byc zart wycofuje-i przepraszam jesli bylnie na mijscu-nie chcialabym nikogo urazic. PACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
to kiepski żart zwłaszcza że dzisiaj mam zły nastrój bo od rana dyskutuje z kurierem który uważa że wnoszenie paczek nie należy do jego obowiązku jedynie może je rzucić pod klatką osobie chorej , i do tego paczka waży 10 kg mniej niż przepisowe maksymalne granice wnoszenia . i w końcu łaskawie się zgodził wnieść pod drziw, to ja łaksawie zaraz napisze skargę co myślę o jego ciężkiej pracy , wynieść i rzuci z samochodu pod klatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123***
tak się zastanawiam , co mnie skłania do wchodzenia co jakiś czas na kafe i produkowania się w tym temacie ? prowadzę biznes od wielu lat , robię to na tyle dobrze ,że sukcesywnie , z własnych środków otwieram kolejne filie ,daję pracę kolejnym ludziom oczywiście moja kariera nie jest usłana różami i zdarzało się ,że zamykałam filie lub zmieniałam profil działalności . nie mam gotowej recepty dla każdego , dla siebie samej też , bo zmieniające się warunki gospodarcze wymuszają ciągłe dostosowywanie się do nowych możliwości. głównie żyję z handlu towarami z wyższej półki cenowej .handel końcówkami rozwijam od niedawna , ale już widzę ,że to ma sens przy odpowiednich założeniach. każdy tu może pisać co chce i jak umie , każdy może kreować się do woli . ale nawet czytając tych najbardziej manipulujących informacjami , można się czegoś nauczyć , a ja się lubię uczyć , zwłaszcza na cudzych błędach . nie mam potrzeby podawania wam złych rad , każda którą podałam była częścią mojego działania,które złożyło się na długoletnie przetrwanie mojej działalności . miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka12
Dziewczyny jaki towar polecały byście w sklepiku w mieścinie do 200 tyś mieszkańców i czy taki sklep ma szanse się utrzymać gdzie głównie klienci to ludzie ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka paprotka
Do 123*** a ile masz lat? i jakie metody stosujesz na zdobycie klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pokojowo i miło, niech tak będzie jak najdłużej :) Czy można gdzieś w Polsce dostać odzież Unisono? (nowe kolekcje, albo hurt - cokolwiek tej firmy)? Orientuje się ktoś? botox3 @ wp. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie pytanie - czy zamawiał ktoś odzież ze strony cocofashion? Bardzo proszę o opinie. Bo ciuszki są śliczne ale te ceny jakieś podejrzane. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
bezpośrednia wysyłka z zagranicy, dolicz ceny przesyłek i wyjdzie trzy razy drożej, oni są tylko pośrednikiem oryginalnej chińskiej strony, nie liczyłabym na nich, czas dostawy z tej strony z której oni konarzystają wynosi około minimum 30 dni , dolicz do tego jeszcze przelew kasy zrobi się ze dwa miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
to co oni mają na stronie jest w chinach po 2-3 dolce , takze tanio nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
te ceny wysylek co podają to jest bujda najtańsza opcja która wszytsko ginie a jak weźmiesz kuriera to ci policzą za paczkę 5 kgg 15 kg zrobią i policzą za to 120 dolców , tak te ladne tanie ceny wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam kilka opinii o tym coco-fashion.com. Zrozumiała jest w tym wypadku cena bo podobno ciuszki są na dwa trzy prania. Niestety. A takie śliczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
zależy od dostawcy są też japan style ciut droższe ale lepsze jakościowe , te akurta jakościowo by nie były złe, ale ceny wysyłek mają zabójcze i oszukują na wadze ,a jeszcze przez pośredników to w ogóle drogo wyjdzie, dlatego że ci chińczycy którzy mają na światowe strony, od których biorą pośrednicy nie szyją sami, oni to biorą jeszcze od kogoś innego to tak jakby w skrócie mówiac chińćzyk kupował od chinczyka poroducenta , polski posrednik od chinczyka i dopiero sprzedawał Tobiw, jeśli brać towar to tylko od chinskich producentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jeśli chcesz takie ciuchy to tez mam w ofercie cena podobna ale już z wysyłką wliczoną z zagranicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox3
wiem, dzięki, tę stronę oczywiście widziałam, ale nie mogę znaleźć nic poza nią. Może ktoś się orientuje w temacie? Pare lat temu był buum na odzież Primarka, potem Vila, czy może ktos podpowiedzieć, jaka teraz marka ma takie powodzenie i wchodzi dopiero na nasz rynek? (nie mam na myśli żadnej Zary itp) botox3 @ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
najwięcej pytają o Tommy Hilfiger , Pumy, Nike, te oferty jak wystawię to jest mnóstwo zapytań, dobrze schodzą teraz spodnie Wrangler i Lee, a z takich eleganckich butikowych typowo to w ogóle teraz rzadko są zapytania , ewentualnie o obojętne jakie marki pytają aby włoskie metki miały, cokolwiek to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
odpisałam, nawet dwa razy ;) idę teraz przebijać się wpław na pocztę , także na następne odpiszę za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Dzięki. W razie jakichkolwiek pytań odezwę się. Mam się nad czym zastanawiać :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznes( z) łomem
do Jolinka12 chyba faktycznie jedno zero za dużo chodziło Ci o 20 tys.? Moim zdaniem powinnaś dobrze rozeznać się jakiego typu sklepu brakują w tym mieście, czy np. nie ma sklepu z odzieżą męską, dziecięcą, z bielizną, ze spodniami itp.. Dobre określenie grupy do celowej lub profilu to połowa sukcesu. Jednak jak życie pokazuję w mniejszych miejscowościach większą rację bytu mają sklepy z pomieszanym asortymentem, musisz miec trochę bielizny i męskie i damskie itp,itd. Należy również pomyśleć o dojrzałych i starszych paniach, aby znalazy coś w swoim rozmiarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka12
biznes( z) łomem Dzięki za odpowiedz przepraszam rzeczywiście pomyliłam sie o jedno zero Robiłam już rozeznanie rynku w naszym miasteczku jest parę sklepów ale głównie z odzieżą dla starszych pań brakuje u nas odzieży dla młodzieży i pań do 40 a z bielizna tez ciężko ja na przykład nie mam gdzie kupić biustonosza czy spodni dla nastolatki zostaje tylko miejscowy bazar gdzie dużo ludzi się ubiera głównie u Bułgarów .Napiszcie proszę skąd najlepiej brać towar ciuchy i bieliznę która by się dobrze sprzedawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"123*** tak się zastanawiam , co mnie skłania do wchodzenia co jakiś czas na kafe i produkowania się w tym temacie ?" Ja się już uzależniłam od tego wątku:) Popieram w 100% Twoją wypowiedź. Z każdej sytuacji - pozytywnej, czy nie - trzeba umieć wyciągać wnioski i przekładać je na swoje działania, a nie tylko bezsensownie krytykować. Często tu zaglądam, bo choć własną działalność prowadzę od początku mojej drogi zawodowej, to handel odzieżą jest dość świeżym tematem (2,5 roku) i każde doświadczenie jest dla mnie cenne. Poza tym nie lubię spoczywać na laurach, bo kto się nie rozwija - ten się cofa. Mam wiele pomysłów, choć zdaję sobie sprawę, ze nie wszystkie uda mi się zrealizować, choćby ze względu na brak czasu, ale mam nadzieję że ten nad którym teraz pracuję, doprowadzę do końca. A czy okaże się sukcesem, czas pokaże. Dziewczyny, życzę Wam wszystkim, żebyście miały odwagę i możliwości realizować swoje marzenia, bo to czyni nas szczęśliwymi (czego i sobie życzę) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×