Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość kroczący nick
eurolifestyle, nie chce mi się przekopywać topiku. Proszę podać namiar na swoją ofertę, jeśli to nie problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
kroczący jaka branża Cię interesuje ? jakie produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroczący nick
odzieżowa. A są też inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda g.
ja mysle ze ty poprostu handlujesz czym sie da i komu sie da, a jak przychodza problemy ktore niestety sa nie uniknione to sie wypinasz i zaslaniasz nie moznoscia rozmow telefonicznych lub co gorsza kontaktem bezposrednim. Przez meila mimo wszystko jestes nietykalna i od nikogo nie oberwiesz. Znam to. Ale to twoja sprawa. Pamietaj ze ludzie sa rozni i jeden co najwyzej ci naubliza i da sobie spokoj a inny moze posunac sie dalej i nie mowie tu o sadzie bo to akurat byl by pikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
do adelajda nie pisze kmuś emaila ze mam go w dupie , wklejam mu paragraf i kieruje do osoby odpowieedzialnej za szkodę podając dane kuriera, wybacz ale tak to każdy by mógł coś wymyśleć, sobie zeby naciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda g.
Nosil wilk razy kilka, poniesli i wilka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
tak kroczący nick , mam odziez damską, dizecięca , zabawki , i inne rzeczy napisz na e0mail co sie interesuje wysle , infoeurolifestyle@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwa
"eurolifestyle NIE SPRZEDAJE OSOBĄ FIZYCZNYM , bo nie jestem detalistą, chyba upadłaś na glowe ze osobie fizycznej dałabym możliwośc kupienia w cenach hurtowych " Och ciekawe! jak to Pani się zna na prawie! skoro nie fizycznym czyli prawnym? czyli Osoba prawna to jeden z rodzajów podmiotów prawa cywilnego. Osobę prawną definiuje się zazwyczaj jako trwałe zespolenie ludzi i środków materialnych w celu realizacji określonych zadań, wyodrębnione w postaci jednostki organizacyjnej wyposażonej przez prawo (przepisy prawa cywilnego) w osobowość prawną. Taka jednostka organizacyjna ma wtedy pełnię podmiotowości prawnej, w szczególności nabywa zdolność prawną oraz zdolność do czynności prawnych ( oraz odpowiednio zdolność sądowa i procesową). Wśród osób prawnych nauka prawa (nie samo prawo!) rozróżnia dwa rodzaje: korporacje (związki osób) i fundacje (masy majątkowe). Osoba prawna jest tworem abstrakcyjnym - nie istnieje namacalnie. W związku z tym w nauce prawa istnieje kilka teorii wyjaśniających istotę osoby prawnej. W Polsce kwestie wspólne dla wszystkich osób prawnych są regulowane przez kodeks cywilny, który też ustanawia jedną z tych osób, o specjalnym statusie - Skarb Państwa. Inne kategorie osób prawnych są ustanawiane przez ustawy szczególne. Do najważniejszych z nich należą: * spółki kapitałowe (Kodeks spółek handlowych): o spółka akcyjna, o spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, * spółdzielnia (Prawo spółdzielcze), * przedsiębiorstwo państwowe (ustawa o przedsiębiorstwach państwowych), * jednostki samorządu terytorialnego: gmina, powiat, województwo (ustawy o samorządzie gminnym, o samorządzie powiatowym i o samorządzie województwa), * kościół i poszczególne jego jednostki organizacyjne - diecezje, parafie, organizacje kościelne itp. (ustawy regulujące status poszczególnych wyznań), * wyższa uczelnia (Prawo o szkolnictwie wyższym), * fundacja (ustawa o fundacjach), * państwowa lub samorządowa instytucja kultury, (ustawa o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej), * jednostka badawczo-rozwojowa (ustawa o jednostkach badawczo-rozwojowych), * partia polityczna (ustawa o partiach politycznych), * stowarzyszenie rejestrowe (Prawo o stowarzyszeniach), * samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej (ustawa o zakładach opieki zdrowotnej), * związek zawodowy (ustawa o związkach zawodowych). CIEKAWE!:D naprawdę zadziwia mnie Pani inteligencja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
bez spacji po malpie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroczący nick
Eeee myślałam, że masz w necie ofertę, chciałam zerknąć. Nic ważnego, żeby meile pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
osoba fizyczna to konsument, czyli dobrze napisałam , inteligencji brakuje j komuś innemu niesttey nie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda g.
Euro oczywiscie ludzie tez sa rozni, sama mialam rozne sytuacje. U mnie mozna zwrocic towar i wyobraz sobie ze bardzo czesto towar jest uzywany. Czyli ktos potrzebuje na impreze a jak juz wykorzysta to zwraca. I co wtedy? odsylac jej? Wiem ze warunkiem jest zwrot nie uzywanego towaru ale z drugiej strony jak zalatwiac te sprawy? Wysylac na swoj koszt spowrotem i czekac ze mi zwroci? szarpac sie po sadach o koszty przesylki? Ponosic straty? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
mam w necie ale niweim co cie interesuje, nie wszystko mam w necie , oferty czasowe mam na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
adelajda ale ja nie jestem detalista , ty musisz przyjac zwrot , ja jetsem hurtownia to jestem absolutna kolosalna roznica, firma nie prawa zwrotu jesli towar jest nowy i pelnowartosciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwa
nie dobrze, bo osobą fizyczną jest również sklep, oraz hurtownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Klient, zawierajac "umowe na odleglosc", moze od niej odstapic bez podania przyczyn, skladajac stosowne oswiadczenie na pismie, w terminie 10 dni od zawarcia umowy. Zwrot powinien nastapic niezwlocznie, nie pózniej niz w terminie 14 dni. Towar powinien wrócic w takim stanie w jakim zostal zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz paragonem lub faktura, z kserokopia dowodu zaplaty (w przypadku przesylki platnej przy odbiorze), instrukcja i gwarancja(jezeli taka jest). (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.). Przepis ten nie dotyczy aukcji internetowych, zwroty z aukcji nie są przyjmowane, taką decyzję wydało UOKiK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Osoba fizyczna prawne określenie człowieka w prawie cywilnym, od chwili urodzenia do chwili śmierci. Firma jest osoba fizyczna tylko w przypakdu prowadzanie jednoosbowej dzialnosci gospodarczej W tym przypadku będziesz osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajda g.
euro aukcje ale nie kup teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
tzn no licytacje tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MYŚLĘ...
"uczciwa Moja niechęć do podania swoich danych nie jest spowodowana oszustwem, zakusami na Pani dobrą opinie- i tak już takowej Pani nie ma, Nie podaje swoich danych ponieważ obawiam się Pani nieuczciwości, pomówień oraz obelg i fałszywych sabotaży jak zrobiła Pani antyreklamę firmie PH Betina 21:48 [zgłoś do usunięcia] eurolifestyle oczywiście ze tak bo każde kłamstwo trzeba napiętnować a taką osobe zniszczyć, więc skoro Pani nie podaje Pani opinia jest gówno warta i nie istniejąca żegnam" A JA MYŚLĘ, ŻE TYLKO DLA CIEBIE TA OPINIA JEST GÓWNO WARTA, DLA POZOSTAŁYCH NA TYM FORUM (ZWŁASZCZA DLA TWOICH POTENCJALNYCH KLIENTÓW) JEST BAAARDZO CENNA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
trzeba być debilem żeby się kierować anonimowymi opiniami wystawianymi przez anonimowe osoby żal.pl tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ale to dobrze bo z debilami lepiej nie robić inetresów, więc lepiej że ziarno debilizmu się samo odsieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroczący nick
Nie. To jest nie do przyjęcia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani euro kasiu
ile masz lat? poziom wypowiedzi zenujacy, zero jakichkolwiek zasad moralnych, zero godnosci i szacunku, zwykla prostaczka, prosta az przejrzysta, dziwie sie ze tacy jeszcze chodza po tej planecie, jak zyjesz czlowieku? jak ludzie sobie z toba radza? jena ja jestem w szoku jakim mozna byc prostakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MYŚLĘ...
ZRESZTĄ OPINIĘ WYDAJESZ SOBIE SWOIMI WŁASNYMI WYPOWIEDZIAMI TYLE W TYM TEMACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
coś ci sie chyba myli ja się sztywno trzymam prawa i zasad obowiązujących, wszystko robię zgodnie z prawem , nie ma żadnych odstępstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
kobiety,co wam da obrzucanie sie inwektywami?? W TV leci "Zielona mila"-wspaniały film,ktory ,po raz kolejny uswiadomił mi,ze każdy z nas ma dobre i zle cechy-które w sprzyjających warunkach sie ujawniają.Dobrze by było,gdyby czlowiek dbal o to,aby dobro brało w nim górę. Dyskutujcie konstruktywnie i pomagajcie sobie,bo zycie i tak nas leje po grzbiecie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ludzie ze mną radza, to ja sobie radzę z ludzmi , to ludzie mają akceptować to co ja chce, a nie ja ich, jeśli się komuś nie podoba to won tam są drzwi, ja żyję dla siebie, a nie pdo kogoś tak jak mnie się podoba i tak jak ja chcę, a nie jak ktoś ma widzimisię ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
do eurolifestyle Ja wiem,ze to,co mówisz,robisz wbrew sobie,jesteś wzburzona i emocje biora górę. Z chrzescijanska troską to obserwuję,bo mi cię po ludzku zal.Kazdy człowiek potrzebuje akceptacji,przyjaźni i miłości.Jeśli zostaje sam ,wysmiany i całkowicie zdegradowany,wówczas często kąsa na oślep,a to jest tylko równia pochyła,bo cala rzecz polega na 2 przykazaniach. Jeśli człowiek chce kopać kazdego ujadajacego psa,nie dojdzie daleko. pozdrawiam i życze spokojnej nocy i udanego poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
weż mi tu nie bredź o jakims chrześcijaństwie bo ja na to to się mogę tylko wyżygać fujj, też se znalazłaś porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×