Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość goralka
Witam serdecznie. Mam w planie otworzyc butik z odzieżą damską ( dla pań które lubią się wyróżniać)w Żywcu. W zasadzie lokal już mam, od 1 grudnia mam podpisać umowę najmu . Mam ogromną prosbę, proszę o zdanie, szczere zdanie osób , które prowadzą butki,mianowicie jakie mam wybrać opodatkowanie ?? Będę wdzięczna za każdą radę.Chętnie nawiążę również kontat z dostawcami. agata.wisla@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Producenci poszukiwani
poszukuje producentów odzieży ciążowej-współpraca na zasadzie komisu. Mam sklep z odzieżą ciążową na pomorzu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienki
czy ktoś się może orientuje, był ostatnio w głuchowie, czy pojawiły się już sukienki na wesela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
a ja zapraszam do obejrzenia nowych ofert Lagriffe , śliczne włoskie kolekcje w niskich cenach . http://www.salonb2b.pl/forum/ wiedza tylko dla zarejestrowanych na forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debiutantka xyz
macie jakichś fajnych producentów/ hurtowników czapek i kompletów damskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia04,shiri ja handluje odzieza Moschino,Esologue,Emma White,.P.Gaultier Jesli moge w czyms pomoc zapraszam lagriffeoutlet@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOVA.COM.PL
Witam. Moje stanowisko mieści się w Alei 1 na miejscu 17 oraz na Ptaku w Hali G na stanowisku 21. Pozdrawiam i zapraszam. Rozpoczynamy właśnie poszukiwania partnerów handlowych z którymi moglibyśmy współpracować na zasadach wyłączności regionalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od pierwszego grudnia otwieram nieduży butik z odzieżą damską i męską. Jestem zainteresowana hurtowym zakupem towaru. Wiem, że większość sklepikarzy z okolicy, zaopatruje się w Łodzi , Tuszynie, i Wólce Kossowskiej, efekt jest taki, że wszyscy mają to samo. Poszukuję namiaru na jakąś inną hurtownie, gdzie ceny nie byłby z kosmosu a towar różnił się od tego łódzkiego. Proszę o kontakt dystrybutorów lub hurtowników albo osoby życzliwe ( zakładam, że są tu takie) mail: raisa100@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendI
Sklep jest etapem który mam za sobą. Gratuluję odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Producenci odzieży XXl ?
Szukam producentów odzieży dla Pan Puszystych. W necie jest pełno ale chciałbym jakiś sprawdzonych. Będę wdzięczny za namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blendI
blendI Sklep jest etapem który mam za sobą. Gratuluję odwagi. A co teraz porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PRODUCENCI ODZIEŻY XXL
witam, a może jestes zainteresowana odkupieniem odzieży w dużych rozmiarach?? likwiduję sklep i zostały mi bluzki,tuniki,bluzki eleganckie,spódnice. sprzedaję to poniżej cen producentów jeśli była byś zainteresowana to odezwij się EmodaXXL@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powiem ;/...przeczytałam ten wątek od początku do końca i szczerze przyznam: jestem wystraszona na maxa! Ten butik to moje marzenie, czekałam dość długo żeby je spełnić i teraz kiedy jestem o krok mam się poddać? No wiem, że obecnie nie jest łatwo i handel odzieżą to ciężki kawałek chleba ale jeżeli czynsz za lokal nie jest wysoki, będę pracować sama i na dodatek mam ten niski ZUS, to poradźcie jest szansa czy nie? Czy z góry wiadomo, że się nie uda? Patrzę na butiki w moim mieście. Każdy sklepikarz narzeka, że ciężko, że martwy sezon itd, ale każdy siedzi w tym dalej. Nikt nie zamyka mimo, że praktycznie prosperują jeden obok drugiego i wszyscy jakoś się utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendI
Piję kawkę :) Teraz prowadzę sprzedaż odzieży dla sklepów. Mam kilku odbiorców i to mi wystarcza. Prawdę mówiąc nie mam wielkiego interesu ale jest to ciekawsza praca. ---->raisk Masz inną opcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do blendI
blendI Piję kawkę Teraz prowadzę sprzedaż odzieży dla sklepów. Mam kilku odbiorców i to mi wystarcza. Prawdę mówiąc nie mam wielkiego interesu ale jest to ciekawsza praca. ---------------- Sprzedajesz import, czy polską odzież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskit30
raiska Od pierwszego grudnia otwieram nieduży butik z odzieżą damską i męską. Jestem zainteresowana hurtowym zakupem towaru. Wiem, że większość sklepikarzy z okolicy, zaopatruje się w Łodzi , Tuszynie, i Wólce Kossowskiej, efekt jest taki, że wszyscy mają to samo. Poszukuję namiaru na jakąś inną hurtownie, gdzie ceny nie byłby z kosmosu a towar różnił się od tego łódzkiego. Proszę o kontakt dystrybutorów lub hurtowników albo osoby życzliwe ( zakładam, że są tu takie) mail: raisa100@wp.pl Ja tez szukam hurtowni w ktorej moglabym zaopatrywac moj sklep ktory planuje otworzyc na poczatku roku. Pozdrawiam moskit30@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendI
Duńską młodzieżówkę. Mam kilku odbiorców, którym zapewniam wyłączność. To było tak, że już w sklepie miałam te ciuchy ale przy takim asortymencie sprzedaż była zbyt ''skromna'' i poszło w innym kierunku. To nie do końca hurt, raczej ''handel obwoźny"' buahaha Z moim narzutem ceny są nadal atrakcyjne bo towar wyjątkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendI
do blendI--> * nie szukam tu klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do blendI Duńska młodzieżówka? Ja jestem otwarta na propozycje, pokaż , pochwal się co oferujesz , może będę zainteresowana, maila już podałam, zapraszam ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem z hurtowniami jest najczęściej taki, że najcześciej one również zaopatrują się na Ptaku i Wólce. Albo też są to te same hurtownie z Ptaka i Wólki, które sprzedają również przez internet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendI
raiska, skąd jesteś ?(jakaś odległość do większego miasta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooolllkkkkaaa
co grozi ze strony US za brak ewidencji sprzedazy na sklepie??? np: jesli zabralam ją do domu, zapomnialam ze sobą ją zabrać dnia następnego do sklepu i mam kontrolę z us

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedys jedna
Babka mi powiedziala ze hurtownie odziezy sprzedaja przez internet tudziez allegro normalnym klientom gdyz w ten sposob sie tez reklamuja - eksponuja swoj towar, klient moze zobaczyc probke itd Co do ogolnego sceptyzmu ws prowadzenia butikow uwazam ze na pewno mozna na tym zarobic, inaczej by nie powstaly sieci odziezowe ktore 'stac' na czynsze po multipleksach (stac, chyba ze sa zadluzone o czym nie wiemy). Po drugie duzo jest nam znanych markowych sklepow gdzie sie wydaje ze nie ma klientow a i tak nie wynosza sie z centrow handlowych. Wiec jakos sie utrzymuja. Po 3 nie dosc ze na rynku jest kryzys to centr.handl. przybywa sa powiekszane a i popyt na wolne przestrzenie handl. nie slabnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendI
Święta to idealny czas na otwarcie interesu. Tylko nie popadajmy w euforię bo czeka nas styczeń i luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułahaaaa
za to zusu nie opłacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do blendi Okolice Poznania ;) Wiem, wiem...marne szanse na sukces ale jednak spróbuję. Nie potrzeba mi wiele, nie muszę zarabiać kokosów... a jak mam iść pracować za nędzne grosze i jeszcze wysłuchiwać impertynencji jakiegoś bubka- szefa , to już wole zaciskać pasa u siebie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep to szeroki asortyment
No wiem, że obecnie nie jest łatwo i handel odzieżą to ciężki kawałek chleba ale jeżeli czynsz za lokal nie jest wysoki, będę pracować sama i na dodatek mam ten niski ZUS, to poradźcie jest szansa czy nie? słuchaj moich rad: 1-bierz tylko towar który absolutnie jest dobry po dobrych cenach 2-jeśli patrzysz na towar w hurtowni i nie jesteś pewna czy to się sprzeda NIE BIERZ GO NA SKLEP 3- znajdź tani lokal ALE KOŁO KTÓREGO PRZECHODZI DOŚĆ DUŻO LUDZI 4-poinformuj ludzi PLAKATAMI ŻE ISTNIEJESZ, że masz towar którego nie ma konkurencja. na przykład napisz na plakacie " nowy sklep na ulicy ...., dobre ceny. przyjdź do nas, mamy towar którego nie ma w mieście" 5-wrzucaj co się da w koszty. jedziesz po towar to wrzuć w koszty paliwo do samochodu 6-sklepikarzom robisz konkurencję więc oni nigdy ci nie powiedzą prawdy jak idzie przeczytaj to http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5022078&start=30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendI
raiska, brawo jednak napiszę do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blendI
5 - no raczej się nie da.Na początek najkorzystniej wybrać ryczałt, i tu z kosztami nie zaszalejesz. Ja bym dodała -kupuj tylko w atrakcyjnych cenach. Robisz duży narzut i masz z czego spuścić (promocje, przeceny, rabaty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×