Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

GdZie można kupić marynarki z mankietami w paski??? chodzi mi o hurtownie internetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdam7603
Handluję bielizną, ozdoby do włosów, koszulki, bielizną nocną damską i męska:) no i mam mały wybór odzieży tzn bluzki damskie i męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak długo prowadzisz sklep?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdam7603
od maja tamtego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam eleganckie sukienki !! Zdjęcia i cena na maila - CENY HURTOWE! kontakt wfashion@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do magdam7603
A w jak dużym mieście masz sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
Kochani w dalszym ciągu szukam mebli do sklepu..jeżeli ktos likwiduje sklep jub wie ze ktos ma do sprzedania proszę o kontakt PILNE!!! Sklep mam ok 28-30 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie w sprawie firmy...
...ostatnio gdzieś przeczytałam, że , jeśli osoba prywatna zaklada działalnosć to jesli wystawia faktury vat, to w danych firmy powienien byc jej adres zamieszkania a nie adres prowadzonej działalności, czy to prawda? Może głupie pytanie, ale jak to przeczytałam to się bardzo zdziwiłam, bo jestem osobą prywatną, prowadzę działalność, wystawiam faktury z adresem działalnosći w miejscu jej prowadzenia a nie z adresem moim zameldowania:/ Może mi ktoś to wytłumaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA ODZIEŻ Z IMPORTU DLA DZIECI I NIEMOWLĄT body krótki rękaw 5. 50 pln sztuka, spodnie dresowe dzieciece 9. 00pln, komplet dresów dziewczęcych bluza i spodnie ( wzory wyszywane ) 20 pln, śpiochy niemowlęce (organiczna bawełna, rozpinane z przodu ) 11pln i 9.50pln, body długi rękaw 6. 80, kombinezony narciarskie 45 pln sztuka i inne. Przy zamówieniach powyżej 2000pln rabaty !!! kontakt na : teddy.trade@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUSIA2316
witam, CZY WIE KTOŚ GDZIE MOGĘ ZNALEŚC sukienki w rozmiarze 56?? nie mogę nigdzie znalesc pod łodzią,wszędzie max 53/54. wie może ktos gdzie takie posiadają?? chodzi mi po takie bardziej wizytowe a nie codniowe. pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdam7603
sklep prowadze w miejscowości ok 15tys mieszkańców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mieszkam w takiej miejscowości , myślisz , że jest sens zakładać taki typowy z odzieżą w takiej miejscowości?? a dużo płacisz za czynsz>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksa m
"..ostatnio gdzieś przeczytałam, że , jeśli osoba prywatna zaklada działalnosć to jesli wystawia faktury vat, to w danych firmy powienien byc jej adres zamieszkania a nie adres prowadzonej działalności, czy to prawda?" A gdzie to przeczytałaś? Pierwszy raz słyszę o czymś takim, dla mnie to jakaś kompletna bzdura. Chyba że zmieniły się ostatnio przepisy, ale myślę że księgowa by mnie o tym poinformowała. Ja wpisuję adres siedziby firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do magdam7603
do magdam7603 sklep prowadze w miejscowości ok 15tys mieszkańców A w dobrym punkcie masz sklep, tzn: główna ulica, jakieś centrum handlowe, czy coś podobnego? I jaka duża powierzchnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrao_mała
z tego co i ja wiem to adres wpisuje się miejsce działalności, a nie domowy :-) też nigdy o takim czymś nie słyszałam a po co Ci sukienki w rozm. 56? małe masz szanse na sprzedanie ich, moim zdaniem to wyrzucanie pieniędzy w błoto na taką rozmiarówkę. Nawet sobie nie wyobrażam takiego rozmiaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdam7603
Czy taki typowy z odzieżą to nie wiem bo nie prowadzę takiego:) u mnie jest totalny misz-masz na 16mkw. Ostatnio mam nawet parę lakierów do paznokci:) poniewaz ponad sklep jestem stylistką paznokci i przy okazji zakupów w wolce kupiłam dla siebie a jak rozpakowywałam swój towar i klientki obecne w sklepie zobaczyły to je rozchwytywały, także w ciagu 4 dni szprzedałam 70 lakierów:) a za lokal płacę 1500zl. ale juz niedługo będzie mój:) lokal jest usytauwany na końcu drogi dojazdowej do rynku(czyli najdalej od centrum) aczkolwiek cała droga ma może 500cm. Co do opłacalności typowego sklepu z odzieżą to mogę powiedzieć że przy mojej ulicy jest 6 plus jeden z odzieżą używana. i o dziwo wszytkie funkcjinują!! w tym odzież używana i jeden odzieżowy otwarte są dopieo od ko 2, 3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adresem firmy jest
adresem firmy jest adres zamieszkania przedsiębiorcy , a siedziba jest miejscem prowadzenia dzialalnosci zawsze tak bylo i jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do magdam7603
1500 za 16 mkw? Moim zdaniem to dużo płacisz, ale może masz wysokie obroty na tych 16 m? A w Twoim mieście są inne sklepy z bielizną lub z dodatkiem bielizny, czy tylko Ty masz taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_Q
Sukienki w rozmiarze 56 na Ptaku. Ale nie pamiętam już dokładnie boksów. Na pewno w A-bis, w A, w którymś z pasaży (chyba centralnym) jest duży boks hurtownika, który ma towar od dużej ilości producentów dużej odzieży. Z daleka widać szyld typu odzież XXXXXXL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie w Ptaku znajdę odzież Kikkiriki oraz Cotton? (głównie chodzi mi o legginsy, bo są dobre gatunkowo a nie jakieś badziewie po 5zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2316
DO M Q ile za ten stojaak do ekspozycji szali?? i czy sprzedawała Pani/pan odzież w dużych rozmiarach?? kto ma w swojej ofercie leginsy??? jak wam się sprzedają?? i po ile jeśli można wiedziec.takie zwykłe czy z jakimiś wzorkami?? macie może jakichs sprawdzonych producentów którzy mają dobre i niedrogie leginsy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny co jeszcze mogę mieć w sklepie odzieżowym,, może wy coś wymyślicie. Może coś niezwiązanego z odzieżówką (np. perfumy, gazety...) Podpowiedzcie coś ciekawego bo mi już się kończą pomysły, a chciałabym coś oryginalnego :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do BOŻENKI
a co już masz u siebie?? jaki asortyment??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MQ
do lusia2316 Tak, sprzedawałam odzież głównie w dużych rozmiarach. Ciężki kawałek chleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia2316
do MQ i co zamykasz?? nie opłacało się?? ja niedawno otworzyłam, ale już zaluję, sądziłam ze w okresie letnim będzie szło dobrze,ale się myliłam,nie wiem czy przez pogode, czy ludzie kasy nie mają,nie wiem sama czemu nie idzie. masz może jakieś rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaozg
MEGA NISKIE CENY !!! ZAPRASZAM DO ZAKUPU SUKIENEK GARSONEK SPODNICZEK TUNIK ZAKIETÓW, DUZY ASORTYMENT NISKIE CENY przykładowe zdjecia - https://picasaweb.google.com/home agataozg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MQ
do lusia2316 Ja już zamknęłam, nie miałam już z czego dokładać. Początki miałam naprawdę dobre ale nastały ciężkie czasy w handlu odzieżą, co widać nie tylko po ciągle pustoszejących lokalach ale i np. po Ptaku, który świeci pustkami w porównaniu do tego, co było choćby dwa lata temu. Jeśli chcesz odezwij się na maila, może będę Ci mogła w czymś pomóc maxiqueen@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka288
Witam,otwieram sklepik z butami raczej chodzi mi o tanie chińskie buciki...problem pojawił się że mimo że kupiłam już sporo butów za gotówkę to nadal nie zapełniłam pułek sklepowych...szukam w trybie natychmiastowym hurtowni która daje towar w komis, uratuje mnie nawet z opóźnionym terminem spłaty ...Jeśli ktoś słyszał o takiej hurtowni to będę wdzięczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×