Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość arlani styl
Cieplutkie kurtki- płaszczyki z flauszu, ceny producenta. Unikatowe wzornictwo, bardzo dobra jakość, duże rozmiary. Zainteresowanym prześlę zdjęcia na maila. arlani-styl@hananke.pl tel 505 006 542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teddytr
import i dystrybucja odzieży dla dzieci i niemowląt www.teddytrade.com Ceny hurtowe: SP4 11,00 pln ( organic cotton ) SD1 9,00 pln BDR1 6,80 pln DBS1 20,00 pln KB1 35,00 pln SP3 9,50 pln KBZ1 45,00 pln BKR1 20,00 pln ( cena za 4 pack ) SL1 1,20 pln kontakt: teddy.trade@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hollow1
arlani styl - proszę o ofertę na maila podanego kilka postów wyżej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlani styl
Posiadam w sprzedaży sukienki wieczorowe sylwestrowe polskiego producenta. Długość mini i maxi. Sukienki uszyte są z satyny, tafty, łączone z koronkami, organtyną, szyfonem, niektóre w zestawie z szalem lub bolerkiem, bardzo efektowne i szykowne. Rozmiary od 36- 44. Bardzo atrakcyjna cena. arlani-styl@hananke.pl tel 505 006 542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek1234567
Panie Wojtek112211, Z przyjemnoscia sie dolacze ... moj numer GG: 38505417 Pozdrawiam Jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIESEL odzież
Mam pytanie, czy ktoś z obecnych tutaj osób kupował kiedykolwiek do hurtu odzież damską oraz męską marki Diesel? Pytam ponieważ dostałam ofertę ale nie jestem przekonana co do ceny tej odzieży, dlatego moje pytanie brzmi w jakim przedziale cenowym można kupić w hurtowniach w Polsce odzież tej maki - kolekcje zeszłoroczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa włoska kolekcja ! Oszałamiające jesienne kolory! Zdjęcia i ceny juz na naszej stronie www.vogahurt.pl W związku z licznymi zapytaniami - przyjmujemy i realizujemy również zamówienia telefoniczne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On_myslacy
Wnioskuje, ze jest Pan jedna z tych osob. Jezeli tak, to godzac sie na taka wspolprace, chyba posiada Pan zarejestrowana DG (konto firmowe na allegro )? Chyba ze nie, i swiadomie Pan zaczal taka wspolprace ? To wtedy sprawa sprzedazy nie ewidencjonowanej przez Pana na allegro jak najbardziej nadaje sie dla UKS i policji. A podatki zawsze placi ten co sprzedaje i otrzymuje pieniazki. Wiec nie rozumiem tego oburzenia. Jestesmy ludzimi doroslymi i (chyba) myslacymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On_myslacy
Oczywiscie wyzej - Pan/Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklepy odzieżowe bankrutują
Sprzedaż ubrań spadła w tym roku o ponad 9 procent. Sklepy bankrutują, a pozostałe przeceniają produkty nawet o 50 procent - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej". W pierwszym półroczu tego roku z rynku zniknęło 13 tysięcy sklepów z odzieżą. To o 12 procent więcej niż w roku ubiegłym. Sieci sklepów tłumaczą to głównie pogarszającą się sytuacją gospodarczą. Ale wpływ na obniżenie obrotów - zdaniem "Dziennika Gazety Prawnej" - miała także ciepła jesień, która spowodowała, że klienci mniej interesowali się kolekcjami jesień-zima. W efekcie sieci handlowe musiały zmienić strategię sprzedaży. Pierwszym krokiem jest zaostrzenie sezonowych upustów. Niektóre firmy rozpoczęły sezonowe obniżki, a niektóre schodzą z cen na stałe. Więcej na ten temat - w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modaitaly
Witam Serdecznie! Nazywam sie Gosia i mieszkam we wloszech kolo Wenecji, oferuje profesjonalne uslugi posrednictwa we wloszech, adresy,tlumaczenia,negocjacje w zakupie, -odziezy firmowej prosto od producenta z najnowszych koleckcji takich marek jak np. Rinascimento,Rossodisera,COCONUDA, MISS MISS, Primo Emporio, Northland,CELYN B.,ANGELA MELE MILANO,WAGGON,ANNA RITA N,Imperial,Guarapo,Justor,Babylon,Sistes i wiele wiele innych -chinskie hurtownie (tania odziez typu made in Italy) odziez,buty,torebki,skory,akcesoria itp, -odziezy uzywanej,sort,niesort,crem, - pólnocne wlochy kup rewelacyjny towar prosto we wloszech !!! zapraszam do przyjazdu do wloch!!! gwarantuje fantastyczny towar oraz owocna wspólprace!!! osoby zainteresowane prosze o kontakt na skype lub tel, pozdrawiam goraco gosia tel. +39 3343861408 skype gosiagosia355 modaitaly@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etnafi
Witajcie. Czytam i czytam, i szukam podpowiedzi na ,,lepsze jutro w handlu,, i niestety nic nie znajduję :( Smutne to co się dzieje, nie ma widoków na to żeby było lepiej. Powiem tak, ludzie nie czarujcie się, nie liczcie na duże zyski z handlu, te czasy już daleko za nami... Wiem coś o tym, siedzę w tym od 12 lat. Teraz jest dokładnie tak jak tu napisał - fiber39 Czytam te wszystkie posty i nie wiem już co powiedzieć ! sklep prowadzę już 8 lat ale z roku na rok jest gorzej ! teraz utrzymuję się na powierzchni tylko dzięki stałym klientkom , ale to za mało aby egzystować! Bo o zyskach można już zapomnieć , to co po dostawie zostaje na sam koniec , no to może jest ten zysk , ale wtedy trzeba jechać po nowy towar , a kasę się już przejadło i tak w kółko! Ja doradzam tym co chcą zainwestować swojego pieniążka - zainwestować i pomnożyć go, NIE PCHAJCIE SIĘ W HANDEL ODZIEŻĄ, bo to co się teraz dzieje to mielenie pieniędzy, i w efekcie ,, podgryzanie własnego ogona..... ,, Ja trafiłam na te forum bo szukam l kogoś kto potrzebuje wystawić towar, ja dysponuję stoiskiem w sklepie i mogłabym się zając sprzedażą tegoż towaru, wzajemnie moglibyśmy sobie pomóc. Coś trzeba robić, a najlepiej robić to co się umie i lubi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
etnafi Ja trafiłam na te forum bo szukam l kogoś kto potrzebuje wystawić towar, ja dysponuję stoiskiem w sklepie i mogłabym się zając sprzedażą tegoż towaru, wzajemnie moglibyśmy sobie pomóc. Coś trzeba robić, a najlepiej robić to co się umie i lubi..... __________________________________________________________ może zajrzyj na http://www.salonb2b.pl/forum/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to juz jasne
A to już jasne gdzie teraz się spotykacie ;))) hahaha ale was już wczesniej wysledziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to babski klub
czy moze sie myle ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipiatek@o2.pl
Jestem zainteresowana hurtowym zakupem odziezy takich marek jak Waggon, Rinascimento,Rossodisera, Just-R, Rocco Barocco, Vodka & lemon,Pinko, kor@kor, Blumarine,Cinema Donna,Denny Rose i in. jeszcze z sezonu wiosna/lato 2011 jak również jesien/zima 2011/2012 celem dalszej sprzedazy detalicznej. Prosze o kontakt oraz ewentualnie przeslanie zdjec odziezy jakie Panstwo posiadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do etnafi ) Podaj e-mail mam w ofercie ciekawe sukienki także dzianiny i duże rozmiary ( zainteresowanych współpracą więcej info wysyłam na e-mail ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd21
witam. mam zamiar zajac sie handlem obwoznym, glownie ciuchy. czy jest ktos kto odpowie na moje pytania, ktos kto sie tym zajmuje...? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowesnymam - dziękuje zaraz tam zaglądnę :) Muflon82 - Tobie również bardzo dziękuję - mail kontakt filasklep@vp.pl dddd21 - Tobie radzę dobrze się zastanów - to bardzo ciężki chleb HANDEL OBWOŹNY, zainwestuj może w coś innego, tak aby spokojnie zarobić na ZUS, podatek, paliwo, placowe (bo przy obwoźnym też się za stanie płaci) Przypomnę, że od nowego roku ZUS do góry i są już plany do podwyższenia podatku :( Dziękuję tym którzy odpowiedzieli na mój post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd21
moja znajoma prowadzi handel obwozny od kwietnia, calkiem dobrze na tym wychodzi, 2-3 razy w tygodniu staje z namiotem w malych miejscowosciach,na placu lub przy sklepie, ma odziez damska i dziecieca. sklep stacjonarny to tez ciezki kawalek chleba, trzeba zaplacic za lokal i dokupic duzo wiecej rzeczy potrzebnych do sklepu(wieszaki, stojaki, manekiny...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joj
No wlasnie i na handlu obwoźnym dodatkowym zyskiem jest krecenie lodow ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd21
joj - jak ktos ma odpowiednia maszynke to pewnie ze tak hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dddd21 - wszystko co napisałam płynęło ze szczerego serca, przerobiłam rynki, ryneczki, przerabiam jarmarki, i uwierz wiem co piszę. Praca pod chmurką to nie tylko jakieś zyski (takie które starczają na bieżącą konsumbcje) i obrót, ale i straty spowodowane warunkami atmosferycznymi, że o zdrowiu nie wspomnę.... Te pieniądze nie są warte takiej krwawicy - ALE TO JEST MOJE PRYWATNE ZDANIE a każdy jak wiadomo może je mieć. A tak na marginesie, widziałeś/łaś jak wyglądają po powrocie z pracy....a przed nimi zima, a potem gorące lato....i tak na okrągło. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z etnafi odnośnie handlu na targu . Również to przerabiałam i pozornie małe koszty okazują się dużo wyższe po podliczeniu strat , towar wystawiany pod namiotem kurzy się , czasem zmoknie , czasem wyblaknie od słońca itp . Żeby zarobić na zus i inne opłaty trzeba wyjeżdżać codziennie niezależnie od pogody , szkoda zdrowia. Teraz prowadzę sklep i chociaż koszty są wyższe to nie żałuję że zrezygnowałam z handlu obwoźnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd21
etnafi i katya77 macie sklep z ciuchami? gdzie sie zaopatrujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd21
kupujesz tez chinskie rzeczy? mi by bardziej zalezalo na tureckich i polskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuje wszystko na co jest zapotrzebowanie, teraz jest sezon kurtkowy, płaszczykowy i ja kupuje to co jest ładne, i dobrze wykonane, i nie ma dla mnie znaczenia kto to wyprodukował, znaczenie ma cena. Z ceny ma być zadowolony sprzedawca i klient. To temat rzeka, z czasem samo przyjdzie potrzebna jest tylko praktyka, a do tego trzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teddytr
import i dystrybucja odzieży dla dzieci i niemowląt www.teddytrade.com polecam kombinezony dzieciece po 45 złotych !!! Ceny hurtowe: SP4 11,00 pln ( organic cotton ) SD1 9,00 pln BDR1 6,80 pln DBS1 20,00 pln KB1 35,00 pln SP3 9,50 pln KBZ1 45,00 pln BKR1 20,00 pln ( cena za 4 pack ) SL1 1,20 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teddytr
import i dystrybucja odzieży dla dzieci i niemowląt www.teddytrade.com polecam kombinezony dzieciece po 45 złotych !!! Ceny hurtowe: SP4 11,00 pln ( organic cotton ) SD1 9,00 pln BDR1 6,80 pln DBS1 20,00 pln KB1 35,00 pln SP3 9,50 pln KBZ1 45,00 pln BKR1 20,00 pln ( cena za 4 pack ) SL1 1,20 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×