Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość WAGGON najnowsze kolekcje
WiTAM Zajmuję się sprzedażą hurtową najnowszych kolekcji marki Waggon. Osoby zainteresowana współpracą proszę o kontakt. ewelinagrzesiulina@poczta.onet.pl ewelinagrzesiulina@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teddytr
Bezpośredni importer odzieży , towar prosto od producentów. Odzież głównie dla niemowląt : body długi rękaw 6,80 zł , śpiochy 9,50zł i 11,00zł , kombinezony dzieciece 45 zł , dresy dziewczece 20 zł ( wyszywane wzory ) i inne www.teddytrade.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debiutantka xyz
Był może ktoś ostatnio w PTAKu? Są może grubsze sweterki damskie i spodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna ...do Klaudi1982
Ja jestem zainteresowana otwarciem outlet w Jarocinie. Odezwij się do mnie, błagam. anna6maria@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
Anna ...do Klaudi1982 Kochana w Jarocinie ma Outlet właściciel hurtowni ,więc nie przebijesz sie tam z cenami :/ Też myślę o jeszcze jednaym miejscu ale Jarocin,Śrem,Gniezno, Gostyń są obstawione przez hurtowników.. Trzeba myśleć o innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debiutantka xyz
Ponawiam pytanie, czy w Ptaku są jakieś nowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Klaudi1982 -Anna
Nie miałam o tym pojęcia. A w Pleszewie z tego co wiem nie ma żadnego ciekawego outletu. Co sadzisz o tej lokalizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam pojęcia;/ a Pleszew? Tam nie spotkałam jeszcze outletu.. może Pleszew będzie dobrym miejscem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w Maximusie pod Warszawa jest coś ciekawego? Warto tam jechać? Czy Tuszyn, ptak, Wólka są lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedaję na Allegro od kilku lat, dorabiając sobie do pensji. Są to zazwyczaj rzeczy używane bądź nietrafione zakupy. Wiecie, tak jak większość szarych sprzedawców z Allegra. Jeśli chciałabym teraz zacząć robić to inaczej, na większą skalę, to kiedy nadchodzi ten moment gdy muszę to zarejestrować jako firmę? I czy w ogóle muszę, skoro to nie moje ciuchy, a innych firm? Do jakiej kwoty mogę mieć zyski aby nie płacić podatku i czy da się tak? Powiedzmy że chciałabym wystawiać około 10, 20 aukcji dziennie i nie chcę któregoś dnia obudzić się z ręką w nocniku, osaczona grzywnami, karami, długami. Doradźcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do key 3
O tym kiedy masz sie zarejestrowac handlujac na allegro - juz ksiazki napisali. Sa przepisy i trzeba sie ich trzymac. Jezeli handlujesz w sposob ciagly - to powinnas zalozyc dzialaln.gosp. A interpretacja tego przepisu lezy po Twojej stronie. Wg mnie jesli sprzedaz cos sporadycznie - i udokumentujesz ze sie u Ciebie zasiedzialo pol roku i bylo uzywane - to dzialaj w szarej strefie. Ale jak Ci sie sprzedaz zwiekszy, to juz musisz zaczac to ewidencjonowac. Sam fakt ze dobrze by bylo zebys wysylala paragon klientom, aby nikt sie nie mogl przyczepic. Reasumujac jezeli chcesz dzialac tak jak napisalas na szersza skale to musisz zalazyc dg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do key 3
Z reszta sa inne fora poruszajace te tematy dg a handel na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie badźcie głupi
Nie badźcie głupi, nie sprzedawajcie komuś niczego na allegro bez działalności gospodarczej i rozliczania się z tej działalnosci. Jak będziecie mieć pecha to będziecie płakać jak moja znajoma, US jest nie ugięty nie chce jej zmiejszyć kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
a na czym ten pech polegał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie badźcie głupi
Podobno jej pech na tym polegał że US z naszej kochanej miejscowości napisał do allegro żeby podało dane wszystkich którzy sprzedają na allegro bez konta firmowego i ich przychody przekroczyły jakąś tam sumę. Ona nie przyznała się do winy ale jej to prawdopodobnie nic nie da bo oni mają od allegro każdą ją transakcje od ponad 4 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
"Podobno jej pech na tym polegał że US z naszej kochanej miejscowości napisał do allegro żeby podało dane wszystkich którzy sprzedają na allegro bez konta firmowego i ich przychody przekroczyły jakąś tam sumę. Ona nie przyznała się do winy ale jej to prawdopodobnie nic nie da bo oni mają od allegro każdą ją transakcje od ponad 4 lat." __________________________________________ no ale to chyba oczywiste i prawidłowe działanie US. nie może być tak , że jedni prowadzą regularną działalność handlową , czerpią z tego procederu spore zyski i nie płacą podatków , ZUSu , a inni są do tego zobligowani bo uczciwie założyli firmę . w kasie państwa coraz mniej pieniędzy i coraz częściej będziemy słyszeli o rozliczeniu takich cwaniaków allegrowych , na 5 lat do tyłu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Już się zabieram za wyszukiwanie info. Póki co śpię spokojnie, bo jak dotąd sprzedawałam sporadycznie i za malutkie kwoty. i Były to rzeczy używane itd. I dzięki za ten przykład ze znajomą, takie problemy nie są mi potrzebne. Czas się zorientować, jeszcze raz dzięki! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukiwanie Urzedu Skarbowego
Z tego co widzę niektórzy mają zarejestrowaną działalność gospodarczą a i tak oszukują skarbówkę. W dodadku w bardzo rzucający się w oczy sposób aż dziw że się nie boją, pierwszy przykład z brzegu allegrowicz który dostał komentarze za sprzedanych prawie 33 tyś przedmiotów a wiadomo że spora część kontrahentów nie wystawia komentarzy wogóle. Wytłuszczonym drukiem ma podane "NIE WYSTAWIAMY PARAGONÓW FISKALNYCH. Na życzenie wystawiamy faktury VAT w ciągu 7 dni od zakończenia aukcji. http://allegro.pl/my_page.php?uid=4640411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa takka
a to tak można pisać??? trudno mi w to uwierzyc ze aż tak ryzykują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfghfghfgh
Pracuję na rynku od jakiegoś czasu. "szefowa" kręci skarbówkę na ładną kasę. Nie dosc, że nie rejestruję pracownika w zeszyt podatkowy wpisuje tylko dwie, trzy rzeczy sprzedane. To jeszcze bezczelnie i z pogardą mówi i chłopakach handlujących ruskimi fajkami, że złodzieje :D Co jakiś czas zdarza się, ze urząd celny wpada.. To ta tylko ręce zaciera i się cieszy. Mówiąc, "Dobrze im tak, Oni i tak mają okradają Państwo" To jest szczyt wszystkiego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 012-asd
I jak tu z takimi konkurować na allegro jak oni już na starcie mogą zaproponować cenę o ponad 20% niższą do tego jeszcze przesyłkę rówqnież mogą zaoferować niższą bo nie doliczają do niej vat. Kupują na zachodzie bez vat bo mają NIP Europejski, w Polsce sprzedają również bez vat, a mnie vat i opłaty allegro powoli dobijają. Co miesiąc odprowadzam 3,5 do 5,8 tyś samego vatu. No ale z drugiej strony to trzeba być bardzo odważnym żeby coś takiego pisać jeszcze na stronie o mnie. Kurcze jak tak skrupulatnie się rozliczam z kazdej złotówki szczególnie na allegro, bo tu mogą nas sprawdzić 5 lat do tyłu, allegro udostępni co kiedy i komu sprzedaliśmy do tego dochodzi kolejny nie podważalny dowód czyli konto bankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyt hipokryzji
hfhfghfghfgh niestety takich hipokrytów jest coraz więcej, sami oszukują Państwo i nic złego w tym nie widzą, ale jak ktoś inny oszukuje to źle i dobrze że go złapali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozalilia
no tak i jak tu z nimi konkurować jak sie płaci vat, dochodowy a oni nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie...........
wszyscy powinni miec rowne szanse! Bo to jest tak - zeby moc cos sprzedac i nie na internecie, musimy miec DG, jakis lokal, zainwestowac w wystroj, kupic towar,zatrudnic pracownika, oplacic zus, prad, wode, ksiegowa, paliwo, drukarke itd przydalaby sie kasa (bo ludzie patrza) - innymi slowy poczynic pewne kroki w celu zarabiania na handlu, a na allegro jest inny swiat - tam nawet dziecko moze zaczac zarabiac. Masz wiec sklep stacjonarny - znasz konkurencje - ona tez dziala na tych samych zasadach - wiec mamy podobne koszty i nasze szanse sa wyrownane. Ja robie obnizke ex collection do jakiegos pulapu konkurencja tez, ale progu rentownosci nikt z nas nie przekracza. A na allegro ja mam niskie ceny a ktos ma wogole super niskie bo handluje na czarno!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinezony zimowe dzieciece 45 pln www.teddytrade.com zamówienia na email: teddy.trade@gmail.com lub po rejestracji w hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluni@
Witam forumowiczów. Mieszkam w małej miejscowości w woj. Świętokrzyskim. Niestety nie mogę znaleźć pracy dlatego planuję otworzyć maly sklepik z bielizną. Stąd pojawia się moje pytanie do Was. Gdzie mogę zaopatrzeć sie niedrogo hurtowo w bieliznę aby moje klientki mogły kupić biustonosz za 15 zł, a majtki 7 zł, ponieważ tu gdzie mieszkam nie ma zbyt zamożnych ludzi. Jednak nie zrezygnuję w pełni z polskiej bielizny i rowniez interesują mnie ceny hurtowe tego towaru gdzie za biustonosz w hurcie zapłacę góra 25 zł choć nie ukrywam, że najbardziej zalezy mi na cenach producentów. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ja cie krece w kółko
Tak piszecie o tym allegro że tych co bez DG ściga skarbówka. Ale czy to prawda bo ja jeszcze nie słyszałam by ktoś musiał się tłumaczyć albo miał jakieś kary finansowe. Przecież jakby tak było to allegro straciło by większość klientów i poszło by z torbami. Może losowo kogoś sprawdzą ale to tylko tych co sprzedają bardzo dużo i rzucają się w oczy. Jak tak patrzę to coraz więcej osób ukrywa swoje dane na allegro. A im więcej ludzi kantuje skarbówkę tym są wszyscy bespieczniejsi. Jedynie na tym cierpią frajerzy co mają DG i uczciwie płacą podatki. Ale skoro boją się ryzykować i chcą uchodzić za bez skazy to niestety coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozalilia
No tak mały odsetek ma tylko nieprzyjemności ze strony skarbówki za handel na allegro. Niestety szara strefa kwitnie i wykańcza legalnie działajacych i płacących podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluni@
Witam. A ja znów ponawiam swoje pytanie do was ze str. 408 czy ktoś zna namiary na producentów bielizny gdzie biustonoszy kosztują gora 25 zł, a także gdzie mogę kupić biustonosze te gorsze gatunkowo za jakieś 7 zł za sztukę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k24krakow
Od 3 miesiecy szukam, gdzie mozna kipic turecka odziez typu - waggon, sogo, lasagrada... i nie mam pojecia.. Znalazlam watek (na tym forum) - ze centrum handlowe ptak oferuje sprzedaz tej odziezy, ktos ma namiary ktory to sektor?? Wiem, ze uzytkownik indigo ma gigantycznie doswiadczenie w tej materii, ktos ma kontakt do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×