Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość taksobiemysle
chodzi o bezpieczeństwo obu stron. ty biorąc towar w tak zwany komis, nie ponosisz zadnego ryzyka. dający w komis jakie ma zabezpieczenie,że zapłacisz za niego w odpowiednim czasie?że w ogóle zapłacisz za sprzedany towar?przecież właściciele towaru wiedzą z doświadczenia,że w Polsce trudno wyegzekwować zapłatę od dłuznika przed sądem.wystarczy,że dłużnik wykaże,że nie posiada żadnego majątku. może napisz jaką masz sytuację,czy masz sklep stacjonarny,czy internetowy,a ja może coś ci poradzę w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiemysle
wolę byś ty mi podała maila nie mam recepty dla wszystkich,którzy rozglądają się za komisem. teraz muszę wyjechać,ale za parę godzin,jeżeli podasz namiar,pogadamy spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiemysle
już dawno temu wyrosłam z gg. wiem,rozumiem,że trudno zaufać w necie. czasem przez nadmierną ostrożność tracimy szanse,czasem przez niezachowanie ostrożności popadamy w problemy.Pozdrawiam i dziękuję za rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania NEW LOOK duże rozmiary. Zestaw składa się z 70 szt. Rozmiary 44-52. Zainteresowanych proszę o kontakt firmaagama@prokonto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M ONA35
W KTÓRYM BOKSIE W ŁODZI ZNAJDĘ FIRMY MISS BERGE LADY ELITE I JAKĄ ILOŚĆ NAJMNIEJ MUSZĘ WZIĄĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M ONA35
W KTÓRYM BOKSIE W ŁODZI ZNAJDĘ FIRMY MISS BERGE LADY ELITE I JAKĄ ILOŚĆ NAJMNIEJ MUSZĘ WZIĄĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jesczez za rączkę
może jesczez za rączkę zaprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Mam do sprzedania wyposażenie do sklepu rura fi 25( krótki okres użytkowania), wieszaki, lustro, ladę z olchy robioną na zamówienie i 500 kg odzieży używanej z Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do AnnaN
A co czy nawet odzież używana już brania nie ma. Jedni otwierają inni zamykaja. To jakiś dramat w tym polskim handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ AnnaN
Ja tak sie zastanawiam czy jak jednen nie mówgł sprzedać to czy to sie wogóle gdzieś sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ AnnaN
No ale pewnie to cud-miód towar a panna Anna z powodów osobistych musi zrezygnować z wielce intratnego interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie dramat. U mnie szło dobrze, kupiłam dużo towaru nawet sortowanego i dostałam wypowiedzenie lokalu, gdyż szwagierka właściciela zajęła moje miejsce i teraz ona sobie otworzyła, a miejsce było idealne, ponieważ były tylko dwa lumpeksy .( u mnie najniższe ceny).Także zostałam z całym dobytkiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notaktak
Teraz wszystkie sieciówki odzieżowe zawalą rynek super przecenami. kto nie zdążył wysprzedać towarów z zyskiem może sobie na nim zupkę ugotowac.W CH będzie można kupić taniej niż w lumpeksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm nie ocenia się książki po okładce. Jeśli ktoś ma jechać do hurtowni i przepłacić to proszę bardzo, a jeśli ktoś chce sobie zarobić to czekam na oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notaktak
A co za problem jest żeby inny lokal szybko znaleźć? przecież jak miałaś taki super towar i oszałamiający ruch w interesie to nawet na peryferiach miasta cię znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ AnnaN
Aniu miła chyba przyjdzie ci z tym towarem bujać się do jesieni bo już wakacje, sezon na ciuchy się skończył, kto miał kupić już to zrobił. Teraz bida idzie na interes ciuchowy,nowy czy używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ AnnaN
A po ile chcesz za kilo? ja moge w ciemno kupić ale za nieduże many

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do NOTAKTAK ręce mi opadają jak czytam Twoją wypowiedz. Zastanawiam się czy ty w ogóle masz jakieś pojęcie o handlu.Dzisiaj ludzie szukają najlepiej nowego z metką i za 5 zł. Za całość chce 1000 zł, mogę przesłać kilka fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest tu jakiś hurtownik obuwia? Albo ktoś, kto moze polecić jakieś ciekawe modele, ale dobrej jakości, nietuzinkowe i takie, którego nie sprzedje cały ptak ,czy maximus?;) -interesują mnie wszstkie rodzaje obuwia damskiego, poza sportowym :) botox3@ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna.s
Ja również jestem zainteresowana obuwiem. modna.s@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa szalona :)
Cześć dziewczyny :) Postanowiłam otworzyć własną działalność - sklep z odzieżą internetowy - i jak na razie wydałam kasę i jak tak dalej pójdzie przyjdzie mi zostać bankrutem. No cóż sprzedaż jest na razie bardzo kiepska, nie wiem czy to wina towaru, ceny - nie mam pojęcia. Zastanawiam się nad zakupami na Ptaku - nigdy tam nie byłam, ale z tego co poczytałam to chyba sporo sklepów właśnie tam się zaopatruje. Więc może jeszcze warto sprubować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie reklamujesz
jkai masz marketing, reklame?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa szalona :)
Reklamuje sie w różnych miejscach. Między innymi na różnych stronach z ogloszeniami, w wyszukiwarkach, na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie reklamujesz
co sprzedajesz i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGAwyprz
Widzę,że forum tętni życiem i jest wiele chętnych osób na ten trudny kawałek chleba - ja niestety zamykam:) Zostało mi trochę towaru do odsprzedania tj. lniane spodnie fajne takie letnie rozmiar M spódniczki z haftem malina, fuksja 40 i 42 klasyczne koszule w paski (brąz i biel 38,40,42,48)w kratkę (niebieskie) 36 na metce ale to 36/38. Fotki i ceny na mejla, ale jestem gotowa bardzo spuścić z ceny,ponieważ od sierpnia wyjeżdżam za granicę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy szalony
do nowa szalona: jak mozesz to podaj maila,chcialbym z Toba porozmawiac prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa szalona :)
Sprzedaje głównie odzież damską, bluzeczki, sukienki, bolerka. Ceny są od 19 zł do 90 zł, więc są dość przyjazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa szalona :)
nowy szalony jak chcesz mogę podać ci nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×