Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość do do Jak u Was???????
w sklepie właściciel stoi za ladą chyba że ma kilka sklepów to co innego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO do do Jak u Was???????
Ja mam jeden sklep i nie stoję za ladą tylko moje 4 pracownice ii jeszcze na umowe zlecenie mam 5 pracownika który dowozi mi towar, wiec nie uogólniaj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha34
Witam dziewczyny, może macie chęć kupić ciuszki w pakietach, albo całość. Mam z likwidacji sklepu dużo ciuchów, - Firma prosperowała dobrze, ale wchodzę w spółkę ze znajomym i chcemy zwiększyć zakres działalności i wolałabym to zakładać - nie koniecznie z bagażem odzieży, więc chce się tego pozbyć przed nowym rokiem - Swetry, koszulki, tuniki, sukienki, wszystko z hurtowni z października i listopada. Wzory:paski, kwiatki, bez wzorów, gladkie sweterki, mnóstwo rzeczy. Jeżeli jesteście zainteresowane piszcie na maila, wyślę przykładowe zdjęcia. Rozmiarówka: głównie uniwersalna, S/M/L troszkę XL Towar jest naprawdę ok, ale niektóre rzeczy się powtarzają i nie mam nerwów wystawiać zestawów na allegro- bo wyszloby ich sporo. Ciuszków zostało około 400szt Ceny w hurcie jak kupowałam wachają się od 13-29zł za sztukę, sprzedawałam między 25 zł - 70 zł , zależy wiadomo od fasonu i farta:) Większość sprzedawana była po 40zł i szły bardzo dobrze. Niestety nie wszyscy po zakupie dokonali wpłat za towar - i stąd te resztki. Ciuchy tureckie, włoskie i chińskich troszkę. W zasadzie wszystko chce sprzedać po 15 zł od sztuki, przy całości tj 400 sztuk cena sprzedaży to 6 tys zł. Wystawić mogę tylko rachunek- niestety nie jestem vatowcem. Troszkę na oko , ale mniejwięcej 30% odzieży to te tańsze, a reszta 70% to te droższe egzemplarze. Aha i jest to odzież na kobiety do 40 roku życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha34
Podaje maila: aga291988@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milanos
do agniecha34 jestem bardzo zainteresowana oto meil nomma33@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilaossa polecam blue shadow ma swój punkt hurtowy w Ptaku ja zakupy robię częściowo w Ptaku a uzupełnienia przez ich stronę www.bshurt.pl. Fajna obsługa-dziewczyny naprawdę potrafią doradzić na co postawić w sprzedaży w danym okresie życzę powodzenia :) w walce z sieciówkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskit30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsprzedam
witam,może ma ktoś ochotę kupić ciuszki w pakiecie. mam z likwidacji sklepu sporo ciuszków, głównie sukienki, spódniczki, bluzki eleganckie,tuniki,bluzeczki,spodnie. jeśli są zainteresowani prosze pisać na meila,wyślę przykładowe zdj,. rozmiary głównie 44-52,ale jest kilka rzeczy większych. towar jest bardzo dobry gatunkowo. ciuszki głównie polskie sprzedam po atrakcyjnych cenach elabereza22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agniecha34
Witam dziewczyny, może macie chęć kupić ciuszki w pakietach, albo całość. Mam z likwidacji sklepu dużo ciuchów, - Firma prosperowała dobrze, ale wchodzę w spółkę ze znajomym i chcemy zwiększyć zakres działalności i wolałabym to zakładać - nie koniecznie z bagażem odzieży, więc chce się tego pozbyć przed nowym rokiem - Swetry, koszulki, tuniki, sukienki, wszystko z hurtowni z października i listopada. Wzory aski, kwiatki, bez wzorów, gladkie sweterki, mnóstwo rzeczy. Jeżeli jesteście zainteresowane piszcie na maila, wyślę przykładowe zdjęcia. Rozmiarówka: głównie uniwersalna, S/M/L troszkę XL mogłaś komuś sprzedać sklep i informacje o rynku (co kupują klienci i czego nie kupią) na którym działasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Gdyby ktoś chciał sprzedać hurtem ubranka dla dzieci znanych marek (np.zara, h&m) czekam na oferty. jadwiga-jurkiewicz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka
Hej dziewczyny, czy ktoras z Was wie moze skad moge sprowadzac ubrania firmy Waggon. Chce otworzyc skle z ta marka ale nie mam dojscia do producenta. Pomozcie. Piszcie na maila agata1712@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila pomorskie
kupie ubrania damskie jesienne-zimowe 2011 , rozmiary S,M,L sweterki tuniki,bluzki , Nowe. pisać na maila. najlepiej wklejcie zdjecia ciuszków. kamilaossowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co prawda w oczy
kole? A ja was doje z kaski heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaml
marta1902 Bluzeczka, którą pokazałaś w Ptakach kosztuje 29zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka
Przeslijcie mi jeszcze raz cennik waggona, niezdara usenelam :) mail agata1712@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teddytr
import i dystrybucja odzieży dla dzieci i niemowlątwww.teddytrade.com polecam kombinezony dzieciece po 45 złotych !!! Ceny hurtowe: SP4 11,00 pln ( organic cotton ) SD1 9,00 pln BDR1 6,80 pln DBS1 20,00 pln KB1 35,00 pln SP3 9,50 pln KBZ1 45,00 pln BKR1 20,00 pln ( cena za 4 pack ) SL1 1,20 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila pomorskie
hej co myslicie o sprowadzaniu ciuszkow z UK z primarku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskit30
Hej bylam dzisiaj w Jaworznie i jestem milo zaskoczona ciesze sie ze moge tam znalezc ubrania do mojego sklepu i w dobrych cenach a najwazniejsze jest to ze nie musze kupowac po 12szt tylko moge mieszac rozne rozmiary i wzory, Jak sie nie myle to bylam na hali nr.2 nie wiem co jest w pozostalych halach poniewaz nie mielismy duzo czasu zeby tam zagladnac. nie wiem jakie ceny sa w Lodzi ale nie oplaca mi sie jechac tam po towar i wybiore Jaworzno. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskit30
Hej bylam dzisiaj w Jaworznie i jestem milo zaskoczona ciesze sie ze moge tam znalezc ubrania do mojego sklepu i w dobrych cenach a najwazniejsze jest to ze nie musze kupowac po 12szt tylko moge mieszac rozne rozmiary i wzory, Jak sie nie myle to bylam na hali nr.2 nie wiem co jest w pozostalych halach poniewaz nie mielismy duzo czasu zeby tam zagladnac. nie wiem jakie ceny sa w Lodzi ale nie oplaca mi sie jechac tam po towar i wybiore Jaworzno. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zniesmaczona ona
zamówić ci wizytę u psychiatry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona ona
Sama się tam udaj Katarzyno i przestań w końcu używać tego obrzydliwego słownictwa, obrazać i podszywać się pod innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeee
Znowu ten trol z Gdańska sieje ferment na forum, Kaśka spadaj z tąd schizofreniczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooo, widzę
że znów dyskusje na poziomie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooooszukujacaaa
Dziewczyny gdzie na jakich stronach szukać producentów odzieży xxl ( do współpracy). Wpisuje w google i 90% to sklepy internetowe. A ja szukam bezpośrednio namiarów producentów. POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabanik
Do Muflon 82 proszę o oferte niko.ep@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozer
ja handluję duńskim outletem 10lat i od 2 lat totalna masakra rok temu dostałem propozycję od znajomej do dystrybucji kolagenu naturalnego i zaryzykowałem a tak w zasadzie nie zaryzykowałem bo nie ma tam żadnego wkładu po za jednym, własnym czasem który trzeba poświęcić na rozwój tego biznesu. Na początku byłem bardzo sceptyczny ale już przy niewielkim swoim nakładzie po trzech m-cach 3tys na rękę a w listopadzie 12 na konto w tym biznesie podstawa to dobry menadżer nad sobą ja takiego mam. Dzisaj jak sledzę to forum to tak nieprzeżywam tych wszystkich postów o marnych obrotach choć sam na sklepach je mam, bo sklepy to teraz moje hobby a pieniądze zarabiam na szczęście gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acarp
do mozer to nie miejsce na reklamę kolagenu. Sprytne podejcie ale nie z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradczyni tez ma sklep
dobra strona internetowa ci pomoże, to koszty niewielkie, a pomoże ci zaistnieć w sieci, dwa profil sklepu na fejsie, poczta szeptana jest najlepsza, więc reklama wśród znajomych jak najbardziej CI się przyda i jeszcze polecę ci darmowe szkolenie online które sama w domu możesz zrobić za free (DARMO) http://www.netakademia.pl/darmowe-kursy-online.php powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozer
Tak jak większość tutaj mam sklepy i nikogo do niczego nie namawiam, tylko pokazuję że w przeciwieństwie do was nie biadolę że interes marny że na czynsz ledwo etc... tylko staram się przystosować do nowej rzeczywistości, zobaczcie co dookoła was się dzieje i starajcie wykorzystać wiedzę innych, tych którym się udało w branży MLM,a na pewno nie dostaniecie takich rad w przypadku innych prowadzących butiki. Ktoś kto zjechał pól europy w poszukiwaniu dobrego towaru do sklepu, i znalazł go nie poda wam teraz adresu gdzie można go kupić, bo sam będzie chciał wam go wcisnąć i zarobić a wy już na nim wtedy nie zarobicie bo będziecie mieli drożej niż on np. na allegro czyż taka nie jest prawda? Wiem to bo 10 lat to przerabiam dzień po dniu i też zjechałem pól europy i nawet znalazłem ale co z tego jak w tej chwili nic nie idzie. Dlatego żeby nie obudzić się z ręką z nocniku skorzystałem z innej opcji, i co listopad a na konto 12.000pln a nawiasem mowiąc jest połowa niby najlepszego miesiąca w roku i jak tam interesy który w butiku może się pochwalić że nie schodzi poniżej 2tys. obrotu dziennie, myślę że prawie nikt, raczej każdy kto ma sklep cieszy się że zera nie było, tylko co dalej, dalej za dwa tygodnie styczeń, luty i masakra pozdrawiam wszystkich jeszcze handlujących jeżeli ktoś chce mogę pomóc, poczytajcie w necie o MLM a ja wam dam dobry produkt profesjonalne wsparcie i gwarancję sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×