Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

@ Klaudi : firmowe mam z różnych hurtowni outletowych, ale dopiero zaczełam i wciąż szukam jakiejś naprawdę dobrej z porządnymi rzeczami... Może ktoś mi odpowie chociaż na jedno z wyzej postawionych pytań, a póki co próbuję dalej... Szukam jakichś namiarów na eleganckie, klasyczne rzezy dla kobiet +40 - głównie sukienki, ale muszą być modne i w super jakości... Jakaś porządna firma (może Polska?) mile widziana. Jeśli ktoś moze coś zaoferować to jestem chętna nawiązać współpracę. botox3 @ wp. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
Botox Czyli masz rzeczy Outletowe i "zwykłe" za tak napisze tak??? Jest tych Hurtowni outletowych mnostwo jednak ja sie zdecydowalam na Kalisz ,warszawe i Bialystok :) Masz moze namiary na ,polówki,koszulki,koszule Tommyego i Laurenta w rozsadnych cenach???? Bylabym Ci starsznie wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botox3
tak, większość outletu, ale potrzebuję teraz klasycznych sukienek na wesela i nie mam pojęcia skąd je wziąć, by były w rozsądnych cenach, ale dobre jakościowo :/ Nie mam w ogóle rzeczy tych 2 firm, raczej trochę tańsze marki mam na razie przynajmniej. W razie czego zapraszam na pw :] botox3 @wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekujemy za inbformacje :)
MONIKA KOZŁOWSKA monikakozlowska25@o2.pl 95-010 Stryków łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem zainteresowana kupnem damskich wranglerów. Prosze o wysłanie kilku zdjęć na mój e-mail misso@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wranglery to też Eurolifestyle
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
botox3 uwazaj z kupnem teraz sukienek na wesela kup takie zeby je sprzedac pozniej poniewaz duzo kobiet juz sobie kupilo wczesniej a jezeli nei to w simple zara hera itd mozna kupic w rozsadnej cennie ja juz np nie dowoze bo slabiej ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do magdam7603
a co u kupowałaś na czym Cie oszukała jaki towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Blueberrya
No co ty, przecież sezon wesel dopiero się rozpoczął, tzn. z początkiem czerwca. Jeszcze sierpień, wrzesień, październik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdam7603
" magdam7603 A coś z nimi nie tak? Czy z firma eurolifestyle?" Proponuję cofnąć się do strony 151 tego wątku i trochę poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do magdam7603
nie pytam sie o cudze opinie tylko Twoje , skoro rzucasz takie słowa to znaczy że osobiście to Cię musiało spotkać w innym wypadku to pomówienia i znieważenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdam7603
"do do magdam7603 nie pytam sie o cudze opinie tylko Twoje , skoro rzucasz takie słowa to znaczy że osobiście to Cię musiało spotkać w innym wypadku to pomówienia i znieważenia " Nie chce mi się zaczynać tematu od początku, kto jest zainteresowany opinią na temat tej firmy, niech sobie poczyta i sam wyciągnie wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do magdam7603
Mnie osobiście nie oszukała bo nigdy nie kupowałam u niej i na pewno nigdy nie oszuka bo poprostu u niej nie kupię i tyle. A dlaczego ? Już mi nie chodzi o dziesiątki jak nie setki złych opini na temat tej Pani na internecie czy jej chamskie zachowanie, obrażanie i wyzywanie wszystkich do okoła. U mnie dyskwalifikują ją fałszywe dane firmy które podaje, czy wy jesteście gotowi kupić od kogoś kto podaje fałszywe dane firmy ? Do REGON i NIP które ta Pani podaje przyporządkowana jest firma: Numery identyfikacyjne, nazwa podmiotu, osoba prowadząca działalność gosp.: Numer identyfikacyjny REGON 220830576 Numer NIP 5222644924 Nazwa KATARZYNA KRASKA "ANNA MARIA" Nazwisko KRASKA Imię / imiona KATARZYNA ELŻBIETA Adres siedziby: Województwo POMORSKIE Powiat M. GDAŃSK Gmina/Dzielnica lub Delegatura M. GDAŃSK Ulica, miejscowość UL. ORLA 4 lok.12 , GDAŃSK Poczta 80-513 GDAŃSK Jak wiadomo firma "ANNA MARIA" dawno temu narobiła wałków między innymi na allegro, pani Katarzyna się tu na forum z tego tłumaczyła że była głupia robiła za "słupa" że to ktoś na jej konto oszukiwał. Jednak te wszystkie klony firmy "ANNA MARIA" poprostu nie istnieją nigdy nie zostały zarejestrowane czyli dane tych firm są fałszywe a znalazłam chyba 4 czy 5 różnych firm które podają ten sam nip i regon co firma "ANNA MARIA" a pewnie jest ich więcej nie chciało mi się dalej szperać w internecie. Te firmy poprostu nie istnieją a nawet słynna Eurolifestyle nigdy nie została zarejestrowana. Jeśli macie odwagę kupować od firm podających fałszywe dane to wasza sprawa, ciekawe na jakie dane wystawiała faktury ? Następna sprawa to firmy "ANNA MARIA" nie ma na adresie podanym do GUS. Na tym adresie jest prywatne mieszkanie, które ktoś wynajmuje a tym kimś nie jest pani Katarzyna. Owszem podobno kiedyś to mieszkanie wynajmowała ale została z niego wyrzucona między innymi za to że bez wiedzy i zgody właściciela mieszkania zarejestrowała na nim firmę, gdy się o tym właściciel mieszkania dowiedział zażądał kategorycznie żeby wyrejestrowała firmę z jego mieszkania czygo jak widać do tej pory nie zrobiła. Jesli dalej chcecie u kogoś takiego kupować to wasza sprawa tylko nie płaczcie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumie ze twój sklep
rozumie ze twój sklep nazywa się tak jak masz swoje nazwisko tak ? bo jeśli masz nazwę sklepu inną niż nazwisko też jesteś oszustką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do magdam7603
Nazwa firmy a nazwa sklepu to dwie inne sprawy których proszę nie mieszać. Ta pani podaje z nipem fałszywe dane firmy z fałszywym adresem a tego nie można, a sklep może sobie nazwać jak tylko chce. Jak uważacie że wszystko jest ok to ok ja się już nie wtrącam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumie ze twój sklep
jakie dane firmy ? to sa tylko nazwy sklepu ? gdzie ty widzisz tu rozne firmyy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do magdam7603
zamiast pisać farmazony odpowiedz dlaczego w GUS są podane fałszywe dane firmy ? Prędzej czy później ktoś uprzejmy to zgłosi i będzie po ptokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do magdam7603
Pierwszy przykład z brzegu Sklep internetowy, działający pod adresem [[http://legolandia.bazarek.pl]] prowadzony jest przez firmę Klocki LEGO HURT, NIP 5222644924, REGON 220830576. Adres: ul. Chyba jasno jest tu podane "Sklep internetowy, działający pod adresem [[http://legolandia.bazarek.pl]] prowadzony jest przez firmę Klocki LEGO HURT, NIP 5222644924, REGON 220830576."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumie ze twój sklep
przecież to automat w bazarku się ustawia automatycznie dane nie samemu , nei znasz się a piszesz wielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumie ze twój sklep
te nawiasy to automatyczny kod, widac ze leci z automata jak wpiszesz nazwe sklepu to i to samo wpisze ci na nazwe firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do magdam7603
Jasne tylko tobie automat z bazarku sam wprowadza fałszywe dane, pierwszy z brzegu przykład http://kafel.es24.pl/kontakt/ tam jakoś dane są prawdziwe nie fałszywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo maja nazwe firmy
identyczna z nazwa sklepu a jak sklep nazwiesz inaczej to tak jets

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do magdam7603
błaźnij się dalej... W tym przykładzie jest inna nazwa sklepu niż nazwa firmy i jakoś w danych kontaktowych jest podana prawdziwa nazwa firmy http://feromony.es24.pl/kontakt/ tylko tobie biedaczce automat wygenerował sam fałszywe dane hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo maja nazwe firmy
glupia jestes jak but tępy , gdyby to co mwoisz bylo prawda to kazdy wlasciciel sklepu byłby oszustem kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz szczęście
"Ja dziś byłam po towar a u mnie ruch jak na razie kwitnie oby tak dalej" No to chyba jesteś wyjątkiem. A można wiedzieć czym handlujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Beata Skibińska
pani Beata Skibińska nieudolnie handluje ciuchami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×