Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość Blueberrya
Muflon82 Podaj e-mail mam w ofercie ciekawe sukienki także dzianiny i duże rozmiary ( zainteresowanych współpracą więcej info wysyłam na e-mail ) Pozdrawiam Jestem zainteresowana ofertą wzięcia towaru w komis można prosić o szczegóły jak również ofertę coco21@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Chciałam Was zapytac o wynagrodzenie dla pracownika. Mam jedno stoisko z odzieżą damaską. Drugie otwarte od jakiegoś czasu. Jak wygląda to u Was? Jakieś podpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffff
Dobre pytanie;) Jakie wynagrodzenia dla pracownika.. np na rynku stoisko z odzieżą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd21
zalezy w jakim regionie polski, np w zachodniopom. na rynku, bazarze, od 9 do 17 na reke 1200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzyskiwacze
Na Mazurach płacą 20 zł na dzień i 5% od utargu. A utarg dzienny na takim stanowisku to 400, czasem 450 zł zależy jakie miejsce. Akurat tam gdzie ja pracuje dniówki miałam najczęściej 42 zł. I z tego była właścicielka zadowolona. Ostatnimi czasy utargi spadły stoję za 32 zł na dzień, a przy tym ile się wysłucham gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca
Straszne za 32 zł??? Straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca 50 zł za 5-10 minut.
To ja Ci mogę dać 50 zł i to nie za dniówkę a za 5-10 minut przyjemnej lekkiej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd21
50 zl w 5-10 minut? pomarzyc mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Acarp
do dddd21 zastanów się co to za praca i potem pomarz:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd21
wiem co to za praca, ''lekka i przyjemna''. ja juz wole siedziec w domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca 50 zł za 5-10 minut.
Przybliże troszkę o co chodzi w tej pracy, pracuje się w niej głównie ustami i językiem, no i podpowiem od razu że wcale tu nie chodzi np. o wygłaszanie referatów czy o plotkowanie ani np. o granie na flecie choć z tym ostatnim to ma to troszkę wspólnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRESS EXPRES
Wielkie obniżki cen w sklepach odzieżowych Kupując ubrania na sezon jesienno-zimowy, można liczyć na spore obniżki cen. Odzież jest przeceniana nawet o połowę podaje Forsal.pl za "DGP". Jak czytamy, niektóre sieci poszły o krok dalej i wprowadziły obniżki cen na stałe. Na takie rozwiązanie zdecydowały się np. Marks & Spencer oraz Benetton. Konsumenci mogą się cieszyć, jednak ludziom z branży wcale nie jest do śmiechu. Sklepy odzieżowe padają jak muchy, a cięcie cen w wielu przypadkach jest niezbędne, aby utrzymać się na powierzchni. W pierwszym półroczu 2011 roku z polskiego rynku zniknęło aż 13 tys. sklepów handlujących ubraniami. To wzrost o 12 proc. w porównaniu z zeszłym rokiem. Według GUS-u sprzedaż odzieży skurczyła się w tym roku o 9,1 proc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ja cie krece w kółko
a ja właśnie straciłam prace w sklepie z odzieżą i tak sobie myślałam że otworze swój butik taki z tańszą dla młodzierzy. Bardziej na takie Tureckie bym sie nastawiła choć drogie to mniej tego na rynku co Chinskiej odzieży. Choć widze że Chinskie dosyć sie sprzedają ale nie wiem czy dam utrzymać się z zarobku. I mam pytanie do sprzedajacych Chinskie jaką marże sie daje i czy się to opłaca taki sklep mieć w małym mieście prawie 20 tysiecy człowieków??;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ja cie krece w kółko
A i jeszcze czy dają dotacje na butik i jak dużo bo nie jestem w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agama-hurt
Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem Outlet New Look. Można u nas zamawiać pełny mix. ( odzież damska, odzież męska, odzież dziecięca, w okresie jesienno zimowym - kurtki, płaszcze, swetry, jeansy ). DLA NOWYCH KLIENTÓW MAMY ZESTAWY POKAZOWE W REWELACYJNEJ CENIE!!! Szczegółowa oferta i cennik na e-maila firmaagama@prokonto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaa .
Ja mam 16 lat . : ) Szyję ciuchy od małego ... : - ) Razem z koleżanką myślimy nad butikiem . Może za rok , albo 2 . : ) Jeśli ktoś ma jakieś informacje dotyczące tego tematu , lub jakieś dobre rady ... ZAPRASZAM NA GG . : ) 36538168 . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina N.
Witam, Jestem zainteresowana kontaktami, proszę o więcej szczegółów na moje gadu-gadu - 38693599 Pozdrawiam AlinaK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUŻE ROZMIARY
sprzedam mix odzieży w dużych rozmiarach 44-56 w atrakcyjenj cenie(podlega negocjacji) bluzki eleganckie,sweterkowe,tuniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
do DUZE ROZMIARY Bardzo prosze o informacje,ilosc cene itd na maila jontek1@vp.pl pozdrawiam Ps:Jak u Was pazdziernik bo Ja nie wiem czy mam zamykac i siedziec w domu czy to przejsciowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nowa tu
nieciekawie ogólnie. a jak długo prowadzisz sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim handlującym. Faktycznie coraz ciężej jest się utrzymać na rynku. Ostatnio Pani kupiła u mnie w sklepie sweter, którego potem widziała na allegro i miała pretensje, że moja cena była wygórowana w porównaniu z tamtą. Wyjaśniłam Pani, że nie sprzedaję 500 szt na jednej aukcji i nie zarabiam tyle co oni ale oczywiście co Panią to obchodzi. Trzymajcie się. Jeśli ktoś może mi zaoferować towar w komis do sklepu to zapraszam do współpracy. Może tak będzie łatwiej. anntures@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlani styl
Hej Kolorowa Jeśli tu zaglądasz to odezwij się do mnie na priv. Po dłuższej nieobecności chciałam wejść na salon.... ale nie mogę. arlani-styl@hananke.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
witaj Arlani mieliśmy poważną awarię na forum , musisz się na nowo zarejestrować tak jak każdy inny użytkownik . na obecnym forum jest też dział otwarty dla gości gdzie kazdy może pisać i czytać . zapraszamy http://www.salonb2b.pl/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskit30
Witam zastanawiam sie nad otwarciem sklepu odziezowego mysle o takim w ktorym sweterki beda kosztowc ok 25zl a spodnie ok 40zl tylko nie wiem skad mam brac tak tanie ciuchy jestem z okolic Krakowa i myslalam zeby zaopatrywac sie w Wolce kossowskiej ale nie wiem czy to mi sie bedzie oplacalo poniewaz to kawal drogi i dlatego mysle zeby zamawiac towar przez internet ale z tego co czytam na forum to czesto zdazaja sie jakies wady w "kompletach" prosze doradzcie mi gdzie najlepiej kupowac ciuchy a moze na tandecie w Krakowie? Dodam ze chce ubiegac sie o dotacje z bezrobocia na rozpoczecie dzialalnosci . Pozdrawiam i czekam na informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GeniaodKazika
Witam, mam pytanie czy w niedzielę jest otwarta Wólka Kosowska ? Jeśli tak to czy warto tam jechać w niedzielę ? Wiem że na pewno już było o tym w tym temacie, ale szczerze mówiąc nie chce mi się szukać. O ile mnie pamięć nie myli to pisano tutaj że w niedzielę jest nieczynne, ale wolałabym się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GeniaodKazika
Pytanie już nie aktualne. Znalazłam odpowiedź na moje pytanie już w innym miejscu, w niuedzielę jest nieczynne w Wólce Kosowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
witam was dziewczyny weszlma na forum prawie po roku czasu.... w styczniu mija rok jak zamklam swoj butik... Co moge powiedziec to powazna decyzja otworzenie sklepu i osoba ktore sie nad tym zastanawiaja radze to przemyslec... Widze ze nie ma juz osob z ktorymi ja tu pisalam bo same nowe nicki:)) Dziewczyny kazda zawsze chce aby ich butik byl wyjatkowy , aby mial najlepsze ciuszki itp itd .... owszem to jest do zrealizowania otworzysz tak jak bedziesz chciala ale co dalej .... ?!?! gdy nadajdzie okres wrzesien/pazdzziernik gdzie w sklepach byly pustki?!?! badz w samo lato cze-lip-siep byly bardzo malo osob nawet przeceny nie przyciagaly uwagi az takiej...! Nie oklamujmy sie i zadajmy sobie podstawowe pytanie czy wy dziewczyny ktore chcecie otworzyc swoj sklep gdzie robicie zakupy??? w swoim miejscowosciach w sklepach ,butikach czy w sieciowkach??? ja zycze wam powodzenia pamietajac ze to ciezki temat !!! pozdrawiam i zycze utargow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do missy08
Missy, a co teraz porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×