Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość zmień księgową
prawnik i księgowa odpowiedzą na twoje pytania. w naszym zbiurokratyzowanym państwie wszystko jest zaminowane prawem aż strach coś zrobić. dziękujemy naszym (p)osłom wybranym przez kretynów za pracowitość w tworzeniu niezliczonych paragrafów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remanent
Jak zrobić remanent w sklepie odzieżowym? prowadzę działalność od września i nigdy nigdzie tego nie robiłam. Będę wdzięczna za jakiś przykład takiego spisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo proste
just use google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betinkakkkkk
ile powinni byc obrotu miesiecznego na poczatku 3 miesiac w handlu na bieliznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do betinkakkkkk
Wydaje mi się że co najmniej 15 tyś żeby miało dobrze rokować na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAĆ PAN
Theomod czytam twoje wypociny i przyznać muszę iż chyba niezle się napaliłeś jakiegoś ziela czy innych zacnych suszonek! Ok strzelasz pomysłami ale to jest bez sensu nie ma szans na ZASTOSOWANIE w małym butiku ! kawa modelki i co jeszcze? Bobesh to co innego czuje temat zna się na rzeczy !! Ma doświadczenie i to czuć ! Theomod z tego co napisałeś nie masz sklepu i może i dobrze bo na własnej skórze przekonałbyś się o tych chwytach marketingowych bo DLA WIĘKSZOŚCI LUDZI MY DROBNI SKLEPIKARZE JESTEŚMY KOMBINATORZY I ZŁODZIEJE!!! tak nas postrzegają. A i media często kopa nam zasadzają , historycznie też za komuny nie oszczędzało się ajenciarzy! Pozdrawiam jeszcze trwających na rubieży. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Theomod
Z zasady nie odpowiadam na tego typu wiadomości, ale zrobię wyjątek. Takie wypowiedzi coraz bardziej przekonują mnie, że należy uruchomić butik z odzieżą. Wracasz do czasów komuny, zapomniałeś chyba, ze czasy były inne, utrudnienia owszem, ale sprzedawało się wszystko na pniu, bo poprostu nie było nic innego. Troszkę się to zmieniło i trzeba powalczyć o klientów. Możesz walczyć ceną, tylko jaki to ma sens kiedy wszyscymają taki sam priorytet. Już raz pisałem, to forum powstało dla osób, które chcą założyć sklep z ciuchami. Takie wypowiedzi jak Twoja cieszą mnie z jednego powodu. Może ktoś, kto miał zamiar uruchomić butik , ale nie ma pomysłu, zrezygnuje i zaoszczędzi troszkę czasu i kasy. Inny życzę powodzenia i dążenia do sukcesu z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEE TAM._,,,,
Nie badź śmieszny, chcesz walczyć o klienta kawą i muzyką puszczaną przez DJ"a??? Nie słyszałam jeszcze o tak idiotycznych pomysłach. Bobesh ma 100% racji. Sprzedawczynie będą parzyc kawę, usługiwać klientkom itd., udostępnisz toaletę, bo oczywiście po spożyciu kawy klient może tego zażądać. Będziesz rozdawał kawę wszystkim? Kupującym, oglądajacym? A jak ktoś ją rozleje na podłogę czy ubrania? Herbata tez będzie? Nie wszyscy chcą kawy. Skoro w hipermarketach typu Tesco zawsze są hostessy z kawą, ciastkami, wędlinami, napojami i nikt się nie rzuca do konsumpcji to tym bardziej nikt Ci nie poleci na kubek kawy w sklepie odzieżowym. Kawe podasz chyba w filizankach, bo kubeczki plastikowe czy papierowe w modnym butiku są nie na miejscu. /wstyd podawać też byle jaką kawę. Trzeba mieć wybór. Już widzę na zapleczu sklepu z odzieżą wielką zmywarkę, bo chyba nikt ręcznie nie będzie tego mył po kims.... lub big kosz na śmieci na papierowe kubeczki. Allbo tłum nastolatek sluchających Dj w butiku. Nawet ja nie mam takiej wyobraźni.... :-) No cóż wyobraźnię masz lepszą niż Ania z zielonego Wzgórza.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAĆ PAN
Theomodziu powalcz powalcz ze swoim butikiem i możesz wprowadzić te udogodnienia. Zderzysz się z naszą rzeczywistością. Powiem tak ile ja już ludzi widziałem co mieli otwierać butiki wielkie pomysły dywany lustra kawki telewizory! Większość z nich mówiła tu w tym mieście nic nie ma!!! ja otworzę taki sklep że będzie super!! i co? i okazało się iż jej gust za cholerę nie pasuje ludziom bo to za duża awangarda bo cena za wielka bo ULICA DYKTUJE MODE CO INNE BABY NOSZĄ TO JA TEŻ CHCE! Sprawa KAWY : kiedyś kilka lat temu byłem u mojej koleżanki w jej butku duże miasto duży sklep bardzo drogi butik i wyglądało to tak: - godz 13 wchodzi pani mecenasowa -dzień dobry -dzień dobry pani Danusiu -no co tam? macie coś fajnego -oczywiście nowa kolekcja! może KAWY ? -oj tak bo coś zle się czuje cały dzień na nogach (u kosmetyczki) Pokazują jej kilka modeli sukienki sweterki topy - ok dziewczynki może być a i te pantofelki też ładne nooooo mija ok 2godz -a która godzina pyta mecenasowa ooooo jak pózno ! no zapłacę i lecę Podaje kartę i 7000pln fruuuuu. W takim wypadku to to ma sens ale ile jest takich sklepów w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee taam.
Wtedy to ma sens, ale czasy się zmieniły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Theomod
Napiszę tyle: Andrzej Sobiepan, inteligentni zorientują się o co chodzi, ajenciarze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe.... i jeszcze raz he
Więc sugerujesz żeby wyskoczyć ze swoimi ciuchami z Ptaka czy Wólki na wybieg w Mediolanie, Paryży czy w Nowym Jorku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila pomorskie
otworzyłam sklep !! i mam klijentów. myslalam ze bedzie ciezko bo to te słebe miesiące :-) utarg ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Theomod - a inteligentny ajenciarz? :} Pan Sobiepan jeśli nie pokaże teraz solidnych podstaw swojego kunsztu i warszatatu to za pare dni nikt o nim nie będzie pamiętał. Chyba, że znów wymyśli jakiś event. Tylko widzisz - ona dla mnie jest jak niejaki piosenkarz Wiśniewski. Czerwone włosy, skandale, nowa żona czy kochanka co sezon itd to było za mało, aby utrzymać sie na topie - zabrakło tego czegoś, co odróżnia sztukę od kiczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawi
Hurtownia odzieży używanej ZAWI 11 Rodzajów CREAMU najwyższej jakości. Przyjedź i przekonaj się sam. Bezpośredni importer CREAMU. Wgląd do każdego worka. umów się na spotkanie tel 602 518196 oddział Kraków-Wola Filipowska 423, oddział podkarpacie Dębica-Podgrodzie 55F sprawdź naszą stronę : http://www.zawi.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukamnm
szukam damskich spodni jeansowych w dużych rozmiarach do 52, w rozsądnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecie plecie
Witam Podajcie mi prosze nowe skladki ZUS:) Szuka ale nie wiem czy dobrze rozumiem - w styczniu inne sa skladki a w lutym do grudnia wyzsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niee zorientowanaa
Dziewczyny chcę zatrudnić studentkę na 2 dni w tyg po 8 godzin. Na umowę zlecenie ile dać jej na h ? To będzie mój pierwszy pracownik więc nie za bardzo się orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniekcomakilkabaniek
Ja płacę studentkom 100-200 zł za godzinę, czasami 400-1000 za całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Theomod
Bobesh to chyba naturalne, że sukces to nie jednorazowy wybryk ale ciężka praca bez przerwy, nie można pozostać na jednorazowym występie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz dom
Dziewczyny chcę zatrudnić studentkę na 2 dni w tyg po 8 godzin. Na umowę zlecenie ile dać jej na h ? To będzie mój pierwszy pracownik więc nie za bardzo się orientuje. to zależy czy stać ciebie będzie zapłacić jej dużo. nie zapomnij że nowego pracownika musisz nauczyć podejścia do klientów. jeśli dziewczyna jest "do ludzi" to będzie niezłym sprzedawcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pracownicee
studentkę 2 dni w tyg. Czasem dodatkowa sobota jak mi coś wypadnie. Płace 8 zł za godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
Hej robaczki,mam pytanie mial juz ktos skarbowke na glowie,ten miesiac to miesiac skarbowki remanenty itd mial ktos juz z tym do czynienia,mam sklep odpolowy zeszlego roku i nie wiem czego moge sie spodziewac jak wyglada taka kontrola.Mam kilka rzeczy na sklepie ktore kupilam na allegro bez faktury czy na gieldzie tez bez faktury i co?Co moga zrobic jak nie wykarze sie z rachunkami pozdrawiami dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila pomorskie
ja tez mam kupione towary ale na paragon , i jeszcze hurtownia mi nie dala pieczątki na tym paragonie ;/ i teraz nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoortownik
Mam kilka rzeczy na sklepie ktore kupilam na allegro bez faktury czy na gieldzie tez bez faktury i co? domyślam takie coś to sklepikarze z doświadczeniem sprzedają bez paragonu i donoszą to cuś z miejsc gdzie nie zagląda skarbówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma po co czytać tego topik
Dlaczego tu nikt nie odp. Czytam to forum od początku i coraz bardziej spada na psy ( nie ublizając psą) . Jesli ktoś jest nowy to "srare wyrzeracze" powinni mu pomóc. Ale nie.......... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś jeszcze???
Czy są tu dziewczyny które same siedzą w sklepie? Ja niestety musiałam zwolnić pracownice i teraz sama siedzę w sklepie, masakra nie miałam pojęcia jaka to nudna praca są klienci ok. ale jak nikt nie wchodzi to prażka. Przekładam, układam, czytam ksiązki i ciągle myśle jak mogła bym sporzytkować ten czas. A jak u Was co robicie zeby czas szybciej leciał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sprzedam meble sklepowe do butiku z odziezą chetnych prosze o kontakt wysle zdjecia meble dostepne od początku lutego lusta połki,przymierzalnie lada system easy do samodzielnego montarzu i można róznie wieszac ubrania cena 4900. pozdrawiam 693641268 Bożena podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×