Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość nowy szalony
nie mam niestety gg,podaj wiec maila,no i oczywiscie linka do sklepu moze moglibyslmy pomoc sobie jakos na wzajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa szalona :)
oto mój meail sklep@newfashionstore.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy szalony
wlasnie pisze maila do Ciebie,moze sie zainteresujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie reklamujesz
masz koszmarną grafikę , od razu odrzuca na wejściu, sklep wyglada jakz robiony przez 5 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sie reklamujesz
fotki tez starszne powinny byc na apetycznych seksownych modelkach zeby zachecaly do kupna a nei koszmarnych manekinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy szalony
niestety, co do grafiki to musze sie zgodzic.sklep wyglada na upadajacy jakby wlasciciel sie poddal,a przeciez dopiero co go postawilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa szalona
Wasza krytyka strasznie mnie zaskoczyła, ale otwarta jestem na różne opinnie. Grafika została wykonana przez informatyków, firmy od której kupiłam sklep Sote, no cóż jeżeli chodzi o zdjęcia to i owszem tu możecie mieć racje. Jeszcze jakieś uwagi ? Propozycje ? Wszystkie są mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nei jest grafika to
to nei jest grafika to jakiś szajs zrobiony przez 5 latka, pooglądaj sobie sklepy które przynoszą zyski, w pierwszej 10 tce google jak wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa szalona
możesz mi przesłać link do ciekawych graficznie sklepów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nei jest grafika to
poszukaj sobie sklepów z tym oprogramowaniem, każdy sklep na ich oprogramowaniu to pełny sukces , i nie reklamujje ich, zoabcz zyskowne sklepy wsztstkie są na ich oprogramowaniu http://www.iai-shop.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madry inaczej
patrzac na twoj sklep to wydaje mi sie ze poprostu brakuje ci pieniedzy juz nie tylko na towar ale rowniez na zrobienie czegos sensownego w tym sklepie. wiesz wogole czy ktos trafia do Twojego sklepu?czy udalo ci sie cos sprzedac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mało tych rzeczy i takie jakieś niechodliwe modele może lepiej wystaw to na allegro, wątpię by ktoś wchodził do tego sklepu musiałabym inwestować w pozycjonowanie itd ale przy takiej ilości towaru to się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalniePorażka
Do Pani z newfashionstore.pl wygląd sklepu na pewno nie jest główną przyczyną marnej sprzedaży. W sumie to jest Pani dla mnie potencjalną konkurencją, ale co mi tam podpowiem gdzie jest główna przyczyna niskiej sprzedaży. Najważniejsza sprawa to pozycjonowanie, widzę że uznała Pani że jak się wpisze do katalogu onet oraz do panoramy firm to już wszyscy w internecie natrafią na Pani sklep a tak niestety nie jest, łatwo wywnioskować że do tego sklepu internetowego praktycznie nikt nie zagląda Alexa rank n/a a to oznacza praktycznie brak wejść do niego. Jak ktoś będzie Pani proponował nowa grafikę za gruba kasę to ten ktoś chce zadbać przedewszystkim o swoje interesy. Grafikę zostawiłabym na sam koniec, najważniejsze co trzeba poprawić od zaraz to wypozycjonować sklep, postarać się o lepsze fotki oraz o więcej towaru. Podejżewam że jedyne wejścia do Pani sklepu sa z linków które Pani zostawia na kafeterii, a to niestety kropla w morzu. Trzeba się reklamować na dużo wiekszej ilości forum które odwiedzaja potencjalni klienci i pozycjonować, pozycjonować, pozycjonować... bez tego nie będzie sukcesu na 1000000000% choćby i grafika była najładniejsza na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do newfashionstore.pl
Nie słuchaj tych którzy radzą ci zainwestowanie w pozycjonowanie. Wydasz pieniądze, stracisz je, bo zyskają tylko ci którym zlecisz usługę. Raczej nie masz sznsy na sukces w necie, ale może pocieszy cię to, to że najlepsze,najładniejsze sklepy odzieżowe mają bardzo niską sprzedaż w necie. Jeszcze trochę szmat sprzedaje się na Allegro, w realu to głównie centra handlowe bo przyspieszony czas na przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalniePorażka
Z tego co widzę to na allegro też Pani sprzedaż bardzo mizernie idzie, a allegro w jakimś tam stopniu jest wyznacznikiem czy nasze ciuchy są "chodliwe" i wydaje mi sie że nawet obniżka cen o 20-30% nie wiele by zmieniła. Mam nadzieję że samochodu Pani nie sprzedaje z powodu że sprzedaż nie idzie... Widze że ma Pani również domenę www.nfstore.pl przekierowaną na www.newfashionstore.pl co to ma za sens to tez nie wiem gdyż linków prowadzacych do www.nfstore.pl też praktycznie nie ma, wiec pożytek praktycznie żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalniePorażka
Do tego który napisał z nickiem "do newfashionstore.pl" Bez pozycjonowania to nie ma najmniejszych szans na przebicie się, można samemu pozycjonować tak jak ja to robiłam przez rok czasu pozycjonowałam swój niezatowarowany jeszcze sklep internetowy, pomagali mi w pozycjonowaniu też znajomi którzy się tym na codzień trudnią. A sprzedaż szła przez allegro, gdy rachunki z allegro były coraz wyższe to zdecydowałam że część z tego co płacę allegro przeznaczę na pozycjonowanie i jak na tą chwilę jestem zadowolona z mojej decyzji. Na allegro dalej sprzedaję ale tylko to czego mam bardzo duzo i schodzi tam w dużych ilościach. Szkoda kasy na aukcje na których sprzedaźy nie ma albo jest niewielka. Ale z jednym się zgadzam że Pani od newfashionstore.pl musi uważać na zbawicieli którzy beda jej oferować nową grafikę do sklepu albo pozycjonowanie a w rzeczywistosci to tylko liczą na profity dla siebie a ich usługi to pomogą tyle co umarłemu kadzidło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do normalnie porażka
nie każdy ma bogatego męża żeby go utrzymywał przez rok pozycjonowania i nic nie robił jak już coś radzisz to realnego i z sensem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
witam szczerze wam radzę byście bardzo ostrożnie podchodziły do inwestowania w sklep internetowy i pozostałe inwestycje związane z jego funkcjonowaniem w necie , zwłaszcza jak idzie o branżę odzieżową . co do pozycjonowania , to teraz gdy sklep na sklepie , gdy kryzys , gdy potencjalny klient coraz ostrożniej podchodzi do zakupów odzieży i obuwia w necie . zauważcie , że podejmujecie decyzje zainwestowania w handel w necie na podstawie absolutnie niemożliwych do zweryfikowania danych , bo rzadko kto publicznie opublikuje swoją porażkę . sklepy internetowe-odzieżowe-obuwnicze-bieliźniarskie , w 99,99 % nie przynoszą żadnych zysków , albo tylko minimalne , nie pozwalające na pokrycie kosztów . dobre , kosztowne pozycjonowanie , powoduje liczne odwiedziny , ale zero transakcji . wszyscy chyba już rozumieją , że w interesie firm pozycjonujących , leży by pokazać , że sklep został zasypany odwiedzinami . i niech mi tu nikt nie pisze , ze pewnie z obawy przed konkurencją namawiam was do rezygnacji z otwieraniem sklepów i płacenia za pozycjonowanie , bo detal w necie i tradycyjny hurt nie stanowi dla mnie konkurencji , działam na innych zasadach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowysen ma rację
w tym co napisał, a tak poza tym to handle odzieżą w dzisiejszych czasach jest bardzo trudny, sama po 4 latach właśnie podjęłam decyzje o zamknięciu, niestety na rynku utrzymają się tylko te małe sklepiki, których właściciele "śpią" na kasie i dla nich taki sklep to tylko "rozrywka" lub sklepiki w mniejszych miasteczkach bo wbrew pozorom w większych miastach ciężko sie utrzymac na rynku bo w koło masa sklepów mogacych pozwolic sobie na bardzo dobrą reklamę (h&m, zara itp.), natomiast drogie dziewczęta czas spojrzeć prawdzie w oczy i jeśli komuś zaczyna "kuleć" ten interes to lepiej zamknąc co nie znaczy poddac się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalniePorażka
Nigdzie nie napisałam że przez rok nic nie robiłam tylko pozycjonowałam, bo tak nie było. Napisałam wyraźnie że w tym czasie prowadziłam sprzedaż przez allegro i z tej sprzedaży z allegro się utrzymywałam, mało tego z zysków z allegro dokładałam do sklepu stacjonarnego który niestety przynosił straty. sklepo stacjonarny mam już na 3 lokalizacji bo 2 poprzednie były niewypałami. Na nowej lakalizacji na razie jest dobrze choć z dniem zakończenia roku szkolnego ruch też niestety spadł, oby to było chwilowe. Co do pozycjonowania sklepu przez firmy też bym się wstrzymała dopuki nie osiągniesz dobrej sprzedaży na allegro, bo nie ma co się łudzić że coś na allegro nie schodzi a nagle zacznie się sprzedawać w dobrze wypozycjonowanym sklepie internetowym. Tym bardziej że teraz pozycjonowanie jest coraz trudniejsze i bardziej kosztowne niestety, google cały czas zmienia algorytm. Z tego co ostatnio zaobserwowałam to google bardzo teraz promuje stare domeny, kilka miesiący temu przejełam domenę z Page Rank5 z 2000 roku pod zaplecze swojej głównej domeny, no i po podlinkowaniu tej domeny okazało się że wyskoczyła niesamowicie do góry w wyszukiwarkach. W tej chwili jest kilkadziesiat razy słabiej podlinkowana od mojej docelowej domeny na której stoi sklep internetowy i z raczej słabszych źródeł te linki pochodzą a już zaczyna deptać po piętach domenie na której stoi sklep internetowy. Zastanawiam się czy nie przenieść sklepu na tą starą domenę albo nie zrobić przekierowania 301. Do kolorowesnymam w takim przypadku który Ty opisujesz trzeba by sprawdzić skąd pochodzą te odwiedziny sklepu internetowego w którym nadal brak sprzedaży, bo pewnie nie z wyszukiwarki google. Nie ma się co łudzićżeby były jakiekolwiek odwiedziny sklepu internetowego to trzeba być na dane frazy conajmniej w top10 a najlepiej w top3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalniePorażka
A co do upadajacych sklepów internetowych to fakt jest ich masa, od dłuższego czasu obserwuję domeny wyrejestrowane w NASK Jest sporo po sklepach internetowych ale przewaznie nie wartoich nawet pod zaplecze przejmować bo są bardzo słabo podlinkowane, najczęściej Page Rank 0 No nic ale na tym kńczę moje wywody bo mam masę innych ważniejszych zajęć. A wszystkim życzę dużych utargów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
do NormalniePorażka nie rozumiem dlaczego tak usilnie wzbraniasz się by podać tu namiar na swój sklep . nie docierają do mnie argumenty , że obawiasz się o krytyke zawistnych . pozwalasz podejrzewać co niektórym z nas , że manipulujesz by złapać klienta na pozycjonowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NormalniePorażka
To już ostatni mój wpis w tym temacie, przynajmniej do czasu aż nie będzie jakiejś sensownej dyskusji. Dlaczego nie podam namiarów moich sklepów to już pisałam kiedyś tam, kilka osób czytających ten temat wie kim jestem i niech na tych kilku pozostanie, proszę je o nie podawanie namiarów na mnie. Nie szukam żadnych klientów na pozycjonowanie i nigdy nie zostawiałam żednych namiarów na siebie że komuś coś wypozycjonuję i nigdy nikogo innego nie polecałam w tej materii. Więc nie wiem skąd te podejżenia, nie mam zamiaru czytać jak sie usiłuje mi coś wmówić. Nawt swoich stron sama nie pozycjonuję (a tylko pomagam w ich pozycjonowaniu) bo nie mam aż tyle czasu a przedewszystkim wiedzy i programów do tego, bo ręcznie to można sobie wypozycjonować sklep z zatyczkami do uszu a nie z ciuchami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwalic to sie kazdy potrafi
chwalic to sie kazdy potrafi , i wszyscy ci wierzą zwłaszcz apo twoim nicku i poprzednich wpisach, tzreba było chociaż do bajania zmienić nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrao_mała
Najpierw trzeba mieć co sprzedawać, żeby myśleć nad prawdziwym interesem, a przy kilkudziesięciu rzeczach i to w dodatku nieciekawych to raczej zapomnijcie o jakimkolwiek zysku. TOWAR, CENA, POMYSŁ NA SPRZEDAŻ rzecz najważniejsza. I sprzedaż przez internet: piękne zdjęcia. :-) Zamówiłam na allegro towar na giełdę. Zapłaciłam 1,5 tyg temu za kuriera i za towar "płacę z allegro". Biżuteria miała być wysłana na drugi dzień, tak zapewniała sprzedająca w @, że nie ma problemu pakuje i jutro wysyła i od tamtej pory cisza, brak kuriera, brak kontaktu ze sprzedającą. Telefon ma wyłączony, na meile nie odpowida, na allegro widzę, że się loguje codziennie. Co teraz zrobić, pisać do allegro? Czy tradycyjnie odpiszą mi, że nie wtrącają się do transakcji kupujący-sprzedający? Jak ja mam opóźnienie to po prostu piszę do kupującego, że jest tak i tak a tu cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrao_mała
Ja już się nie chwalę, liczyłam, że będzie więcej niż w tamtym roku, a jest duużo mniej, ten deszcz to mnie wykończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długi weekend
długi weekend , wszyscy się obijają przed i po, ja dzisiaj musiałam wysłać sześć emaili żeby łaskawie przyjeli mi zlecenie odbioru przesyłki , a i tak niewiem czy kurier przyjedzie bo już 14 ta i właściwie zjezdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrao_mała
Tylko, że u mnie cisza, nie wiem jaki to kurier, kiedy zostało wysłane ... Wystarczyłoby napisać 2 zdania. Nie wiem czy da się to sprzedać, czy kupić na to miejsce coś innego, zwłaszcza, że to duża ilość tych kolczyków miała przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia5555
Mam pytanie do osób prowadzących sklepy internetowe: jakie zdjęcia macie w swoich sklepach? Wykorzystujecie zdjęcia z hurtowni (jesli takie udostepniają), czy robicie sami (zdjęcia na manekinach czy modelkach)? Zastanawiam się, czy wystarczą zdjęcia na manekinach, czy jednak warto wynająć modelkę i robić profesjonalne zdjęcia? Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×