Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość VaVa38
PROTEST KIEROWCÓW WARSZAWA - Stop drogiemu paliwu w Polsce Warszawa: 23.01.2012r o godzina 15.45. Ruszamy z pod parkingu na ulicy Smolnej w Warszawie. Trasa będzie przebiegać ulicami przy ważniejszych urzedach: Belwederska, Smolna, Wiejska itp. Protest będzie polegał na poruszaniu się autostradą prędkością 40 km/h. Chcemy to zrobić medialnie i ostrzec rząd, że jeżeli nie zainteresuje się problemem to zablokujemy autostrady podczas Euro 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę pojechać do Wólki Kosowskiej sprawdzić w jakich cenach są towary, które mnie interesują ale niestety mam daleko do Wólki i stąd moje pytanie do Was. Czy widzieliście taki asortyment...ewentualnie w jakiej cenie. http://allegro.pl/nowosc-blizniak-pantofelki-buciki-sml-i2062258534.html http://allegro.pl/kimonowa-tunika-z-napisem-cetki-panterka-i2064024336.html Proszę, o pomoc czy coś takiego tam znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oni mają stronę www
wółka kosowska ma swoją stronę internetową. towar dowożą dhl-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do omar
lebiego czego pytasz o ceny osoby trzecie gdy możesz sprawdzić bezpośrednio na internecie ? samodzielnością i rozumem nie grzeszysz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawieminapiszę
Ten samodzielny mądrala wychodzi na to że nigdy nie był w Wólce Kosowskiej a mądruje się że hej... Tą stronę internetową to ma jeden z hurtowników z Wólki Kosowskiej, a na miejscu są ich setki a raczej tysiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajawieminapisze Tak też myslałam, że są to setki stoisk ale myślałam, ze może ktoś kupuje w Wólce taki asortyment i przybliży mi cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debiutantka xyz
WITam. MAm do sprzedania wyposażenie sklepu odzieżowego na 40 m2 z ladą, w bardzo dobrym stanie- używany tylko 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debiutantko
4 miesiące i bankrut ? :D nie chciało się przygotować (zdobyć wiedzę) do biznesu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artem13
Witam wszystkich jestem na etapie szukania dobrych tanich hurtowni ceny do 40 zł z odzieżą damską i młodzieżową niestety do tej pory z marnym skutkiem znalazłam przypadkiem Hurtownie Monaco proszę o opinie na jej temat.Ich strona wygląda trochę dziwnie i to mnie niepokoi będę wdzięczna za opinie na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO debiutantka xyz
Jeśli masz jakąś dobrą odzież to chętnie odkupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mróweczkamrówka
Drogie dziewczyny od dłuższego już czasu czytam sobie Wasze wypowiedzi na tym forum. Teraz większość z Was pisze że jest coraz gorzej, ciężko itp. Zobaczcie wstecz na Wasze wpisy chciałabym abyście wiedziały jak to działa. Piszecie tutaj o np hurtowni w Ptaku - nigdy o tym punkcie nie słyszałam, więc sobie tam pojechałam. Chodziłam od punktu do punktu po boksach gdzie rzekomo pisało TYLKO HURT a mi osobie, która nie prowadzi działalności udało się zrobić tam zakupy. Dla mnie wielki plus takich zakupów bo kupiłam dużo taniej, czasem mówiąc że jestem hurtownikiem i kupiłam 3 sztuki odzieży :) ale dopięłam swego - wyszło taniej! Kiedy jednak patrzę na to ze strony osób, które tam kupują w hurcie i zaopatrują swoje butiki, to mogę Wam tylko współczuć tak lojalnych hurtowni!!! Pomijam fakt że w punktach gdzie pisało TYLKO HURT nie otrzymałam żadnego paragonu. Niby na te czasy liczy się towar aby coś sprzedawać, ja osobiście jednak wybrałabym hurtownie, która prowadzi TYLKO HURT i w której nie spotkałabym SWOJEGO KLIENTA bo mam pewność że ktoś chcący kupić ten towar w moim rejonie nie kupi go w Ptaku. P.S. A obroty to już chyba wszędzie spadły, wszystkiego jest wszędzie pełno, koleżanka która sprzedaje na Allegro też narzeka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to kupi ?
taki jeden woliński mówi że europie dobrze sprzedają się jego ciuchy. dlaczego on potrafi a wy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotacje unijne?????????
Czy któras z Was brała/otrzymała dotacje unijne na reklame,remont,wyposarzenie sklepu ? Dostałam oferte od firmy która robi analizy i startuje w konkursach w moim imieniu. Czy warto spróbować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila pomorskie
Ja nie brałam żadnej, nie miałam okazji. ale można się starać o kredyt na nową firmę. ja się staram w pomorskim funduszu pożyczkowym, kasa z unii można wziąć nawet do 50tys. 2 żyrantów, lub auto,lub hipoteka. w ciągu 3 miesięcy musisz im pokazać co za tą kasę kupiłaś np regały,towar do sklepu. www.pci.pomorskie.pl wy na pewno też takie coś macie :-) biorę 10 000 zł jestem w trakcie czekania na decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowicjuszka1234
Witam serdecznie od kilku dni czytam Państwa forum i chciałabym uzyskać kilka pomocnych rad nie konkretnych informacji w postaci źródeł bo wiem że każdy ceni sobie swój biznes. chciałam zapytać jednak o możliwości finansowe - w jakich realnie cenach można kupić turecką odzież http://allegro.pl/hit-tunika-skora-na-skos-lancuszek-c1066-krem-i2075371065.html ile wynoszą koszty zakupu takiego towaru i jakie są narzuty. Chodzi mi jedynie o kwoty nie o dostawców chciałabym realnie wiedzieć ile przy dobrych kontaktach można na tym wyciągnąć. Tak samo interesują mnie ceny modnych ostatnio spodni http://allegro.pl/najtaniej-na-allegro-bryczesy-2011-dzianina-skora-i2080139900.html ceny zakupu i wielkość narzutu. Szukam ubrań dla średniej klasy nie tandet za 5zł i nie ubranek po 100zł. Proszę o konkretne odpowiedzi - wiem że większy zakup skutkuje mniejszą ceną zakupu ale proszę o jakieś informacje. Wiem że na rynku jest obecnie ciężko. Wiem również że na forum jest wielu hurtowników jeżeli ktoś ma w ofercie takie rzeczy to proszę o ceny i zdjęcia na maila paulina777@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te bryczesy są modne?
na miłość boską nie założyłabym tego schodząc nawet do śmietnika śmieci wyrzucić :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowicjuszka1234
To w czym Pani chodzi na śmietnik - guzik mnie interesuje - może Pani nawet nago chodzić. Interesują mnie wypowiedzi ludzi biznesu a nie cnotliwe pogawędki modowe - sugestie odnośnie upodobań co do ubioru powinny być raczej zamieszczane na forach styl i moda. Swoje pytanie kieruje do ludzi zajmujących się tą branżą więc jeśli w tym zakresie nie ma Pani nic do powiedzenia to proszę znaleźć sobie lepsze zajęcie na zabicie nudy. A swoja drogą poszukuję rzeczy które naprawdę dobrze się sprzedają widocznie wielu ma taki gust skoro jest w stanie zapłacić za takie spodenki nawet ponad 80zł....wydaje mi się że sprzedawca kupuje to co ma zbyt i podoba się klienteli a nie to w czym by chodził czyż nie???? Klient nasz Pan a ja mam własnie zapotrzebowanie na takie rzeczy szczególnie na te tuniki we wszelkich formach. Proszę o informację fachowych ludzi. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to trzeba było od razu mówić
nie pisałaś że prowadzisz wiejski stragan na wiejskim targu bo w normalnym sklepie nikt by tego nie kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczy się co chce klient
nie pisałaś że prowadzisz wiejski stragan na wiejskim targu bo w normalnym sklepie nikt by tego nie kupił liczy się zdanie klientów czy właściciela sklepu ? może ona na "wiejskich straganach" zarobiła miliony złotych, a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczy się co chce klient
lepiej rocznie zarobić na salonie porsche 20kzł czy na sprzedaży lumpów 2 mln zł ? co jest korzystniejsze z punktu widzenia biznesu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila pomorskie
Powiem wam tak , liczą się klijeci , mniej jest bogatszych a więcej biedniejszych. emerytka po wypłacie od listonosza nie kupi wam bluzki za 80zł tylko za 20, i woli kupić chińszczyzne niż coś lepsze gatunkowo z górnej półki bo jej po prostu nie stać, nie można narzucić marży 200% czy 400% bo plajtniecie, ja mam marże 150% i mi się opłaca, klijeci są zadowoleni bo kupia u mnie o 10 zł taniej niż u konkurencji i przyjdą do mnie znowu ! bo było tanio! dostosujcie się do kryzysu , ja zarabiam na ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 150% marży?
150% marży to jest mało? To chyba jakiś dobry żart???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mi się podoba
kamila pomorskie myśli, czyli zdobywa wiedzę po to żeby zastosować ją w praktyce argumenty za tym że tak robi: "liczą się klijeci , mniej jest bogatszych a więcej biedniejszych. emerytka po wypłacie od listonosza nie kupi wam bluzki za 80zł tylko za 20, i woli kupić chińszczyzne niż coś lepsze gatunkowo z górnej półki bo jej po prostu nie stać" z wiedzy wynikło jej to: "ja mam marże 150% i mi się opłaca" znowu zdobyła wiedzę: "klijeci są zadowoleni bo kupia u mnie o 10 zł taniej niż u konkurencji i przyjdą do mnie znowu ! bo było tanio! dostosujcie się do kryzysu , ja zarabiam na ilości" ona myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mi się podoba
znam masę osób które nie myślą. kupują towar który się nie sprzeda, plajtują i gadają że to wina tuska. za biurokrację odpowiada tusk. za towar w sklepie odpowiada właściciel w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamila pomorskie
"kamila pomorskie Powiem wam tak , liczą się klijeci , mniej jest bogatszych a więcej biedniejszych. emerytka po wypłacie od listonosza nie kupi wam bluzki za 80zł tylko za 20, i woli kupić chińszczyzne niż coś lepsze gatunkowo z górnej półki bo jej po prostu nie stać, nie można narzucić marży 200% czy 400% bo plajtniecie, ja mam marże 150% i mi się opłaca, klijeci są zadowoleni bo kupia u mnie o 10 zł taniej niż u konkurencji i przyjdą do mnie znowu ! bo było tanio! dostosujcie się do kryzysu , ja zarabiam na ilości" Przecież pisałaś, że handlujesz drobnym AGD. To co w końcu sprzedajesz: odzież czy AGD, bo już się gubię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjvbyt
wszyscy piszecie że liczą się klienci (potrzeby klientów). jak to robicie że je poznajecie ? duże firmy mają dział badań potrzeb klientów http://www.pbj.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×