Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Kamil Szymczak
bardzo dziękuje poprzedniczce była to bardzo trafna odpowiedzieć, bardzo mi przydatna, poruszyłem ten tematu tu na forum ponieważ nigdzie takich informacji nie mogłem znaleźć, pieniądze dadzą mi rodzice (mają własną firmę) zaczne od salonu fryzjerskiego potem wszytsko po kolei, na razie jestem młody mam jeszcze czas, wiem że to bedzie ogromna gotówka i nie wiadomo czy się zwróci ale najpierw wypromuje marke czesząc pani ;) potem zobaczymy myśle bardzo daleko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfashion
do ajdka Jeśli będzie miała naprawdę atrakcyjne, niespotykane gdzie indziej wzory, oczywiście w jakichś przyzwoitych cenach, to może to wypalić. A jak już trochę zarobisz, możesz sama zatrudnić szwaczki lub dawać na zlecenie do przeszycia. Wszystko zależy od atrakcyjności tej odzieży, zarówno w wymiarze fasonu, jak i ceny. Mi też się marzy własna produkcja, ale patrząc na to co się obecnie dzieje w rynku odzieży, muszę chyba odłożyć ten pomysł na bliżej nieokreśloną przyszłość. Niestety na razie nie ma widoków na to, żeby było lepiej w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfashion
do ajdka Jeszcze takie małe pytanko: masz zamiar robić wszystko sama od projektu, przez przygotowanie formy aż po szycie, czy będziesz tylko szyć a pozostałe czynności zlecać? Masz wykształcenie w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kamil traoche jestes smieszny , piszesz tu o produkcji , a masz , Twoja wiedza jest znikoma po 2.3 szuki chcesz produkowac haha? dobre produkuje sie raczej po to by sprzedawac to w hurcie , w ogromnych ilosciach to do tego butki siostr to na pewno produkcja byla zlecona , albo one maja fabryke i duzo butikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajdka z tej strony
z mojej strony szycie. co do szablonów to mam znajomą która jest konstruktorem. Tak więc z tym nie ma problemu. Za takie czary mary z szablonami bym się nie brała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Szymczak
witam jestem trochę zdegustowany tym iż wyśmiewacie mnie, po to jestem tu na tym forum aby się jak najwięcej dowiedzieć, skąd mogłem wiedzieć że nie opłaca się prdukcja tylko 20 modeli bluzek no skąd ? bo nie rozumiem ? jestem tu po to aby osoby które chcą mi pomogły podpowiedziały myślę przyszłościowo, jak będe miał się za to wziąc to to jest kwestia ok 5 lat minimum ale juz chciałbym się co kolwiek na ten temat dowiedzieć, zebrać srodki finansowe itp. jak widac niektórzy nie rozumieją mnie, znam się na modzie ale nie do samej podszewki wybaczcie, jesetm tu po to abym sie dowiedział. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, dopiero się przymierzam do otworzenia butiku z odzieżą damską. Chcę się wybrać do ptaka czy wolki kosowskiej, żeby rozejrzeć sie - jaki towar tam mają. Czy trzeba mieć tam ze sobą jakieś potwierdzenie ze się prowadzi DG czy każdy tam może iść? - Nie mm jeszcze zalozone firmy. I w jakich ilościach zazwyczaj trzeba kupować odzież? rozmiarówką całą czy zależnie od sklepu - idzie się dogadać by były to czasem pojedyncze rzeczy? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
nie potrzebujesz zadnych dokumentow chyba ze chcesz fakture to wtedy musisz podac namiary nip itd ale nie jest to tam konieczne bo przewaznie sprzedaja bez faktur o fakture musisz sie upomniec i wtedy masz naliczony vat ,a z odzieza zalezy od sklepow w niektorych musisz brac pelen rozmiar w innych masz limit albo 5 sztuk i zaczyna sie hurt albo np od 100 czy tam 300 zl i jezeli wieszaki nie sa powiazane gumka to znaczy ze mozna brac na sztuki ,najlepiej po wejsciu do kazdego butiku sie upewnic ile jest do hurtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYBIERAM SIĘ DO ŁODZI ''PTAK'' MOŻE KTOŚ MI PODPOWIE GDZIE ZNAJDĘ UBRANIA Z FIRMY BERGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
hala g i hala b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
lidka22 niestety nie znajdę tego już,ostatnią taka reklamację miałam rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAĆ PAN
Ale się naśmiałem z tego fryzjera o matko. No kolego jak tu ktoś napisał naoglądałeś się seriali ulalalalala. I ciesz się ,że tu troszeczkę się z Ciebie ludzie pośmiali bo lepsze to niż utopienie pieniędzy rodziców. Panie fryzjer tylko się nie bulwersuj tylko posłuchaj. Pojedz sobie do hurtowni, na galerie handlowe szwalni popatrz posłuchaj pooglądaj i jakąś wiedzę będziesz miał . Internet nie jest skarbnicą wiedzy! I nie łam się i tak twoi przyszli klienci łacha z Ciebie zrobią mój drogi przyszły kreatorze mody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Likwiduje sklep z odzieżą jeansową (spodnie damskie, męskie, kurtki, koszule bawełniane męskie polskiego producenta, bluzki na lato, eleganckie lub na imprezę, spódnice damskie i młodzieżowe), manekiny, wieszaki, regały zainteresowanych zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli link nie wchodzi proszę o znalezienie użytkownika Bibcio1910 dalej "pokaz przedmioty użytkownika" i dostęp do aukcji już znajdziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
mala_ironia Mnie interesuja regaly,manekiny,wieszaki,stojaki itd...ale na allegro widze tylko zdjecia rzeczy? Jeżeli posiadasz zdjecia poprosze na maila: klodi.eko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markowe Kurtki V&D
Markowe Kurtki V&D męskie sprzedam cena na metce to 59 euro czyli 240zł, dostępne 400 sztuk, cena 1 sztuki 100 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Klaudi1982 moj kolega likwiduje outlet i ma do sprzedania cale wyposazenie sklepu oraz odziez skontaktuj się z nim 508 36 99 93 gdyby się pytał skad sie dowiedzialas powiedz ze od Ani pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Szymczak
okej, po prostu chciałem sie czegos na ten temat dowiedzieć ;] i już wiem troche od czego zacząc a na marginesie mieszkam w Łodzi i kilka razy byłem w Ptaku i tam jest co wybiertac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURT WYPRZEDAŻ!!!!
HURT WYPRZEDAZ Zostało mi trochę towaru do odsprzedania TOWAR NOWY Z METKAMI! I GATUNEK, JAKOŚĆ PIERWSZA. NA TOWAR DAJE PARAGON LUB FAKTURE VAT. !!!! KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!!!!!!!!!!! 1.lniane spodnie fajne takie letnie rozmiar M cena 6,50netto/szt. 2.spódniczki z haftem malina, fuksja 40 i 42 14zł netto klasyczne koszule w paski (brąz i biel 38,40,42,48)w kratkę(36) (niebieskie) 7,50netto/szt. Fotki na mejla, ale jestem gotowa bardzo spuścić z ceny,ponieważ od sierpnia wyjeżdżam za granicę modaipasja@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pakiet - 15 szt tunik za 120 zł !!! Szczegóły na maila voga@vogahurt.pl , lub na stronie www.vogahurt.pl .. . . Mamy to czym mozna przyciągnąc w dzisiejszych czasach klientów - kosmicznie niskie ceny za modne i dobre gatunkowo modele. Zapraszam i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_ironia_problem z nickiem
Muszę z innego nicka napisać bo mi dodać postu nie chce Klaudi1982 tutaj masz linki www.voila.pl/188/9rrwp/?1 www.voila.pl/189/2gumg/?1 www.voila.pl/190/k1xfy/?1 www.voila.pl/191/edmpc/?1 www.voila.pl/196/u1b6r/?1 a teraz ceny :) regały i lada 60zł sztuka są 4 regały i lada całość jak na zdjęciu 3korpusy całe stojące i 1wiszący po 30zł manekiny nogi 8szt 30zł/szt stojak podwójny 100zł stojak ten duży gdzie wiszą bluzki 150zł 10manekinow polowki plastik 5zł/szt wieszaki na spodnie/bluzki ok.300szt po 0.30gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta sama mała_ironia
Klaudi1982 tutaj masz linki www.voila.pl/188/9rrwp/?1 www.voila.pl/189/2gumg/?1 www.voila.pl/190/k1xfy/?1 www.voila.pl/191/edmpc/?1 www.voila.pl/196/u1b6r/?1 a teraz ceny :) regały i lada 60zł sztuka są 4 regały i lada całość jak na zdjęciu 3korpusy całe stojące i 1wiszący po 30zł manekiny nogi 8szt 30zł/szt stojak podwójny 100zł stojak ten duży gdzie wiszą bluzki 150zł 10manekinow polowki plastik 5zł/szt wieszaki na spodnie/bluzki ok.300szt po 0.30gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny nick ironii
Witam tu mała_ironia w odp na pytanie Klaudi1982 tutaj masz linki www.voila.pl/188/9rrwp/?1 www.voila.pl/189/2gumg/?1 www.voila.pl/190/k1xfy/?1 www.voila.pl/191/edmpc/?1 www.voila.pl/196/u1b6r/?1 a teraz ceny :) regały i lada 60zł sztuka są 4 regały i lada całość jak na zdjęciu 3korpusy całe stojące i 1wiszący po 30zł manekiny nogi 8szt 30zł/szt stojak podwójny 100zł stojak ten duży gdzie wiszą bluzki 150zł 10manekinow polowki plastik 5zł/szt wieszaki na spodnie/bluzki ok.300szt po 0.30gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny nick ironii
Przepraszam za dodanie 3razy tego samego :) coś ewidentnie jest chyba nie tak z moim kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam pytanie do osób prowadzących butiki , jak powinna wyglądać hurtownia idealna ? ;) albo chociaż bliska ideału . Jakiego rodzaju odzieży potrzebujecie najbardziej , w jakim przedziale cenowym? jak daleko jesteście w stanie pojechać po dobry towar? Jak często powinny być nowe dostawy? chętnie przeczytam wszelkie opinie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy może ktoś polecić jakieś interesujace boxy z Ptaka z obuwiem? - a najlepiej boxy odzieżowe, gdzie mają trochę, jakieś interesujące wzory obuwia. Mam butik odzieżowy, ale chciałabym dodać trochę butów- ale jakichś oryginalnych, zdecydowanie innych niż w typowym sklepie obuwniczym... botox3 @wp.pl Czy może mi ktoś podpowiedzieć, gdzie można zamówić, czy kupić gotowe jakieś naklejki znanych marek odzięzowych typu Zara (to tylko przykład) - oraz plakaty, banery informujące o promocji, wyprzedaży. Szukam na allegro ,ale albo nie umiem znaleźć, albo wybór jest naprawdę malutki... No i u mnie zaczyna się robić coraz gorzej, tłumaczę sobie, że to przez pogodę i obniżki w sieciówkach... Jak tu z takimi powalczyć :/ Naprawdę to irytujace jak wchodzi kobieta, z torebką H&M, czy Reserved i się dziwi, że u mnie np. sweterek nie kosztuje 20/30zl tylko 50 :l To moje początki, ale można się napatrzeć i nasłuchać... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wranglery damskie
wranglery damskie sprzedam tylko jako całość , 72 pary , po 45 złotych brutto , połowa z nich to wrangler estella jasnnoniebieskie , zdjećia na e-mail, wysyłka grtais , płatność , przelewem, pobraniem lub odbiór osobisty po wpłacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
Mala-ironia Dziekuje za nariary :) wczoraj juz udalo mi sie kupic wyposazenie w rozsadnej cenie :) Botox Skąd sie towarujesz w firmówe ciuchy??? Nie martw sie,teraz sa wyprzedaze,sadze ze po wakacjach wszystko wroci do normy,najpóżniej w pażdzierniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
Blueberrya Bede dzwonic :) dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×